Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що гірше, Мальдіви за власний кошт або держ резиденція за кошт платників податків

Аморальний сам по собі під час війни (принаймні, вони то кажуть самі) бурхливий відпочинок з компанією чи за межами країни.
Вони не обоє рябоє. Вони різні. Але обидва неадекватні.
Одне дірвалося до бажаного, друге влізло бозна куди.
   
Для чого чекать? "злочин" з ваших слів ось він, і що ніяк? 
а чого в лапках? Чого ви до цього часу не побігли і не написали заяву?
Негайно пишіть!

У тієї особи саме в той час БУЛИ підстави використовувати саме ПІДРОБЛЕНИЙ паспорт?
   
Аморальний сам по собі під час війни (принаймні, вони то кажуть самі) бурхливий відпочинок з компанією чи за межами країни.
Вони не обоє рябоє. Вони різні. Але обидва неадекватні.
Одне дірвалося до бажаного, друге влізло бозна куди.
Відпочинок не може бути аморальним. Людям потрібно відпочивати, навіть якщо вони президенти, і навіть якщо війна. Н
   
Та я якраз по суті. Не почула відповіді про Оман. 
а нафіга мені твій оман? Я тобі про нього щось казала, що ти причепилася до мене з ним як пяний до радіва?
   
Слів зарахований, можете не відповідати. Факт  що ви не читаючи Указ робите юридичні  висновки на основі "одна баба сказала".
та якось пох, що там обс агні сказала. Я ж тобі вже вдовбувала, щоб припинила витрачати мій час своєю дебільною порожньою брехнею. А ти все брешеш і брешеш....
   
Відпочинок не може бути аморальним. Людям потрібно відпочивати, навіть якщо вони президенти, і навіть якщо війна. Н
да ти што? То Оман такі да? А якого ж хе тоді ти до мене причепилося з ним?
   
а чого в лапках? Чого ви до цього часу не побігли і не написали заяву?
Негайно пишіть!

У тієї особи саме в той час БУЛИ підстави використовувати саме ПІДРОБЛЕНИЙ паспорт?
ЇЇ вже написав Портнов, навіть не відкривали кримінальне впровадження. Чи були підстави у президента України використовувати паспорт прикриття у період своєї відпустки, не знаю, це треба спитати у охорони президента. Головне що він відпочивав не за мій кошт імхо.
   
ЇЇ вже написав Портнов, навіть не відкривали кримінальне впровадження. Чи були підстави у президента України використовувати паспорт прикриття у період своєї відпустки, не знаю, це треба спитати у охорони президента. Головне що він відпочивав не за мій кошт імхо.
ото спочатку розберися у підставах, а вже тільки тоді вилазь сюди умнічять.
   
да ти што? То Оман такі да? А якого ж хе тоді ти до мене причепилося з ним?
Хотілось почути вашу думку, все-таки юрист... правда документи не читає.
   
ото спочатку розберися у підставах, а вже тільки тоді вилазь сюди умнічять.
А ви вже розібралися? То де ваша заява? Злочин повинен бути покараний, нє?
   
Хотілось почути вашу думку, все-таки юрист... правда документи не читає.
ти давай дурочку із себе не корч, бо розумнішою від тогг не станеш. А от Саакашвілі таки громадянства позбавили.
   
А ви вже розібралися? То де ваша заява? Злочин повинен бути покараний, нє?
а мені навіщо? То ж тебе воно дуже чеше, то я тобі і кажу, що треба робити від тієї чесотки.
   
ти давай дурочку із себе не корч, бо розумнішою від тогг не станеш. А от Саакашвілі таки громадянства позбавили.
Нє-а, він його втратив, так написано в Указі президента, це навіть Зеленський підтвердив.

"3.Внести до Указу Президента України від 26 липня 2017 року № 196 «Про припинення громадянства України Бондарєвої Т., Корнійчук О.А., Коротецького Л.О. та інших осіб» зміну, виключивши положення щодо втрати СААКАШВІЛІ Міхеілом громадянства України".

КАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №329/2019 від 28 травня 2019 року https://www.president.gov.ua/documents/3292019-27229
   
а мені навіщо? То ж тебе воно дуже чеше, то я тобі і кажу, що треба робити від тієї чесотки.
Мене? Це я тут на весь форум заявила про злочин і не навела доказів? Не перекладайте на мене свою хворобу.
   
Свині забули пригадати, що ваша свиня - порошенко летрала на Мальдіви по підробному паспорту! 

Ты че реально тупой как сибирский валянок?
Про документы прикрытия не слышал?
   
Дякую.
Аналітиків розвелось як собак нерізаних наразі.
Як пахне смаленим - так їх більшає в рази.
Вангую - війни не буде. Аргументи свої десь викладав на днях, але вже забув... ))

Посмотрим. Россия уже по сути воюет. Пока средствами военной мобилизации, спецслужбами  и пропагандой. Идёт "размягчение" обороноспособности Украины вот такими скандалами, потециальных союзников Украины - угрозой терроризма, уговорами а то и просто скупают как немцев. Постоянно такой уровень расходов они поддерживать не в состоянии.

И думаю что напряженность на Польско - Белорусской границе это начало горячей фазы. НАТО отвлекают на пустяки и создают внутренние трения. Оценив Байдена как ничтожество.

Так всё что стоит на пути русских амбиций это нелепый, сенильный старик в Белом Доме. Плохо понимающий что вообще происходит. И времени у хуйло очень мало - до следующих американских выборовм на которых его снесут.

P.S. Схватка Мальдивов с Гутой на этом фоне выглядит просто идиотской.
   
Так всё что стоит на пути русских амбиций это нелепый, сенильный старик в Белом Доме. Плохо понимающий что вообще происходит. И времени у хуйло очень мало - до следующих американских выборовм на которых его снесут.
Смотрите какой прогресс то уже  у Вас - тот самый "нелепый старик", которого по Вашим планам к 1 июня уже быть не должно было в БД, к 1 декабря уже крепко  стоит на пути хуйло и не даёт ему двигаться, что опять же срывает Ваши планы и прогнозы - ведь ещё в мае тот должен был взять Киев и коридор на Крым.. :)
   
Смотрите какой прогресс то уже  у Вас - тот самый "нелепый старик", которого по Вашим планам к 1 июня уже быть не должно было в БД, к 1 декабря уже крепко  стоит на пути хуйло и не даёт ему двигаться, что опять же срывает Ваши планы и прогнозы - ведь ещё в мае тот должен был взять Киев и коридор на Крым.. :)

Так его и нет в Белом Доме. После Афганского разгрома он совершенно никто. О чём вас и предупреждали. И вот от этой нелепой и беспомощной куклы на 100% зависит ваша судьба.
   
Посмотрим. Россия уже по сути воюет. Пока средствами военной мобилизации, спецслужбами  и пропагандой. Идёт "размягчение" обороноспособности Украины вот такими скандалами, потециальных союзников Украины - угрозой терроризма, уговорами а то и просто скупают как немцев. Постоянно такой уровень расходов они поддерживать не в состоянии.

И думаю что напряженность на Польско - Белорусской границе это начало горячей фазы. НАТО отвлекают на пустяки и создают внутренние трения. Оценив Байдена как ничтожество.

Так всё что стоит на пути русских амбиций это нелепый, сенильный старик в Белом Доме. Плохо понимающий что вообще происходит. И времени у хуйло очень мало - до следующих американских выборовм на которых его снесут.

P.S. Схватка Мальдивов с Гутой на этом фоне выглядит просто идиотской.

Складається враження, що Україну вже не розуміє, в першу чергу, Раша. А типу західні союзники тим паче.
Не можна м'яке зробити м'якшим!
І як підуть справи у випадку справжньої війни точно не скаже ніхто. Чи наше військо розбіжиться мов мишенята, чи кацапи ляжуть горою трупу...
На потужну західну підтримку я б не сподівався.
Саме оця невизначеність і стримує агресора.
І нам не зашкодять ніякі скандали, Україна до них звикла і реагує кволо.
   
Так его и нет в Белом Доме. После Афганского разгрома он совершенно никто. О чём вас и предупреждали. И вот от этой нелепой и беспомощной куклы на 100% зависит ваша судьба.
Ну видите как прекрасно - его в БД нет, а на пути хуйло все равно стоит и двигаться  тому не дает.. :)
А за предупреждения спасибо - давайте их нам побольше. А то тут  все ещё от Ваших "хуйло в мае в Киеве" от смеха заходятся, но уже поднадоело - а теперь Вы снова со своими скетчами с  нелепыми оценками и прогнозами сможете конкурировать с нашим Верховным ГлавноКомандующим.. :)
   
Ты че реально тупой как сибирский валянок?
Про документы прикрытия не слышал?
ето ж форум українських пенсів. які ще макумєнти покритія 8-:
   
Складається враження, що Україну вже не розуміє, в першу чергу, Раша. А типу західні союзники тим паче.
Не можна м'яке зробити м'якшим!
І як підуть справи у випадку справжньої війни точно не скаже ніхто. Чи наше військо розбіжиться мов мишенята, чи кацапи ляжуть горою трупу...
На потужну західну підтримку я б не сподівався.
Саме оця невизначеність і стримує агресора.
І нам не зашкодять ніякі скандали, Україна до них звикла і реагує кволо.

Я перечислила некоторые очевидные элементы подготовки вторжения. Могу добавить что врядли Джавелины были использованы от хорошей жизни как и врядли случайно русские сбили спутник. Это как бы подчёркивает что без американской поддержки традиционных средств сдерживания у Украины нет.

То что скандал по сути сплошной фейк я конечно согласна.
   
ето третьє ))
тут же про Мальдіви і Карпати
Оман - то трєтьє

Вова насвинячив вже дай бог і це погано
але найгірше - не виконав обіцянки посадити Петра за всі його фокуси
тому став з ним на одну дощечку

А якби посадив, а потім полетів в Гуту на ДН секретарки, то це було б нормально чи ні?  :pooh_lol:
   
Я перечислила некоторые очевидные элементы подготовки вторжения. Могу добавить что врядли Джавелины были использованы от хорошей жизни как и врядли случайно русские сбили спутник. Это как бы подчёркивает что без американской поддержки традиционных средств сдерживания у Украины нет.

То что скандал по сути сплошной фейк я конечно согласна.

Кацап Коля нагнітає - ню ню  :dopovid:
   
А якби посадив, а потім полетів в Гуту на ДН секретарки, то це було б нормально чи ні?  :pooh_lol:
та вову і з посадкою розвели як лоха
   
А якби посадив, а потім полетів в Гуту на ДН секретарки, то це було б нормально чи ні?  :pooh_lol:

О. Тоді б гульбанила вся країна. І порохоботи.
   
Власне, ось гарна відповідь на питання теми.

Сергей Гайдай
16 хв  ·

Чи мае право, роботодавець вимагати відповідальності від того кого найняв на роботу?
Складность нинішнього політичного моменту у тому що, коли ти починаєш критикувати президента, його оточення, дії влади, то відразу опиняєшся у таборі порохоботів.
А вони у свою чергу радісно верещать: ага це у вас пане Сергію таке прозріння настало? Боже, боже, а як жеж ви мочили Петра і як привели до влади цього зеленого покидька!
А прихильники Зеленського тут же приписують тобі працю на Ахметова і  спішать порахувати гроші якими тебе купив український олігарх номер один…
Як на мене це типовий зразок рабского мислення і перших і других, які не бачать ніякої іншою ролі украінского громадянина, навіть якщо він працюе у сфері політичного консалтингу, крім ролі холуя.
Так, якщо вважати президента своім хазяїном, то не можно його «мочити», треба лизати йому чоботи і гавкати на його ворогів. І лити сльози, коли він втрачає владу. Або треба завжди мати якогось «хазяїна» серед олігархів? Мати свою особисту думку, точку зору, світогляд , критичне мислення не можна. Тобі заборонено виходити на Майдан не за платню, а на захист своїх особистих переконань, своїх прав і свобод? Завжди треба мати свого політичного кумира? Без політичного «батька», хазяїна, лідера, мессіі ніяк?
Я не вважаю ЖОДНОГО з президентів своім хазяїном. Я вважаю себе не їхнім підлеглим, а як громадянин - вважаю себе їхнім роботодавцем. І вам це раджу.
І якщо один з них бреше, одягаючи вишиванку, краде, вибудовує корупційні схеми, прикриваючись патріотичними гаслами і зраджує мою країну кришуючі Медведчука, заради особистого збагачення - я його відсилаю у відставку. Роблю все щоб цей діяч опинився на політичному смітнику.
А якщо наступний найнятий мною на роботу «гаранта Конституції» президент виявляется незрілим підлітком, в стані образи на громадське суспільство, журналістів чи експертне середовище, поводить себе як некомпетентний дурнь, що оточив себе зрадниками, спритними хитрунами, інтриганами і неєфективними статистами, нічого не завадить мені його критикувати і у наступних виборах звільнити з цієї посади.

І ніщо мене у цьому важкому процесі найму влади для моей країни, у пошуку наступного, більш компетентного і ефективного кандидата не зупинить. Навіть скиглення секти попереднього президента, або звинувачення у продажності, участі у антидержавному заколоті і думка що я не маю права на особисту точку зору, як вільний громадянин України.
Це мое законне право.
   
Мова йде про те, що на власний відпочинок кловун літав гвинтокрилами для надзвичайних ситуацій. Але вам цього в упор не розгледіти.
Вот откуда вы беретесь? Шуша, а скажи мне, имеет ли гражданин право на отдых, а точнее можно ли заставить гражданина пахать в режиме 24/7 в течении пяти лет?
   

Вот откуда вы беретесь? Шуша, а скажи мне, имеет ли гражданин право на отдых, а точнее можно ли заставить гражданина пахать в режиме 24/7 в течении пяти лет?
Має, а от кататися туди сюди на рятувальній техніці немає.
   
Вот откуда вы беретесь? Шуша, а скажи мне, имеет ли гражданин право на отдых, а точнее можно ли заставить гражданина пахать в режиме 24/7 в течении пяти лет?
а от мальдіви —

   
Хотілось почути вашу думку, все-таки юрист... правда документи не читає.

кароффка? юрист? :lol: хоча в нас і Зє юрист. така країна.
   
Має, а от кататися туди сюди на рятувальній техніці немає.
Что означает "має"? Вот я могу в свой выходной взять билеты и поехать хоть в Одессу, хоть в Буковель, а как быть Президенту? Нужно ли объяснять, что существуют протоколы безопасности и согласно этим протоколам Президента будут охранять и днем и ночью, и в поезде и в самолете, и в Одессе и в Буковеле. Вот только если я могу пойти в МакДоналдс без охраны, то Президенту это сделать просто не позволят. А если Президент захочет в свой выходной вместе с детьми и женой покататься на лыжах в Буковеле, то по вашей логике он должен за свои деньги тащить за собой всю президентскую охрану и полностью выкупать курорт на время катания?
   
дєті і жєна не ставали президентами. а маму рімму за гроші платників податків не треба свозіть в оман косточкі погрєть?
   
п.с. треба було залишатися кловуном і тоді захотів — поїхав на лижах, захотів — пішов на санках кататися.
   
а от мальдіви —

Показати зображення...
Это ты не понимаешь, Президент не может по подложному паспорту греть свою жопу на Мальдивах, хотя бы потому, что его там могут выкрасть или ликвидировать представители иностранных спецслужб, в то время как официально его там нет. Как потом это объяснять обществу, и главное что делать в этой ситуации дальше?
   
бачу що перед зеленою росою медицина безсила.
   
дєті і жєна не ставали президентами. а маму рімму за гроші платників податків не треба свозіть в оман косточкі погрєть?
Дети и жена тоже охраняемые персоны, если кто не в курсе.
   
бачу що перед зеленою росою медицина безсила.
Слушай, козопас, ты сначала матчасть изучи, а потом лезь в споры.
   
Дети и жена тоже охраняемые персоны, если кто не в курсе.
п***а, а єслі рібьонку захочітся пасматрєть на пєнгвінав на южнам полюсє, а аттуда палітєть в каліфорнію, про каторую столька слишал! :facepalm:
   
п.с. треба було залишатися кловуном і тоді захотів — поїхав на лижах, захотів — пішов на санках кататися.
В принципе и тебя никто не заставляет эволюционировать, можешь оставаться с интеллектом бабуина.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія