Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: вікове погіршення зору

Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

  04.10 помітив пропущений виклик від однокласника з котрим товаришуємо з дитинства. Саша два роки як повністю осліп - скоріше всього далася в знаки чорнобильська зона де працював на "швидкій". А мо ще й до того випив "пальонки" із домішками метилового спирту. Тут х/з. В "Чорнобильській лікарні" лікували, лікували...
  Провідав а він мало не плаче - позавчора поховав онука, котрий напередодні загинув в автотрощі. 24 роки. Мав дівчину й оце збиралися йти купувати весільні каблучки. Дівчина в реанімації. Мене під руки привели на поховання - я ж нічого не бачу...  :facepalm1:
  Розпили пляшку, поплакали...
  - А чи були якісь передчуття? - запитав я.
  - За тиждень до трагедії зі мною щось сталося - якийсь такий дивний стан тривоги огорнув мене: метався по хаті, плакав, кричав, молився, молився кричав та плакав...
  Отакеє то от...
белка
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Тому що вони звикли терпіти все життя, бо інакше назвуть нитиками. Навіть якщо прямо спитаєш вони з мовчать, у мене так батько вихований і мама. Тільки коли вже реально на нос падають тоді виявляється що це уже 10 років у них як болить. :facepalm1:

Добре добре. заспокойся. Всі кругом совки, що не знають коли в них болить голова.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Я собі кришталики замінив бо мав понад 6 діоптрій окуляри.

О, розкажіть, де робили, як давно робили, як бачите, як воно взагалі? Зір 100% чи як?

У мене класика - великий плюс, три пари різних окулярів для різних задач і т.д.
Недавно розпитував докторку про заміну кришталиків, а вона взяла і вклала мені в очі замість окулярів відповідні лінзи - і я був шокований, бо вперше за років 20 зумів роздивитися своє личко у дзеркалі БЕЗ окулярів  ;o   :D

То ж, як, невже операція все таки краще на вашу думку?
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

  04.10 помітив пропущений виклик від однокласника з котрим товаришуємо з дитинства. Саша два роки як повністю осліп - скоріше всього далася в знаки чорнобильська зона де працював на "швидкій". А мо ще й до того випив "пальонки" із домішками метилового спирту. Тут х/з. В "Чорнобильській лікарні" лікували, лікували...
  Провідав а він мало не плаче - позавчора поховав онука, котрий напередодні загинув в автотрощі. 24 роки. Мав дівчину й оце збиралися йти купувати весільні каблучки. Дівчина в реанімації. Мене під руки привели на поховання - я ж нічого не бачу...  :facepalm1:
  Розпили пляшку, поплакали...
  - А чи були якісь передчуття? - запитав я.
  - За тиждень до трагедії зі мною щось сталося - якийсь такий дивний стан тривоги огорнув мене: метався по хаті, плакав, кричав, молився, молився кричав та плакав...
  Отакеє то от...


   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Батькові 70+, читати без окулярів не може, але прекрасно і машину водить і з рушниці стріляє без нічого.
Мама аналогічно тільки читає в окулярах, але куховарить прекрасно без них.

Саме так.

Так і повинно бути.

Це ознаки далекозорості.

На даль нормально видно, зблизька розпливається.

При близькозоркості навпаки...
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Показати зображення...

 (tu)  :lol:

в отдельную ветку!
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

(tu)  :lol:

в отдельную ветку!

 (tu)
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

О, розкажіть, де робили, як давно робили, як бачите, як воно взагалі? Зір 100% чи як?

У мене класика - великий плюс, три пари різних окулярів для різних задач і т.д.
Недавно розпитував докторку про заміну кришталиків, а вона взяла і вклала мені в очі замість окулярів відповідні лінзи - і я був шокований, бо вперше за років 20 зумів роздивитися своє личко у дзеркалі БЕЗ окулярів  ;o   :D

То ж, як, невже операція все таки краще на вашу думку?

Залежно від кількості диоптрій та стану рогівки можна робити й лазерну корекцію.
Це з'ясовується на прийомі у лікаря.
Я діагностувався та потім робив операцію в Києві у "Британській офтальмології" (білоруські "британці"  :D ) на Бесарабці.
У мене товщина рогівки не дозволяла. Тому лише заміна кришталиків. Ступінь далекозорості, вік - все відповідало показанням до операції.
Робиться не боляче, одужуєш швидше ніж після лазерної корекції. Зір ще якийся час після операції "гуляє", то краще, то гірше, але жити не заважає. Зазвичай з пів року десь, ще кажуть "пережити літо".
Кришталики - мультифокальні (лінза Френеля, що дозволяє добре бачити вдалечінь, дивитись телевізор, читати). Монофокальні - дешевші, позбавлені оптичних артефактів, але мені не годяться, бо водій.
До речі про водіїв. Мультифокальні лінзи дають "гало" навколо фар зустрічних автівок на відстані, коли наблизишся, то гало зникає. Спершу напружує, потім звикаєш. Але треба знати про такий ефект.
Одразу після заміни кришталиків організм часто реагує на вторгнення чужого об'єкта в око, з'являється на лінзі біологічний сірий наліт. Не у всіх, але буває. Чиститься безкоштовно клінікою що робила операцію. Короткими лазерними імпульсами чиститься швидко.

Про те чи є з операції користь.
Ну треба розуміти що кришталик не зробить зір кращим ніж він був у твоїх найкращих окулярах. Просто замінивши слабку ланку оптичної системи ока - рідний пружний кришталик, ти майже припиняєш оптичне погіршення зору. Але тільки оптичне. По суті ти просто переносиш окуляри усередину і не даєш м'язам, що керували твоїм рідним кришталиком, впливати на твій зір.
Але
Окрім оптичної системи ока на зір впливає ще якість сітківки.
У мене оптично досягнуто максимального результату, але зір так і не став стовідсотковим. Якась аномалія сітківки. Вона виглядає не гладкою а як дещо "пожованою", складчастою. Це ще по свободі буду далі діагностувати чи не можна щось з цим зробити, хоч трохи.

Життя без окулярів - насолода :)




Останнє редагування: 12 жовтня 2020 18:30:08 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Життя без окулярів - насолода
Я дуже дякую за деталі. Все дуже важливе.

"Гало" під час водіння (особливо понадвечір) страшно мене задовбує в усіх моїх окулярах, які лиш не підбирали - поляризовані, затінені, ще якісь там спеціальні, один хрен :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

https://neurosciencenews.com/red-light-eyesight-19715/
Не все зрозумів. Але зранку 3 хвилини потрібно дивитись на червоне світло. Це покращує зір.

Також можна спробувати низьковуглеводну дієту - запобігає багатьом хворобам.
Сам вже вдягаю окуляри для читання.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?

Операції не треба, краще окуляри почепиш, якщо не добачаєш ...

4 нижні рядка -  це не вікове, навпаки.

Вікове- це далекозорість, коли близько не бачиш.

Для покращення зору треба вживати квітки чорнобривців.

Там є лютеїн, який дуже потрібен для зору...   :-)o

Не усі знають, що чорнобривці здатні підтримати здоров'я органів зору, оскільки багаті на лютеїн і зеаксантин. Ці важливі каротиноїди містяться у крові і усіх тканинах тіла, включаючи центральну ділянку сітківки ока — макулу (жовта пляма). Від кількості лютеїну і зеаксантину у макулі залежить стан сітківки і гострота нашого зору, оскільки ці каротиноїди допомагають попередити вікові дегенеративні зміни очей і забезпечити фільтрацію синьої частини спектра, тим самим захищаючи від пошкодження чутливі рецептори очей — палички і колбочки.

Каротиноїди не лише захищають очі від пошкодження, але і сприяють відновним процесам, стимулюючи синтез колагену. Встановлено, що лютеїн і зеаксантин впливають на зір набагато ефективніше, ніж такі каротиноїди, як вітамін А, лікопін і бета-каротин.

Лютеїн і зеаксантин не виробляються організмом, вони повинні потрапляти до нас разом з їжею, бажано — з жирною. Для профілактики захворювань органів зору дорослій людині потрібно вживати на добу приблизно 5 мг лютеїну і 1 мг зеаксантину. Для цього потрібно з'їдати 50 г шпинату або приблизно 400-500 г гарбуза (залежно від сорту), або 5 жовтків домашніх курячих яєць. Водночас необхідна добова норма каротиноїдів міститься у 1 ст. л. свіжих пелюсток чорнобривців або у 1 ч. л. сухих пелюсток (приблизно 1 г).


   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Лютеїн у пігулках є на айхербі...  :-)o

   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Також є різноманітні вправи для очей, голови, шиї, щелеп (активне жування). Активний рух - хода та інше. Це все покращує кровообіг, зокрема голови та очей.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Спробуй чорнобривці. Лютеїн для зору.

https://youtu.be/561vUQcCl3o
Можеш ще сам на ютьюбі пошукати.
:facepalm: а подорожник
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Шановний. Вікове погіршення - це ДАЛЬНОЗОРКІСТЬ!!!!

Це коли Ви далеко бачите добре, а щоб почитати книжку - тримаєте її на витягнутій руці.

Все решта - це не вікове погіршення, а якісь інші проблеми.
Більше того, люди, які все життя мали близорукість і носили окуляри - з віком починають читати без них.

Наскільки я знаю, реальних успіхів в боротьбі з дальнозоркістю немає. Тільки окуляри з + діоптріями. Інакше Юлька точно б в них не ходила.
:)

лучший ответ, всё так  (tu)
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

https://neurosciencenews.com/red-light-eyesight-19715/
Не все зрозумів. Але зранку 3 хвилини потрібно дивитись на червоне світло. Це покращує зір.

Також можна спробувати низьковуглеводну дієту - запобігає багатьом хворобам.
Сам вже вдягаю окуляри для читання.
а як же твоя дієта і червоне світло? :gigi:

Шо, неефективні? А навіщо тоді іншим рекомендуєш?
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

З віком пресбіопія, далекозорість прогресують. Вправи, дієта, вітаміни, рух сповільнюють прогрес. Або навіть зупиняють. Але щоб повністю вилікуватись і знову стати молодим - ні, такого не чув.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

На цю тему багато усього в Інтернеті, але більшість вигадки копірайтерів чи реклама. Тому цікаво яким чином можна вирішити проблему з віковим погіршенням зору. Тобто проблем ще немає, але 4 нижні стрічки у окуліста одне око не бачить. З окулярами та лінзами більш менш зрозуміло. Чи є сенс операції за допомогою лазера чи чогось ще?

Немає сенсу в лазері, бо зір все одно буде погіршуватися в сторону далекозорості. Ефект від лазера буде відчуватися нетривалий час. Пару років яких-небудь. Сенс робити лазерне коригування зору є тільки коли поцієнту немає 40 років.

Гілку не читав, тому, можливо, хтось цю нехитру думку тут вже висловив.

   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

одне око не бачить
особисте
ліве око значно впав зір
пішов до окуліста - катаракта, від інсульту
є спеціалісти, напр. в Тернополі-Хмельницькому,
обстеження, потім через тижнів 2 операція, хв.10,
ціна в середньому 20 т.грн, в залежності чиє виробництво лінзи
зір ока відновився 100%
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Ще є така хрінь: Синдром порожнього турецького сідла.
У мене знайшли на МРТ судин головного мозку. Гіпофіза (не до ночі буде упом'янутий цей нік :)) майже нема - розплощівся до півміліметра. Зір - з найкращого з усіх знайомих -  за рік став у down :( Ні у даль ні близько. Дві пари окулярів треба. Для відстані вже є, для близько іду завтра. Доречі - дико болить голова, окулісти нічого не бачили - з очами на 100% все гаразд. Тільки МРТ.
Ця гадість не лікується, часто приводить до повної сліпоти.
Отакоєот  :shuffle:

Це я до того - обслійдуйтеся повністю, не женіть коней.
По склу в окулярах - мої коштують біля 400 доларів - Німеччина на замовлення - з диоптріями на повне скло і з урахуванням особливостей мого зору і з агатовими фільтрами.



Далеко не завжди зір залежить від очей :(

Останнє редагування: 30 листопада 2021 16:51:50 від fun_dor
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

що змінююється геометрія ока з віком, та погіршується кровообіг.


Ага, і ще кришталик "дубіє", і тому зменшується здатність до акомодації ("наводки на різкість").
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

В США якісь очні краплі/штучні сльози викликали сліпоту. Причина - бактерія, стійка до антибіотиків. Привіт, антибіотико-люби. Краплі з Індії 10 брендів.
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-64985191
Схожий випадок був у Львові. Але краплі і причини можуть бути різні.

Останнє редагування: 21 березня 2023 16:48:43 від com1
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору
AI

4 нижні стрічки у окуліста одне око

Заздрю. У мене верхні два рядки тільки одне око бачить, і все життя зір погіршується. А нижні чотири вже й окуляри побачити не допоможуть. Лікував з дитинства, все дурня.

І так, більшість лікарів-окулістів самі в окулярах і нічого з тим робити не планують.
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Ні, то було не у Львові, в Чорткові. Не краплі, а уколи.
https://www.0352.ua/news/3564581/falsivi-preparati-i-grosi-cerez-so-22-pacienti-vtratili-zir-u-cortkivskij-likarni-foto
   
Re: ФЗВ: вікове погіршення зору

Тут досі не згадували про прогресивні лінзи.
Всі знають що це?  Ношу сам таке ( окуляри, вірніш)  вже 4й рік.
Низ -зблизу,  верх - здаля.
~7 тис. грн з оправою рік тому було.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія