Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мільйони гектарів, які згідно Держгеокадастру не використовуються – продані

https://agronews.ua/node/141213

Земельний фонд України – 60.3 млн. га., що становить 6 % території Європи; Площа сільськогосподарськ их угідь – 42.7 млн. га, з них рілля становить – 32.5 млн. га.; 10.4 млн. га  – це державні землі сільськогосподарськ ого призначення.

Згідно даних Держгеокадастру державні землі розподілені так:
-3.2 млн. га. цих земель знаходиться у постійному користуванні міністерств, установ, різноманітних державних організацій і ДП;

-2.5 млн. га. – знаходяться у запасі і вважаються не надані у власність і користування! ( Хтось бачив ці землі, які стоять пусткою і не обробляються);

-4.7 млн. га. знаходяться в оренді. (Правда орендної плати ніхто не бачить).

І ще три цифри, спеціалісти зрозуміють.
6.9 млн. громадян набули право на земельну частку-пай, а це 27 млн. га.

На сьогодні згідно даних  Держгеокадастру 1.4 млн. га. розпайованих земель не використовується! (Хтось це бачив таке?)

Близько 1 млн. осіб не використовують, не обробляють, не здають в оренду і не платять податків, а це 4.8 млн. га. або 12 % усіх сг угідь.
   
Станом на 01.01.2019 року за використання всіх земель сільськогосподарськ ого призначення юридичними і фізичними особами сплачено земельного податку і орендної плати на суму 27 321 114.00 грн. (Двадцять сім мільярдів  двадцять один мільйон 114 тисяч грн.).Це 640 гривень на 1 гектар сг угідь або біля 24 долари.

«Якщо б хоч раз якийсь очільник хотів навести порядок, країна щорічно могла б отримувати за користування сг. землями не меньше 100 млрд. гривень щорічно, а не 27 мільярдів. Порахуйте, скільки недоодержала державна казна за остання 10 років.»,- звертає увагу Михайло Апостол.
   
так і є, я про це давно кажу, тут навіть податок вигадувати не треба, а навести порядок
   
Оце так відкриття
   
відразу на пенсії і субсидії кошти. Зекоманда в шоколаді і може йти на місцеві вибори.
Відразу після них вносять зміни до закону, щоб більшу частку, ніж зараз віддавати громадам, таким чином у голів сільських отг з'являється нехілий ресурс.
   
гады - а мені в приватизації 6 соток ділянки відмовили  :X - ніпаложена! Хоча своє право я так й не використував
   
От що тут творилось до мораторію.
   
Але назва теми не відповідає змісту старт-допису.
   
гады - а мені в приватизації 6 соток ділянки відмовили  :X - ніпаложена! Хоча своє право я так й не використував
ПО КАКОЙ ПРИЧИНЕ ИНТЕРЕСНО?
   
"суму 27 321 114.00 грн. (Двадцять сім мільярдів  двадцять один мільйон 114 тисяч грн.)"

Шо б#я?
   
В них ще й з числами  трабли ...

Пс а про сільгоспників на єп взагалі забули.
   
Станом на 01.01.2019 року за використання всіх земель сільськогосподарськ ого призначення юридичними і фізичними особами сплачено земельного податку і орендної плати на суму 27 321 114.00 грн. (Двадцять сім мільярдів  двадцять один мільйон 114 тисяч грн.).Це 640 гривень на 1 гектар сг угідь або біля 24 долари.

«Якщо б хоч раз якийсь очільник хотів навести порядок, країна щорічно могла б отримувати за користування сг. землями не меньше 100 млрд. гривень щорічно, а не 27 мільярдів. Порахуйте, скільки недоодержала державна казна за остання 10 років.»,- звертає увагу Михайло Апостол.

ви б дурню ото не писали з таким важним виглядом.... якщо фізособа здає в оренду пай, то земельний податок не сплачується. Замість цього юридична особа - орендатор платит фіксований (зараз єдиний податок), розмір якого визнаячається залежно від катогорії земель. Може його додасте до розрахунку. ДЕ біли **я, як казав лошадь москальський
   
Правду писав Булгаков..... шарікови здатні лише на поради и висновки космічного масштабу та космічної глупості....
   
А якщо прибрати лихварів,то тільки по зовнішнім виплатам повернеться в бюджет 420 млрд щорічно..Ви різницю бачите? Всі орендні платежі на папері..Якщо задрати ціни на оренду землі- питання буде в ії несплаті..Переведен ня риллі у пасовища,тощо..Тре нормальна мотивація..
   
За час мораторію я "обріс" кількома сотнями гектарів...
   
Але назва теми не відповідає змісту старт-допису.

егеж землi НААН для прикладу
 :D
   
Станом на 01.01.2019 року за використання всіх земель сільськогосподарськ ого призначення юридичними і фізичними особами сплачено земельного податку і орендної плати на суму 27 321 114.00 грн. (Двадцять сім мільярдів  двадцять один мільйон 114 тисяч грн.).Це 640 гривень на 1 гектар сг угідь або біля 24 долари.

«Якщо б хоч раз якийсь очільник хотів навести порядок, країна щорічно могла б отримувати за користування сг. землями не меньше 100 млрд. гривень щорічно, а не 27 мільярдів. Порахуйте, скільки недоодержала державна казна за остання 10 років.»,- звертає увагу Михайло Апостол.
Так, а що треба казати? ДЯКУЄМО!
   
егеж землi НААН для прикладу
 :D

хто купив землі НААН?
   
За час мораторію я "обріс" кількома сотнями гектарів...

Там в планах кабміну ревізія запланована до зняття мораторію...
   
Там в планах кабміну ревізія запланована до зняття мораторію...

За два місяці?
   
Назріла купляти землю під мораторієм
Достатньо порішати ( а іноді і не треба) з держ землями.чи там де нема спадкоємців

   
хто купив землі НААН?


https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-zemlya/29809499.html

при покійному Зубці в структурі НААН було майже 1,5 млн. га, зараз 0,5 га, до речі поцікався хто такий юра мельник)
   
Але назва теми не відповідає змісту старт-допису.

так в контексті, імхо подаровані або віддані в феодальну ренту або вкрадені
   
так в контексті, імхо подаровані або віддані в феодальну ренту або вкрадені

в будь-якому контексті продані і вкрадені мають протилежне значення
   
в будь-якому контексті продані і вкрадені мають протилежне значення

віддані в довгосторокову аренду за копійку (продані)
по факту вкрадені
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія