Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія-Італія-Хорватія

Як і обіцяв, опишу як я бюджетно подорожую по Європі.
Може комусь придасться, може хтось дорадить щось краще.

Бюджетно - значить дешево і скромно.
Я не олігарх. На голові куча кредитів, сім'я, тому рахуюся з кожною копійкою.

Отже, подорожую машиною.
Щоб подорожувати машиною по Європі, треба мати в машині таку комплектацію. В різних країнах вимагають по іншому. А в сумі треба мати в машині такі речі:
- Запасне колесо (в доброму стані, не лисе)
- Комплект запасних лампочок
- Вогнегасник (з актуальним терміном придатності)
- Аптечка (з актуальним терміном придатності в ній лікарських бандажів, з гумовими рукавичками і ножицями)
- трикутник
- світловідблискуючі жилеткі для всіх пасажирів, які повинні знаходитись в салоні автомобіля

Подорожую з маленькою півторарічною дитиною, тому тут повстає проблема довгих переїздок, які обмежені кілометражово до мінімуму.

Отже, поїхали.

Останнє редагування: 13 серпня 2018 00:14:24 від білий хорват
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

Бюджетна подорож - це в першу чергу, не готель, і навіть не готельчик, а орендована квартира з усіма зручностями.
Зокрема, кухнею. Де можна чудово приготувати їжу для родини з продуктів, куплених у супермаркеті.
   
Бюджетна подорож - це в першу чергу, не готель, і навіть не готельчик, а орендована квартира з усіма зручностями.
Зокрема, кухнею. Де можна чудово приготувати їжу для родини з продуктів, куплених у супермаркеті.
Так. Дуже дякую.
Це була моя перша помилка.
Орендував готелі, де як потім виявилося не було кухонь і тому ми мали проблему з приготуванням їжі перш за все дитині.
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

... не туди
   
Знайомі зі Львова відпочивали в Чорногорії і настрашили нас, що там півлітрова пляшка мінеральної води коштує 2 євро.

Тому, з розрахунком на 18 днів, ми набрали їжі повний багажник:

- Мініральна 1,5 літрова вода - 4 шт
- питтєва вода в п'ятилітрових бутлях - 5 шт
- пиво - 16 шт
- чай, кава, цукор, цитрина
- яйця - 50 шт
- цибуля, майонез
- томатний сік - 2 шт
- олія
- сир твердий - 2 пачки
- паприкаж
- тушонка - 4 консерви
- борщ в пакетах - 3 шт
- флякі - 2 баночки
- макарони - 3 пачки
- соус до макаронів - 3 пачки
- кетчуп, сільничка
- печенько, бішкопти, вафельки
- Сир до вина - 3 пачки
- Red Bull - 2 шт
- хліб - 1 шт
- для дитини зупкі, десеркі, молочко HIPP

   
Перший переїзд був до Чехії, на південні Морави, в місцевість Cejkovice.

   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

Як і обіцяв, опишу як я бюджетно подорожую по Європі.
Може комусь придасться, може хтось дорадить щось краще.

Бюджетно - значить дешево і скромно.
Я не олігарх. На голові куча кредитів, сім'я, тому рахуюся з кожною копійкою.

Отже, подорожую машиною.
Щоб подорожувати машиною по Європі, треба мати в машині таку комплектацію. В різних країнах вимагають по іншому. А в сумі треба мати в машині такі речі:
- Запасне колесо (в доброму стані, не лисе)
- Комплект запасних лампочок
- Вогнегасник (з актуальним терміном придатності)
- Аптечка (з актуальним терміном придатності в ній лікарських бандажів, з гумовими рукавичками і ножицями)
- трикутник
- дві світловідблискуючі жилеткі, які повинні знаходитись в салоні автомобіля

Подорожую з маленькою півторарічною дитиною, тому тут повстає проблема довгих переїздок, які обмежені кілометражово до мінімуму.

Отже, поїхали.

одно уточнение.... светоотражательные жилеты желательно на всех путешествующих иметь. Разные страны это трактуют по разному. Лучше перестраховываться и взять на всех людей, которые есть в машине. Думаю вы путешествовали вдвоем, поэтому два жилета, но так как тема общеобразовательная ... лучше написать: светоотражательные жилеты на всех путешествующих в машине.
   
Бюджетна подорож - це в першу чергу, не готель, і навіть не готельчик, а орендована квартира з усіма зручностями.
Зокрема, кухнею. Де можна чудово приготувати їжу для родини з продуктів, куплених у супермаркеті.
Квартира часто бувае дороще готеля, якщо на день-два , то готовкою не треба заморачуватись, тим більше місцеве треба коштувати.
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

Квартира часто бувае дороще готеля, якщо на день-два , то готовкою не треба заморачуватись, тим більше місцеве треба коштувати.

апартаменты в общем то предпочтительнее и в большинстве случаев их можно  найти в цену гостиницы или дешевле.
   
одно уточнение.... светоотражательные жилеты желательно на всех путешествующих иметь. Разные страны это трактуют по разному. Лучше перестраховываться и взять на всех людей, которые есть в машине. Думаю вы путешествовали вдвоем, поэтому два жилета, но так как тема общеобразовательная ... лучше написать: светоотражательные жилеты на всех путешествующих в машине.
Так, правильно, поправив.
   
Перший переїзд був до Чехії, на південні Морави, в місцевість Cejkovice.

Показати зображення...
Мораваки часто можуть ослину сечу замість вина продати, особливе задоволення вони отримують коли продадуть помиї пражанам.
   
набрали їжі повний багажник

І шо, наступного разу теж так робитимете? Невже ви справді думали шо в Хорватії майонезу нема чи він там по 5 євро?  :lol:
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

Квартира часто бувае дороще готеля, якщо на день-два , то готовкою не треба заморачуватись, тим більше місцеве треба коштувати.
поки що у нас виходило приблизно у півтора рази дешевше, ніж було б у середньому готелі
плюс можливість самим готувати їжу
звісно, не без того щоб ввечері посидіти у кав"ярні, але все ж
   
поки що у нас виходило

Коли вас пара, то часто готель і приємніше, і ефективніше (особливо якщо з добрим сніданком).
А з дітьми (особливо з купою))) альтернативи апартаментам нема.
   
І шо, наступного разу теж так робитимете? Невже ви справді думали шо в Хорватії майонезу нема чи він там по 5 євро?  :lol:
Чехи часто так само таряться, потім тількі про хліб ходять, колега плювався що пиво за 4 евро на пляжі купував, особливо його образило, що хорват піну столовою ложкою відбирав.
   
Подорожуючи, зупинятися на відпочинок варто не на бензозаправках, а в великих торгових центрах, якщо є така можливість звичайно.

Ми так робили на території Польщі.
По перше, там завжди є дешеві продуктові магазини, де можна поповнити запаси.
І там є дармові туалети.
Додатково там є місця, де дитина може побавитись і відпочити від поїздки. Якщо подорожується з дитиною, то рекомендують зупинятися кожних двісті кілометрів.



   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

Як і обіцяв, опишу як я бюджетно подорожую по Європі.
Може комусь придасться, може хтось дорадить щось краще.

Бюджетно - значить дешево і скромно.
Я не олігарх. На голові куча кредитів, сім'я, тому рахуюся з кожною копійкою.

Отже, подорожую машиною.
Щоб подорожувати машиною по Європі, треба мати в машині таку комплектацію. В різних країнах вимагають по іншому. А в сумі треба мати в машині такі речі:
- Запасне колесо (в доброму стані, не лисе)
- Комплект запасних лампочок
- Вогнегасник (з актуальним терміном придатності)
- Аптечка (з актуальним терміном придатності в ній лікарських бандажів, з гумовими рукавичками і ножицями)
- трикутник
- світловідблискуючі жилеткі для всіх пасажирів, які повинні знаходитись в салоні автомобіля

Подорожую з маленькою півторарічною дитиною, тому тут повстає проблема довгих переїздок, які обмежені кілометражово до мінімуму.

Отже, поїхали.

Запасне колесо, лампочки і вогнегасник в Австрії не потрібні. Жилетки лише для пасажирів, що будуть виходити з авто під час аварійної зупинки.
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

Коли вас пара, то часто готель і приємніше, і ефективніше (особливо якщо з добрим сніданком).
А з дітьми (особливо з купою))) альтернативи апартаментам нема.
Найчастіше - втрьох.
але я це написала не задля того, щоб мене хтось переконав у зворотньому
бо у Будапешті, Відні, Празі, Амстері, Брюсселі, Антверпені, Мілані, Флоренції ми таки жили у готелях
а потім мені підказали варіант з орендою квартири 
донька спочатку опиралася, а потім спробували - Барселона, Рим, Неаполь, Париж, Ніцца - і тепер варіант готелю навіть не розглядається
якщо у когось виникає асоціація з халупками у Бердянську, то це фігня повна - повноцінна квартира, з усіма зручностями і позитивними відгуками на сайті
   
Запасне колесо, лампочки і вогнегасник в Австрії не потрібні. Жилетки лише для пасажирів, що будуть виходити з авто під час аварійної зупинки.
Я ж написав, в різних країнах вимагають по різному.
Подорож по Європі, не тільки по Австрії.
   
Найчастіше - втрьох.
але я це написала не задля того, щоб мене хтось переконав у зворотньому
бо у Будапешті, Відні, Празі, Амстері, Брюсселі, Антверпені, Мілані, Флоренції ми таки жили у готелях
а потім мені підказали варіант з орендою квартири 
донька спочатку опиралася, а потім спробували - Барселона, Рим, Неаполь, Париж, Ніцца - і тепер варіант готелю навіть не розглядається
якщо у когось виникає асоціація з халупками у Бердянську, то це фігня повна - повноцінна квартира, з усіма зручностями і позитивними відгуками на сайті
Можна і в готелях, але треба перевіряти чи є кухня, щоб самим щось приготувати.
   
В Cejkovicah ми зупинилися на дві доби.
Ціна за номер - 45 євро за добу.
Я спеціально вибрав місце зупинки під самою границею, з можливістю потім одноденного випаду до Відня.
   
І так, південні Морави, Чехія.

Вино і романтика.

Ось так виглядав наш готель.
Було місце для забави дитини.

   
Зверніть увагу на будиночки.
В них немає парканів.

В Польщі кожний будинок огороджений парканом, а в Чехії немає.

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Що мені подобається в Чехії, що вони там пиво наливають в бакали.
В Польщі наливають в шклянки, а в Чехії в бакали.

Plzen 12

   
   
Ось такі таблички в Чехії

   
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія