Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вони вже патрулюють - кияни, коментуйте (tu)

Сейчас ехал домой через весь город через Выдубичи на Подол и дальше на Веник, ездят мигающие машины по всему городу , то там то тут, с десяток патрулей встретил, пока никого не задерживали.


зємєля :-B
   
Работают йопт
   
 :rotate:
   
Вообще, как автомобилист, включенные постоянно мигалки считаю глупостью и популизмом.
По правилам, я должен такую машину всегда пропускать, а они включат их и ездят как обычно - я пропускаю его, он меня. В результате неразбериха.
   
ОМГ
   
Ти з двірничкою розібрався вже?

я шо, начальник жеку щоб з ними розбиратися?
   
Вообще, как автомобилист, включенные постоянно мигалки считаю глупостью и популизмом.
По правилам, я должен такую машину всегда пропускать, а они включат их и ездят как обычно - я пропускаю его, он меня. В результате неразбериха.

нифига, только с звуковым сигналом
   
Дві дєвочки з букетами на Михайлівський класні, яї їм помахав з машими, вони мені, поки все
   
нифига, только с звуковым сигналом

Правила почитайте.


  3.1. Водії  оперативних   транспортних   засобів,   виконуючи невідкладне   службове   завдання,  можуть  відступати  від  вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1  цих  Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або  червоного  кольору  і  спеціального  звукового   сигналу   та забезпечення безпеки дорожнього руху.  За відсутності необхідності додаткового   привертання   уваги   учасників   дорожнього    руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.
 
  3.2. У  разі  наближення  транспортного  засобу  з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим  сигналом водії  інших  транспортних  засобів,  які  можуть  створювати йому перешкоду для руху,  зобов'язані дати йому  дорогу  і  забезпечити безперешкодний   проїзд   зазначеного   транспортного   засобу  (і супроводжуваних ним транспортних засобів).


Останнє редагування: 4 липня 2015 23:43:49 від Raut
   
В США включают мигалку когда требуют остановится
   
:D
   
оформляют первое ДТП


   
В центре

   
ехал от Черновола до Берестейки , через каждые 2 минуты по проспекту ехали в сторону Житомирской
видел одну остановку, что-то оформляли
работают
   
Вообще, как автомобилист, включенные постоянно мигалки считаю глупостью и популизмом.
По правилам, я должен такую машину всегда пропускать, а они включат их и ездят как обычно - я пропускаю его, он меня. В результате неразбериха.

Ты бы правила почитал, автомобилист.
   
Правила почитайте.


  3.1. Водії  оперативних   транспортних   засобів,   виконуючи невідкладне   службове   завдання,  можуть  відступати  від  вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1  цих  Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або  червоного  кольору  і  спеціального  звукового   сигналу   та забезпечення безпеки дорожнього руху.  За відсутності необхідності додаткового   привертання   уваги   учасників   дорожнього    руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.
 
  3.2. У  разі  наближення  транспортного  засобу  з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим  сигналом водії  інших  транспортних  засобів,  які  можуть  створювати йому перешкоду для руху,  зобов'язані дати йому  дорогу  і  забезпечити безперешкодний   проїзд   зазначеного   транспортного   засобу  (і супроводжуваних ним транспортних засобів).


И?  8-) мигалка и сирена или сирена
   
та ну на короче..рыженькая это ..
   
та ну на короче..рыженькая это ..
Показати зображення...

 ;o
Саша??
   
там разный нарид...бармены, спортсмены, менеджеры в прошлом...пасотрим. .. B-)
в моём городе есть человек - по профессии дипломированный врач - стоматолог. в 90-е годы, когда профессия не кормила, ушёл в органы внутренних дел, работал оперативником в одном из донецких РОВД. потом, уже в начале 2000-х, когда процент людей, материально готовых следить за состоянием своего рта, увеличился, снова вернулся в профессию. где сейчас - не знаю. может, снова в органах - не удивлюсь такому виражу.
   
;o
Саша??

не знаю кто, но ну его нафик  :blush2:
   
И?  8-) мигалка и сирена или сирена

Вы что, читать не умеете? За відсутності необхідності додаткового   привертання   уваги   учасників   дорожнього    руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.  та (або) означает, что или та, или або, оба варианта  верны. Перевожу:

У  разі  наближення  транспортного  засобу  з увімкненим синім проблисковим маячком та  спеціальним звуковим  сигналом водії  інших  транспортних  засобів,  які  можуть  створювати йому перешкоду для руху,  зобов'язані дати йому  дорогу  і  забезпечити безперешкодний   проїзд   зазначеного   транспортного   засобу  (і супроводжуваних ним транспортних засобів)

У  разі  наближення  транспортного  засобу  з увімкненим синім проблисковим маячком або спеціальним звуковим  сигналом водії  інших  транспортних  засобів,  які  можуть  створювати йому перешкоду для руху,  зобов'язані дати йому  дорогу  і  забезпечити безперешкодний   проїзд   зазначеного   транспортного   засобу  (і супроводжуваних ним транспортних засобів)

   
Вони шо постійно будуть їздити з маячками???
МАЯЧня якась  :D
   
Вы что, читать не умеете? За відсутності необхідності додаткового   привертання   уваги   учасників   дорожнього    руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.  та (або) означает, что или та, или або, оба варианта  верны. Перевожу:

У  разі  наближення  транспортного  засобу  з увімкненим синім проблисковим маячком та  спеціальним звуковим  сигналом водії  інших  транспортних  засобів,  які  можуть  створювати йому перешкоду для руху,  зобов'язані дати йому  дорогу  і  забезпечити безперешкодний   проїзд   зазначеного   транспортного   засобу  (і супроводжуваних ним транспортних засобів)

У  разі  наближення  транспортного  засобу  з увімкненим синім проблисковим маячком або спеціальним звуковим  сигналом водії  інших  транспортних  засобів,  які  можуть  створювати йому перешкоду для руху,  зобов'язані дати йому  дорогу  і  забезпечити безперешкодний   проїзд   зазначеного   транспортного   засобу  (і супроводжуваних ним транспортних засобів)

Купил права, честно скажи?  :gigi: С включенным маячком могут нарушать правила, уступать надо только если включены маячек и сирена или только сирена..читай еще
   
та ну на короче..рыженькая это ..
Показати зображення...

Саша Грей?? ;o
   
Вони шо постійно будуть їздити з маячками???
МАЯЧня якась  :D
ну ваще-то эта мулька уже некоторое время назад появилась...
периодически с люстрой ездят, периодически так...
   
не знаю кто, но ну его нафик  :blush2:

Саша это она
   
У меня реально важный вопрос..вот если ща тупо набрать 102..приедет кто на вызов? есть желающие получить штраф за ложный?  :pooh_lol:
говно у тебя вопрос.а вот у меня вопрос:через какой промежуток времени судейско-прокурорская мафия загонит под шконку этих мальчиков и девочек?и да,кто у них командиры,старшие офицеры?
   
говно у тебя вопрос.а вот у меня вопрос:через какой промежуток времени судейско-прокурорская мафия загонит под шконку этих мальчиков и девочек?и да,кто у них командиры,старшие офицеры?

вся надія що вони нове покління..і мовчати не будуть
   
Купил права, честно скажи?  :gigi: С включенным маячком могут нарушать правила, уступать надо только если включены маячек и сирена или только сирена..читай еще
он то может и купил,а у тебя видать прав отродясь не было... :weep:  :lol:
   
 :D

   
говно у тебя вопрос.а вот у меня вопрос:через какой промежуток времени судейско-прокурорская мафия загонит под шконку этих мальчиков и девочек?и да,кто у них командиры,старшие офицеры?

Старший офицер у них майор Саша "Фацик" Фацевич  который с ротой "Свитязь" держался в Углегорске за что имеет орден за мужество, может приехать и пристрелить
   
;o
Саша??



 :laugh:
   
Для них будет первая проверка когда они тормознут первого судью, прокурора или депутата
   
говно у тебя вопрос.а вот у меня вопрос:через какой промежуток времени судейско-прокурорская мафия загонит под шконку этих мальчиков и девочек?и да,кто у них командиры,старшие офицеры?

У этих мальчиков и девочек могут найтись много союзников.
Очень много.
 ;)
   
Старший офицер у них майор Саша "Фацик" Фацевич  который с ротой "Свитязь" держался в Углегорске за что имеет орден за мужество, может приехать и пристрелить
та ты шо?!!
   
не знаю кто, но ну его нафик  :blush2:

срочно выяснить где она патрулирует!

... и не забыть оказать сопротивление ... до и после...
   
тільки що їхав на кардачах - спереді їхали дві машини дві дівки водіїв - думав осліпну - голова почала крутитись від тих маячків ядовитих прийшлось обганяти щоб в очі не мигало - вони завжди будуть їздити з включеними маяками ?
   
   
тільки що їхав на кардачах - спереді їхали дві машини дві дівки водіїв - думав осліпну - голова почала крутитись від тих маячків ядовитих прийшлось обганяти щоб в очі не мигало - вони завжди будуть їздити з включеними маяками ?

по суті да, мають, вони не карателі з кущів... вони типу показують свою присутність
   
Для них будет первая проверка когда они тормознут первого судью, прокурора или депутата

если не разгонят депов под Радой и три ряда стоящих на мигалках возле Мандарина - грош им цена
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія