Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

А ось і помста Зеленського не забарилась  - ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437  .
Виявляється Зеленський дуже мстивий нелох з купою комплексів .
Хоча , можливо , Зеленський зараз під дією якоїсь наркоти ,а всім рулять Єрмак та Портнов .
   
Ганьба зеленськогоп римножуеться.
 
   
 :( ...що за стаття? Пожиттєво?
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

стидоба, яке воно мале та мстиве.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

437 ККУ (Планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни).

прихильники певної політсили-хуйловская мерзость уже пол дня верещит
Бутусов начал войну против младых республик
   
1. Планування, підготовка або розв'язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, що спрямована на вчинення таких дій, -
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437
tyv

Ну і дурень
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

:( ...що за стаття? Пожиттєво?
Та ну, всього 15 років і ти на волі.
Кримінальний кодекс України
Стаття 437. Планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни
1. Планування, підготовка або розв'язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, що спрямована на вчинення таких дій, -

караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.

2. Ведення агресивної війни або агресивних воєнних дій -

карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Наполеончик! :bueee:
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

бугага
вже прямо як фьодорич
коли той луцика за корпоратив закрив
роки сплили, майдан відвирував і все повернулось на круги своя
всьо х-ня, давай по новой (с) :laugh:
   
Ну і дурень
Ведомий дурень. Дурень би висказався та забув, а цього надрочують, як дуріка.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Вместо славы швабра.Ну так бывает,особнно с хайпожорами.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Вместо славы швабра.Ну так бывает,особнно с хайпожорами.
Обоссытесь
впрочем как всегда
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Справа ДБР проти Бутусова - прямий наслідок пресмарафону Зеленського, чия влада все більше нагадує режим Януковича, - Портников. 
Державне бюро розслідувань розпочало провадження проти головреда Цензор.НЕТ Юрія Бутусова після публікації нардепа "Опозиційної платформи - За життя" Рената Кузьміна.
На це звернув увагу журналіст Віталій Портников, інформує Цензор.НЕТ.
"ДБР перевірить законність дій журналіста Юрія Бутусова на відео, яке він виклав у мережі. Не треба пояснювати, що це - прямий наслідок недавнього пресмарафону Володимира Зеленського, чия влада все більше нагадує режим Віктора Януковича", - зауважив медійник у фейсбуці.
У прикріпленому відео Портников зауважує, що перед тим, як стало відомо про відкриття провадження, нардеп ОПЗЖ у фейсбуці опублікував допис із питанням, чим відрізняються дії Бутусова від вчинку "так званого російського актора Порєченкова, який з російської зброї стріляв у бік України". Він нагадав, що Порєченков стріляв з окупованої території у бік України, тому подібне порівняння могло прийти в голову лише тому, хто вважає російські окупаційні війська своїми.
 Портников переконаний, що розслідування проти Бутусова не було б, якби під час пресмарафону Зеленський "не почав розмовляти із журналістом у тоні, який взагалі не властивий не тільки очільнику держави, не тільки чиновнику, який має відповідати на питання представників медіа, а просто вихованій людині".


   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

1. Планування, підготовка або розв'язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, що спрямована на вчинення таких дій, -
Да ну, не верю. Это занадто даже для Бубы.
Пошел проверить "рюкзачок для приключений", давно не юзал.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Юрій Бутусов

Президент Зеленский помстився мені за свою ганебну прес-конференцію. Державне бюро розслідувань тільки що порушило проти мене справу за статтею 437 - планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни. Майдан, захоплення Криму, вторгнення на Донбас та вісім років війни. Тобто це я все почав. На думку президента саме я оприлюднив відео з Байрактару і тим самим спричинив смерті наших воїнів (кого саме, звичайно, не сказав). Постріл з гармати, який був колись зроблений, це тепер привід для ескалації, хоч я і написа що це було давно. Я задав питання чи не соромно Зеленському тримати коло себе російського агента Демченка - і почули, що російський агент  Руслан Демченко - корисний керівник, хоч і очолює усі розвід служби України всупереч закону про люстрацію. Влада підозрює, що я кудись з гармати міг влучити по російським окупантам, і тим самим це я розв’язав війну! А я думаю, чого б це «позитивні блогери» мені як під копірку зранку  пишуть, що це ж я як пореченков стріляю - тобто прирівняли російського терориста до громадянина України. А це така медійна підготовка, як бачимо, для кримінальної справи. ДБР контролює у Зеленского один з керівників знищення протестів на Майдані - Олег Татаров, вірний кадр Андрія Портнова та Андрія Єрмака. На восьму річницю розгону Майдану 29 листопада 2013-го Татаров та Єрмак зробили блискучий подарунок російській пропаганді - намагаються засудити журналіста, який писав про Майдан та про війну з першого дня. Інтереси Зеленского в моїй справі повністю збіглися з інтересами Портнова, Татарова, російської пропаганди та їхньої агентури в Україні. Думаю, що тепер координація дій офіса президента, силовиків та російського впливу може вважатись доведеною. Я не збираюсь кудись їхати з країни, я залишусь тут я вийшов на Майдан вісім років тому. Там не було Зеленського, не було Єрмака, а Татаров та Портнов там був одними з координаторів. Шо ж, ті, хто мене замовив тепер відомі для всіх. Тепер російський вплив в Україні кожен громадянин наочно побачить. Все що я казав про російську агентуру в оточенні Зеленського - чиста правда, і я це можу довести, а тексти та справи якими офіс намагається мене закрити - це системна брехня в інтересах нашого ворога.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

   
ну, склад цього злочину тут цілком може бути. зараз мене заплюють, звісно, але час та експертизи покажуть
   
А ось і помста Зеленського не забарилась  - ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437  .
Виявляється Зеленський дуже мстивий нелох з купою комплексів .
Хоча , можливо , Зеленський зараз під дією якоїсь наркоти ,а всім рулять Єрмак та Портнов .

ЗЕ!говно защищает своих кремлевских партнеров от Бутусова  B-)
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

ну, склад цього злочину тут цілком може бути. зараз мене заплюють, звісно, але час та експертизи покажуть
Безусловно, Зе-"экспертизы" легко докажут, что употребление кокаина увеличивает аналитические способности и дает +100 к интеллекту.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Зе (і його шестірки з ДБР) показилися.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

А можно запитати це Зе виклав відео чи скажений провокатор сам підставився
прдемонстрував який він бойовий "петух"
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

ну, склад цього злочину тут цілком може бути. зараз мене заплюють, звісно, але час та експертизи покажуть
заплюють, звісно. проти кого Бутусов збирався агресивно воювати?
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

А можно запитати це Зе виклав відео чи скажений провокатор сам підставився
прдемонстрував який він бойовий "петух"
Таких видео более, чем дофуя.
А почему вы называете бутусова "скаженным провокатором"?
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Жертва політичних репресій , блін. Опозиція, блін. Та це ж той ган..он, який і привів Зе до влади! А тепер ще і в опозиції
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

частина перша і под вагнерпук підходить
1. Планування, підготовка або розв'язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, що спрямована на вчинення таких дій, -
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

ну, склад цього злочину тут цілком може бути. зараз мене заплюють, звісно, але час та експертизи покажуть

Бутусов заигрался, и забыл, кот перед ним. Думал, что он на дворовых разборках.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

як це тупо :facepalm:
   
Безусловно, Зе-"экспертизы" легко докажут, что употребление кокаина увеличивает аналитические способности и дает +100 к интеллекту.
та при чому тут це. участь у змові, що спрямована на розв'язування воєнного конфлікту можна було б інкримінувати сотням людей на передку. приміром, зара «перемир‘я», а група солдат від нудьги вирішила йобнути з міномету на той бік. йобнула, а там тільки й чекали. тож звідти прилетіло 30 у відповідь і загинуло 5 чоловік, завтра теж, післязавтра теж... і усе, склад злочину готовий. якщо зайнятися…
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

та при чому тут це. участь у змові, що спрямована на розв'язування воєнного конфлікту можна було б інкримінувати сотням людей на передку. приміром, зара «перемир‘я», а група солдат від нудьги вирішила йобнути з міномету на той бік. йобнула, а там тільки й чекали. тож звідти прилетіло 30 у відповідь і загинуло 5 чоловік, завтра теж, післязавтра теж... і усе, склад злочину готовий. якщо зайнятися…

солдати виконують наказ - все офіційно
бутусов солдат? хто він взагалі?
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Как там зовут этого парня из УП, который дронами снимал личную жизнь президента, с бутербродами и ермаком, но без цыган?
Напрягся сейчас, небось...
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Жертва політичних репресій , блін. Опозиція, блін. Та це ж той ган..он, який і привів Зе до влади! А тепер ще і в опозиції
Новые методички от Зе? Не ребятки идите в йух. Многие приложили руку.  Но теперь имеем что имеем и надо с этим что-то делать.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Таких видео более, чем дофуя.
А почему вы называете бутусова "скаженным провокатором"?
бо я його так сприймаю, та ще підозрююв свідомій співпраці з ФСБ
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Сподіваюсь тепер всім нерадіоточкам ясно що Єрмак-Зелений це чисто московська влада і методи відповідні? Ми вже малоросійській федеральний округ, Єрмак його губернатор, Зелений лялька і голова що говорить.

Скидати і негайно, хоч це і зрозуміло що це війна, саме на випадок якщо скидатимемо підводять війська. Бо інакше нафік чіпати свою ж владу?
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

солдати виконують наказ - все офіційно
бутусов солдат? хто він взагалі?
Тоись, поделом Бутусову?
И момент предъявления статьи тоже ничуть не удивляет?
   
солдати виконують наказ - все офіційно
бутусов солдат? хто він взагалі?
піде співучасником по цій статті з тими військовими хто його підпустив і дав стріляти. їм теж п***а.
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

бо я його так сприймаю, та ще підозрююв свідомій співпраці з ФСБ
Што именно он скаженно спровокував?
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Сподіваюсь тепер нерадіоточкам ясно що Єрмак-Зелений це чисто московська влада і методи відповідні? Ми вже малоросійській федеральний округ, Єрмак його губернатор, Зелений лялька і голова що говорить.

Скидати і негайно, хоч це і зрозуміло що війна, саме на випадок якщо скидатимемо підводять війська. Бо інакше нафік чіпати свою ж владу?



мрійник, ти про щось не те мрієш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія