Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супрун ниспровергает устои :facepalm:

Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Почекайте, ви тут пишете про талон до сімейного, а той уже дає/не дає талон до профільного.., але ж усі талони Супрун скасувала? Чи як? Куди , по що  до кого бігти, раптом що? В реєстратуру поліклініки чи прямо в кабінет до сімейного?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

От вона хоче так як вона хоче.
Всьо.
Решта її не цікавить.
Наприклад моя теща, при таких симптомах взагалі нікуда би не зверталась, до останнього ліпилаб лопухи до ноги. Тому, що медицині вона не довіряє :)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Именно.
ААААААААААААА!!!!!!!!!!  :lol:
Я уявляю, якшо Супрун про це напише)))))
Це ж буде розрив мозгов і немитих поп))))))))
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

ААААААААААААА!!!!!!!!!!  :lol:
Я уявляю, якшо Супрун про це напише)))))
Це ж буде розрив мозгов і немитих поп))))))))

...А потом она сообщит в ФБ, что самая благоприятная поза в сексе для манюпаса - именно миссионерская...

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Почекайте, ви тут пишете про талон до сімейного, а той уже дає/не дає талон до профільного.., але ж усі талони Супрун скасувала? Чи як? Куди , по що  до кого бігти, раптом що? В реєстратуру поліклініки чи прямо в кабінет до сімейного?

Я написала опыт посещения поликлиники пациентом в эту пятницу. Пока всё, как и было.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я написала опыт посещения поликлиники пациентом в эту пятницу. Пока всё, как и было.
Ніякі реформи в Україні не можливі, ні медична ні освітня. На місцях буде все саботуватися, до останнього. Совків не переламаєш. А інших фахівців ми не маємо. :(
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я написала опыт посещения поликлиники пациентом в эту пятницу. Пока всё, как и было.
Я з вами повністю згоден. Уявіть ситуацію:
Йшла людина ввечері додому. Спіткунлась, впала. Заболіла нога. Якось дошкутильгала додому. Думала що пройде. На ранок нога розпухла і почала боліти. Раніше вона просто могла звернутися напряму до лікаря-травматолога. Зараз їй доведеться йти до сімейного лікаря, висиджувати там чергу, а аж потім, можливо, їй дадуть направлення до лікаря-травматолога.
Де тут логіка ?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я з вами повністю згоден. Уявіть ситуацію:
Йшла людина ввечері додому. Спіткунлась, впала. Заболіла нога. Якось дошкутильгала додому. Думала що пройде. На ранок нога розпухла і почала боліти. Раніше вона просто могла звернутися напряму до лікаря-травматолога. Зараз їй доведеться йти до сімейного лікаря, висиджувати там чергу, а аж потім, можливо, їй дадуть направлення до лікаря-травматолога.
Де тут логіка ?

Хіба травмпункти теж закрили?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я з вами повністю згоден. Уявіть ситуацію:
Йшла людина ввечері додому. Спіткунлась, впала. Заболіла нога. Якось дошкутильгала додому. Думала що пройде. На ранок нога розпухла і почала боліти. Раніше вона просто могла звернутися напряму до лікаря-травматолога. Зараз їй доведеться йти до сімейного лікаря, висиджувати там чергу, а аж потім, можливо, їй дадуть направлення до лікаря-травматолога.
Де тут логіка ?
:facepalm1:
Які ви далекі. В таких випадках звертаються напряму в шпиталь. Не потрібно іти до сімейного лікаря.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хіба травмпункти теж закрили?
В нашій лікарні його ніколи й не було.  Цим займався лікар травматолог.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

:facepalm1:
Які ви далекі. В таких випадках звертаються напряму в шпиталь. Не потрібно іти до сімейного лікаря.
Куди, перепрошую ? Прямо в відділення ?
Раніше я міг звернутися прямо відділеня траматології. Я так і робив. А зараз, вибачте, тільки за направленням сімейного лікаря.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Куди, перепрошую ? Прямо в відділення ?
Раніше я міг звернутися прямо відділеня траматології. Я так і робив. А зараз, вибачте, тільки за направленням сімейного лікаря.
:weep:  :suicide2:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

:weep:
Що вас так розсмішило ? Ви це собі уявити не можете ?
Але це так і було. Приходив на консультацію до лікаря травматолога прямо в відділення, де він був завідуючим. Після чого він давав мені направлення на госпіталізацію в його ж відділення. І без всякої волокіти і сімейних лікарів.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я з вами повністю згоден. Уявіть ситуацію:
Йшла людина ввечері додому. Спіткунлась, впала. Заболіла нога. Якось дошкутильгала додому. Думала що пройде. На ранок нога розпухла і почала боліти. Раніше вона просто могла звернутися напряму до лікаря-травматолога. Зараз їй доведеться йти до сімейного лікаря, висиджувати там чергу, а аж потім, можливо, їй дадуть направлення до лікаря-травматолога.
Де тут логіка ?


У випадку травм, треба звертатись напряму в травмпункт/лікарню, а вони вже відправлять до спеціаліста.
А до сімейного лікаря/терапевта потрібно звертатись спочатку, щоб розгрузити спеціалістів, бо закололо десь в животі і люди побіжать кому куди заманеться: один побіжить до уролога, інший до кардіолога, третій до хірурга. Тому спочатку йдеш до терапевта, а він вже відправляє до спеціаліста.

Але у нас, як завжди, кожна бабка може краще поставити діагноз ніж лікар і може сама змінити призначені ліки, а потім матюкають медицину  яка недопомагає.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

У випадку травм, треба звертатись напряму в травмпункт/лікарню, а вони вже відправлять до спеціаліста.
А до сімейного лікаря/терапевта потрібно звертатись спочатку, щоб розгрузити спеціалістів, бо закололо десь в животі і люди побіжать кому куди заманеться: один побіжить до уролога, інший до кардіолога, третій до хірурга. Тому спочатку йдеш до терапевта, а він вже відправляє до спеціаліста.

Але у нас, як завжди, кожна бабка може краще поставити діагноз ніж лікар і може сама змінити призначені ліки, а потім матюкають медицину  яка недопомагає.
І бігаєш ти зі скрюченим животом від одного кабінету до іншого. І добре якщо до спеціаліста через декілька днів попадеш.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Що вас так розсмішило ? Ви це собі уявити не можете ?
Але це так і було. Приходив на консультацію до лікаря травматолога прямо в відділення, де він був завідуючим. Після чого він давав мені направлення на госпіталізацію в його ж відділення. І без всякої волокіти і сімейних лікарів.
Де Ви бачите сміх. Це сльози від безнадійності.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Де Ви бачите сміх. Це сльози від безнадійності.
Дай Боже, що ці сльози у вас були тільки на форумі, а не тоді коли на собі спробуєте "реформовану медицину".
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Дай Боже, що ці сльози у вас були тільки на форумі, а не тоді коли на собі спробуєте "реформовану медицину".
Заспокійтесь, не буде у Вас ніяких реформ. Все буде саботуватися на місцях. Так, що живіть як жили.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Заспокійтесь, не буде у Вас ніяких реформ. Все буде саботуватися на місцях. Так, що живіть як жили.


Знову "нарід поганий попався", так?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

У нас в місті у випадку запису по телефону чи інтернет талонів не потрібно.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Знову "нарід поганий попався", так?
Так. Є прогресивні, але совкова маса їх задавлює.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

І бігаєш ти зі скрюченим животом від одного кабінету до іншого. І добре якщо до спеціаліста через декілька днів попадеш.

 :facepalm:

Якщо тебе зкрутило, то треба йти напряму в лікарню.
А якщо просто закололо, то треба йти до свого лікаря.


Супрун, просто робить аналог американської системи.
Тут є терапевти (твій лікар), є спеціалісти і є невідкладна допомога.
Якщо у тебе щось невідкладне (травма, різкий біль, або якісь проблеми, які не можуть чекати) ти йдеш у пункт невідкладної допомоги в лікарні.
Швидка допомога також привозить в найближчий пункт невідкладної допомоги.
Зазвичай, там надають першу допомогу, а далі або відправляють додому, або кладуть напряму в лікарню. Візит в пункт невідкладної допомоги коштує як мінімум $100 при наявності сраховки.

Якщо у тебе якісь проблеми, які не несуть загрози життю, то телефонуєш своєму лікарю і тобі кажуть коли прийти (або відразу відправляють в найближчий пункт невідкладної допомоги).
На приймі лікар або призначає тобі лікування, або відправляє до відповідного спеціаліста. Візит до свого лікаря часто або безкоштовний, або $20 в залежності від страховки.

Далі йдеш до спеціаліста (твій лікар може дати список спеціалістів), і той вже займається твоєю троблемою. Візит до лікаря-спеціаліста $30-50  в залежності від страховки, але якщо немає направлення від твого лікаря, то страховка може взагалі не заплатити, а тоді це вилазить в ($300-$500 за 15 хвилин).

Якщо у тебе хронічна хвороба і ти ходиш до якогось спеціаліста регулярно, то тоді просто телефонуєш до свого терапевта і він дає направлення до спеціаліста без походу до терапевта.


   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

:facepalm:

Якщо тебе зкрутило, то треба йти напряму в лікарню.
А якщо просто закололо, то треба йти до свого лікаря.


Супрун, просто робить аналог американської системи.
Тут є терапевти (твій лікар), є спеціалісти і є невідкладна допомога.
Якщо у тебе щось невідкладне (травма, різкий біль, або якісь проблеми, які не можуть чекати) ти йдеш у пункт невідкладної допомоги в лікарні.
Швидка допомога також привозить в найближчий пункт невідкладної допомоги.
Зазвичай, там надають першу допомогу, а далі або відправляють додому, або кладуть напряму в лікарню. Візит в пункт невідкладної допомоги коштує як мінімум $100 при наявності сраховки.

Якщо у тебе якісь проблеми, які не несуть загрози життю, то телефонуєш своєму лікарю і тобі кажуть коли прийти (або відразу відправляють в найближчий пункт невідкладної допомоги).
На приймі лікар або призначає тобі лікування, або відправляє до відповідного спеціаліста. Візит до свого лікаря часто або безкоштовний, або $20 в залежності від страховки.

Далі йдеш до спеціаліста (твій лікар може дати список спеціалістів), і той вже займається твоєю троблемою. Візит до лікаря-спеціаліста $30-50  в залежності від страховки, але якщо немає направлення від твого лікаря, то страховка може взагалі не заплатити, а тоді це вилазить в ($300-$500 за 15 хвилин).

Якщо у тебе хронічна хвороба і ти ходиш до якогось спеціаліста регулярно, то тоді просто телефонуєш до свого терапевта і він дає направлення до спеціаліста без походу до терапевта.

Якщо вона робить аналог американської, то чому мовчить  - чи замовчує про медичне страхування?

Чи вона видумала ноу-хау, щоб було, як в Америці, але - без медстраховки?

Чи це потім - "сюрприз" буде?

Останнє редагування: 18 березня 2018 15:29:40 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Ой, подивилася - Супрун ще роздає поради, як краще лікарям вивчити англійську мову:

"Ось поради та посилання, які вам допоможуть практикувати англійську в будь-який вільний час:
1. Починайте з корисних слів та фраз.

2. Вчіться правильно вимовляти слова.

3. Читайте більше матеріалів англійською

4. Дивіться відео

5. Спілкуйтеся англійською онлайн"
-----------------------------------

Ну золота людина!

Правда, їй попався не той нарід і серед медиків:

Aleksandr Maksymenko

 В яку країну я доїду за 110$ щоб пройти стажування в найкращих університетах та клініках????

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Шуша, та все буде добре. Видавите Ви Супрун як і інших реформаторів. І будете дальше жити як ті червяки в анекдоті. Ті хто не захочуть так жити, просто поїдуть геть. Шансу Ви їм не залишаєте.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Якщо вона робить аналог американської, то чому мовчить  - чи замовчує про медичне страхування?

Чи вона видумала ноу-хау, щоб було, як в Америці, але - без медстраховки?

Чи це потім - "сюрприз" буде?
Повторю в 10500-й раз: страхові компанії - це не благодійні організації, а комерційні підприємства створені з метою отримання прибутку. Тому "халяви" не буде ! Не потрібно надіятися, що ви заплатите 100 грн. страховки, а вам відшкодують 1000000 на лікування. Ні хто не буде вас страхувати на випадок лікування хронічних хвороб (про це прямо пишуть в договорах медичного страхування), а якщо й буде передачено випадки лікування хронічних хвороб, то страхові платежі бутуть захмарні для більшості громадян. Є вже досвід з автоцивілкою. На папері все добре, а на практиці хріна з два, що отримаєш. Випадки були.


Останнє редагування: 18 березня 2018 16:12:12 від Влад
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Шуша, та все буде добре. Видавите Ви Супрун як і інших реформаторів. І будете дальше жити як ті червяки в анекдоті. Ті хто не захочуть так жити, просто поїдуть геть. Шансу Ви їм не залишаєте.
Та скоріше б вже її видавили. Я згоден навіть без відсидки. Просто хай їде собі назад в Мічіганщину й залишить Україну в спокої.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Та скоріше б вже її видавили. Я згоден навіть без відсидки. Просто хай їде собі назад в Мічіганщину й залишить Україну в спокої.
Та поїде, поїде не хвилюйтесь. А з нею з десяток мільйонів молодих українців.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Та поїде, поїде не хвилюйтесь. А з нею з десяток мільйонів молодих українців.
Та хай вже швидше їде. Головне щоб не доруйнувала те, що хоч якось на сьогодні працює.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Повторю в 10500-й раз: страхові компанії - це не благодійні організації, а комерційні підприємства створені з метою отримання прибутку. Тому "халяви" не буде ! Не потрібно надіятися, що ви заплатите 100 грн. страховки, а вам відшкодують 1000000 на лікування. Ні хто не буде вас страхувати на випадок лікування хронічних хвороб (про це прямо пишуть в договорах медичного страхування), а якщо й буде передачено випадки лікування хронічних хвороб, то страхові платежі бутуть захмарні для більшості громадян. Є вже досвід з автоцивілкою. На папері все добре, а на практиці хріна з два, що отримаєш. Випадки були.

Так це все розуміють.

Не зозуміють тільки одного - чому ніхто не попереджує про те, щоб люди вже зараз почали заощаджувати гроші на річну мед.страховку?
Бо зараз один з лайт-варіантів, дуже скромний, звісно, без планових операцій - це 2500 грн на одну людину. Тобто 10 000 грн щорічно на сім'ю з чотирьох людей.

І це йде мова про відносно здорових людей, бех хронічних хвороб, туберкульозу  і онкології. А що робити таким людям?

Останнє редагування: 18 березня 2018 16:30:11 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Шуша, та все буде добре. Видавите Ви Супрун як і інших реформаторів. І будете дальше жити як ті червяки в анекдоті. Ті хто не захочуть так жити, просто поїдуть геть. Шансу Ви їм не залишаєте.

До чого тут це?

Ну ось, наприклад:

На ФБ у Супрун - скасували профільний медосмотр та довідку номер ... таку-то для школи та дитсадків.

Окей.

Люди питаються:

-А що буде взамін?

Відповідь:

-Ну, до серпня ми щось придумаємо...

До серпня, Карл!!! За МІСЯЦЬ до школи?  Чому не зараз - у той же час, як скасували довідки, не оприлюднити нові правила вступу до дитячих закладів?

Останнє редагування: 18 березня 2018 16:46:55 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Так це все розуміють.

Не зозуміють тільки одного - чому ніхто не попереджує про те, щоб люди вже зараз почали заощаджувати гроші на річну мед.страховку?
Бо зараз один з лайт-варіантів, дуже скромний, звісно, без операцій - це 2500 грн на одну людину. Тобто 10 000 грн щорічно на сім'ю з чотирьох людей.

І це йде мова про відносно здорових людей, бех хронічних хвороб, туберкульозу  і онкології. А що робити таким людям?
Чому не оприлюдюють ? Тому, що якщо люди взнають реальні ціни на медичне страхування, то є велкий шанс, що винесуть Супрун і всю її камарілью на вилах, ногами вперед. Чим довше люди про це знати не будуть, тим більше є часу для "рехворм".

Останнє редагування: 18 березня 2018 16:33:25 від Влад
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Шуша, та все буде добре. Видавите Ви Супрун як і інших реформаторів. І будете дальше жити як ті червяки в анекдоті. Ті хто не захочуть так жити, просто поїдуть геть. Шансу Ви їм не залишаєте.

Розумієте, Олександр...
Ну не може людина,  навіть дуже чесна та працьовита,  робити рефоми у чужій для неї країні, де вона не розуміє ні того, як живуть пересічні манюпаси, ні особливостей їхнього життя.

Для мене взагалі було дивним - ось запросили купу людей, типу реформаторів-чужинців, а  самі сіли у сторінці та дивляться, як ті реформатори намагаються щось зробити.

Та не можа чужа людина навести лад у тій країні, яка їй не знайома.
Ось наші кажуть - та своїх немає кого ставити, всі скрізь корупціонери. А таки так, поки будуть ці дурацькі квоти на міністерства від партій.

Ось захапала партія квоту на, наприклад, мін.здоров'я, чи охорони довкілля, а фахової людини в них немає, а є своя, але не фахова. І починається: "Я Пертенко не можу не назначити, бо він зобидиться і до того ж він кум Самого...Та й більш нікого серед нас, а в нас же квота - це наш портфель!"
Ось ми і бачимо ті рокіровки 450 ізбраних то на ті, то на ці портфелі.

Тобто ніхто навіть і не дивиться і не роздивляється навкруги, мо, там розумні люди є? Ні, - або хтось з цих 450, де клейма ніде ставити, або ті іноземні реформатори, що, напевно, може, й хочуть щось зробити, але не можуть, бо в них брак знань про ту саму країну.

Останнє редагування: 18 березня 2018 16:45:39 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Розумієте, Олександр...
Ну не може людина,  навіть дуже чесна та працьовита,  робити рефоми у чужій для неї країні, де вона не розуміє ні того, як живуть пересічні манюпаси, ні особливостей їхнього життя.

Для мене взагалі було дивним - ось запросили купу людей, типу реформаторів-чужинців, а  самі сіли у сторінці та дивляться, як ті реформатори намагаються щось зробити.

Та не можа чужа людина навести лад у тій країні, яка їй не знайома.
Ось наші кажуть - та своїх немає кого ставити, всі скрізь корупціонери. А таки так, поки будуть ці дурацькі квоти на міністерства від партій.

Ось захапала партія квоту на, наприклад, мін.здоров'я, чи охорони довкілля, а фахової людини в них немає, а є своя, але не фахова. І починається: "Я Пертенко не можу не назначити, бо він зобидиться і до того ж він кум Самого...Та й більш нікого серед нас, а в нас же квота - це наш портфель!"
Ось ми і бачимо ті рокіровки 450 ізбраних то на ті, то на ці портфелі.

Тобто ніхто навіть і не дивиться і не роздивляється навкруги, мо, там розумні люди є? Ні, - або хтось з цих 450, де клейма ніде ставити, або ті іноземні реформатори, що, напевно, може, й хочуть щось зробити, але не можуть, бо в них брак знань про ту саму країну.
Не бачу сенсу дискутувати на цю тему. Просто констатую факт. Змін не буде. Молодь буде дальше виїзжати. ВСЕ!
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Не бачу сенсу дискутувати на цю тему. Просто констатую факт. Змін не буде. Молодь буде дальше виїзжати. ВСЕ!

Щоб були зміни, треба бачити повну картину, що треба робити.

А не так, як зараз: ось Супрун прокинулая ранком і вирішила, що паперова документація не потрібна. Я цілком згідна, то совок. Але. Що пропонується взамін? Кожному лікарю дадуть ноут та у кожному кабінеті буде підключення до інтернету? Ні? А як бути в селах, де ще не знищили лікарні, де ані комп'ютерів, ані інету?

А як це буде працювати? Ну, хтось замислився? Де повна стратегія, як це дійсно втілити у життя?

Чи з тими ж дитячими довідками у дитячі заклади.

Скасували проф.огляди. Браво. Але що буде взамін?

Чому, сказав А, верніше, скасував А, ніхто не бажає сказати Б чи пояснити, як це буде працювати?


Останнє редагування: 18 березня 2018 17:30:48 від шуша
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Куди, перепрошую ? Прямо в відділення ?
Раніше я міг звернутися прямо відділеня траматології. Я так і робив. А зараз, вибачте, тільки за направленням сімейного лікаря.
Дитино моя.
Ти тупий як сибірський валянок.
І пояснювати тобі і таким як ти немає сенсу.
Всьо хуйово і буде ше хуже. Всі умруть.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Дитино моя.
Ти тупий як сибірський валянок.
І пояснювати тобі і таким як ти немає сенсу.
Всьо хуйово і буде ше хуже. Всі умруть.
Та в тому, що буде ще гірше - я не сумніваюсь. А хто з нас тупий - час покаже.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А як бути в селах, де ще не знищили лікарні, де ані комп'ютерів, ані інету?
фахівець  (tu)
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

фахівець  (tu)
А по суті є що сказати ? Ну розказали б як в селах без інтернету і комп'ютерів проводити консультації по скайпу. Може ми чогось не знаємо. Просвітіть нас темних.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А по суті є що сказати ? Ну розказали б як в селах без інтернету і комп'ютерів проводити консультації по скайпу. Може ми чогось не знаємо. Просвітіть нас темних.
Пробую без матюків. ДЕ ВИ В СЕЛАХ БАЧИТЛИ ЛІКАРНІ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія