Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До України з Росії завезли нові легковики «Лада Веста Крос». :lol: :laugh:

Не ведись. Це ж ФУП.

Ім'я користувача: bubuka
Дата реєстрації: 28 червня 2018 23:26:51


Ти хто?
   
не читав  - але спитаю - то що фупапщественность вирішила - це зрада чи перемога ?
   
не читав  - але спитаю - то що фупапщественность вирішила - це зрада чи перемога ?
Це-ринок, хай купують камікадзе а потім трахаються з цим мотлохом...
   
Ім'я користувача: bubuka
Дата реєстрації: 28 червня 2018 23:26:51

Ти хто?

Ти що, рожка не пізнаєш?
   
Це-ринок, хай купують камікадзе а потім трахаються з цим мотлохом...

Далбайобы в любой машине будут камикадзе.

   
Це-ринок, хай купують камікадзе а потім трахаються з цим мотлохом...

 а як же санкції війна кров фінансування ворога?
   
а як же санкції війна кров фінансування ворога?

 :rotate:

Це версія для манюпаса.
   
а як же санкції війна кров фінансування ворога?
Які нахрін санкції, магазини електроніки забиті кацаськими арістонами, індезітами, самсунгами..., а тут закупили партію того що в рашці називають машина і вже гвалт підняли. Що, скажімо мене може спонукати купувати це лайно, какчєство,ціна...?
   
Що, скажімо мене може спонукати купувати це лайно, какчєство,ціна...?
Або упоротість, або конкретно низька ціна.
Але шось ціна ніфуя не низька на цей Рено з шильдиком ТАЗ
   
не низька на цей Рено з шильдиком ТАЗ

8 баксов - максимум. Но 13 - это дохуя.
   
8 баксов - максимум. Но 13 - это дохуя.
Прикол у тому, що за 8 не зробити нормальну машину навіть класу Логана у  людській комплектації.
А щось нормальне по собівартості одразу конкурує зі світовими автовиробниками й усе.
   
8 баксов - максимум. Но 13 - это дохуя.
За опцію-"handmade" недорого. :laugh:

   
  нах..нада.  Лучше хундайчик купить

так акцент теж російської зборки  :shuffle:
та і ціна там зовсім інша
   
Саме для цих товаришів і сарямовані мита від європейських, японських, та американських авто.

Про війну розказують казочку для бидла. А самі додають 100-200% до нормального авта, для того щоб відра братнього народу було де впарювати, адже у них криза і ті відра там ржавіють нікому непотрібні.
   
Петро пов'язаний з кацапським відропромом на всі 100%
   
так акцент теж російської зборки  :shuffle:
та і ціна там зовсім інша
не обязательно ...в Украину поставляют(хотя я уже не уверен поставляют ли вообще рос.сборки)..насколько я знаю сейчас в основном поставляют европейские  и индийские сборки
   
Саме для цих товаришів і сарямовані мита від європейських, японських, та американських авто.

Про війну розказують казочку для бидла. А самі додають 100-200% до нормального авта, для того щоб відра братнього народу було де впарювати, адже у них криза і ті відра там ржавіють нікому непотрібні.

+1
   
Ёптыть... За пятёрку евро упрашивают кацов купить эту Весту , люби мои. И вы хотите, шоб свинособаки не любили Хуйла?  B-)

А Гетьман хочет 13 баксов за то же самое. И вы на меня удивляетесь, когда видите скрин с текстом "а в рота бы она въебалась?"

   
И да... У свинорылых нема никакой хуйни вроде "1-й постановки на учёт". За 3% стоимости авто. В нашем случае это будет + 400 баксов к прайсу.


   
Опять говно всякое ташиш. От 584 900 у официалов. B-)
   
Держите контрольный в голову:  3629 eur

   
О-о-о-о, "бесплатный проезд до Москвы" и 6 процев кредит.  :scenic: 
Однозначно - херня и объедалово. Стандартная схемка:

vita-auto.ru отзывы о котором будут ниже — это обман. Данный автосалон постоянно меняет имена и сайты. Находится по адресу Варшавское ш., 170/1 и если вбить в яндекс этот адрес и слово «Отзывы», то вы сможете прочитать сотни печальных историй от людей, которые имели несчастье связаться с этими мошенниками. Развод в автосалоне vita-auto.ru происходит по стандартной схеме. Вас заманивают низкой ценой, а после приезда впаривают автомобиль по цене в два раза выше. Сначала вам дают на подпись договор с ценой автомобиля, которая вас устраивает. В этом договоре написано, что вы должны внести «ЗАЛОГ» или «ПРЕДОПЛАТУ» за автомобиль равную той цене, которую вам объявили. На ваш вопрос почему такая формульровка, отвечают, что все хорошо и так должно быть. После того, как вы внесли деньги, вам подсовывают вторую часть договора, в которой написано, что вы должны доплатить еще столько же. Отказы они не принимают. При отказе объявляют, что предоплата не возвращается. (цЫ)

Или вот так происходит



Останнє редагування: 30 червня 2018 10:00:55 від Донбасянин в экзиле
   
Сначала вам дают на подпись договор с ценой автомобиля, которая вас устраивает.

свинорылые такие доверчивые? почему просто не попросить счёт-фактуру?
   
Не ведись. Це ж ФУП.
Ніхто не поцікавився навіть перевірити.
Кондишена немає тільки в базовій комплектації. В дорожчих комплектаціях там практично повний фарш.
http://static.ladaukraine.com/main/prices/vesta_sedan.pdf

а в "повному фарші" в сучасному авто має бути клімат-контроль (бажано двозонний, але то таке), а не кондіціонер
Я вже не кажу про електричні склопідйомники задніх вікон, згідно посилання, їх там нема навіть в максимальній комплектації
Та й подушки безпеки, тільки дві - то замало
   
свинорылые такие доверчивые? почему просто не попросить счёт-фактуру?

Ну а ты-то чего такой лопушок? Повёлся на откровенную туфту из нета. 
   
Саме для цих товаришів і сарямовані мита від європейських, японських, та американських авто.

Про війну розказують казочку для бидла. А самі додають 100-200% до нормального авта, для того щоб відра братнього народу було де впарювати, адже у них криза і ті відра там ржавіють нікому непотрібні.
+1
Злодіям пофіг війна не війна, вони бабло рубають...
   
стартовать с 3-го места и уже на 2-м круге прессовать Порша. и эт, я не уверен, что если бы стартовали с одной позиции, Порш остался бы впереди   ничего личного, но на твоем месте я бы поуважительнее относился к Nissan GT-R Skyline R34 Z-tune
Порше и Феррари, "с коробки", т.е. в оригинале. как с завода... Сканлайн, это хороший полуфабрикат для тюнинга... Пример которого мы и видим... Сравнивать стандарт и тюнинг не корректно...
   
Интересно то, что бу, собраную в раисе, вы не завезете и не поставите на учет... Институт не выдаст сертификат... Т.е., если какое то Хёндэ, собранное в раше, окажется где то в ЕС и вы его привезете, что бы растаможить и поставить на учет, у вас это не выйдет...
   
"Люкс с кондиционером" это пистуц...

Уже скоро как четверть 21-го века прошла... а благодаря нашей власти населению до сих пор втюхивают что ''люкс'' это не бортовые компьютеры, пневмоподвески, самостоятельные парковки, а ебаный кондиционер :facepalm1:  Спасибо Петро!
   
ЗАЗ помер, тепер кацапоавтопром будемо боронити від коварних західних автівок.
   
Ёптыть... За пятёрку евро упрашивают кацов купить эту Весту , люби мои. И вы хотите, шоб свинособаки не любили Хуйла?  B-)

А Гетьман хочет 13 баксов за то же самое. И вы на меня удивляетесь, когда видите скрин с текстом "а в рота бы она въебалась?"

Показати зображення...
Не за пятьорку євро а більш ніж десятку якщо вже перейшов на євро. B-) А насправді Хуйло пропонує  дорожче ніж Гетьман.



   
ЗАЗ помер, тепер кацапоавтопром будемо боронити від коварних західних автівок.


Bо-во, хочешь Make Ukraine Great Again - покупай российское.

(( :(
   
Не за пятьорку євро а більш ніж десятку якщо вже перейшов на євро.  А насправді Хуйло пропонує  дорожче ніж Гетьман.

п***а

вище я давав скріни з цінами. те саме авто - +40% в укр
   
п***а

вище я давав скріни з цінами. те саме авто - +40% в укр
Щось не вірю я твоїм скрінам- 100% замануха з розводняком. У офіційного дилера ціна починається з 800к,  та і в кіні росіянєц розказує, що за дорого це "чудо" купив в грудні 2017, тільки той джіп під гору не їде і нога два рази в трубі обігріву застрягла, мало не вбився тестдрайвер. :lol:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія