Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочется грязи, поэтому...

Re: Не хочется грязи, поэтому...

Там модер тримає руку на кнопці і ніхто не дозволяє собі принижувати опонента. Дискусії пізнавальні і динамічні. Якщо раніше, щоб дізнатися новини  і аналітику, я ходила сюди, то зараз там набагато інформативніше.  Це ж інший  Дурдом.

Юльки не змінюються ніколи, як і вата - це така вада вроджена, юлькізьм мозку. І ДД тому не може змінитись, буде завжди кублом юльків, ворогів України!
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

...я пожалуй уйду с этого в прошлом уютного форума.

Не разделяю срачей, не хочу учавствовать в провокациях, в раздувании и пыхатом пафосе воскресших негодяев.

Если что вдруг кому из старых и спокойных фупчегов нужно - найти меня не сложно
Очень надеюсь что это не окончательно решение.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Посмотрим

С таким составом
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Мне не понравились разборки по модерации еще в  самом начале. А разбан профессиональных гадов и провокаторов меня добил

И если вы заметили как и я появления веток в стиле устрою срач в заголовке, поиом его сотру и причешу а вы сритесь а я поржу то понимаете о чем я
За такое я считаю стоит

Так давно стало ясно, що площадку готують під передвиборчу активну роботу. І хто заплатить УП, той і танцюватиме ФУП.

Може тут Сірожа буде в прези дорогу пробивати? Чи ще хто в Раду. 

Побачим.

Тут не брудніше ніж де інде. Всюди свій бруд, щурі, таргани.  Не перебільшуйте роль ФУПа у вашому життя і вас у діяльності ФУПа.  Захотів - прийшов, написав щось. Не хочеш - не приходиш і не пишеш.

Сприймати ФУП як соціум і переживати про його якість і своє місце в ньому - то якесь дитинство.

Це просто місце де можна вставити свої 5 копійок, почитати чиїсь і дивлячись на роботу штабних, розуміти ху із ху і чого можна очікувати від їх хазяїв.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Посмотрим

С таким составом

Но согласитесь, "такой состав" есть и в реале.

Практически невозможно обитать исключительно в комфортном социуме.

Поэтому важно другое - Ваша собственная реакция на происходящее. Кто-то резво включается в срач, кто-то игнорирует, тут каждому своё.

А такие уходы - мне кажется, это не дело.

   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Юльки не змінюються ніколи, як і вата - це така вада вроджена, юлькізьм мозку. І ДД тому не може змінитись, буде завжди кублом юльків, ворогів України!
З вашим рівнем розвитку та вихованості вам краще туди не заходити. Хамло там баниться відразу. Тут, бути бараном, .....  вам комфортніше? Я не проти.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

А де Моллі П?
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

...я пожалуй уйду с этого в прошлом уютного форума.

Не разделяю срачей, не хочу учавствовать в провокациях, в раздувании и пыхатом пафосе воскресших негодяев.

Если что вдруг кому из старых и спокойных фупчегов нужно - найти меня не сложно

Шкода, звичайно ... роби як вважаєш за потрібне ...

На звязку в ФБ  :-B
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Бюторасы потеряли куратора, российского ежа.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Не звертала уваги. Мені важливо почувати себе спокійно, а не бути бараном.

то краще  взагалі до інтернету не влазити
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Бюторасы потеряли куратора, российского ежа.
Перекладіть на зрозумілу мову.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...


Це ж інший  Дурдом.
Потрібні й барани інші? Чи просто більше, але таких самих?

   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Жаль.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

то краще  взагалі до інтернету не влазити
Чому? Кожен обирає там, де йому комфортніше. Сепарня і покидьки - на цузі, вільні люди - на новому ДД, прихильники певної політсили і тугодуми - на юейполітікс, тут я думала цвіт інету, а насправді - барани, генерирующие контент. Такої образи годі стерпіти. Але комусь подобається.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

З вашим рівнем розвитку та вихованості вам краще туди не заходити. Хамло там баниться відразу. Тут, бути бараном, .....  вам комфортніше? Я не проти.
Серьёзно? Дидусь и прочее черноротое юльковское штабное... там ведёт себя аки цветочки полевые? А гадить прётся исключительно на ФУП?
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Потрібні й барани інші? Чи просто більше, але таких самих?
Кому потрібні? Баранами обізвали вас. Ви погодились. Хто не погодився - звалив звідси. Кожному своє.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Чому? Кожен обирає там, де йому комфортніше. Сепарня і покидьки - на цузі, вільні люди - на новому ДД, прихильники певної політсили і тугодуми - на юейполітікс, тут я думала цвіт інету, а насправді - барани, генерирующие контент. Такої образи годі стерпіти. Але комусь подобається.
Вільні люди это кто? Бюторасня и прочие полезные идиоты хуйло?
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Кому потрібні? Баранами обізвали вас. Ви погодились. Хто не погодився - звалив звідси. Кожному своє.
Це ж Ви запрошуєте, а не я.
В баранах, створюючих контент, не бачу нічого образливого.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Серьёзно? Дидусь и прочее черноротое юльковское штабное... там ведёт себя аки цветочки полевые? А гадить прётся исключительно на ФУП?
Поки що я бачу хто гадить тут. Комарик, птах Сорока, ви. Нестримані і хамуваті. А хто з вас юльок? Ніхто. прихильники певної політсили? Це для них нормально. Я сприймаю вс такими, як ви є.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Це ж Ви запрошуєте, а не я.
В баранах, створюючих контент, не бачу нічого образливого.
В меморіз. Вам подобається, коли вас називають бараном, чи ви зі свити свєтки-кацапки?
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Поки що я бачу хто гадить тут. Комарик, птах Сорока, ви. Нестримані і хамуваті. А хто з вас юльок? Ніхто. прихильники певної політсили? Це для них нормально. Я сприймаю вс такими, як ви є.
Понятно - своё говно не пахнет!
Кстати, к прихильники певної політсили меня причислили исключительно ваши братья по разуму (точнее по его отсутствию).
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Вільні люди это кто? Бюторасня и прочие полезные идиоты хуйло?
Там я бачу юльків, дрищів, прибічників оппоблоку, але більшість - справжні патріоти України. Навіть прихильники певної політсили там є. І нічого. Ведуть нормальну дискусію.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

В меморіз. Вам подобається, коли вас називають бараном, чи ви зі свити свєтки-кацапки?
Після висловлювань дідусів-кацапів та й інших юльків *барани* взагалі не чіпляють. Гарні тварини.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Понятно - своё говно не пахнет!
Кстати, к прихильники певної політсили меня причислили исключительно ваши братья по разуму (точнее по его отсутствию).
А чому б воно пахло, якщо його немає? Найбільше від вас його чути.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

йож сама повизгивала прилюдно после встречь с куратором. Умным людям достаточно, что б пониматб завистмость бычки от куратора из мп.
Думаю при наличии куратора оттуда не было-бы срача за каких-то поганых 300 штук грн. Или там настолько презируют ФУП что юзают нашару?
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Після висловлювань дідусів-кацапів та й інших юльків *барани* взагалі не чіпляють. Гарні тварини.
Тоді з вами все ясно. Вам ніколи не стати самостійним гравцем. Ви з пулу Світлани бички, це зрозуміло. Скільки вам перепадало?
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Там я бачу юльків, дрищів, прибічників оппоблоку, але більшість - справжні патріоти України. Навіть прихильники певної політсили там є. І нічого. Ведуть нормальну дискусію.
Будьте последовательны: если дрыщив, то тогда уже и бздюлькив.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Тоді з вами все ясно. Вам ніколи не стати самостійним гравцем. Ви з пулу Світлани бички, це зрозуміло.
Скільки вам перепадало?
ВСЕ
я по мєлочам не розмінююсь

 :D

   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Будьте последовательны: если дрыщив, то тогда уже и бздюлькив.
Підіть туди і розкажіть це. :gigi:
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

А чому б воно пахло, якщо його немає? Найбільше від вас його чути.
:laugh:
Секта - что и требовалось доказать.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

...я пожалуй уйду с этого в прошлом уютного форума.
Не разделяю срачей, не хочу учавствовать в провокациях, в раздувании и пыхатом пафосе воскресших негодяев.


Ну, тоді тобі треба іти в Рай.
Там форуми такі, як ти хочеш.
А на цій планеті усі форуми "нємного дебільниє"
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Підіть туди і розкажіть це. :gigi:
Бывал. В самом начале. Потом дурдом протух.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

ВСЕ
я по мєлочам не розмінююсь

 :D
Бичка вам могла кинути лише кісточку у вигляді захисту від бану, або забанити юзера за вашим замовленням.  Такі свєтині шавки в більшості нині принишкли, а в кого немає совісті - ще лізуть в теми.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Бывал. В самом начале. Потом дурдом протух.
Протухший залишився. Я вам розповідаю про новий Дурдом.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Думаю при наличии куратора оттуда не было-бы срача за каких-то поганых 300 штук грн. Или там настолько презируют ФУП что юзают нашару?
нельзя быть идиотами настолько, что б не сложить в картину пазлы:
Московский любовник
Преданность мп
Укрмова для легенды о "волонтерстве"
Друзья лишь коллаборанты и прихожане мп-фсб.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Бичка вам могла кинути лише кісточку у вигляді захисту від бану, або забанити юзера за вашим замовленням.  Такі свєтині шавки в більшості нині принишкли, а в кого немає совісті - ще лізуть в теми.
нє трожжжж наших баранов  :K
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

також хочеться звалити
але куди?..

фДД он пустий стоїть)
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

фДД он пустий стоїть)
Стоїть, але це той, де залишились неадекватні. На новій площадці досить затишно. Інтелектуальні бесіди без срачів. Тепло і душевно.
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

Протухший залишився. Я вам розповідаю про новий Дурдом.
А новий - канонічний?
   
Re: Не хочется грязи, поэтому...

нє трожжжж наших баранов  :K
Тут є Свєтині барани. Ваших немає. Бо ви один із них :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія