Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скрипін :)

Скрипін  :)



Роман Скрипін
11 год ·
Так. Це моя худі. Це для усіх єбаньків, які пишуть що Жека лисий вийшов в такій худі на дебатах на "Олімпійському" (так, так, не "Республіканський стадіон" у виконанні ПОП). І? І що далі? "Он носит фирму "Адидас", а завтра родину продаст"? Так моя відповідь проста: ви мені похуй. І ваші думки і оцінки мені похуй. Тому що це ціла ідеологія. Коли я не хочу, щоби мені вказували за кого голосувати, які рішення ухвалювати і як жити. Ви мені усі похуй. Так ясно? Якщо не ясно, то мені це похуй. Бути собою набагато важливіше.


   
Re: Скрипін  :)

Аркадий Бабченко Если похуй, тогда что ты доебываешься до моих текстов через один со словами "хуйли ты тут нам указываешь, как жить?"


Роман Скрипін Оркодій, ты наверное не в курсе, но я перастал читать тебя в телеграме и в ФБ. И как только случилась отписка, я не доебываюсь ни к тебе, ни к твоим текстам. Но ты, видимо, читаешь мои. И, кстати, да, ты обещал никак не вмешиваться в нашу жизнь но почему то откровенно хуячишь по ушам на радио НВ и вмешиваешься б***ь так, шо уши заворачиваются в трубу. Нахуя? Остынь. Не твоя это история. Ну почему мне похуй что там на России а ты тут сидишь и размышляешь с другими гражданами другой страны как нам жить? Ну альо!

 :laugh:

   
Re: Скрипін  :)

Рома вважає, що Бєня надасть можливість розкрутитись і помститись всім хто не оцінив його талант?

Похуїсти тепер будуть рулити Україною? Це добре відомо, що для Хаббаду і шобли, яку вони прикупили, Україна пох.

Рому ніхто не бере керувати в команду. Дуже вже самозакоханий і заядлий. Хай спробує тепер Бєню в спонсорах, може і буде щось з того.
   
Re: Скрипін  :)

Не сприйміть за рекламу. Мабуть теж замовлю.   :)

https://g-this.com/

   
Re: Скрипін  :)

Рома вважає, що Бєня надасть можливість розкрутитись і помститись всім хто не оцінив його талант?

Похуїсти тепер будуть рулити Україною? Це добре відомо, що для Хаббаду і шобли, яку вони прикупили, Україна пох.

Рому ніхто не бере керувати в команду. Дуже вже самозакоханий і заядлий. Хай спробує тепер Бєню в спонсорах, може і буде щось з того.

Рома стібе зашорених бабіщ і совків)   порохоботів що вдають з себе інституток і верещать про нєпрілічний одяг лисого  :super:

Це при тому, що їх Скабєєва Яніна матюкається як пропитий кацапський сантехнік
   
Re: Скрипін  :)

Роман намєкає недалеким, хто ховається за цим худі. Проте діти не розуміють різниці і рука тягнеться до Фейрі через привабливу наліпку, хоча насправді всередині отрута...
   
Re: Скрипін  :)

Рома скприпи yibonuvsya бідолашний.
   
Re: Скрипін  :)

пусть будет рома
а то как то березовец, кисилев, гонопольский, вася фролов, вересень подзаипали  свино чоколадно
   
Re: Скрипін  :)

И, кстати, да, ты обещал никак не вмешиваться в нашу жизнь но почему то откровенно хуячишь по ушам на радио НВ и вмешиваешься б***ь так, шо уши заворачиваются в трубу. Нахуя? Остынь. Не твоя это история. Ну почему мне (x) что там на России а ты тут сидишь и размышляешь с другими гражданами другой страны как нам жить? Ну альо!

 :)  (tu)
   
Re: Скрипін  :)

пусть будет рома
а то как то березовец, кисилев, гонопольский, вася фролов, вересень подзаипали  свино чоколадно

Та Рома і вашим і нашим, думаю його клеманув дурнуватий плач порохнявих етаніпрілічна  :weep:  вони в коментарях зараз сопляють  :gigi:
   
Re: Скрипін  :)

Це не журналісти. Це дешеві пантовиті гопники, яким вдалося закінчити 11 класів. Так, як розмовляє Скрипін, розмовляють дешеві шістки.
   
Re: Скрипін  :)

Невже з цієї країни будуть люди.
Дуже би хотілось. На таких як Рома надія. На вільних людей яким pohuy та дичина що льється з усіх усюд.
   
Re: Скрипін  :)

надія на людей, яким все пофуй?

ну йобнуті ж
   
Re: Скрипін  :)

   
Re: Скрипін  :)


фейк


   
Re: Скрипін  :)

При всій повазі до Скрипіна, мені тоді теж (х) що він каже, пище і розказує. Піде вагони розвантажувати з таким відношенням до людей
   
Re: Скрипін  :)

 
Так. Це моя худі. Це для усіх єбаньків, які пишуть що Жека лисий вийшов в такій худі на дебатах на "Олімпійському"
То есть кто написал правду - те  "єбанькі"

   
Re: Скрипін  :)

   
Re: Скрипін  :)

надія на людей, яким все пофуй?

ну йобнуті ж

Ні, не на все.
А на ваш нафталіновий піздьож, на вказівки, на єдиний вірний вибір.
На тих кому "Україна понад усе", а люди в тій Україні pohuy.
   
Re: Скрипін  :)

При всій повазі до Скрипіна, мені тоді теж (х) що він каже, пище і розказує. Піде вагони розвантажувати з таким відношенням до людей
а ви його роботодавець?  смішні люди
   
Re: Скрипін  :)

а ви його роботодавець?  смішні люди
А Скрипин  свой высер работодавцю писал?  страшные дебилы
   
Re: Скрипін  :)

Re: Скрипін  :)

Це не журналісти. Це дешеві пантовиті гопники, яким вдалося закінчити 11 класів. Так, як розмовляє Скрипін, розмовляють дешеві шістки.
+ (tu)
Журналістика у нас - гівно.
   
Re: Скрипін  :)

+ (tu)
Журналістика у нас - гівно.

А как же Ганапольский?
   
Re: Скрипін  :)

Рома вважає, що Бєня надасть можливість розкрутитись і помститись всім хто не оцінив його талант?
Не здивуюсь побачити його на плюсах.
   
Re: Скрипін  :)

Не здивуюсь побачити його на плюсах.
навряд чи. бо може психанути і висказатися в прямому ефірі.
   
Re: Скрипін  :)

а мені якось (х) шо йому (х)
   
Re: Скрипін  :)

Роман Скрипін Оркодій, ты наверное не в курсе, но я перастал читать тебя в телеграме и в ФБ. И как только случилась отписка, я не доебываюсь ни к тебе, ни к твоим текстам. Но ты, видимо, читаешь мои. И, кстати, да, ты обещал никак не вмешиваться в нашу жизнь но почему то откровенно хуячишь по ушам на радио НВ и вмешиваешься б***ь так, шо уши заворачиваются в трубу. Нахуя? Остынь. Не твоя это история. Ну почему мне (x) что там на России а ты тут сидишь и размышляешь с другими гражданами другой страны как нам жить? Ну альо!
(tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Скрипін  :)

Рома вважає, що Бєня надасть можливість розкрутитись і помститись всім хто не оцінив його талант?
може просто не сприймає зухвале мародерство на воюючій армії?
   
Re: Скрипін  :)

   
Re: Скрипін  :)

Показати зображення...
О, пані Яніні Соколовій треба показати!
   
Re: Скрипін  :)

Re: Скрипін  :)

При всій повазі до Скрипіна, мені тоді теж (х) що він каже, пище і розказує. Піде вагони розвантажувати з таким відношенням до людей
В нього порохоботи в коментарях біснувалися, він їм і відповів, не їх собаче діло розказувати що одягати і за кого голосувати, Педро не Україна
   
Re: Скрипін  :)


фейк

В ФБ забанили?)
   
Re: Скрипін  :)

О, пані Яніні Соколовій треба показати!
(tu)  :laugh:

Теж про це подумала) а вона же дєвачька))
   
Re: Скрипін  :)

А порошокообразних оце зачепило Pohuy?
Та ну!
Ви ж дорослі люди! (були)
Оце вас торкнуло!
Куплю худі і кепарь для Петра Олексійовича.
На яку НП надсилати?
 :)
І для тугодумів, посилання на сторінку

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218911277995528&id=1310149719
   
Re: Скрипін  :)



 (tu)
   
Re: Скрипін  :)

Рома стібе зашорених бабіщ і совків)   порохоботів що вдають з себе інституток і верещать про нєпрілічний одяг лисого  :super:

Це при тому, що їх Скабєєва Яніна матюкається як пропитий кацапський сантехнік
Бо ті її перформанси - якраз націлені на "пропитих кацапських сантехніків". Це образ штучний. Як у Зюзю - президент Голобородько.
Незрозуміло, чому така непорочна барбі з інститутів благородних дівиць це дивиться і ще й сприймає це за справжнє. :-o
   
Re: Скрипін  :)

А как же Ганапольский?
Те саме, що і заГаражченко- на коліна (*ука).
   
Re: Скрипін  :)

Бо ті її перформанси - якраз націлені на "пропитих кацапських сантехніків". Це образ штучний. Як у Зюзю - президент Голобородько.
Незрозуміло, чому така непорочна барбі з інститутів благородних дівиць це дивиться і ще й сприймає це за справжнє. :-o
Я цю прикоритну журналіздку бачила аж 2 рази) перший коли притягли на фуп (зразу різануло як під Скабєєву косить), і другий - в березні на каналі у Скрипіна, була за кордоном, а там лише кацапо ТБ і місцеве, включила щоб тарабанило, вона якраз тошнила.
Розказувала, що запорєбрік їх мало дивиться, основна аудиторія Україна. Напевно такі як мусор Сєрж пруться))
Її дурнуватий образ, копія запорєбріка що оскотинює народ, мене і дратує, натягли сюди кацапських мульок, якби що корисне так переймали


Останнє редагування: 21 квітня 2019 17:54:35 від SvitLana
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія