Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хотелось бы комментов от Радника

Re: Хотелось бы комментов от Радника

I laughed out loud in Marks & Spencer when I found that they are now selling something called ‘Chicken Kyiv’.

This is apparently just like their old ‘Chicken Kiev’, only with added propaganda. I am told that there is now also a ‘No Chicken Kyiv’ for vegans, without any actual chicken in it.

Not since the wild frenzy after the death of Princess Diana have I ever met such a wave of ignorant sentiment. Nobody knows anything about Ukraine. Everyone has ferocious opinions about it.

The other night I shocked a distinguished Oxford academic by informing her that the lovely, angelic, saintly, perfect Ukrainians had blocked off the water supply to Crimea in 2014


Ну и далее по тексту
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Про що там
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Про що там

Про Бандеру і неонацистів. Сіріослі.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Каменти прості.
Чергова хуйловська кансєрва
А от як це донести до британців ?
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Статья на дейлимейл

На днях я шокировал известного ученого из Оксфорда, сообщив ей, что прекрасные, ангельские, святые, совершенные украинцы перекрыли подачу воды в Крым в 2014 году...

Ну и тд

Можешь гуглом перевести
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Якийсь підхуйлятник
Його стаття за 22/02

https://www.dailymail.co.uk/debate/article-10540829/PETER-HITCHENS-blame-arrogant-foolish-West-Ukraine-crisis.html

 Мы были полными дураками. Мы вели себя с Россией поразительной глупо. Теперь мы за это расплачиваемся. У нас был шанс сделать ее союзником, другом и партнером. Вместо этого мы превратили ее во врага, оскорбив великую и гордую страну жадностью, необоснованным высокомерием, цинизмом, презрением и недоверием. Мне приходится терпеливо слушать, часто по нескольку раз в день, как люди - обычно вполне рассудительные и разумные - с яростью обрушиваются на Россию и русских. Когда-то я был таким же, как они. У меня было обычное для многих западных людей предубеждение в отношении России. Но, к счастью, теперь я не такой. Я жил в России, я узнал русских как друзей. Я научился различать, что русское, а что коммунистическое. И я увидел то, что большинство людей не увидит никогда, - поворотное событие в истории, когда мир можно было изменить к лучшему".
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Hitchens

Трампанзі по англійські.
Тут тобі й брексіт і злобниє глобалісти і смєртєльна вакцина і хароша масква.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Гамно це проросійське. Що тут обговорювати ?
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Ось кого ретвітить цей чмошник

   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Це якась проросійська газета?

Багато схвальних коментарів

Spoken with knowledge and wisdom...Well said Peter. Sergey Lavrov summed it up...The west are deaf in one ear and blind in one eye. Ignorant, brainwashed and quite shameful!
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Це якась проросійська газета?

Багато схвальних коментарів

Spoken with knowledge and wisdom...Well said Peter. Sergey Lavrov summed it up...The west are deaf in one ear and blind in one eye. Ignorant, brainwashed and quite shameful!

кацоботів ніхто не відміняв.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Hitchens

Peter Jonathan Hitchens (born 28 October 1951) is an English author, broadcaster, journalist, and commentator. He writes for The Mail on Sunday and was a former foreign correspondent reporting from both Moscow and Washington D.C.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Гамно це проросійське. Що тут обговорювати ?
(tu) і зрозуміти-війна завжди іде в інфопросторі а тепер просто чудові часи для того. тому як обиватель -просто ігнорувати.як тпердставник влади-робити все,щоб такі не баламутили людей. тільки того.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

кацоботів ніхто не відміняв.
якщо не помиляюся з назвою таблоїда(є ще дейлі мірор), то там виходить якесь англосаксофобне направлення. в 2003-2004р. критикували Штати і ЮК за Ірак. все в такому ж дусі - "неооіперіалізм, військова сгресія, окупація, це все тільки ебаут ойл".
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Hitchens

Peter Jonathan Hitchens (born 28 October 1951) is an English author, broadcaster, journalist, and commentator. He writes for The Mail on Sunday and was a former foreign correspondent reporting from both Moscow and Washington D.C.


   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

До чого тут Радник, коли в москалів підгоряє.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

вже є гілка, ще з ранку, для чого дублювати?

по статті, реакція нашого мзс мала би бути відповідна, розганяти кацапонаративи має бути як мінімум шкідливо для репутації
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Узбагойтесь... Хинчли - поц... В Англии свобода слова...

Подобные статьи имеют смысл как в случае прививок... Реакция организма на ибаната измеряет степень здоровья...
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

вже є гілка, ще з ранку, для чого дублювати?

по статті, реакція нашого мзс мала би бути відповідна, розганяти кацапонаративи має бути як мінімум шкідливо для репутації

Официальные реакции популяризируют то, на что реагируют.... Хинчли надо просто игнорировать.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Маргінал пiдорас в поганому розумінні.

Скільки не зустрічаю людей за час війни - всі за Україну і не можуть зрозуміти лише одного - що не так з Хуйлом і чого він хоче.

По селах прямо конкурси місцеві організують "вирости соняшник на підтримку України". Ну і в багатьох магазинах стоять на вході коробки куди люди збирають гуманітарку.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

У дейлі мейл купа підхуйлятників пасеться.
А в коментах половина з ольгіно.
У них там як медом намазано - одна з наймасовіших газет.
Ну і не треба забувати, що москалі Британію десятиліттями окучували. І майно вони купували переважно у сусідстві з мільйонерами, а не сомалійськимм біженцямм.
Я вже не кажу про традиційно прокацапські настрої серед лівих лібералів.
Тут нам дуже пощастило, що на чолі британського уряду стоїть Борис, а не наскрізь червоний Корбін.
Але переважна більшість народу за Україну.
Просто кацапи розконсервувалм всіх своїх агентів - як прямих, так і корисних ідіотів.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Я вже не кажу про традиційно прокацапські настрої серед лівих лібералів.
Тут нам дуже пощастило, що на чолі британського уряду стоїть Борис, а не наскрізь червоний Корбін.

Тут я на тебя чутог наеду... Из Корбина либерал, как из говна пуля... Сэр Кир был бы не менее последовательным в поддержке Украины, чем Лиза и Боря. Но то такэ.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Официальные реакции популяризируют то, на что реагируют.... Хинчли надо просто игнорировать.

він же свої опуси не на паркані царапає. дейлі меіл не остання газета в британії матеріали якої частково формують суспільну думку манюпаса, а йому газета виділяє ще й окрему колонку тому реагувати треба інакше такі статті будуть зявлятись частіше, інфо війну ще ніхто не відміняв
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Тут я на тебя чутог наеду... Из Корбина либерал, как из говна пуля... Сэр Кир был бы не менее последовательным в поддержке Украины, чем Лиза и Боря. Но то такэ.

А я не кажу, що Корбін - лівий ліберал. Він просто марксист.
Сер Кір все-таки голова лейбористів, а там лівих, як бруду.

ЗІ. Я щойно прилетів в Ірландію. Щось у вас тут похмура погода після сонячної Англії.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

А я не кажу, що Корбін - лівий ліберал. Він просто марксист.
Сер Кір все-таки голова лейбористів, а там лівих, як бруду.

ЗІ. Я щойно прилетів в Ірландію. Щось у вас тут похмура погода після сонячної Англії.

Вчера было ниче..



Когда-нибудь ты раздуплишся, и пойдёшь со мной в горы... Пока, однако, в хате мест нэма... Беженцы..
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Радник ты в ответе за всех марксистов Британии :rotate:
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника


Просто кацапи розконсервувалм всіх своїх агентів - як прямих, так і корисних ідіотів.
Воно так й є. Полізли історії про біженок, всяка лівацька хрінь.
Що з тим робити - незрозуміло, взагалі треба якось реагувати

Була перша частина - десь у березні. Чмирили наших у Молдові.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Що з тим робити - незрозуміло, взагалі треба якось реагувати

Игнорировать... Нефиг говно рекламировать.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Радник ты в ответе за всех марксистов Британии :rotate:

проскакувала недавно інфа, що маркс був расистом, то данко має бути з його працями обізнаний, мають місце такі факти в роботах класика, нє?  :)
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Когда-нибудь ты раздуплишся, и пойдёшь со мной в горы...
А шо під горою пабу нема???
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Вчера было ниче..


Когда-нибудь ты раздуплишся, и пойдёшь со мной в горы... Пока, однако, в хате мест нэма... Беженцы..

Я не ходок. Але в мене є дружина, яка любить скрізь лазати.
До речі, хотів взяти машину напрокат, але ціни просто іпануті. За 4 дні за базові моделі 700-800 фунтів. Минулого разу, коли брав, було 120 за автомат фольксваген гольф.
   
Re: Хотелось бы комментов от Радника

Я не ходок. Але в мене є дружина, яка любить скрізь лазати.
До речі, хотів взяти машину напрокат, але ціни просто іпануті. За 4 дні за базові моделі 700-800 фунтів. Минулого разу, коли брав, було 120 за автомат фольксваген гольф.

Тут ничего не знаю... У меня своя... Но цены на дизель..  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія