Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Причины низкого результата Порошенко

Та я просто розважаюсь, я не так часто тут буваю, а зараз є вільний час. Я знаю, що до розуму достукатись не можна, бо не можна дістатися того, чого немає. І знову ж таки, все, що відбулося, принаймні для мене лежить за межею раціональності, бо це перший раз у житті я бачу таку божевільну поведінку великих мас людей. Це як би замість неідеального лікаря звертатися до людини зі сторони, яка схвально відгукувалась про смерті від лікування, як віддавати дітей замість неідеального дитячого садка до сторонньої людини, яка схвалює педофілію і т. д. Ну не бачив я такої поведінки у житті.
Всё когда-то в истории уже было. 1917 например. Петля времени.
   
+===========================================================+
Низька купівельна здатність людей призвела до стагнацію у виробництві. 
Що, у результаті, дає катострофічне зменшення об"єму податків.  І єдине,
що тут допоможе, це збільшення прибутків народу. Інакше буде натуральний
обмін без оподаткування взагалі. У такому випадку держава зникне як непотрібна.

А для цього треба розгін економіки, про що я і кажу, і що при Порошенкові і стало на рейки відновлення.
   
это надо быть имбицилом уже совсем чтобы не понимать, почему Порошенко слили в унитаз

Категорично, банально, беззмістовно.
   
А для цього треба розгін економіки, про що я і кажу, і що при Порошенкові і стало на рейки відновлення.
Нет, истребить буржуа как класс !  :)
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

А почему он должен был их выиграть?
Порошенко показал какой-то результат только в тех сферах, которые интересны от силы для 10-15% населения.
Остальные хотели сватов, вконтакте, блях, мира, торговли, жвачки и гречки. B-)
Ще додам: Працювати меньше, отримувати більше, по дорозі додому з роботи щось вкрасти.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Кто хочет вкратце высказать свои мысли?

Під час війни та проведення реформ не варто очікувати швидкого покращення життя звичайних людей, звідси і негатив. А додати до того інформаційну війну Росії та свідомих чи не свідомих місцевих посіпак так і взагалі сподіватись на якийсь інший результат то марна справа. Даремно він на вибори пішов, лише гроші витратив.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Кто хочет вкратце высказать свои мысли?

Почему Петр Алексеевич проиграл выборы Президента, а его партия не взяла первое место на выборах в ВР?

Чего не хватило Петру Алексеевичу для поддержки народом Украины?

Какие факторы сработали?

думаю 2 фактора:

1. он не популист как тимошенко, зеленский
2. клевета в его сторону
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

свята наївність
Порошенко сам по собі дуже хароший, щирий, чесний, але занадто довірливий. І погані люди часто користуються його гарними якостями для своїх підступних цілей. А мінстець с*ка ще й недобросовісно обробляв бидло, тому тільки окремі Лесі і ЛАРТИ повірили у фантастичні успіхи Петра
Це ж треба так все перекрутити... :facepalm1:
Нема сенсу щось доводити вам.)
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Це ж треба так все перекрутити... :facepalm1:
Нема сенсу щось доводити вам.)

Та поставте ту пропагандоншу в ігнор, там клінічна ситуація
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Та поставте ту пропагандоншу в ігнор, там клінічна ситуація
Так, прийдеться.
Дописувачка читає лише себе та свої фантазії.)
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Це ж треба так все перекрутити... :facepalm1:
Нема сенсу щось доводити вам.)
тобто ви наполягаєте на тому, що "невдалі" (  :gigi: ) кадрові призначення і недостатня активність мінстеця стали головною причиною нищівної поразки кандидата, який 5 років тому отримав нечуваний кредит довіри ?
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Так, прийдеться.
Дописувачка читає лише себе та свої фантазії.)
то не моя проблема, що ви не розумієте найпростішого, і головне незграбно підміняєте другорядним, та ще й таким, яке явно притягнуто за вуха.
Свинарчуки були кадровою помилкою Петра? Тоді як пояснити недавнє призначення сіньойра свинарчука ?...
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Та поставте ту пропагандоншу в ігнор, там клінічна ситуація
навіжений педрюк ставить діагнози  :lol:
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Кто хочет вкратце высказать свои мысли?

Почему Петр Алексеевич проиграл выборы Президента, а его партия не взяла первое место на выборах в ВР?

Чего не хватило Петру Алексеевичу для поддержки народом Украины?

Какие факторы сработали?
73% це результат правління,бездіяльності, всіх президентів,але петро переплюнув своїх попередників.В 1991 році ми з Польщею були в рівних умовах.Де Польща,а де ми???
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

73% це результат правління,бездіяльності, всіх президентів,але петро переплюнув своїх попередників.В 1991 році ми з Польщею були в рівних умовах.Де Польща,а де ми???

Реформ проведено більше ніж за всі попередні роки, але пересічні хочуть усього і одразу, щоб епоха бідності скінчилась на "раз-два". Ось команда Зеленсько саме це і обіцяла і отримала таку повноту влади, якої не було ні в кого за часи незалежності України. Так що подивимось на результат.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Реформ проведено більше ніж за всі попередні роки, але пересічні хочуть усього і одразу, щоб епоха бідності скінчилась на "раз-два".
тупий пропагандон
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

тупий пропагандон

Це ти про Курта Волкера, дурепа?
Про реформи і розвиток України, то саме він заявив. От обісралась пропагандонша тупа вкотре, не дивно.

 :lol:


Останнє редагування: 25 липня 2019 14:52:42 від Raha
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Це ти про Курта Волкера, дурепа?
Про реформи і розвиток України, то саме він заявив. От обісралась пропагандонша тупа вкотре, не дивно.

 :lol:
Сам дурак
Україні виявилася дуже важливою думка "весільного генерала" з Америки, який тупо і відверто агітував за Петью.
Результати виборів - яскраве тому свідчення
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Це ти про Курта Волкера, дурепа?
Про реформи і розвиток України, то саме він заявив. От обісралась пропагандонша тупа вкотре, не дивно.

 :lol:
надії на волкера випарувалися ще в минулому році. Зараз цей чувак ніхто і результат його волонтерства ніякий
   
+=====================================================+
Еміграція 5 000 000 за 5 років - це факт чи ні? ФАКТ! Від  доброго
життя люди не тікають! Хто працювати буде в Україні, якщо всі
працездатні втечуть, а залишаться лише дупутати, урядовці, бюрократи,
поліцаї із суддями та інша "силовики"? Ну, і пенси, які не мають
можливості втекти.

Звичайно, факт. До речі, забув у копілку Пороха безвізовий режим додати.

Так от, мігрувати будуть завжди звідти, де гірше, туди, де краще. Причому для різних людей ці поняття будуть різними. Я, наприклад, бачив людей, що мігрували на непрестижні роботи до Іспанії чи Італії тільки тому, що в Україні треба було самим створювати собі життя, а там від них нічого не залежить, жодних обов'язків, і жити легко. Щоб не було міграції, треба, щоб країна була найкращою для всіх, а це неможливо. І щодо великої кількості мігрантів скажу також, що так, Україна не найкраща країна для життя, але якраз при Порошенку і було поставлено на рейки так, щоб далі поліпшувалося. Ну і про те, що ідеалу не було і ніколи не буде, мабуть, говорити не варто, Ви ж це розумієте, так?
   
Всё когда-то в истории уже было. 1917 например. Петля времени.

Ось мені саме ці часи нагадує те, що є зараз. Але ж все одно я не жив тоді, тож маю тільки приблизне уявлення, що і чому сталося. Тому все ж таки власного досвіду такої безглуздої поведінки не маю.
   
тупий пропагандон

Категорично, банально, беззмістовно.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Звичайно, факт. До речі, забув у копілку Пороха безвізовий режим додати.
А незалежність у 1991? А перемогу Майдану над режимом Януковоча? Щось ви мєлко плаваєте
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Категорично, банально, беззмістовно.
він правильно зрозумів
то була симетрична відповідь
а ви потрапили у "молоко"
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

якраз при Порошенку і було поставлено на рейки так, щоб далі поліпшувалося.
перепрошую, ви де мешкаєте?
   
БГГГГГГ Свыни все продолжают задавать себе воприс почему их никто не любит. :lol:
   
А незалежність у 1991? А перемогу Майдану над режимом Януковоча? Щось ви мєлко плаваєте

Ви з реальністю зовсім не дружите? Якщо Вам Порошенко скаже, що Сонце на сході сходить, а у добі 24 години, Ви теж заперечуватимите? Хто був на чолі міжнародної політики в Україні під час надання безвізового режиму? Чи Ви вважаєте, що нам той безвізовий режим тицяли, а Порошенко відбивався, як міг? Звичайно, величезна частина роботи була з боку Європейського Союзу, але і величезна з нашого боку. І якби був якийсь, наприклад, медведчук, президентом, чи навіть зеленський, який своєї думки не скаже, бо її немає, то фіг нам був би, а не безвіз.
   
перепрошую, ви де мешкаєте?

Україна, але часто буваю за кордоном. Сім'я в Україні.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко
van

Кто хочет вкратце высказать свои мысли?

Почему Петр Алексеевич проиграл выборы Президента, а его партия не взяла первое место на выборах в ВР?

Чего не хватило Петру Алексеевичу для поддержки народом Украины?

Какие факторы сработали?
Барыгу жадность погубила.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Тому що виборець - вразливий до навіювання дебіл, і ця гілка це підтверджує.
   
Барыгу жадность погубила.
Если губит жадность, значит она гораздо больше чем наличие разума. Это только обизян ловят на банан в Тыкве. Ну и Пидров так поймали. Хотя до приматов они еще не дорасли. Так, парнокопытные с большим желудком. B-)
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Вполне. Я выше предположил причину поражения в президентской гонке именно
"плохих бояр". Окружение Пороха скомпрометировало. А конкуренты этим
мастерски воспользовалось. Но какое преступление инкриминируют именно Пороху
пока не слышал.
вопрос был "почему не выбрали", а не "за что посадить"
   
"почему не выбрали"
Мало обещал.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Чи Ви вважаєте, що нам той безвізовий режим тицяли, а Порошенко відбивався, як міг? Звичайно, величезна частина роботи була з боку Європейського Союзу, але і величезна з нашого боку.
Скільки разів ЄС пересував дату відкриття безвізу і з яких причин, не нагадаєте?
Який шалений спротив чинив Педро створенню антикорупційного суду, як хамив високопосадовцям Заходу, коли вони нагадували йому про цю умову, теж забули?
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Тому що виборець - вразливий до навіювання дебіл, і ця гілка це підтверджує.
слава богу, наразі таких дебілів залишилося 8,1%, ну і 16 % відверто промасковської вати
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

А незалежність у 1991? А перемогу Майдану над режимом Януковоча? Щось ви мєлко плаваєте
+ Плюс виграв битву під Пилявцями, розбив печенігів під Києвом, створив Землю і Всесвіт.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Мало обещал.
Уточню. дофіга обещал, ніхрена не виполніл.
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Мало обещал.
Т.е., в прошлый раз обещал много? 8-)
А Зеленский обещал больше?
   
Уточню. дофіга обещал, ніхрена не виполніл.
А именно ?
   
Re: Причины низкого результата Порошенко

Предъявит что например ?

Державна зрада!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія