Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Обновление Firefox 60

Re: ФЗВ Firefox

:facepalm:
КОЖЕН апдейт вінди перетворюється в аналог русскої рулєтки.
Хоча... Так, вінда найнадійніша ОС. якщо вона не встанолена на хдд.
Это тупая брехня. За последнее время винда переустанавливалась минимум три четыре раза с нуля - так называемые Creators Update, не слетело ничего ни разу. Кроме того, у меня несколько мониторов и куча такого стремного софта, что я таки очковал. Но нет.
Red: кроме того, куча нестандартного железа, например вот такая давно снятая с производства клава https://www.amazon.com/Mad-Catz-Customizable-Programmable-Touchscreen/dp/B0090ECASW и еще куча программирумых джойстиков и мышей. Не слетело ничего. На 7-ке да, были проблемы. На 10- не было.

Останнє редагування: 18 травня 2018 00:58:48 від Сотка
   
Re: ФЗВ Firefox

Это тупая брехня. За последнее время винда переустанавливалась минимум три четыре раза с нуля - так называемые Creators Update, не слетело ничего ни разу. Кроме того, у меня несколько мониторов и куча такого стремного софта, что я таки очковал. Но нет.
Red: кроме того, куча нестандартного железа, например вот такая давно снятая с производства клава https://www.amazon.com/Mad-Catz-Customizable-Programmable-Touchscreen/dp/B0090ECASW и еще куча программирумых джойстиков и мышей. Не слетело ничего. На 7-ке да, были проблемы. На 10- не было.
тупа константація факту. лінукс в мене ні разу не злетів, а починав на цьому ноуті з 13 релізу федорки. зараз вже 28, слава Богу.
а не пізніше як у січні на роботі так обновився, так обновився... Правда, Майкрософт зуміла на АМД стрілки перевести.
   
Re: ФЗВ Firefox

тупа константація факту. лінукс в мене ні разу не злетів, а починав на цьому ноуті з 13 релізу федорки. зараз вже 28, слава Богу.
а не пізніше як у січні на роботі так обновився, так обновився... Правда, Майкрософт зуміла на АМД стрілки перевести.
Так само тупа константація факту - лiнукс злiтав багато раз. Федору нiколи не ставив, але рiзницi не бачу. Змушений був перейти на вiнду пiд софт i якось зовсiм не жалiю, бо пiд лiнуксом все працювало через жопу, тобто залiзо в стандартному режимi, без макросiв. З одним монiтором. З двома - нi, крiм того, воно взагалi не бачило двi вiдяхи, хоть усрись. Мовчу про три-чотири монiтори.

Так само було з переходом вiд iPhone на Андроiд. Зараз я не розумiю, як я мiг взагалi сидiти на тому ios гiвнi. Це просто п***а.
   
Re: ФЗВ Firefox

Так само тупа константація факту - лiнукс злiтав багато раз. Федору нiколи не ставив, але рiзницi не бачу. Змушений був перейти на вiнду пiд софт i якось зовсiм не жалiю, бо пiд лiнуксом все працювало через жопу, тобто залiзо в стандартному режимi, без макросiв. З одним монiтором. З двома - нi, крiм того, воно взагалi не бачило двi вiдяхи, хоть усрись. Мовчу про три-чотири монiтори.

Так само було з переходом вiд iPhone на Андроiд. Зараз я не розумiю, як я мiг взагалi сидiти на тому ios гiвнi. Це просто п***а.
щось таке дивне говориш... два монітори працюють на ура. на фіга більше моніків - тупо не уявляю.
   
Re: ФЗВ Firefox

щось таке дивне говориш... два монітори працюють на ура. на фіга більше моніків - тупо не уявляю.
радий за тебе )) але я туди вже не повернусь, нема сенсу нiякого. На вiндi (10) все працюе, на лiнуксi нi. Я взагалi зараз не можу зрозумiти, для чого може знадобитись лiнукс на домашньому компi. Для чого цей калiч, якщо можна сидiти без проблем? Звичайно, якщо ти користуешься, як планшетом, то нема рiзницi, плюс стандартне залiзо. Коротше нахуй таке щастя. Це не домашня ОС, масова але не домашня i не для роботи. Так, серверна, так, сама поширена.
   
Re: ФЗВ Firefox

вінда 10 краща вінда всіх часів  (tu)

в неї косяки є, а в кого їх нема, але по зручності і надійності це поки що краща вінда, поставив і забув, вона все сама робить за тебе, сама оновлюється, сама слідкує щоб все працювало

вірусам її теж вбити не реально так як вона прописує себе глибоко в біосі
   
Re: ФЗВ Firefox
slp

радий за тебе )) але я туди вже не повернусь, нема сенсу нiякого. На вiндi (10) все працюе, на лiнуксi нi. Я взагалi зараз не можу зрозумiти, для чого може знадобитись лiнукс на домашньому компi. Для чого цей калiч, якщо можна сидiти без проблем? Звичайно, якщо ти користуешься, як планшетом, то нема рiзницi, плюс стандартне залiзо. Коротше нахуй таке щастя. Це не домашня ОС, масова але не домашня i не для роботи. Так, серверна, так, сама поширена.

ты что дурак

я на линуксе с 2001 года
сейчас OpenSUSE
на работе и дома
все работает прекрасно

а ты сцука перешел с великого линукса на гребаную винду
ты предатель - типа сепара
подожди - закончится война с русней
и НАША война с виндофилами разгорится с новой силой
microsoft must die

Linux forever
   
Re: ФЗВ Firefox

радий за тебе )) але я туди вже не повернусь, нема сенсу нiякого. На вiндi (10) все працюе, на лiнуксi нi. Я взагалi зараз не можу зрозумiти, для чого може знадобитись лiнукс на домашньому компi. Для чого цей калiч, якщо можна сидiти без проблем? Звичайно, якщо ти користуешься, як планшетом, то нема рiзницi, плюс стандартне залiзо. Коротше нахуй таке щастя. Це не домашня ОС, масова але не домашня i не для роботи. Так, серверна, так, сама поширена.
ну ось я не можу уявити собі домашню ос, яка то корчить з себе англійску королєву, пчихає, кашляє як мала дитина, та ще й грошей вимагає. все, що треба, є. в тім числі і доя роботи. на роботі той самий комплект програм стоїть, але на вінді, то правда.
   
Re: ФЗВ Firefox

Все, що було до Квантума — гальмо. Квантум літає і зарулює.
   
Re: ФЗВ Firefox

ты что дурак

я на линуксе с 2001 года
сейчас OpenSUSE
на работе и дома
все работает прекрасно

а ты сцука перешел с великого линукса на гребаную винду
ты предатель - типа сепара
подожди - закончится война с русней
и НАША война с виндофилами разгорится с новой силой
microsoft must die

Linux forever
:gigi:  (tu)
   
Re: ФЗВ Firefox

ну ось я не можу уявити собі домашню ос, яка то корчить з себе англійску королєву, пчихає, кашляє як мала дитина, та ще й грошей вимагає. все, що треба, є. в тім числі і доя роботи. на роботі той самий комплект програм стоїть, але на вінді, то правда.
magistr, з точнicтю до навпаки - втiк, бо потрiбний був софт, але воно собi працює i працює без нарiкань i гемору, тож нафiга менi той лiнукс, не ясно. Грошей у мене не вимагає, то тебе мабуть розводять. Встановлена безкоштовно. За грошi, думаю, треба буде купити новий офic ключ на ebay, десь за 3-5 долярiв.
   
Re: ФЗВ Firefox

Я дуже не задоволений Файрфоксом.
Він все ще зжирає пам'ять якщо довго відкритий.
При спробі закрити запускає з п'ять процесів, які несамовито щось пишуть на диск десь хвилин з п'ять.
Гальмуючи все на світі.
Висновок.
Цей браузер не годиться для того щоб працювати разом з іншою програмою.
Буду вдячний фупівцям за рекомендації щодо чогось іншого, не такого знахабнілого.
Видно твоє залізо не підходить.
   
Re: ФЗВ Firefox

обновился с файрфокс 59, до 60
все четко, если оборудование нормальное

Стесняюсь спросить, шо такое нормальное?
Вынь10, последний 100500 ядерный проц +32 гига оперативы хватит?

Зы. Когда ж уже этот долбоебизм закончится. Открываешь один сраный сайт и
уже 300 мегов куда-то делось.
   
Re: ФЗВ Firefox

Стесняюсь спросить, шо такое нормальное?
Вынь10, последний 100500 ядерный проц +32 гига оперативы хватит?

Зы. Когда ж уже этот долбоебизм закончится. Открываешь один сраный сайт и
уже 300 мегов куда-то делось.
не файрфокс нафиг, пока не начнет глючит хром/вивальди, тогда будем снова посмотреть файрфокс.
   
Re: ФЗВ Firefox

ты что дурак

я на линуксе с 2001 года
сейчас OpenSUSE
на работе и дома
все работает прекрасно

а ты сцука перешел с великого линукса на гребаную винду
ты предатель - типа сепара
подожди - закончится война с русней
и НАША война с виндофилами разгорится с новой силой
microsoft must die

Linux forever

Инфантилизм ваше всё. :-G
Вы линуховоды всегда мне напоминали щенка,
гавкающего на бульдога.
Всё чото тяф-тяф-тяф, а бульдог как шел молча прямо,
так и продолжает. B-)
   
Re: ФЗВ Firefox

не файрфокс нафиг, пока не начнет глючит хром/вивальди, тогда будем снова посмотреть файрфокс.

 (tu)  :-B
   
Re: ФЗВ Firefox

Стесняюсь спросить, шо такое нормальное?
Вынь10, последний 100500 ядерный проц +32 гига оперативы хватит?

Зы. Когда ж уже этот долбоебизм закончится. Открываешь один сраный сайт и
уже 300 мегов куда-то делось.
5 лет уже старичку. 6-ти ядерный проц и 16 гиг оперативки. Бюджетный уровень сейчас
   
Re: ФЗВ Firefox
h2o

разница в скорости хорошо видна на старых устройствах
например, на планшетах поколения android 4.х  firefox-ом , в том числе последним квантум, пользоваться почти невозможно, настолько все тормозит
при этом браузеры с хромовским движком работают нормально
сам на андроиде пользуюсь brave browser-ом, тот же хром, но со встроеной банерорезкой, вырезаным гуглоследящим мусором и упором на приватность (встроенный https everywhere и т.п.)
   
Re: ФЗВ Firefox
slp

Инфантилизм ваше всё. :-G
Вы линуховоды всегда мне напоминали щенка,
гавкающего на бульдога.
Всё чото тяф-тяф-тяф, а бульдог как шел молча прямо,
так и продолжает. B-)

щенок - винда
бульдог - Linux
   
Re: ФЗВ Firefox
slp

5 лет уже старичку. 6-ти ядерный проц и 16 гиг оперативки. Бюджетный уровень сейчас

обалдеть

бюджетный сейчас - это 2-х ядерный 2 гига памяти и 500 гиг винт
   
Re: ФЗВ Firefox
h2o

обалдеть

бюджетный сейчас - это 2-х ядерный 2 гига памяти и 500 гиг винт
сейча  уже даже бюджетные смартфоны имеют 8 ядер и  4Гб  памяти   B-)
   
Re: ФЗВ Firefox
slp

сейча  уже даже бюджетные смартфоны имеют 8 ядер и  4Гб  памяти   B-)

фигня
явно излишни
там и 2 гигам делать нечего
   
Re: ФЗВ Firefox

magistr, з точнicтю до навпаки - втiк, бо потрiбний був софт, але воно собi працює i працює без нарiкань i гемору, тож нафiга менi той лiнукс, не ясно. Грошей у мене не вимагає, то тебе мабуть розводять. Встановлена безкоштовно. За грошi, думаю, треба буде купити новий офic ключ на ebay, десь за 3-5 долярiв.
от бачиш!хіба що 3-5 баксів це не гроші.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія