Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Турчинов побачив напис на лобі Порошенка ;o

Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

СУБОТА, 24 ВЕРЕСНЯ 2005

"Ми не збирали компрометуючу інформацію, не ховали її по сейфах, щоб дістати в потрібний момент", - сказав Турчинов в інтерв'ю тижневику "Кореспондент".

"Не було в СБУ часу і бажання стежити за Порошенком або підслухувати його розмови - може бути, це прозвучить різко, але його стаття в нього на лобі написана", - заявив він.

Турчинов також стверджує, що відповідно до проекту постанови про відкриття кримінальної справи, що був переданий генпрокурору Святославу Піскуну слідчою групою СБУ, "ще в суботу (17 вересня) повинні були пред'явити обвинувальні висновки Порошенку і деяким іншим людям з його команди".

Однак, за словами Турчинова, генпрокурор узяв паузу, дочекався повернення Ющенка з США, і після консультацій була відкрита кримінальна справа, "але не проти Порошенка, а за фактом корупційних дій, у яких обвинувачують Порошенка".

"Це унікальна формула. Я думаю, тільки в нас в Україні вона застосовна", - сказав Турчинов.

Він також розповів, що перша інформація про корупцію "надійшла від депутата з фракції "Наша Україна", "шановної і чесної людини".

Зібрані СБУ відомості, як стверджує Турчинов, - "не компромат, це кримінальної справи, це матеріали, що: а) доповідалися мною вчасно президентові; б) розслідувалися СБУ і згідно УПК були передані в Генпрокуратуру".

За його словами, у президента була не тільки усна інформація від СБУ, але і письмова з грифами "Секретно" і "Абсолютно секретно".

За словами Турчинова, він знає, що в МВС також надходила інформація про корупцію.

"Більш того, я знаю, що багато інформації накопичується без реалізації... виникає питання "навіщо?" Для торгу, для шантажу? Це вже поза рамками закону, і така інформація - це вже компромат", - вважає екс-глава СБУ.

https://www.pravda.com.ua/news/2005/09/24/3013781/
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

 :lol:
   
Турчинов це такий собі Волька, тільки оффлайн
 :weep:
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Турчинов це такий собі Волька, тільки оффлайн
 :weep:

Турч вроді з якихось баптистів, а вони не бухають...
   
ЗЄльонкою?   ;o Капєц....
   
Турч вроді з якихось баптистів, а вони не бухають...
Турчинов за здачу Кримської автономії ще мусить відповісти. Не при цій владі.
   
СУБОТА, 24 ВЕРЕСНЯ 2005

"Ми не збирали компрометуючу інформацію, не ховали її по сейфах, щоб дістати в потрібний момент", - сказав Турчинов в інтерв'ю тижневику "Кореспондент".

"Не було в СБУ часу і бажання стежити за Порошенком або підслухувати його розмови - може бути, це прозвучить різко, але його стаття в нього на лобі написана", - заявив він.

Турчинов також стверджує, що відповідно до проекту постанови про відкриття кримінальної справи, що був переданий генпрокурору Святославу Піскуну слідчою групою СБУ, "ще в суботу (17 вересня) повинні були пред'явити обвинувальні висновки Порошенку і деяким іншим людям з його команди".

Однак, за словами Турчинова, генпрокурор узяв паузу, дочекався повернення Ющенка з США, і після консультацій була відкрита кримінальна справа, "але не проти Порошенка, а за фактом корупційних дій, у яких обвинувачують Порошенка".

"Це унікальна формула. Я думаю, тільки в нас в Україні вона застосовна", - сказав Турчинов.

Він також розповів, що перша інформація про корупцію "надійшла від депутата з фракції "Наша Україна", "шановної і чесної людини".

Зібрані СБУ відомості, як стверджує Турчинов, - "не компромат, це кримінальної справи, це матеріали, що: а) доповідалися мною вчасно президентові; б) розслідувалися СБУ і згідно УПК були передані в Генпрокуратуру".

За його словами, у президента була не тільки усна інформація від СБУ, але і письмова з грифами "Секретно" і "Абсолютно секретно".

За словами Турчинова, він знає, що в МВС також надходила інформація про корупцію.

"Більш того, я знаю, що багато інформації накопичується без реалізації... виникає питання "навіщо?" Для торгу, для шантажу? Це вже поза рамками закону, і така інформація - це вже компромат", - вважає екс-глава СБУ.

https://www.pravda.com.ua/news/2005/09/24/3013781/

 :pooh_lol:
   
:pooh_lol:
(tu)
   
ЗЄльонкою?   ;o Капєц....
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

 :weep:

А потом надпись со лба в 2014 исчезла и баптисту благая весть пришла … тихий и вкрадчивый голос с неба как бы спрашивал его - хочешь жить по новому?
   
Показати зображення...

Це ж ПЄСдюк...  :bueee:

Такий самий дебіл, як інші ПЄСдюки...
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

:weep:

А потом надпись со лба в 2014 исчезла и баптисту благая весть пришла … тихий и вкрадчивый голос с неба как бы спрашивал его - хочешь жить по новому?


я думаю, просто він тепер дивиться не в лоб...  і там нічого не написано  8-)
   
"Це унікальна формула. Я думаю, тільки в нас в Україні вона застосовна", - сказав Турчинов.
 :D
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

:weep:

А потом надпись со лба в 2014 исчезла и баптисту благая весть пришла … тихий и вкрадчивый голос с неба как бы спрашивал его - хочешь жить по новому?

Напис щез, натомість з'явились водяні знаки..
   
Однак, за словами Турчинова, генпрокурор узяв паузу, дочекався повернення Ющенка з США,
і після консультацій була відкрита кримінальна справа,
"але не проти Порошенка, а за фактом корупційних дій, у яких обвинувачують Порошенка".

Бо Дрищ кум Порохатого....  :pooh_lol:

"Зверніть увагу, не Петро Олексійович у мене кумом, а я в нього. Бо це ж теж є різниця. Це житєйське. Я ніколи будь-які зв'язки — чи родові, чи родичальні — не ставив у контекст моїх переконань національних, державних, переконань моєї совісті", – зазначив Ющенко.

Одна свора.

Тому і ексдрищі за Педрілу з трусів вискакують...  :pooh_lol: 

Останнє редагування: 19 січня 2022 22:20:04 від DiDUS
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Кто старое помянет тому ворон глаз выклюет петро приснится
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Турч вроді з якихось баптистів, а вони не бухають...

Пан Вольфганг теж не бухає !

   
:weep:

А потом надпись со лба в 2014 исчезла и баптисту благая весть пришла … тихий и вкрадчивый голос с неба как бы спрашивал его - хочешь жить по новому?
ПЖити по-новому
   
Показати зображення...
----------
 (tu)  :D
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Ішак-знахарь нарив нового старого лайна на просторах Інтернету  :facepalm:
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Пан Вольфганг теж не бухає !

Показати зображення...

 :lol:
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Ішак-знахарь нарив нового старого лайна на просторах Інтернету  :facepalm:

Надо же… быдло вроде тебя и за границей встречается
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Надо же… быдло вроде тебя и за границей встречается

Кацапські балалайки, вони такі...
   
Кацапські балалайки, вони такі...
8-)



доступ до федеральних грошей на дороги, лікарні


 [ua]
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

8-)



[ua]

Короткий огляд судібних подій (с)  :D
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Напис щез, натомість з'явились водяні знаки..

 :laugh:
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Короткий огляд судібних подій (с)  :D


ага  :laugh:

   
ага  :laugh:

Показати зображення...
    Ну что ж вы за люди-то такие? Всё бы вам, хохлам, издеваться с русского человека...
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

    Ну что ж вы за люди-то такие? Всё бы вам, хохлам, издеваться с русского человека...
:shuffle:
   
Запостив гілочку екс-юльок про екс-юлька.  :laugh:
Через 17 років.
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

Запостив гілочку екс-юльок про екс-юлька.  :laugh:
Через 17 років.

Смешная ты, курица… которая так ничего и не поняла)))
   
Запостив гілочку екс-юльок про екс-юлька.  :laugh:
Через 17 років.
    У нас бывших не бывает. Александр Валентинович- наше секретное, но очень мощное оружие. Партия посылает его на самые ответственные и опасные участки работы, когда требуется развалить врага изнутри....
   
Смешная ты, курица… которая так ничего и не поняла)))
А чьо мене курица?  :laugh:
Я не з кацапії. Це у вас у кацапії так жінок люблять називати, відомо.
Шо, чоловік так пестить, куріцею називає?
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

    У нас бывших не бывает. Александр Валентинович- наше секретное, но очень мощное оружие. Партия посылает его на самые ответственные и опасные участки работы, когда требуется развалить врага изнутри....


при чому схоже "іще та" партія  його весь час посилає  :laugh:
   
    У нас бывших не бывает. Александр Валентинович- наше секретное, но очень мощное оружие. Партия посылает его на самые ответственные и опасные участки работы, когда требуется развалить врага изнутри....
Та хто коло Юльки потерся, то клеймо на лобі назавжди.  :shuffle:
   
Н-да. Дела...
   
при чому схоже "іще та" партія  його весь час посилає  :laugh:
:-B
   
З іншого боку, колишній секретар РНБО Петро Порошенко називає заяви пана Турчинова спробою здійснення сценарію із дестабілізації політичної ситуації в країні.  :weep:
   
З іншого боку, колишній секретар РНБО Петро Порошенко називає заяви пана Турчинова спробою здійснення сценарію із дестабілізації політичної ситуації в країні.  :weep:
Порошенко тоді виграв усі суди, але на свою біду не знищив Юльки і юльків. Тепер має.
   
Re: Турчинов побачив напис на лобі Порошенка  ;o

є ТАКИЙ ПІДАР НА ФОРУМІ А НІК ЙОГО ОЛДБОЙ ЗАСУНЬ ЯЗИК В СРАКУ І НЕ ВІДСВІЧУЙ ГАНДОН МОСКАЛЬСКИЙ!!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія