Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про кабанчика

Re: Про кабанчика

там обычно одни кидалы на таких сайтах, которые поменяют буксу за бешеные деньги, как вроде она золотая, назовут одну сумму, потом по факту будут требовать в 2-3 раза больше. Это вроде тех, что на подъездах вешают сантехник электрик откосы и все сразу.
Є специ на Кабанчику, є.
Але як їх знайти?..
Як варіант, рекомендую йти у відгуки і там шукать контакти.
   
Re: Про кабанчика

Вибач, за останні 20 років якось не бачив.
Останнього разу брав іспанську недешеву плитку і то попалось кілька кривих, пустили на підрізку.
Чим більша за розмірами плитка, тим більша імовірність нарватися на криву плитку.
Таку плитку необхідно ще правильно зберігати, а то з заводу вийшла пряма, потім повалялася на складах і стала крива.
   
Re: Про кабанчика

Придурки з кабанчика неправильно рахують якість та рейтинг. У них якість 1=2=3=4 однаково і дорівнює нулю. А 5 окремо, 100%.
   
Re: Про кабанчика

Пан Alex что в налогах, что в этих корочках не очень волочет  :gigi:
По сабжу - как же я запарился каждый год персоналу эти корочки делать.
И все ведь знают - тупо профанация, но система живет  :gigi:

А я с помощью этого отмазался от работы на вышке в своем комун хозе.
Хотя опыт есть а желания нет. Яж туда не за зарплатой пошел а за броней.
Говорю увы не могу у меня корочка просрочена мени туды низзя.  :gigi:
   
Re: Про кабанчика

Таку плитку необхідно ще правильно зберігати, а то з заводу вийшла пряма, потім повалялася на складах і стала крива.

б***ь как можно вообще выжить будучи клиническим долбоебом?
Народу у кого-то керамическая чашка сплюснулась от лежания на боку в месте хранения?
   
Re: Про кабанчика

Цитувати
Рейтинг профілю фахівця - це співвідношення оцінок *5* до всіх оцінок. Щоб його порахувати, потрібно кількість оцінок *5* розділити на загальну кількість оцінок і помножити результат на 100.

Чому тільки оцінки *5*?
Саме ця оцінка говорить про те, що всі очікування замовника були виправдані.

Що вони там курили з математики?
   
Re: Про кабанчика

Хто хоче заробити у Львові?
https://kabanchik.ua/ua/task/3720518-pidtverditi-fakt-zradi
   
Re: Про кабанчика

Re: Про кабанчика

Ще я помітив, що там накручують рейтинг, топлять конкурентів різними методами (роблять замовлення і ставлять 3-ки, 4-ки), а потім з накрученим рейтингом задирають ціни.
   
Re: Про кабанчика

Якби Зеленського оцінювали за методом Кабанчика, то вже було б нижче плінтусу, мінус тисяча.
   
Re: Про кабанчика

твій кабанчик тут всім до жопи
   
Re: Про кабанчика

Хто працює через кабанчик - пишіть в супорт, щоб змінили методику оцінки рейтингу та якості. Я вже написав. Люди в Україні привикли ставити четвірки і навіть трійки за хорошу і якісну роботу навіть після отримання знижки від початкової ціни. До них не доходить - тупі, шо поробиш.
   
Re: Про кабанчика

Кабанчік- гімно!
   
Re: Про кабанчика

Кабанчік- гімно!
Так, але кращого нема. Олх - це інше. Зідрали ідею в США мабуть. Тут Джордж з США в іншій темі розказував.
   
Re: Про кабанчика

Re: Про кабанчика

Накидайте там їм скарг на систему розрахунку рейтингу. 4 - це теж хороша оцінка. Принаймні має бути.
   
Re: Про кабанчика

Курва, де видають посвідчення/дипломи електрика, столяра та інші? Треба завантажити на кабанчик. Без бамажки - не щитово.
   
Re: Про кабанчика

Курва, де видають посвідчення/дипломи електрика, столяра та інші?
Диплом ПТУ.
   
Re: Про кабанчика

Там функціонал недопиляний. Якщо ви створюєте замовлення - виконати сьогодні і ніхто не зголосився, то завтра ваше замовлення вже прострочене і недоступне для виконавців. Тому досвідчені замовники роблять замовлення на завтра або на 2-3 дні вперед і можуть його закрити іноді вже через пару годин.
   
Re: Про кабанчика

Там функціонал недопиляний. Якщо ви створюєте замовлення - виконати сьогодні і ніхто не зголосився, то завтра ваше замовлення вже прострочене і недоступне для виконавців. Тому досвідчені замовники роблять замовлення на завтра або на 2-3 дні вперед і можуть його закрити іноді вже через пару годин.
Ка гімно твій кабанчік
   
Re: Про кабанчика

Кращого/іншого нема, створи конкурентів.
   
Re: Про кабанчика

ціна на послугу зазвичай не відповідає дійсності. причому в рази.
мій негативний випадок.
на сайті ціна 450 грн. приїхав спец - 1100 грн.
зробив на трійочку. тобто сміття не виніс, не відновив те, що роздовбав.
попросив написати відгук, що ціна 450 грн.
ото так і формується рейтинг. (ну, крім того, що самі собі накручують рейтинг)
Важко визначити ціну наперед та всліпу. Тому часом завищують ще на етапі взяття в роботу. Остаточна ціна - після виконання.

І, якщо я купив дюбелів чи цвяхів на 200 гривень чи чогось іншого, то це в ціну на кабанчику не входить. Треба відняти. Тобто витратні матеріали рахувати окремо. Або витрати на таксі/бензин. І кабанчик ще бере від 12% з виконавців.

Останнє редагування: 4 лютого 2024 08:10:15 від com1
   
Re: Про кабанчика

Важко визначити ціну наперед та всліпу. Тому часом завищують ще на етапі взяття в роботу. Остаточна ціна - після виконання.

І, якщо я купив дюбелів чи цвяхів на 200 гривень чи чогось іншого, то це в ціну на кабанчику не входить. Треба відняти. Тобто витратні матеріали рахувати окремо. Або витрати на таксі/бензин. І кабанчик ще бере від 12% з виконавців.
А з тих 12% - 2% ПДВ від ціни сплачуються державі. І поповнюється бюджет.
Вірніше кабанчик бере 10% собі. І додатково 20% від 10% - ПДВ.
   
Re: Про кабанчика

Пан Alex что в налогах, что в этих корочках не очень волочет  :gigi:
По сабжу - как же я запарился каждый год персоналу эти корочки делать.
И все ведь знают - тупо профанация, но система живет  :gigi:

дедушка умер а дело живет лучше бы было на оборот(С)
   
Re: Про кабанчика

там обычно одни кидалы на таких сайтах, которые поменяют буксу за бешеные деньги, как вроде она золотая, назовут одну сумму, потом по факту будут требовать в 2-3 раза больше. Это вроде тех, что на подъездах вешают сантехник электрик откосы и все сразу.
мене завжди веселять категоричні відгуки

не забувайте кожного разу приписувати "на мій погляд" " з мого досвіду"

бо будь яка покупка, будь яке спілкування, комунікація - це вибір конкретної людини, її здібностей

як ти вибираєш, як спілкуєшся - те і отримуєш

тому не варто поливати гівном всіх людей, які там розміщують об'яви. у мене був чудовий досвід комунікації з тим самим сантехніком, який сказав" я допоможу тобі дистанційно, не варто витрачати гроші, там все просто" і людина приділила увагу, роздивлялася фото що я присилав по сантехніці, давала поради ітд. витратив свій час і не взяв ні копійки
   
Re: Про кабанчика


бо будь яка покупка, будь яке спілкування, комунікація - це вибір конкретної людини, її здібностей


Це на Ваш погляд? ))
   
Re: Про кабанчика

Це на Ваш погляд? ))
Ні
Це аксіома, що за комунікацію відповідають обидві сторони. Це об'єктивна річ

Мій погляд буде, коли я когось буду критикувати. Це суб'єктивна річ
   
Re: Про кабанчика

Якби зараз зайшов якийсь сантехнік з кабанчика, він би розказав десятки історій про неадекватів, які роблять замовлення
   
Re: Про кабанчика

Як допомогти ЗСУ? Дуже просто. Робіть замовлення на кабанчику. Після виконання вказуйте повну справжню вартість. 2% від вартості замовлення йде в бюджет як ПДВ.
   
Re: Про кабанчика
N88

Краще самому зробити ніж з таких сервісів когось брати.
   
Re: Про кабанчика

Мені треба було вивали стіну в санвузлі. Знайшов якогось чувака з кабанчика. Зробив він роботу, почали розмовляти... і з рештою він виявився майстром на всі руки і зробив мені весь ремонт.
Зробив все пристойно. Зауважень не маю.

Так що є там нормальні майстри. Просто не всі таланить знайти.

А іноді і запроси у замовника бувають неадекватні. Мій сусід замовив якогось супер-пупер майстра на плитку - потім матюкався, що той криво поклав у. Я зайшов до нього глянути на ту "халтуру" і нічого такого не побачив. А сусід ледь не з лупою лазив і показував як все погано. На моє око все було зроблено норм.
   
Re: Про кабанчика

Кабанчик поламався, сайт працює, але дані недоступні.
   
Re: Про кабанчика

Все працюе.
Ремонт на квартире покойной тещи полностью по кабанчику сделали.
Супер ресурс
   
Re: Про кабанчика

Нормальні люди стельові сушарки на гіпсокартон не вішають, бо їх можна вішати і на стіну, якщо є відповідне кріплення.
Але є ненормальні.
https://kabanchik.ua/ua/task/3822039-montazh-stelovoyi-susharki
І в них є послідовники.
https://kabanchik.ua/ua/task/3867361-vstanoviti-stelovu-susharku
Тут щось не пішло, то ми подвоїмо ціну і знайдемо виконавця, хто вже робив.
О, пішло!
https://kabanchik.ua/ua/task/3868245-montazh-stelovoyi-susharki
   
Re: Про кабанчика

Все працюе.
Ремонт на квартире покойной тещи полностью по кабанчику сделали.
Супер ресурс
так може вона від того і померла
   
Re: Про кабанчика

так може вона від того і померла

а може так і задумано було?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія