Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чехи дають 4000 152-мм снарядів Україні, знаєте чому?

Серед лідерів то перший, разом з Грібаускайте в мене за повагою.
Тьху, бля. Пане бєггі, Даля не простить, що поставили її поруч з кацапським маразматиком Земаном.. :facepalm1:
   
Тьху, бля. Пане бєггі, Даля не простить, що поставили її поруч з кацапським маразматиком Земаном.. :facepalm1:
треба бути не сціклом, щоб допомогу військами запропонувати. Я не знаю, чім він ще славен, суджу за одним цім фактом. Порівняйте з хорватами.
   
Re: Чехи дають 4000 152-мм снарядів Україні, знаєте чому?

Дефіцит у нас! :X
Великий сечоловий "гаспідар" та "крєпкій хазяйствєннік" проїбав 6 арт-складів з боєприпасами великого калібру :X
Хоч когось за це взяли за яйця чи подали підозру? Винуватих взагалі нема та не було? 8-:
ти вищої марки бот,бо причепився заради хайпу і спрачу.Зовсім не до речі тому флуд злісний.
   
В Чехії там теж шість складів підірвали,чи після підриву першого зробили висновки??
Во первых Чехия в 5 раз меньше Украины и имеет визовый режим с Россией. Потому и меньше.
И даже невзирая на это два ГРУшника РФии получили  за склады в чешских Врбетицах, и что Украина НЕДОПОЛУЧИЛА необходимыее ей снаряды - героя России.. Не принебрегайте российскими грушниками.
 Разве в Чехии они не чисто сработали?
7 лет чехи не могли найти своего крайнего, своего стрелочника, или  своего порошенка, что бы на него спустить собак.
То почему это ГРУШники в Украине могли плохо сработать на складах?
 Чехия только в этом году, найдя виновных,  депортировав три четверти ГРУШников  посольства РФ в Праге, и , по сути, разорвав отношения за эти склады с Россией, Чехия начала выплачивать местным жителям компенсации.

Бей своих, что бы чужие боялись? Вы недооцениваете российских грушников.
 А зря. Они звёзд героя за Украину получали и будут  ещё получать.
А вы дальше пинать будете  Пороха, Зелю, и того, кто придёт после них.
Абы грушников эрэфии не беспокоить.

Если бы не визовый режим, то и этих, что взорвали их склады,  Чехия бы не определила.

Останнє редагування: 28 січня 2022 01:54:43 від Fata Morgana
   
Во первых Чехия в 5 раз меньше Украины и имеет визовый режим с Россией. Потому и меньше.
И даже невзирая на это два ГРУшника РФии получили  за склады в чешских Врбетицах, и что Украина НЕДОПОЛУЧИЛА необходимыее ей снаряды - героя России.. Не принебрегайте российскими грушниками.
 Разве в Чехии они не чисто сработали?
7 лет чехи не могли найти своего крайнего, своего стрелочника, или  своего порошенка, что бы на него спустить собак.
То почему это ГРУШники в Украине могли плохо сработать на складах?
 Чехия только в этом году, найдя виновных,  депортировав три четверти ГРУШников  посольства РФ в Праге, и , по сути, разорвав отношения за эти склады с Россией, Чехия начала выплачивать местным жителям компенсации.

Бей своих, что бы чужие боялись? Вы недооцениваете российских грушников.
 А зря. Они звёзд героя за Украину получали и будут  ещё получать.
А вы дальше пинать будете  Пороха, Зелю, и того, кто придёт после них.
Абы грушников эрэфии не беспокоить.

Если бы не визовый режим, то и этих, что взорвали их склады,  Чехия бы не определила.

  саме тому прихильники певної політсили відхилив петицію про введення візового режиму з хуйлостаном щоб вільно запускати в Україну такі хуйлячі ДРГ
   
три года бубенчик у воады и не мог закупить снаряды???
5 роківв Петро був при владі. Де снаряди Зін?
   
  саме тому прихильники певної політсили відхилив петицію про введення візового режиму з хуйлостаном щоб вільно запускати в Україну такі хуйлячі ДРГ
5 років Петру не вистачило щоб ввести цей режим? Що заважало? Ліпецька фабрика & Ko?
   
А можно тынц на этих пидаров венгерских...шо нас послали накуй ..
А то я поспорил с одним полувенгром шо они ещё и воевать против нас будут( образно) но непомогут оружием .

https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/27/7321886/
   
5 років Петру не вистачило щоб ввести цей режим? Що заважало? Ліпецька фабрика & Ko?

   при Петрі заборонили пряме авіасполучення та авіатранзит, розірвали договір, щороку скорочували торгівлю і ввели закордонні паспорти для лаптів

   натомість прихильники певної політсили, за минулий рік, збільшив торгівлю на крові на 20-34%

Останнє редагування: 28 січня 2022 02:37:58 від Чжан
   
Re: Чехи дають 4000 152-мм снарядів Україні, знаєте чому?

   при Петрі заборонили пряме авіасполучення та авіатранзит, розірвали догорвір, щороку скорочували торгівлю і ввели закордонні паспорти для лаптів

   натомість прихильники певної політсили, за минулий рік, збільшив торгівлю на крові на 20-34%

Згідно заповіту Ілліча бєні


 НВ зібрало головні заяви Коломойського скандального інтерв'ю 2019 року.


https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/kolomoyskiy-dlya-the-new-york-times-shokuyuchi-zayavi-interv-yu-novini-ukrajini-50053285.html

Про Росію. Вони в будь-якому випадку сильніші. Ми повинні покращувати наші відносини. Люди хочуть миру, хорошо життя, вони не хочуть воювати. А ви, — Америка, — змушуєте нас воювати і навіть не даєте нам грошей за це.

Відновлення зв’язків з Росією необхідно для економічного виживання. А травма війни мине. Дайте п’ять, десять років — і про кров забудуть.

У 2014 році я вже показав, що не хочу бути з Росією. Зараз я об'єктивно описую те, що бачу, і куди все рухається
   
5 роківв Петро був при владі. Де снаряди Зін?
ппц я офегиваю с прихильники певної політсили.
Да у нас еще полно 152мм снарядов.
А эти 4000 от чехов - капля в море.
Максимум на месяц кашмарить сепарню со свиноцапами.
Видно кто-то из мин. обороны реши подзаработать не много.
   
Видно кто-то из мин. обороны реши подзаработать не много.
в отличии от 2014го, когда Чехия продавала амуницию Украине,
 этих 4000 снарядов (по меньшей мере так пишут чехи) - ДАРОМ.
Можно и отказаться от таких подарков.
Отказ это будет пэрэмога?
   
Re: Чехи дають 4000 152-мм снарядів Україні, знаєте чому?
TC

ппц я офегиваю с прихильники певної політсили.
Да у нас еще полно 152мм снарядов.
А эти 4000 от чехов - капля в море.
Максимум на месяц кашмарить сепарню со свиноцапами.
Видно кто-то из мин. обороны реши подзаработать не много.

"полно" это скольков в цифрах?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія