Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Я, президент Украины, узнаю о наших международных шагах из интернета", - Зеленский

"Учитывая изложенное, Украинской Стороне предлагается предоставить в соответствии с уголовным процессуальным законодательством Российской Федерации письменные гарантии участия каждого из 24 украинских моряков после их освобождения из-под стражи в предварительном и судебном следствии, а также письменные гарантии сохранности вещественных доказательств — военно-морских кораблей «Бердянск», «Никополь» и «Яны Капу», после их передачи Стороне до вынесения судебного решения."

ось текст умов. Все інше вигадки
что "ось", что "вигадки" и где "Учитывая изложенное"
 епнуйтый в голову юлек. Вон ЕП в шпагате между правдой и Зеленским пишет
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2019/06/28/7097869/

За даними ЄП, навіть у команді Зеленського визнають, що з юридичної позиції нота-відповідь нашого МЗС росіянам була бездоганною.

но у зазеленских претензии к чи варто було поспішати із відповіддю, чи не було сенсу зайти у переговірний процес? и это после того как по результатам уже ранее проведенного "переговорного процесса" за спиной у Украины, эрефия кинула всех своей "схемой". А действительно, ну наепали расеяни спильноту, но у нас то был шанст "вступить в переговорный процесс", нас то они точно не наипут, все таки не порох Президент, а сам Зеленский, и его этой Нотой нашего МЗС просто унизили, или не унизили. Может таки его одергнули от дебильного поступка вступить в переговоры по результатам не выполнения своих обязательств расией, Может уже "схемы" представленной мацквой достаточно для того "щоби показати світові, що Україна спробувала, навіть почала переговори, але РФ, як завжди, поводилася неконструктивно." (с) почти ЕП.

 
 
   
В каком следствии, если там даже события правонарушения не было?
це і все слідство - правопорушення не було, справу закрито
   
что "ось", что "вигадки" и где "Учитывая изложенное"
я вже давно побачив, що у вас проблеми з текстами, не треба акцентувати, дякую
   
Нойнець

Ви такі надзвичайно цікаві люди. Надзвичайно.

Стосовно моряків. Такі цікаві позиції почув, прям надзвичайно.

Перша - давайте погодимося з вимогами РФ, візьмемо моряків, а потім відмовимося виконувати умови РФ. Ну або будемо їх судити, і виправдаємо.

Цікава позиція. В РФ же ідіоти, вони ж сподіваються на те, що моряки будуть сидіти в українській  тюрмі, це ж головна мета російського МІДу, щоб захвачені ними заручники сиділи в тюрмі, а в українській чи російській - то їм неважливо, правда? Так?

Або ні, все ж не так? Або все ж росіянам все рівно на цих моряків, вони для них заручники і товар, яким вони торгуються з нами та міжнародною спільнотою?

А якщо вони для росіян товар, то чому вони погоджуються віддати їх у нашу юрисдикцію, де їх зустрінуть як героїв, а взамін просять лише судити їх тут (нашими ахахаха баришівськими судами) за російськими законами? Знаючи, що для українських судів так само для російських немає різниці, за якими законами судити - за українськими, за російськими, за марсіанськими, просто скажіть який має бути вирок і він буде.

І знаючи це, росіяни згодні віддати нам наших моряків. Знаючи, що за російськими законами їх тут виправдають. Оце дурні росіяни які, матка боска ченстоховска, оце ми з кумом їх зараз кинемо, оце вони не чекали від нас такої смєкалочки многоходовочкі.

Або ні?

Або справа в тому, що приймаючи моряків разом з офіційною згодою судити їх за російськими законами за незаконний перетин морського кордону ми признаємо те, чого ніколи не признавали - морський кордон. І робимо Азовське море внутрішнім морем РФ, і відкриваємо двері росіянам для визнання Криму російським і шельфу російським, і міжнародні суди нас починають заворачувати по всіх справах, тому що все, хлопці, ви визнали що Крим їх, тепер давайте вже після свят.

І от тут починається якраз цікава позиція.

Цікава позиція заключається в тому, що А ВОТ У ІЗРАЇЛІ ОБМІНЮЮТЬ СТО К ОДНОМУ, ТИСЯЧУ К ОДНОМУ, ПРОСТО ОБМІНЮЮТЬ І ВСЕ, БО ГОЛОВНЕ ПОВЕРНУТИ ХЛОПЦІВ ДОДОМУ.

Ну так от. Обміняти хлопців на Крим - це отримати 24 людини і віддати 1,9 мільйонів людей мешканців Криму. Це віддати море. Це віддати Крим. Це програти міжнародні суди. А головне - це дозволити РФ повторювати такий фокус постійно.

Ізраіль готовий міняти своїх людей на чужих людей. В будь-якій пропорції. Це правда, і ми в захваті від Ізраїлю за таку позицію. Але Ізраїль не міняє своїх на своїх, і Ізраїль не міняє своїх на землю і море.

А головне - після обміну Ізраїль починає мститися терористам. Після обміну починаються операції на території арабів, ескалація і хтось платить кров'ю за ізраільських хлопчиків.

А тут після такого ганебного обміну запланована ескалація? Заплановані військові операції? Заплановані диверсії на території терористичної країни, яка змусила нас поступитися державним суверенітетом, захопивши заручників?

Нє?

Тоді ви не хочете бути як Ізраїль. Ви хочете, щоб вас обісцяли, лише не били. А в житті так не буває. І особливо з РФ так не буває. Якщо можуть обісцяти - то і обісцють і поб'ють, і море заберуть, і землю, і людей.

Тому що не можна порушувати принцип. Людей на людей да, країну на людей ні. МІД РФ запропонував порушити. МЗС України відмовився. Зезидент розлютився, що йому не дали обміняти людей на державний суверенітет. А він хотів. Тому що він не та людина, яка скаже "відправляйте хлопчиків" і ініціює операцію "Ентеббе". Наш Сайерет Маткаль при ньому буде сидіти на жопі рівно.

Наступного разу йому це вдасться. Він прямо хочу відкупитися від хуйло частиною країни. І буде намагатися це зробити ще неодноразово. І одного разу йому пощастить.

Наша справа - зробити так, щоб це стало його останнім вчинком як президента і як людини.
   
Петро Порошенко was live.
47 mins ·

Порушення принципу «нічого про Україну без України» – частина російського реваншу.

Ми тримали його протягом п’яти років, щоб нікому і на думку не спало про щось про нас і без нас домовитися з Кремлем. Перед будь-якими контактами з Москвою наші європейські та американські партнери узгоджували позицію з нами. А потім детально інформували нас, як на даний момент почуваються вавки в голові у хуйло.

Сьогоднішня зустріч президентів США та Росії на саміті великої двадцятки в Японії – перша, перед якою ніхто так і не подзвонив до Києва. І відсутність дзвінка – це дуже тривожний дзвінок усім нам, а не лише новій владі.
   
це і все слідство - правопорушення не було, справу закрито
Якщо не було правопорушення, для чого моряків приймати у рамках кримінально-процесуального законодавства, визнаючи цим склад правопорушення?
   
"Порушення принципу «нічого про Україну без України» – частина російського реваншу. Ми тримали його протягом п’яти років"
паскудне брехло (дивись, я навіть лапки поставив, щоб не про тебе)
   
Якщо не було правопорушення, для чого моряків приймати у рамках кримінально-процесуального законодавства, визнаючи цим склад правопорушення?
ви ніколи не чули про виправдувальні рішення судів? Суд може ПІДТВЕРДИТИ, що складу чи навіть події правопорушення не було, а не лише визнати його
   
ви ніколи не чули про виправдувальні рішення судів? Суд може ПІДТВЕРДИТИ, що складу чи навіть події правопорушення не було, а не лише визнати його
Приймаючи у рамках міждержавної угоди наших моряків ми автоматично визнаємо їх провину. І хоч потім наші суди визнають їх непідсудними, Росія завжди буде говорити, що вони злочинці і порушили російський кордон. В світі також вже не буде однозначної думку про ці події. Та я думаю, що Ви і сам чудово все розумієте, проте в силу тих чи інших причин кажете те, що кажете.
   
Приймаючи у рамках міждержавної угоди наших моряків ми автоматично визнаємо їх провину.
ні, ні в якому разі
І хоч потім наші суди визнають їх непідсудними, Росія завжди буде говорити, що вони злочинці і порушили російський кордон. В світі також вже не буде однозначної думку про ці події. Та я думаю, що Ви і сам чудово все розумієте, проте в силу тих чи інших причин кажете те, що кажете.
вам досі не насрати, що буде говорити параша? А в світі будуть говорити по різному - я от очікую скандал між Нідерландами і Малайзією щодо збитого літака
   
ні, ні в якому разі
вам досі не насрати, що буде говорити параша? А в світі будуть говорити по різному - я от очікую скандал між Нідерландами і Малайзією щодо збитого літака
Та я думаю, що Ви і сам чудово все розумієте, проте в силу тих чи інших причин кажете те, що кажете.
   
не читала все 10 стр поэтому сорри если боян

Моряки "в обмен" на ПАСЕ: что скрывается за публичным конфликтом Зеленского и Климкина
https://www.eurointegration.com.ua/rus/articles/2019/06/28/7097869/
щас выложу
   
контраргументи є? Як ні, то закінчили
   
Цього тижня увага тисяч українців була прикута до подій у ПАРЄ, де Україна, вперше від початку війни з РФ, програла битву за збереження санкцій. Наші європейські друзі та партнери віддали перевагу "діалогу" з агресором, повернули росіян до Асамблеї без жодних обмежень, без виконання жодних умов. А щоби враження було ще сильнішим – вони ще й закрили очі на включення до делегації РФ одіозних та підсанкційних депутатів.

Здавалося, що нічого не зможе "перебити" цю новину за важливістю – аж доки на арену не вийшов президент.

Володимир Зеленський зібрав пресу, щоби оголосити про недовіру до голови МЗС Павла Клімкіна, який діє, за його словами, без погодження із президентом, а часом і всупереч його волі. Причиною такого жорсткого конфлікту стала нота про полонених моряків, спрямована до РФ без погодження із Банковою.

Однак події з ПАРЄ та скандал навколо моряків насправді є тісно пов’язаними.

"Європейська правда" з’ясувала, що стало причиною цього конфлікту, чи суперечили дії МЗС домовленостям Зеленського із Меркель та Макроном, а також чи обґрунтована та критика, яка звучить у цій історії на адресу президента.

   
МММ: моряки, Макрон та Меркель

Терміново зібраний брифінг Володимира Зеленського та його вкрай емоційна реакція свідчили:  йдеться не про просту образу Зеленського на те, що йому не доповіли про чергову ноту МЗС. Зрештою, досі президент не надто цікавився навіть найгострішими питаннями зовнішньої політики.

Чи є це нормальним та чи мав Клімкін звертатися до росіян, не отримавши згоду Банкової – окреме питання, і на ньому ми зупинимося окремо. Та заяви президента давали підстави припустити, що існував певний непублічний план, у який не вписувалися дії голови МЗС.

Ба більше. "Європейська правда" чула про існування такого плану у наших західних партнерів ще до нинішнього конфлікту, а після нього – отримала підтвердження.

І, на жаль, безпечним для України його не назвеш.

За ним звільнення полонених українських моряків та повернення кораблів мало би бути частиною ширшої домовленості Заходу та Росії. І дарма, що Москва повинна була зробити це сама, за рішенням трибуналу ООН з морського права – за виконання цього рішення РФ виторгувала поступки від Заходу.

10 днів тому, під час візитів Зеленського до Парижа та Берліна, українському президентові дали зрозуміти, що на поступки доведеться йти, і Україна не має іншої опції, як із цим змиритися. 

За цим планом, Захід повертає Росії повноваження у ПАРЄ без жодних, навіть найменших виняткiв. Росія у відповідь знаходить схему звільнення моряків та допускає до Криму моніторингову місію Ради Європи. І, звісно – але України це вже не дуже стосується – Москва відновлює платежі до бюджету РЄ, де вона вже накопичила борг близько 70 мільйонів євро.

Володимир Зеленський був чесним на брифінгу у четвер, коли заявив, що рішення про повернення РФ до ПАРЄ Захід ухвалив ще до його приходу на посаду.

За даними ЄП, сигнали про такий пакет надходили до українських дипломатів ще наприкінці президентства Порошенка, але у якості "ультиматуму", чи то "пропозиції, від якої не можна відмовитися", Меркель та Макрон поставили його перед українською стороною лише зараз, пiд час візитів президента України до Парижа та Берліна. "Нам продають те, про що вони вже домовилися із Росією", - зауважив тоді один зі співрозмовників ЄП, поінформований про хід перемовин.

Щоби зняти різночитання, відразу зауважу:

згоди Зеленського на цю оборудку Макрон та Меркель не отримали.

Україна не погодилася із безумовним поверненням росіян до ПАРЄ і, за даними ЄП, не планує це толерувати. Однак на Банковій вирішили все ж використати елемент "чужого" плану щодо звільнення моряків.

Окрема проблема – те, що, по суті, йдеться про першу домовленість про Україну за її спиною. Нехай ця домовленість і не визнається офіційно.

За президента Порошенка принцип "нічого про Україну без України" був основою зовнішньої політики, і на це погодилися усі наші партнери, включаючи німців, французів та американців. Київ знав про зміст усіх переговорів наших партнерів із хуйло та Лавровим та погоджував ключові сигнали, що на них звучали. Це обмежувало Захід у діях і, напевно, їм це не подобалося – але всі дотримувалися домовленостей.

Доводиться констатувати: цей принцип вже не є абсолютним. Зміна влади в Україні стала зручним приводом відкинути формальності, що працювали за попереднього президента.
   
цього пітараса ізбралі прєЗЕдєнтом із інтернета і тілівізєра.
томі нехай іде нахєр чмо кріворожскойе.
   
Небезпеки російського плану

Ще одним побічним підтвердженням того, що це – все ж домовленість, а не збіг позицій, стали дії Росії.

Москва була переконана, що зняття з неї санкцій у ПАРЄ – то вирішена річ. А коли асамблея, згуртована навколо німців та французів і мобілізована ними же, на безпрецедентному нічному засіданні схвалила "вбивання" механізму санкцій, настала черга для кроку другої сторони, тобто Росії.

Саме так з’явилася нота Росії із пропозицією про звільнення моряків. Звісно ж, за російським сценарієм. Росія надіслала цей документ до Києва у вівторок ввечері – тобто за день після першого рішення ПАРЄ щодо санкцій та за день до другого голосування, яке мало би остаточно підтвердити повноваження росіян без жодних обмежень. Це логічно – коли сторони не довіряють одна одній, то доводиться рухатися маленькими кроками, щоби ніхто не "кинув" іншого.

І, до речі, Зеленський справді наперед не знав про появу такої ноти (адже всі ці перемовини, нагадаємо, проходили без участі України).

Навряд чи Берлін та Париж, погоджуючи із росіянами цю пакетну домовленість, проговорювали юридичні деталі того, як саме Росія планує випускати військовополонених. Але саме у деталях були заховані проблеми.

Своєю згодою на план РФ Київ мав, по суті, визнати юрисдикцію російських судів у Криму!

Лишається процитувати Клімкіна. "Росія а) вимагає від нас визнати, що наші моряки могли вчинити злочин, б) схиляє нас до визнання правомірності судового процесу над ними за російським законодавством, в) запрошує прогнутися перед кримінально-процесуальним кодексом РФ, а заразом і опосередковано визнати окупацію Криму".

То що ж, виходить, що Зеленський хотів здати Крим, раз він "наїхав" на МЗС з цього питання?

Ні. Доведеться розчарувати тих, хто шукає просту картину світу.

За даними ЄП, навіть у команді Зеленського визнають, що з юридичної позиції нота-відповідь нашого МЗС росіянам була бездоганною.

Зеленський не дарма заявив на брифінгу в четвер, що він "знає, що таке міжнародне право". Насправді є всі підстави для сумнівів, що він справді добре знається на цій темі, але його напевно проінформували, що українська відповідь росіянам важлива не лише сама по собі. Вона є частиною процесу "Україна проти РФ" в арбітражі ООН з морського права, яку веде команда Олени Зеркаль.

 І майже напевно цю ноту писали саме юристи – або ж її принаймні погоджували із Зеркаль.

Однак у Зеленського ставлять питання – чи варто було поспішати із відповіддю, чи не було сенсу зайти у переговірний процес? Або для того, щоби все ж звільнити моряків (звісно ж, не визнаючи "російський Крим", це не розглядається), або для того, щоби показати світові, що Україна спробувала, навіть почала переговори, але РФ, як завжди, поводилася неконструктивно.

За даними ЄП, цi претензії прозвучали у розмові Банкової з МЗС. Клімкін відповів публічно: він вважає, що саме його шлях якнайкраще показує неконструктивність росіян на Заході.

Яка з цих двох стратегій була правильнішою та більш виграшною? Непросте питання, і ЄП від відповіді на нього утримається. Але навіть без цього є достатньо даних, щоби зробити висновок, хто був неправий у цій історії.
   
контраргументи є? Як ні, то закінчили
Я все сказав. Більше того, я впевнений, що Ви особисто все розумієте, але пишете тут, те що пишете з якоюсь метою.
   
Ні обіцянок, ні істерик

Павло Клімкін може бути 100 разів правий у тому, як саме треба було вести переговори з росіянами, але те, як саме він відповів на претензії президента, викликає щонайменше подив.

Так, глава МЗС справді має право самостійно, без жодних погоджень, робити заяви чи підписувати документи від імені України. Але це не змінює норм конституції про те, що саме президент "представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави". Подобається комусь конкретна людина, що обіймає посаду глави держави, чи ні – але це його зобов’язання.

Далеко не всі дипломатичні ноти потрібно погоджувати з Банковою чи особисто із Зеленським, але з ключових питань такий діалог повинен бути. А те, що це питання напевно належить до ключових – не викликає сумніву.

Але чи прагнув Зеленський такого діалогу досі? Відповідь категорична – ні.

І тому звинувачувати у завеликій самостійності МЗС він мав би передусім самого себе.

Протягом місяця у владі Володимир Зеленський зробив чимало, щоби довести всім – і дипломатам, і експертам, і суспільству – що він прагне бути першим в українській історії президентом, якому загалом байдужа зовнішня політика. Попри те, що вона є однією з його основних функцій.

Зеленський не повідомляє про ключові події чи перемоги першим, як це було правилом за його попередника. Кількість розмов із західними колегами незрівнянно нижча і явно не відповідає викликам часу.

Візьмемо ту ж історію із ПАРЄ.

Так, не Зеленський винний у нашій поразці. Так, рішення "злити" нас було ухвалене ще до його інавгурації, а швидше – й до перемоги. Але що зробив президент, щоби зменшити наслідки?

Чи приїхав він у ПАРЄ, щоби задіяти свою популярність та авторитет і переконати когось? Ні, це й не розглядалося. Чи спробував він сформувати коаліцію держав-сусідів для спільного демаршу? Ні, це довелося робити без нього (хоча його допомога була би дуже потрібна). Чи виходив він до преси в Берліні та Парижі? Ах, так, у Парижі спробував це зробити – і довів, що не готовий до навіть простої дискусії з цього питання (про це вже йшлося у аналітиці ЄвроПравди).

Президент напевно і сам усвідомлює брак розуміння зовнішньої політики. При тому, що його фаховість дiйсно росте. Це було дуже помітно під час перших візитів, і є сподівання, що з часом ситуація вирівняється.

Але доки цього не сталося – бажано не псувати відносини із фаховими дипломатами.

І Зеленський мав би це нарешті зрозуміти. Бо невдовзі саме його сприйматимуть як винуватця проблем на зовнішньому фронті. Бо відповідальним за цей фронт він є вже зараз.

Автор: Сергій Сидоренко,

редактор "Європейської правди",
   
Я все сказав. Більше того, я впевнений, що Ви особисто все розумієте, але пишете тут, те що пишете з якоюсь метою.
мені релігія не дозволяє брехати, а ви як хочете
   
потрохи проявляється, що насправді хотів зробити Зеленський
факти починають складються в ланцюжок



і стає зрозумілів активація ботів зеленського і тактики мовчання на конкретні запитання
   
зибілу байдуже на зовнішню політику
йому важливо щоб свати показували
   
Зе повел себя как маленький ребенок: хочу эту игрушку и все.Каким путем достанется эта игрушка его совершенно не интересовало.
   
Зе повел себя как маленький ребенок: хочу эту игрушку и все.Каким путем достанется эта игрушка его совершенно не интересовало.
сподіваюсь, що ви назвали іграшкою не полонених. А... щось... ну, щось...
   

то виходить москалi лоха кинули?
розвели як кошеня ..
бо повернення морякiв повинно було вiдбутися за згодою Зеля-Кремль-Европа
без юсяких додаткових умов

   
сподіваюсь, що ви назвали іграшкою не полонених. А... щось... ну, щось...
Есть такое понятие как аллегория
   
Есть такое понятие как аллегория
є, алегорія, метафора і інші тропи. Так не полонених?
   

Зелi як дали булову, от вiн i бавиться нею
як дитя iграшкою

   
є, алегорія, метафора і інші тропи. Так не полонених?
не придурюйтесь.
"пиримога" йому потрібна була
кстатє, а старая юльковская фишечка про первіе 24 номера списка партии писюнов не размягчат сердце хуйло? Разок прокатило, надо попробовать.  B-)
 
   
не придурюйтесь.
"пиримога" йому потрібна була
хай. А іграшка алегорія все ж таки чого? Чи може кого? З перемогою ж не пограєшся
   
потрохи проявляється, що насправді хотів зробити Зеленський
факти починають складються в ланцюжок

https://www.youtube.com/watch?v=CHE869DuKDo
і стає зрозумілів активація ботів зеленського і тактики мовчання на конкретні запитання
цитировать Черновола на канале прямой - это еще больший зашквар, чем цитировать Шария
   
хай. А іграшка алегорія все ж таки чого? Чи може кого? З перемогою ж не пограєшся
Если вы не можете понять элементарного то: действие,процесс,победа любой ценой,любование собой перед избирателями.
   
Если вы не можете понять элементарного то: действие,процесс,победа любой ценой,любование собой перед избирателями.
це зрозуміло. А іграшка?
   
это со слов Припадочной, Арьева и Гончаренко. А верить им может только законченный дибил.

Кнуроферма це і є отара дебілів..  :bueee:
   
мені релігія не дозволяє брехати, а ви як хочете
Я не питаю Вас про мотиви Ваших вчинків.
   
де стенограми зустрічей Зеленського з Макроном і Меркель

?

   
Я не питаю Вас про мотиви Ваших вчинків.
до чого тут мотиви, до чого тут вчинки. Ми з вами словами спілкуємось. Але не виходить
   
хай. А іграшка алегорія все ж таки чого? Чи може кого? З перемогою ж не пограєшся
Противная у Вас работа, скажу я Вам.
Вот так нудно придалбываться "ну, дайте, дайте мне повод обвинить вас во всех грехах"
Где Вы учились?
   
Волкер продался порохоботам! Он не хочет, чтобы Украина освободила своих моряков. Или на столько тупой, что не понимает, что Украина могла принять условия россии, а потом кинуть ее. ФАС!

"Росія не пропонувала звільнити захоплених нею українських моряків", - заявил Волкер у себя в twitter.
"Це була пастка", - додав він.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/29/7219549/

Останнє редагування: 29 червня 2019 07:43:17 від igol
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія