Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Brent (ЦІНА) Ветка длиною в годы: медленно, но уверенно цены на нефть падают

вище наведене стосувалось реальної фізичної тогівлі.
але зараз електронні торги "папером", на якому стоять назва товару, обсяги, ціна, дата.
цей вид торгівлі давно переважив фізичну.
кінцева ціна для покупця залежить від ціни паперів та діскаунту, які меж не мають взагалі.

біржа або жахливо нераціональна, або чудово нераціональна

тобто якщо ви банк, фонд чи будь-який інший спекулянт, котрий не потребує власне товару,
то у вас є та проблемка, що кінець кінцем, а продати ви змушені.
Тепер уявляємо ситуацію (це нескладно, недавно там були), що велика кількість спекулянтів
сидить "затарена" і в мінусі. продавати боляче всім - хто виходить з мінусом, а хто й терпить.
в 2016 був місяць, коли ціна відскочила на 10 баксів, а за півроку на 20+  (у % взагалі казка)
бо споживання нікуди не поділося. (Китай нахом'ячив собі гарні запаси)
а спекулі могли залізти глибше в борги та докупити по нізькій ціні, ніхто не бажав банкрутств.
і вони, і великі виробники пережили той короткий шок.

Але зараз ситуація інша, проблеми і штучні, і природні вже в економіці, тобто у споживачів нафти.
На це накладається переформатування ринку нафти з боку сланця (в основному Америки).
З ринку вже вийшла купка виробників, а нафти все одно забагато.
Торгівельна війна призвела не до тимчасових проблем, а до перегляду відношення до ризиків,
економіка програла геополітиці, сучасна система "закриваємо очі та робимо бабло" має зазнати змін.

Нам світять вже не тимчасові "технічні" проблеми спекулянтських торгів, а реальна довга криза перевиробництва.
Існуючі працюючі вишки зазвичай мало сенсу зупиняти, бо гроші вже вкладені...
Яка країна припинить (чи переполовинить) продаж нафти?  я такої не бачу.  хоча...
 
   
А можна посилання?
посилаю:  це загальновідомий факт.  :D
в цій гілці має бути.
та й гоогле ще начебто не закрили.

вибачте, я не маю на це часу, але впевнений в написаному мною.
 

Останнє редагування: 8 жовтня 2019 17:05:57 від Max Min
   
2.5 миллиона просмотров, 560+ страниц, 22000+ постов ... а я ниразу небыл в этой ветке  B-)
   
посилаю:  це загальновідомий факт. 
в цій гілці має бути.
та й гоогле ще начебто не закрили.
Гугл знає тільки один схожий факт - коли покупець ВИМАГАВ доплатити йому, щоб забрати нафту. Але там не зафіксовано, чи продавець на це погодився
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://amp.rbc.ru/rbcnews/economics/18/01/2016/569cc4c89a794707e6b08c8d&ved=2ahUKEwiRi8zc-ozlAhWPlIsKHdmpBwYQFjAAegQICBAC&usg=AOvVaw2rl_lyRyLGXxU0u7uIHsxl&ampcf=1
Якщо все таки знайдеться час - можливо побалуєте нас посиланням на операцію, яка ЗАВЕРШИЛАСЯ продажем нафти, з якістю визначеною в договорі, за від'ємною ціною? Буду вдячний
   
Гугл знає тільки один схожий факт - коли покупець ВИМАГАВ доплатити йому, щоб забрати нафту. Але там не зафіксовано, чи продавець на це погодився

я вибачаюсь, але в той час я читав (в оригіналі), мабуть, саме про той випадок (але були й інші схожі).
Позаяк цей сорт, як і деякі інші, що торгуються із значним дискаунтом до визнаних еталонних сортів,
не торгували на біржі, то надати вам довідку зможуть лише покупець та продавець (за обопільною згодою).
тобто нам буде важко щось довести.

Але факт, що декілька сортів торгувалися нижче чи біля 10 баксів десь півроку, та навіть біля 0 пару днів чи тижнів.
Саме це в даній дискусії і є важливим.
Бо це позагрожує уралсу.
 

Останнє редагування: 8 жовтня 2019 19:21:24 від Max Min
   
не буде такого, це набагато нижче собівартості

ну якшо не буде, то і нєxyй надрачувати на нафту.
кацапів може убити тільки нижче двадцятки за барель.
   
ну, ось... нові запаси знов в плюсах.
ніякого ефекту від атаки на саудів не видно.

і вже банк, що довго належав до "биків", готує всіх до тренду вниз.

тобто те, що я тут пишу, це не заспокійливе чи пропаганда, а лише відчуття
яке поділяють все більше аналітиків: що з нафтою не роби, а її тягне вниз.
 
   
тобто те, що я тут пишу, це не заспокійливе чи пропаганда, а лише відчуття
яке поділяють все більше аналітиків: що з нафтою не роби, а її тягне вниз.

саме так
   
ну, ось... нові запаси знов в плюсах.
ніякого ефекту від атаки на саудів не видно.

і вже банк, що довго належав до "биків", готує всіх до тренду вниз.

тобто те, що я тут пишу, це не заспокійливе чи пропаганда, а лише відчуття
яке поділяють все більше аналітиків: що з нафтою не роби, а її тягне вниз.
А за нею поповзли вниз і метали.
   
нєxyй надрачувати на нафту.

на нафту завжди є хуй надрачувати

причина тут трохи антропологічна - причетність до нафти останні особливо 20 років є претензією на приналежність до еліти
іншими словами нафтовий мільярдер важить більше за фінансового чи, припустимо, алюмінієвого

відповідно, падіння ролі нафти = зміна точок прийняття рішень і "вєлікіє потрясєнія" (тм)
   
на нафту завжди є (x) надрачувати

причина тут трохи антропологічна - причетність до нафти останні особливо 20 років є претензією на приналежність до еліти
іншими словами нафтовий мільярдер важить більше за фінансового чи, припустимо, алюмінієвого

відповідно, падіння ролі нафти = зміна точок прийняття рішень і "вєлікіє потрясєнія" (тм)
детальніше, пліз...
   
детальніше, пліз...

ну а як детальніше... детальніше це вже або мемуари, або монографія
   
а відповідь, що умовні сєчіно-тимченкі крутіше за умовних дерипасок-фрідманів, не задовольнить?
як приклад.
чи ті-рекс в якості держсекретаря... чейні - віце...
 
і по нафті: вона дуже чутлива до змін швидкості світової економіки,
а в часи, коли її трохи не вистачає, дуже нервово реагує на заворухи в нафтових краях.
але коли її достатньо, то якась реакція тільки на дуже серйозні проблеми.
 
   
а відповідь, що умовні сєчіно-тимченкі крутіше за умовних дерипасок-фрідманів, не задовольнить?

дєріпаска тут геть не умовний :-)
   
ну а як детальніше... детальніше це вже або мемуари, або монографія
можна коротко- посилання на мемуари з монографією. зацікавила кольорова диференціація штанів мільярдерів
   
можна коротко- посилання на мемуари з монографією. зацікавила кольорова диференціація штанів мільярдерів
Вона іноді манірно фантазує.
   
Вона іноді манірно фантазує.

звичайно
хто ж іще, як не я  B-)
   
звичайно
хто ж іще, як не я  B-)
І це цікаво.
   
І це цікаво.

цікавість - ознака здорового мозку, мій друже.
я рада за вас
   
цікавість - ознака здорового мозку, мій друже.
я рада за вас
Мені теж подобається спілкуватися з хитромудрими.
   
Мені теж подобається спілкуватися з хитромудрими.

та да, ми, старі панки, такі

ps: щщоб не заморочуватись з деріпасками - простий захід в гугл аналітикс по ключах "Тата" і "Вадіа" уже буде достатньо красномовним.
   
та да, ми, старі панки, такі

ps: щщоб не заморочуватись з деріпасками - простий захід в гугл аналітикс по ключах "Тата" і "Вадіа" уже буде достатньо красномовним.
То Магістр просив.
Мені не треба,але дякую.
   
#Oil Tankers Cold War:
After the Happiness I and the Helm, now another Iranian #oil tanker (the Sabiti) rocked by an explosion offshore the Saudi coast in the Red Sea
   
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1544823422353501&set=a.425481870954334&type=3&theater
(tu)  А де антимонопольний , де набу,де прокуратура..що за хххххх? Може їх уже пора червоними  півниками виховувати зажрались.мляяяяя
   
Volkswagen Group прогнозує безпрецедентне зростання продажів в сегменті повністю електричних автомобілів.
Нафта до побачення..
   
Ну так, бензина вже по $1,3
Ще трошки і сюди хлинуть евпропейські трейдери.

А по суті, Мілованов замість тимошенківського п-жа просто підняв би на цей %% акцизи.

Слухайте, а Беня ще має якісь заправки, бо щось у мене підозри закрадаються...

А де антимонопольний

А оці взагалі хз де і хз навіщо.

Останнє редагування: 11 грудня 2019 13:40:49 від andry
   
(tu)  А де антимонопольний , де набу,де прокуратура..що за хххххх? Може їх уже пора червоними  півниками виховувати зажрались.мляяяяя

Я об этом уже  в прошлом месяце писал. ЗЕфаны сказали,  что так и надо

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061241.msg23414014#msg23414014

Останнє редагування: 11 грудня 2019 14:01:22 від Alezka
   
Volkswagen Group прогнозує безпрецедентне зростання продажів в сегменті повністю електричних автомобілів.
Нафта до побачення..
а я вангую:
 привіт, офігєнно дорога лєтрика в купі з блекаутами на кажучи про браунаути.
   
Ну так, бензина вже по $1,3
Ще трошки і сюди хлинуть евпропейські трейдери.
Ні фіга собі. Сьогодні в нас було зранку 1.19€, це десь так і є 1.3$
   
Ні фіга собі. Сьогодні в нас було зранку 1.19€, це десь так і є 1.3$

Отож
Відкрив гілку

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062619.0
   
Не мешайте Бене стричь зелёных овец!
   
Россия может выйти из сделки ОПЕК+

Министр энергетики РФ Александр Новак в эфире телеканала "Россия24" сообщил, что сокращение добычи нефти в рамках соглашения ОПЕК+ не может быть вечным процессом. Он допустил, что в 2020 году Россия может принять решение выйти из сделки, чтобы обеспечить сохранение своей доли на нефтяном рынке, а также возможность реализации проектов российских нефтяных компаний.

Новак отметил, что сейчас ситуация на нефтяном рынке стабилизировалась и цены в зимний низкий период держатся на уровне $60 за баррель. Когда летом спрос вырастит, возможно, нужно будет этот спрос обеспечить. Он добавил, что ОПЕК+ в марте будет обсуждать, что делать с соглашением, которое действует до 1 апреля
   
Россия может выйти из сделки ОПЕК+

Министр энергетики РФ Александр Новак в эфире телеканала "Россия24" сообщил, что сокращение добычи нефти в рамках соглашения ОПЕК+ не может быть вечным процессом. Он допустил, что в 2020 году Россия может принять решение выйти из сделки, чтобы обеспечить сохранение своей доли на нефтяном рынке, а также возможность реализации проектов российских нефтяных компаний.

Новак отметил, что сейчас ситуация на нефтяном рынке стабилизировалась и цены в зимний низкий период держатся на уровне $60 за баррель. Когда летом спрос вырастит, возможно, нужно будет этот спрос обеспечить. Он добавил, что ОПЕК+ в марте будет обсуждать, что делать с соглашением, которое действует до 1 апреля

Пуканы затрещали ещё в одном "направлении"..? :K
   
Пуканы затрещали ещё в одном "направлении"..? :K
Дак чем больше добыча рашкой - тем меньше цен а на нефть в мире, они будут пытаться компенсировать количеством, а если рашка выйдет из соглашения,то остальные тоже начнут качать по полной,что только ускорит падение цен. Нам это на руку. Нефть дешевеет - доллар дорожает,а доходы РФ - снижаются. Лето будит жарким.
   
а тим часом нафта лише дорожчає

Last
68.16 $/bbl   
Date 2019-12-27 11:05:05   
Change +0.24 (+0.35%)
   
опеки говорили, что готовы еще сокращать, если нас не будут обманывать по добыче.
имели в виду катсапов. значит знали, что их дурят.
и снова полезли в ту же мышеловку.
значит по прежнему без геополитических изменений (ливан, иран, венесуэлла и прочие)
цена не будет прыгать туда-сюда.

а мы ждем пока инвесторы у амеров снова разрешат наращивать количество вышек.
пока по их требованию сократили более 25% вышек. огромное количество.
в предпоследнюю неделю вдруг вышки развернулись и сделали приплод +18.
теперь ждем посмотреть, а тренд ли это.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія