Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Олег Жданов, Роман Скрипін. **(Припущення чого виникли військові проблеми на Півдні)

Ух ты, оказывается подрыв мостов - бесполезное занятие, а наши и не в курсе дела, зря взрывают. Надо было икспердов слушать, им с другого континента виднее.
   
какой "такой"?  ты знаешь длину тех мостов и проливов? ))  посчитай разницу в скоростях, возьми длину и узнаешь на сколько "долго" задержит ))


надо сьехать на бездорожьн к понтону и по понтону проехать на скорости пешехрда
массовую переброоску это уже тормозит значительно
насколько я видел вообще ехали не танки или бтры
а тупо уралы на большой скоростипо всему б
югу

   
лише бла-бла общімі фразамі, інтервю ні про шо

Як завжди з цим клоуном Ждановим.... Гражданін-2
   
всі роки війни, від петра і до зе, влада заявляла і переконливо доводила, що кримський напрямок надійно укріплено і захищено, послухати ті ж довоєнні заяви данілова, одна справа якщо це говорилось щоб не створювати паніки і невпевненості, а по факту нічого не робилось взагалі, так як були інші пріорітети, інша коли все робилось лише на папері із списаними коштами на укріплення, тощо, а по факту отримали миттєву окупацію півдня, короче з кримським напрямком вийшло так само, як із стіною яценюка, і розбиратись з цим чи тепер чи після війни потрібно обовязково, хоча би для того щоб такого більше ніколи не повторилось
   
Отже толк таки є.

для прохода с крыма из-за степной местности толку в минных полях практически нет, если у противника есть короткое плечо авиации, ПВО и крылатые
   
Як завжди з цим клоуном Ждановим.... Гражданін-2


а чего его на эфиры едыного канала приглашают?

   
для прохода с крыма из-за степной местности толку в минных полях практически нет, если у противника есть короткое плечо авиации, ПВО и крылатые

а донбасс со стороны донецка это степь?
   
Ух ты, оказывается подрыв мостов - бесполезное занятие, а наши и не в курсе дела, зря взрывают. Надо было икспердов слушать, им с другого континента виднее.

да. если не собираешься (или нет средств) оборонять место, где мост - толку взрывать нет
это как бы азы...
   
а чего его на жфиры едыного канала приглашают?
поперше він подобається домогосподаркам 50+, що основна аудиторія єдиного каналу

По друге може без перестанку молоти язиком, не вивозя за базар, а потім уникнути відповідальності. То друга хвиля атаки на київ, то ракетний удар по кримському мосту.
   
а донбасс со стороны донецка это степь?

в донбасе орки использовали ур77 - как раз разминировали
   
для прохода с крыма из-за степной местности толку в минных полях практически нет, если у противника есть короткое плечо авиации, ПВО и крылатые

так поясни, а в чому тоді толк і як тоді загалом можна було запобігти окупації всього півдня протягом 24 годин?
   
всі роки війни, від петра і до зе, влада заявляла і переконливо доводила, що кримський напрямок надійно укріплено і захищено, послухати ті ж довоєнні заяви данілова, одна справа якщо це говорилось щоб не створювати паніки і невпевненості, а по факту нічого не робилось взагалі, так як були інші пріорітети, інша коли все робилось лише на папері із списаними коштами на укріплення, тощо, а по факту отримали миттєву окупацію півдня, короче з кримським напрямком вийшло так само, як із стіною яценюка, і розбиратись з цим чи тепер чи після війни потрібно обовязково, хоча би для того щоб такого більше ніколи не повторилось

йопт, точно
пидр винуватий  :weep:
   
   
да. если не собираешься (или нет средств) оборонять место, где мост - толку взрывать нет
это как бы азы...
Новое слово в военном деле. Или желание оправдать " проеб" (с) Арестовичтм.
   
Давайте чесно. Будувати дороги замість нептунів - це запит суспільства

Пам'ятаю, як на конкретний закид про це, тут було тільки бла бла бла дарогі нужні

"Нептуни" - це вцілому про зброю
   
поперше він подобається домогосподаркам 50+, що основна аудиторія єдиного каналу

По друге може без перестанку молоти язиком, не вивозя за базар, а потім уникнути відповідальності. То друга хвиля атаки на київ, то ракетний удар по кримському мосту.

ты про арестовича с лещенко? :facepalm:
   
Данилов сказав, що навіть коли вже Вторгнення почалося, вони не вірили, що наступ буде по всіх напрямках, а тільки на лінії розмежування.
https://www.pravda.com.ua/articles/2022/04/22/7341267/

– Як і коли ви дізналися про вторгнення? Підозрюю, що раніше за інших?

– Вторгнення почалося в 3:40 в Луганській області на ділянці Мілове, але ми думали, що там вони заходять саме по території Донецької і Луганської областей. Ми вважали, що їхня мета після визнання "республік" забрати їх в межах областей.

Але потім вже через годину двадцять наступ почався скрізь. Я одразу поїхав до президента, там вже був Денис Монастирський, я приїхав другим. Володимир Олександрович був у білій сорочці, і мені це так, знаєте... запам'яталося...

Каже: "Ну, що? Будемо боротися!"
Злочинна службова недбалість.
   
для прохода с крыма из-за степной местности толку в минных полях практически нет, если у противника есть короткое плечо авиации, ПВО и крылатые

Якщо мінні поля прикриті артою, авіацією чи хоча б піхотою на закритих позиціях то толк з них великий. А питання в тому,  чому не було не лише прикриття але й самих полів.

Останнє редагування: 19 травня 2022 11:00:44 від Допіру
   
Тут мова про службову недбалість місцевих ОТГ, і все.
   
йопт, точно
пидр винуватий  :weep:

тобто при петрі побудували супер укріплення і глибоку ешелоновану оборону, а при зе це все раптом знищили, самому не смішно?
   
дуже похоже на то, що кацапів умисно заманили на південь, з її постоянними чорнобаївками,
що би кацапи розтягнули фронт,
було би гірше, якщо наші до упора тримили вузький фронт на півдні, а в той зас, кацапи мали сильніші ударні кулаки вокруг києва
цей експерд рустамзаде постоянно розказує, що наша єдино правильна тактика була - мобільна оборона, з тактичними відступами,
а не умовна оборона сталінграда в степях

так, наша єдино равильна тактика - мінування, підрив мостів, засідки... Короткочасна оборона вздовж зручних об'єктів (річок, балок)
і ні в якому разі не дозволяти оточення, одразу відходити і "іирівнювати фронт" якщо є ризик оточення...


А теперь давайте про кулаки навкруги Киева: давайте згадаємо про річку Тетерів у Іванкові, і мости через менші річки.
   
Давайте чесно. Будувати дороги замість нептунів - це запит суспільства


Запит суспільства - безкоштовна їжа, лоукости по 9 доларів, великі зарплати, маленькі штрафи, розпуск Верховної Ради, і бензин по 2,50.
   
Тут мова про службову недбалість місцевих ОТГ, і все.

не понял
а отг каким боком
   
Запит суспільства - безкоштовна їжа, лоукости по 9 доларів, великі зарплати, маленькі штрафи, розпуск Верховної Ради, і бензин по 2,50.
а треба щоб був мова віра армія
   
да. если не собираешься (или нет средств) оборонять место, где мост - толку взрывать нет
это как бы азы...

Ну от ти і підтвердив зраду. Не підірвали мости бо і не збирались захищати херсонщину.
   
а треба щоб був мова віра армія

Саме так! І такі громадяни є. Нажаль їх лише 25%.
   
Re: ХТО РОЗМІНУВАВ ВИХІД З КРИМУ. Олег Жданов, Роман Скрипін

Давайте чесно. Будувати дороги замість нептунів - це запит суспільства

Пам'ятаю, як на конкретний закид про це, тут було тільки бла бла бла дарогі нужні

"Нептуни" - це вцілому про зброю

армовiр не зайшов ..
   
Давайте чесно. Будувати дороги замість нептунів - це запит суспільства

Пам'ятаю, як на конкретний закид про це, тут було тільки бла бла бла дарогі нужні

"Нептуни" - це вцілому про зброю

будувати дороги теж потрібно щоб держава в якій живеш була комфортною і її хотілось би захищати не тільки патріотам, але і тим какаяразніца. тобто і дороги і нептуни, інакше перетрворились би в рашку з незаасфальтованими селами і напрямками замість доріг
   
а треба щоб був мова віра армія


не хочешь кормить  свою армию будешь кормить кацапских собак, которые ьудут к тому же грабить , насиловать и убивать

все давно уже процдено

не ты ли тут втирал чтт нельщя брать оружие в руки?
   
Re: ХТО РОЗМІНУВАВ ВИХІД З КРИМУ. Олег Жданов, Роман Скрипін

будувати дороги теж потрібно щоб держава в якій живеш була комфортною і її хотілось би захищати не тільки патріотам, але і тим какаяразніца. тобто і дороги і нептуни, інакше перетрворились би в рашку з незаасфальтованими селами і напрямками замість доріг

застав дурочка богу молитись, то вiн i лоба розшибе ..(c)
   
не ты ли тут втирал чтт нельщя брать оружие в руки?
Найди цитату
Ти мене з кимось плутаєш
Хоча якщо не вмієш з тою зброєю поводитись то це логічно
   
Найди цитату
Ти мене з кимось плутаєш
Хоча якщо не вмієш з тою зброєю поводитись то це логічно

ничего я не путаю
у нас все записано
и то что ты на медведчука работаешь


я иеперь понимаю почему тв в 19 топил за щеленского
а перед войной начал топить зеленского


исклбчительно по методичкам кремля
   
ничего я не путаю
у нас все записано
Ну так давай цитату
   
застав дурочка богу молитись, то вiн i лоба розшибе ..(c)

Це трохи інше. Це про ті самі 5 сантиметрів, на які звузили дорогу.
   
Ну так давай цитату

щас бегу искать  лично для хуйлобота
   
Ну так давай цитату

Цитати не нотую, а підтвердити можу.
   
Цитати не нотую, а підтвердити можу.
що я закликав не брати зброю? Це якийсь сюр бо я сам шукав де придбати.
   
не понял
а отг каким боком
Там всі разом працюють, тобі треба дерево ? Попробуй без лісничих? Тобі треба місце для складу а земля в ОТГ... І так далі... Тер оборона та взагалі до місцевих з початку йшла ... Ці всі проблеми в кучі.

От возьмемо що в нас в місті ОТГ ніодне бомбосховище які ще побудували в часи СССР не обновило, сміття винесли після того як люди хай підняли за деякі сховища, запасні виходи не робляться і нікомунедозволяють робити бо це власність ОТГ. Чекають коли гроши капнуть на це з держави щоб розікрасти.  :facepalm1:

Банально землі  невиділять військовим... Тому що комусь з місцевих царків приглянулась або передали військове майно кому треба...  :facepalm1:
   
Темку можна запатентувати як новітній iq-тест.
   
що я закликав не брати зброю? Це якийсь сюр бо я сам шукав де придбати.

Не про зброю, а про колір штанів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія