Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как у патриотов Украины согласуется патриотизм с отправкой детей за границу?

Складається враження, що шановний ОлдБой востаннє був за кордоном...ніколи.
А всі свої дефініції - напр. щодо турецьких готелів - отримує виключно з благодатного рунету :)
   
чому в турецьких готелях українців до росіян десь 1 до 10, якщо населення 1 до 3

Ну 1:10 це ти звичайно прибрехав. Може скажеш як ти це дослідив ?
А співвідношення колись було більше за рахунок москви і петербургу, решта рашки це злиденне дно.

Средняя заплата Ростовская область 37 109 руб. - 495 долл.
Средняя зарплата Донецкая область подконтрольная Украине - 14 988 грн. - 555 долл.
   
а чому не в омріяній расєюшкє, куди ти хочеш всю Україну запхати,?  Ми за колохози, тільки не в нашому селі?

Якраз з українцями все логічно - вони за західний вектор України. Але якщо гора йде до Мухаммеда повільно, то Мухаммед сам йде до гори в індивідуальному порядку.

А от вата нелогічно поступає, в розріз зі своєю ідеологією.
--------------------------------------
"Поїхали на все готове!"(ц) як у нас тут люблять казати. :weep:
Але це коли мова йде про когось іншого.
А коли про власних діточок- то все нормально і патріотично. [ua]
Хоча прекрасно знають,що відмазка- типу Та вони повернуцця, щоб піднімати
 Україну- це брехня, але якесь же виправдання треба. :shuffle:
   
Ну 1:10 це ти звичайно прибрехав. Може скажеш як ти це дослідив ?
А співвідношення колись було більше за рахунок москви і петербургу, решта рашки це злиденне дно.

Средняя заплата Ростовская область 37 109 руб. - 495 долл.
Средняя зарплата Донецкая область подконтрольная Украине - 14 988 грн. - 555 долл.
=============================
 ;o
Ви точно так же надрочували відносно  дешевих та якісних товарів в Україні порівняно з неякісними та дорогими
типу російськими, про дешевшу комуналку в Україні.

А виявилося... :facepalm1:
   
чому в турецьких готелях українців до росіян десь 1 до 10, якщо населення 1 до 3
А Туреччина вже межа бажань? :facepalm1:  Мав я на увазі відпочивати серед постійно бухого бидла.
   
Ну 1:10 це ти звичайно прибрехав. Може скажеш як ти це дослідив ?
А співвідношення колись було більше за рахунок москви і петербургу, решта рашки це злиденне дно.

Средняя заплата Ростовская область 37 109 руб. - 495 долл.
Средняя зарплата Донецкая область подконтрольная Украине - 14 988 грн. - 555 долл.

ну наприклад 2019 рік до пандемії і політичних обмежень

українці  - 500 тис
росіяни - 7 млн
   
Нескромне запитання:
а може не варто узагальнювати Ваш ОСОБИСТИЙ досвід на всіх інших?

"мьі, наш, нас всех" ... або глисти, або прізвище Романов(с) :)

Мы - это Гранды ФУП-а: Баронъ Козинецкий, Мирослава, Фантомас, Слав, Олд Вуд, Сергей Черновцы - т.е. реальные люди, которых знают в лицо, знают, чем они дышат.
   

https://tecnico.ulisboa.pt/pt/

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Instituto_Superior_T%C3%A9cnico
   
А Туреччина вже межа бажань? :facepalm1:  Мав я на увазі відпочивати серед постійно бухого бидла.

я років 10 тому іще сказав що у туречину більше ніколи, хоча жінка із дітьми їздили ось тиждень тому. захотілось їм на море від осінньої хандри

але європейські курорти це якраз для більш забезпечених. туреччина це показник середнього класу і нижче.
   

IST Вважається одним з найкращих навчальних закладів країни: 56 % студентів працевлаштовуються ще до кінця навчання і 91 % — впродовж 6 місяців після його закінчення.
   
я років 10 тому іще сказав що у туречину більше ніколи, хоча жінка із дітьми їздили ось тиждень тому. захотілось їм на море від осінньої хандри

але європейські курорти це якраз для більш забезпечених. туреччина це показник середнього класу і нижче.
Все відносно..
моя мала сказала : більше на Майорку ні ногою - навкруги купи бухих німців
   

Я не вижу там твоего сынка и его достижений.
   
=============================
 ;o
Ви точно так же надрочували відносно  дешевих та якісних товарів в Україні порівняно з неякісними та дорогими
типу російськими, про дешевшу комуналку в Україні.

А виявилося... :facepalm1:

Бо ці товари до сих пір і є більш дешевими і якісними. Чи ти не їв кацапських продуктів коли-небудь ? Це реально харчові відходи.
Що до комуналки, то поясни мені, якщо в кацапів вона така "дешева", то звідки у них борг за ЖКГ - 1,33 тррильйони рублів ?
Може вона в них і дешевше, але кацапи настільки бідні, що не можуть її сплачувати. Оце дійсно показник.
   
Все відносно..
моя мала сказала : більше на Майорку ні ногою - навкруги купи бухих німців

Пусть приезжает на Бакоту. Ваще нет немцев никаких - ни бухих, ни трезвых.  :-B

   
Все відносно..
моя мала сказала : більше на Майорку ні ногою - навкруги купи бухих німців

 на людей менше звертаю увагу
хоча от чому згадав про туреччину бо жінка казала, що одні москалі кругом були при тому явно якась глуха провінція бо значна частина поводилась як дикі
   
Мы - это Гранды ФУП-а: Баронъ Козинецкий, Мирослава, Фантомас, Слав, Олд Вуд, Сергей Черновцы - т.е. реальные люди, которых знают в лицо, знают, чем они дышат.
Ну то так і пишіть:
"Мы - Гранды ФУП-а: Баронъ Козинецкий, Мирослава, Фантомас, Слав, Олд Вуд, Сергей Черновцы, авіатор"
вважаємо
"што мерилом успеха и целью всей жизни стало сделать ноги из Украины в другие страны. Мы счастливы, когда наше чадо покидает Неньку и учится у эвропи, а потом там же находит работу."




Останнє редагування: 25 жовтня 2021 13:45:47 від Ламер
   
на людей менше звертаю увагу
хоча от чому згадав про туреччину бо жінка казала, що одні москалі кругом були при тому явно якась глуха провінція бо значна частина поводилась як дикі
в тому то й справа, що подеколи ситуація виходить на такий рівень, що й не хотів би звертати увагу, а іншого варіанту нема
Я на Майорці не була, а от що таке п"яні фанати Шальке-04 у потязі, всі у шаликах Газпрому - це я бачила на власні очі
жахливе видовисько, але ж вийшов з потягу і забув..
   
ну наприклад 2019 рік до пандемії і політичних обмежень

українці  - 500 тис
росіяни - 7 млн

навіщо ти постійно брешеш ?

Цитувати
Туристичний потік з України в Туреччину за підсумками 2019 року перевищить 1,5 млн осіб. Про це повідомили в офісі з питань культури та туризму посольства Туреччини в Україні.

   
в тому то й справа, що подеколи ситуація виходить на такий рівень, що й не хотів би звертати увагу, а іншого варіанту нема
Я на Майорці не була, а от що таке п"яні фанати Шальке-04 у потязі, всі у шаликах Газпрому - це я бачила на власні очі
жахливе видовисько, але ж вийшов з потягу і забув..


я колись із фанами Кьольна летів на Бєлград
поводились наче нормально але телефон у мене витягли, 99% що хтось із них  :laugh:
   
навіщо ти постійно брешеш ?



вибачайся

у 2019 році з України прибуло 596 тисяч туристів.

https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3314569-na-divo-aktivno-abo-de-i-ak-vidpocivali-ukrainci-u-druge-lito-kovidu.html
   
я колись із фанами Кьольна летів на Бєлград
поводились наче нормально але телефон у мене витягли, 99% що хтось із них  :laugh:
Летів "туди" - це ще квіточки. А от якби повертався назад..Хоча я хз..може кьольнські якраз пристойні
   
Как-то так у нас складывается, дорогие дружочки, што мерилом успеха и целью всей жизни стало сделать ноги из Украины в другие страны. Мы счастливы, когда наше чадо покидает Неньку и учится у эвропи, а потом там же находит работу.

И эта черта объединяет нас всех: ватников, патриотов, свободовцев, натовцев, хуйловцев, богатых, бедных... Никто не хочет учить своих детей здесь. А если, типа, хотят, то на самом деле либо нет бабла, либо способностей у отпрысков учиться без коррупции.

А кто в Украине останется? Я уже молчу о воинском долге... Не буду называть ники, но даже на ФУП-е навалом патриотичных юзеров, которые любыми путями отмазывают сыновей от службы в армии. Какое-то склизкое двуличие, однако.
Тобто, Ви в пРФ сприймаєте життя в ній, як каторгу і якщо "патріот", то "должєн страдать", як інші (ну крім царєбатюшкі і баяр, у яких функція гнобити холопів і за цю важку роботу к них відповідні доходи).
А потім це прожектуєте на Україну і намагаєтесь натягнути Вашу расєйсько&хуйло огидну реальність до неї.
   
Тобто, Ви в пРФ сприймаєте життя в ній, як каторгу і якщо "патріот", то "должєн страдать", як інші (ну крім царєбатюшкі і баяр, у яких функція гнобити холопів і за цю важку роботу к них відповідні доходи).
А потім це прожектуєте на Україну і намагаєтесь натягнути Вашу расєйсько&хуйло огидну реальність до неї.


це вони, падлюки, мабуть у Франка научились такому поганому патріотизму


Признаюсь у ще більшому гріху: навіть нашої Русі не люблю так і в такій мірі, як це роблять або вдають, що роблять, патентовані патріоти. Що в ній маю любити? Щоб любити її як географічне поняття, для цього я занадто великий ворог порожніх фраз, забагато бачив я світу, щоби запевняти, що ніде нема такої гарної природи, як на Русі. Щоб любити її історію, для цього досить добре її знаю, занадто гаряче люблю загальнолюдські ідеали справедливості, братерства й волі, щоб не відчувати, як мало в історії Русі прикладів справжнього громадянського духу, справжньої самопожертви, справжньої любові.

Ні, любити цю історію дуже тяжко, бо майже на кожному кроці треба б хіба плакати над нею. Чи, може, маю любити Русь як расу – цю расу обважнілу, незграбну, сентиментальну, позбавлену гарту й сили волі, так мало здатну до політичного життя на власному смітнику, а таку плідну на перевертнів найрізнороднішого сорту? Чи, може, маю любити світлу будущину тієї Русі, коли тої будущини не знаю і для світлості її не бачу ніяких основ?

Коли, незважаючи на те, почуваю себе русином і по змозі й силі своїй працюю на Русі, то, як бачиш, шановний читачу, цілком не з причини сентиментальної натури. До цього примушує мене почуття собачого обов’язку. Як син селянина-русина, вигодований чорним селянським хлібом, працею твердих селянських рук, почуваю обов’язок панщиною всього життя відробити ті шеляги, які видала селянська рука на те, щоб я міг видряпатись на висоту, де видно світло, де пахне воля, де ясніють вселюдські ідеали. Мій руський патріотизм – то не сентимент, не національна гордість, то тяжке ярмо, покладене долею на мої плечі.
   
вибачайся

у 2019 році з України прибуло 596 тисяч туристів.

https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3314569-na-divo-aktivno-abo-de-i-ak-vidpocivali-ukrainci-u-druge-lito-kovidu.html

Я не зрозумів звідки там ця цифра, брехуне.

Офіційну інформацію від посольства Турції я надав.

https://biz.nv.ua/ukr/consmarket/kilkist-ukrajinskih-turistiv-yaki-vidvidali-turechchinu-zrosla-za-rik-na-12-50060372.html
   
И эта черта объединяет нас всех: ватников, патриотов, свободовцев, натовцев, хуйловцев, богатых, бедных... Никто не хочет учить своих детей здесь. А если, типа, хотят, то на самом деле либо нет бабла, либо способностей у отпрысков учиться без коррупции.

Типичный сценарий №1 поведения любого ватного пропагандона - обвинять других в том, что делают сами, чтобы выбить этот потенциальный аргумент.

Так что после зашквара дочки Шойгу за границей (подробнее см. https://moskvichi.net/dochka-shojgu-otdyhaet-za-granicej-na-fone-voinstvennoj-rech-svoego-otca-v-otnoshenii-zapada-2/) еще не одного кацапа увидим с песней из методички "шо ж вы хохлы детей в европу отпускаете".
   
не знаю ні одного прикладу щоб вивчився в Європі, повернувся і зробив кар'єру тут

або там і лишаються, або повертаються і займаються тим, що немає ніякого відношення до їх освіти
таких повно, де перспективи були: там звичайним середнім робітником десь працювати, а є амбіції/можливості не на середню зарплату і офісний планктон в Україні.
он візьми любого молодого, хто останні роки отримує якісь призначення в держінститутах, там в більшості навчання за кордоном в анамнезі.

с чего ты взяла, шо она у меня омрияна?

Я? Ты чего-то перепутала... Мне с некоторых пор вообще пофигу.
невже поміняв світогляд, поки на фупі не було? щось не схоже по перших дописах.
   
Тобто, Ви в пРФ сприймаєте життя в ній, як каторгу і якщо "патріот", то "должєн страдать", як інші (ну крім царєбатюшкі і баяр, у яких функція гнобити холопів і за цю важку роботу к них відповідні доходи).
А потім це прожектуєте на Україну і намагаєтесь натягнути Вашу расєйсько&хуйло огидну реальність до неї.

Ты можешь не страдать, но на поддержание собственных штанов зарабатывать обязан.
н а  Украине за 14 лет (1973-1987) было начато строительство 24 атомных энергоблоков. Средний срок ввода в эксплуатацию - 4 года от начала строительства. Каждая АЭС - это город будущего. Естественно, не было причин эмигрировать и прозябать в нищете на чужбине.
   
Цитувати
Россияне стали лидерами по числу туристов в Турции в 2020 году
Около 2,13 миллиона российских туристов посетили Турцию в 2020 году, они стали лидерами по числу иностранцев, отдыхавших в этой стране, свидетельствуют данные... РИА Новости, 29.01.2021

Цитувати
В 2020 году Турцию посетили более 1 млн украинских туристов, большинство из них отдали предпочтении курортам Анталии. Такие цифры озвучил министр иностранных дел Турции Мевлют Чавушоглу


Хе-хе )) (с)
   
Я не зрозумів звідки там ця цифра, брехуне.

Офіційну інформацію від посольства Турції я надав.

https://biz.НВ/ukr/consmarket/kilkist-ukrajinskih-turistiv-yaki-vidvidali-turechchinu-zrosla-za-rik-na-12-50060372.html

як завжди, дещо "сплутав", в цьому випадку Анталію з Туреччиною

Цитата: з посилання
Для більшості українських відпочивальників, які подорожували за кордон,
Туреччина стала хедлайнером літнього сезону.
Видання Turizm Gazetesi навіть повідомило, що Україна стала єдиною країною, яка перевищила показники відвідуваності періоду до пандемії в Анталії.
У 2021-му кількість туристів з України зросла на 220% (за період із 10 січня по 30 серпня), порівняно з попереднім роком, і склала 859 тисяч.
Водночас як у 2019 році з України прибуло 596 тисяч туристів. Навіть липневі пожежі в Туреччині не надто позначилися на турпотоці, кажуть експерти галузі.
   
Чому росіяни Усію люблять з України?

Вони не їдуть усію любити в РФ а люблять з України її...

Не дивно що дана тема як масло на душу Олдбою...
   
як завжди, дещо "сплутав", в цьому випадку Анталію з Туреччиною


кручю вєрчю абмануть хачю...
   
60% россиян не имеют никаких сбережений - Сбербанк
росія тотально бідна держава, скільки там тих середніх бізнесменів і чиновників, щоб їх діти прямо МАСОВО їхали до гейроп ?
Не думаю що багато.
Масово в даному випадку відносно кількості дітей у бізнесменів та чиновників. Скажемо так - майже всі бізнесмени та чиновники на рашці при першій-ліпшій нагоді відправляють своїх чад до гейроп чи гамерик на навчання. Додому не повертається майже ніхто, особливо коли мова йде про середню ланку. Тому дивують ці кацапські закиди про українців, що їдуть навчатися до Європи.
   
Я щось не зрозуміла, Авіатор, який кілька років тому вискакував зі штанів від радощів та, захлинаючись від гордощів,  розповідав на ФУПі та ЦУГє про те, що його розумненька донечка виграла на рік грант на навчання в США, і дуже пишався цим, аж до того, що забембав всіх своїм хизуванням, починає когось дражнити, що той хтось навчає дітей не в Україні?

Тим більше, що і у самого дитина продовжує навчання поза Україною?

Не здається шановному панству, що це - звичайне накидування гов навозу на вентилятор?
   
Я щось не зрозуміла, Авіатор, який кілька років тому вискакував зі штанів від радощів та, захлинаючись від гордощів,  розповідав на ФУПі та ЦУГє про те, що його розумненька донечка виграла на рік грант на навчання в США, і дуже пишався цим, аж до того, що забембав всіх своїм хизуванням, починає когось дражнити, що той хтось навчає дітей не в Україні?

Тим більше, що і у самого дитина продовжує навчання поза Україною?

Не здається шановному панству, що це - звичайне накидування гов навозу на вентилятор?

Та зрозуміти його не важко.
Претензії до уявних патріотів.
А він просто кацап, до нього які претензії.
   
А він просто кацап, до нього які претензії.
То хай їде в свій кацапстан.
   
Тому дивують ці кацапські закиди про українців, що їдуть навчатися до Європи.
Ну а якже, а "погаваріть"?

дивись мій попередній допис - це просто накидуваня самі знаєте чого на вентилятор авіатора.
   
Та зрозуміти його не важко.
Претензії до уявних патріотів.
А він просто кацап, до нього які претензії.

Бгг, а які взагалі претензії можуть бути у кацапів до патріотів, без різниці, уявних чи ні.

Я взагалі не розумію людей, які живуть у країні, від якої їх косорилить і тому вони весь час ридають, як їм тут фігово.
   
Бгг, а які взагалі претензії можуть бути у кацапів до патріотів, без різниці, уявних чи ні.

Я взагалі не розумію людей, які живуть у країні, від якої їх косорилить і тому вони весь час ридають, як їм тут фігово.

ну як які, типові звинувачення у нещирості і позерстві
ну і за гроші звичайно
на зразок
"ви такі ж гівнюки, як я, тільки прикидаєтесь іншими"
   
Бгг, а які взагалі претензії можуть бути у кацапів до патріотів, без різниці, уявних чи ні.

Я взагалі не розумію людей, які живуть у країні, від якої їх косорилить і тому вони весь час ридають, як їм тут фігово.
=======================
Бідна Мишка-наружка,шафран  та Мирослава
За що ти їх так? :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія