Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк... :love: [ua]

Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Слухайте, ці діти там місяць катаються, у чому істерика? Можна ж чемно попросити дітей піти, заради революції, діти зрозуміють, що так треба. А потім "раз, два, три, йолочка гори", ялинка ж це тотем Овоча, її треба спалювати для тетонічних політичних змін. Але ватажки порохоботів лише змогли дітьми прикрити свою імпотенту неспроможність на справжній протест.
А ти би попросив дітей піти? Кишнув би?
Так досадно, що не спрацювало, що вже геть мізки втратили. Акули пєра недорогеньки.
   
оце бидлос, ти не путай

Показати зображення...
на Сметанія схож.
   
А это что майдан?Пару тысяч свезенного ширпотреба это майдан?  :facepalm1:

Тобі до того ширпотрьоба не дорости ніколи в розвитку....

Але це навіть неважливо. Я ось теж можу вважати тупим бидлом протест якихось антиваксерів. Але сам протест не є чимось бидлячим. Це право. Священне право кожної людини. Навіть коли їх протест нераціональний. Але ваті яка хоче тут Росію-2 це незрозуміти


   
А ти би попросив дітей піти? Кишнув би?
Так досадно, що не спрацювало, що вже геть мізки втратили. Акули пєра недорогеньки.

Гарне питання.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Ну он тогда говорил о коррупции,Иловайске и прочих резонансных делах за которые люди хотели чтобы он понес ответственность.Мут ки с Медведчуком тоже вполне подходят чтобы его наказать.Но...дальш е ты сам  все знаешь
Та да, от якраз "муткі" - це те, що ідеально підходить для звинувачень в виконанні зелепнів.
Нема ніяких рєзонансних дєл на пороха, нема, узбагойтєсь вже.
Вз'єбать його, якщо аж так вже хотілось, можна було за якусь економічну херню, причому не зв'язану з роботою на посаді президента. Слєґонца, бо по-серйозному адвокати не дали б.
Але манюпас схавав би.
Ну а так - все класично і очікувано.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

зе-срань ховається за дітей

Показати зображення...



одна школа
   

А біля суду зараз лише одинокий напис  :)
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Показати зображення...
А біля суду зараз лише одинокий напис  :)
Гарно. (tu)
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Свободный человек,который занимается тем чем ему хочется.Я же не мешаю кому-то работать ,не создаю другим неудобства итд.

Ну так там теж свободні люди, які займаються тим, чим хочуть. Тим більше у багатьох сьогодні вихідний.

писи: кому сьогодня создалі неудобства? Зе-буратіну? Ну ізвініті  :lol:
   
Я не понимаю этого странного желания чуть что тащиться под государственные учреждения и срывать их работу ради того чтобы сделать картинку для Прямого канала.

ну яка там работа ?  :lol: чувак заєпался уже відпочивати
   
Порошенко повинен здати паспорти для виїзду за кордон, не відлучатися з Києва чи Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду, з'являтися на виклик слідчого, прокурора або суду.

Термін дії обов'язків до 19 березня 2022 року.
   
https://www.youtube.com/watch?v=W_C-AJEHWao
одна школа
бидлота. Чому оті їх кгбешнікі мають військові звання? Чому в хуйла військове званння? Ніколи бі військовий такого не сказав і так би не вчінив.
   
Днепр за Порошенко,Череашина за Порошенко в руках у простых украинцев.Свезли штабное со всей Украины ,а так как гроши заплачены за день ,а домой ехать рано,решили выгулять их по Киеву.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

бидлота. Чому оті їх кгбешнікі мають військові звання? Чому в хуйла військове званння? Ніколи бі військовий такого не сказав і так би не вчінив.

а намерение сбить самолет с российскими детьми в 2014 году, как повод для полномасштабного вторжения в Украину. А высаживание в воздух многоэтажек в Москве, Волгодонске, как повод для развязывания очередной войны в Чечне. Это обычные метды гебни.
   
ну вывели собак погавкать, выгуляли а через пару недель можно и кобеля закрыть ввиду вновь открывшихся фактов.
   
Все дуже погано, Тайрас.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

А Ви уявляєте істерику зелених, якщо б хтось кишнув би дітей з майданчика?

Тут вой та скульож стояв би три дні, як на торфяних болотах сера Баскервиля.

Ні не уявляю, прихильники певної політсили пасивні овочі, і навіть якщо вони почнуть істерити, це ні у що не виллється. Хоча порохоботи теж якісь пасивні, Свободу нам поверніть з ПС.
   
.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

А ти би попросив дітей піти? Кишнув би?
Так досадно, що не спрацювало, що вже геть мізки втратили. Акули пєра недорогеньки.

Навіщо кишнути? Ви тільки так вмієте, відсипати рошенок і сказати, що там за поворотом Золотий ключик (тм) Рошен кожному.
   
Я не понимаю этого странного желания чуть что тащиться под государственные учреждения и срывать их работу ради того чтобы сделать картинку для Прямого канала.А потом еще кого-то обвинять что от них прикрылись детьми как хуйло.Я это слышал своими ушами от Герасимова.Если это не поведение быдла,то я считаю по другому

 :laugh: Шапітолій.
 Яке відношення до державних справ має Шефір, який займає окремий кабінет і ,з його ж слів займається концертами "кварталу"? А що там робила біля тіла цілого ПреЗедента секретутка з "кварталу" Маша?
   
.
https://twitter.com/view/status/1483787099597910024

Испугались агенты кремля и не стали выполнять задание кремля - посадить нашего Черчиля, единственного, которого боиться кремль!
Теперь агенты кремля будут ждать новых заданий, что бы доверие оправдать кремля, бо агенты...
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
nik

а как считали завзято... 10..., 9..., 8...
теперь зелупкам самое время начинать отсчет дням до выздоровления ануса рэпнувшего от не сбывшихся ожиданий

ты совсем не понял тему ветки, врнись перечитай
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Свезли штабное со всей Украины ,а так как гроши заплачены за день
Є пруфи, чи просто папіздєть?
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Навіщо кишнути? Ви тільки так вмієте, відсипати рошенок і сказати, що там за поворотом Золотий ключик (тм) Рошен кожному.
вам двіжу не вистачило для цікавих фото
ну вибачайте, не всі можуть ходити по головам своїх колег  в погоні за сенсацією


   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Я не понимаю этого странного желания чуть что тащиться под государственные учреждения и срывать их работу ради того чтобы сделать картинку для Прямого канала.А потом еще кого-то обвинять что от них прикрылись детьми как хуйло.Я это слышал своими ушами от Герасимова.Если это не поведение быдла,то я считаю по другому
Да никто там никому не мешает, проходной двор. Зеленский даже не заметил бы если б елку спалили. Им все равно в следующем году новую покупать, что б откат был, а Пороху картинка, двойной профит.
   
Разворачивай отсчет!!   :lol:  :gigi:

Все хуйня- давай по новой!!
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Тобі до того ширпотрьоба не дорости ніколи в розвитку....

Але це навіть неважливо. Я ось теж можу вважати тупим бидлом протест якихось антиваксерів. Але сам протест не є чимось бидлячим. Це право. Священне право кожної людини. Навіть коли їх протест нераціональний. Але ваті яка хоче тут Росію-2 це незрозуміти


Ну да,я не за какие деньги не поеду на автобусе стоять размахивать флагом партии олигарха и выть какие-то песни как невменяемый.Надеюсь что никогда до такого не дорасту
   
размахивать флагом партии олигарха и выть какие-то песни как невменяемый.Надеюсь что


А порох не олигарх.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Є пруфи, чи просто папіздєть?


Полистай трансляцию прямого из под суда.Там много плакатов с названиями городов.Да и флаги ПеС они наверное дома сделали своими руками
   
А порох не олигарх.

Но он же доминирует?
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

А порох не олигарх.

 :facepalm1:
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

ты совсем не понял тему ветки, врнись перечитай

что тут перечитывать, как особо одаренные тут дни считали до возвращения Петра, картинки постили, прогнозы делали...
Дождались? Все сбылось? Теперь выздоравливайте!
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
nik

Разворачивай отсчет!!   :lol:  :gigi:

Все хуйня- давай по новой!!

ой  ;o
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
nik

что тут перечитывать, как особо одаренные тут дни считали до возвращения Петра, картинки постили, прогнозы делали...
Дождались? Все сбылось? Теперь выздоравливайте!


ты о ком конкретно? а то я оптимистичную ветку открыл а ты меня в зеленые записал

а я петю знаешь как ждал?
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Полистай трансляцию прямого из под суда.Там много плакатов с названиями городов.Да и флаги ПеС они наверное дома сделали своими руками
І шо? Частина - організовані члени ЄС.
Дохрена просто киян.
Але ж ти смєло записуєш всіх в "бидло".
   
ты о ком конкретно? а то я оптимистичную ветку открыл а ты меня в зеленые записал

а я петю знаешь как ждал?
а нафіг він вам?
   
І шо? Частина - організовані члени ЄС.
Дохрена просто киян.
Але ж ти смєло записуєш всіх в "бидло".


Да понятно что не все там быдло и не все свезённые ,но тем не менее их там было немало,как и прочих прикормленных Петей гошек
   
Родили

   
За цю писанину зелетню ще аукнетьсчя.

Ідіть коломойшу ловіть. Борці за справедливість.
   
:laugh: Шапітолій.
 Яке відношення до державних справ має Шефір, який займає окремий кабінет і ,з його ж слів займається концертами "кварталу"? А що там робила біля тіла цілого ПреЗедента секретутка з "кварталу" Маша?

Зесрань навіть і не планує відповідати на ці питання !
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія