Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до прихильників Порошенка.

Питання до прихильників Порошенка.

 Шановні, у мене немає серед знайомих прихильників Петра Олексійовича тому спитаю у Вас.
А ви будете тепер міняти свої аватарки у фейсбуці з один з 25%  на один з 8% ?
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Вже змінили
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Мене немає в фейсбуці.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Вже змінили

Якась логіка не логічна. Вільній людині слуга не потрібен... А кому потрібен? У кого вони були? У рабів чи що? Креатив зашкалює.
   
Шановні, у мене немає серед знайомих прихильників Петра Олексійовича тому спитаю у Вас.
А ви будете тепер міняти свої аватарки у фейсбуці з один з 25%  на один з 8% ?
а с нулевки или волонтеры есть знакомые похоже что нет.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

прихильників порошенка майже не існує
існують прихильники ПОЛІТИКИ що проводилась останні 5 років
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Якась логіка не логічна. Вільній людині слуга не потрібен... А кому потрібен? У кого вони були? У рабів чи що? Креатив зашкалює.
це не логіка нелогічна! це у вас з мисленням трабли
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

прихильників порошенка майже не існує
існують прихильники ПОЛІТИКИ що проводилась останні 5 років

+1
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

а с нулевки или волонтеры есть знакомые похоже что нет.
Є знайомі волонтери два чоловіка, і навіть здається всі за Петра.  Але вони по фейсбуках  сидять дуже рідко. І отієї фігні про 25% у них ТОЧНО не було.  АТОвців колішніх саме АТОвців багато. Наприклад найкращий друг, два кума і тд. З них ніхто мяко кажучи   не любить Петра Олексійовича.
   
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

прихильників порошенка майже не існує
існують прихильники ПОЛІТИКИ що проводилась останні 5 років
Ну якщо про політику дерибану то вона проводиться більше ніж пять років. Ну а якщо мародерство то так дійсно пять. І її прихильників 8%. Це звісно їх право що любити а що ні. Жаль тільки що їх любов Україні боком і Медведчуками вилазить. Приємно що таких 8%+12% ну і ще +2%чи3%... Є шанс на одужання. Це радує.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Вже змінили

і як ці кольори на аватарці узгоджуються з - нікуди правди подіти! - "цинічними бандерами"?
Адже не можете не розуміти, що в плані обмовки будь-яка людина може видати лише те, на що запросто повернеться язик без будь-яких обмовок
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Ну якщо про політику дерибану то вона проводиться більше ніж пять років. Ну а якщо мародерство то так дійсно пять. І її прихильників 8%. Це звісно їх право що любити а що ні. Жаль тільки що їх любов Україні боком і Медведчуками вилазить. Приємно що таких 8%+12% ну і ще +2%чи3%... Є шанс на одужання. Це радує.

бляять, і вибори вже закінчилися, і одні і другі
а жабенята по інерції продовжують квакати
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Шановні, у мене немає серед знайомих прихильників Петра Олексійовича тому спитаю у Вас.
А ви будете тепер міняти свої аватарки у фейсбуці з один з 25%  на один з 8% ?
Немає фейсбуку у мене,. А ви будете міняти на один з 73? Для історії, щоб видно було хто стоїть за здобутками влади.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

це не логіка нелогічна! це у вас з мисленням трабли
Яка вона логічна? Про шо ВИ глаголите? Ще раз. Вільному слуга не потрібен. А кому потрібен рабу чи що? Де, коли у рабів були слуги? У рабів ніколи і ніде не було слуг. . Це ж матеріал пятого класу, середньої школи. Соромно такого простого не знати. Хоча чому тут дивуватися.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

В мене була і є аватарка "українобот".
Була і є за преза Порошенко. В ВР голосувала за Голос.
Пороха вважаю кращим презом .  Особливо у порівнянні з цим чмом  :weep:
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Немає фейсбуку у мене,. А ви будете міняти на один з 73? Для історії, щоб видно було хто стоїть за здобутками влади.
не можу поміняти на 1%  бо для початку я не ставив і не вказував ніяких інших процентів.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Шановні, у мене немає серед знайомих прихильників Петра Олексійовича тому спитаю у Вас.
А ви будете тепер міняти свої аватарки у фейсбуці з один з 25%  на один з 8% ?
відповідаю:
анакойхер!
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

і як ці кольори на аватарці узгоджуються з - нікуди правди подіти! - "цинічними бандерами"?
Мирославо. Постарайтеся хоч трохи підняти свій рівень. Ну, так разить.
Щоб ви розуміли, то цей ваш допис примітив примітивом.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Мирославо. Постарайтеся хоч трохи підняти свій рівень. Ну, так разить.
Щоб ви розуміли, то цей ваш допис примітив примітивом.
ти могла би спробувати не писати порожньої фігні? От так - коли нічого сказати - просто промовчати? Не пробувала? Дарма.
Запам"ятай гарно : Українець, який шанує Пам"ять своїх прадідів, ніколи не опуститься до визнання зверхності над собою виродка, який перед тим наголошував на якихось "злочинах" тих прадідів, та ще й вимагав вибачень
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Мирославо. Постарайтеся хоч трохи підняти свій рівень. Ну, так разить.
Щоб ви розуміли, то цей ваш допис примітив примітивом.
є така художня стилістика - примітивізм
Мирослава - кращий представник даного жанру на ФУПі
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Мирославо. Постарайтеся хоч трохи підняти свій рівень. Ну, так разить.
Щоб ви розуміли, то цей ваш допис примітив примітивом.
(tu) Дійсно. Мирославо. Перечитайте-передивіться блогерів Полтав, Олешок і тд.Виступи Парубія.  Вчиться, розвивайтеся.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

(tu) Дійсно. Мирославо. Перечитайте-передивіться блогерів Полтав, Олешок і тд.Виступи Парубія.  Вчиться, розвивайтеся.
і буде Вам щастя!
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

і буде Вам щастя!
Ні ще треба покаятися на колінах за злочини українських нацистів- бандеровців. І от тоді вже буде щастя. Все як вказував Петро Олексійович.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Ні ще треба покаятися на колінах за злочини українських нацистів- бандеровців. І от тоді вже буде щастя. Все як вказував Петро Олексійович.
Та хто ж Вам боронить? -кайтеся!
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

є така художня стилістика - примітивізм
Мирослава - кращий представник даного жанру на ФУПі
ти б вже помовчав, дурнику  :lol:
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

(tu) Дійсно. Мирославо. Перечитайте-передивіться блогерів Полтав, Олешок і тд.Виступи Парубія.  Вчиться, розвивайтеся.
:weep: боюся, що не подужаю  :(
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

4%
 B-)
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

ти б вже помовчав, дурнику  :lol:
о!
Класика примітивізму
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

А кому потрібен? У кого вони були? У рабів чи що?


Ну, так що?  Відповіді знайшли?
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Та хто ж Вам боронить? -кайтеся!
не можу. я ж не прихильник пана Петра. Тому не згоден з його мареннями. Хоча.... Можливо це і не марення?  А от якби всі прихильники Порошенка взяли та і вибачилися перед світом за злочини нацистів - бандеровців, чи хоча б упали на коліна через маніяків з УПА,  перед поляками, як зробив пан сивочолий Гетьман. То раптом дійсно життя у нас покращилось? Можливо ж таке? Адже пан Петро паганого і дурного не порадить?
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Ну, так що?  Відповіді знайшли?
Звісно. Той хто придумав це рідкісний дурко. Як і весь штаб Порошенка. Та і взагалі- який пан така і свита.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

о!
Класика примітивізму
і якої реакції ти очікував на свій ідіотизм?
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

не можу. я ж не прихильник пана Петра. Тому не згоден з його мареннями. Хоча.... Можливо це і не марення?  А от якби всі прихильники Порошенка взяли та і вибачилися перед світом за злочини нацистів - бандеровців, чи хоча б упали на коліна через маніяків з УПА,  перед поляками, як зробив пан сивочолий Гетьман. То раптом дійсно життя у нас покращилось? Можливо ж таке? Адже пан Петро паганого і дурного не порадить?
я дуже перепрошую, але складається враження, що Ви сьогодні вживали алкогольні напої без акційної марки :)
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

я дуже перепрошую, але складається враження, що Ви сьогодні вживали алкогольні напої без акційної марки :)
Дозвольте дізнатися а чому Ви так вирішили?
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Адже пан Петро паганого і дурного не порадить?


У вас  нацистські  погляди.
Для  вас  людина  -кермач  життя інших. Це так  у нацистів. А  у прибічників  політики Порошенка - їх  життя -  не  залежить від  Порошенка.
А  ось  у прихильники певної політсили -  все.
Влада  в  Україні  в  одних руках.
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Яка вона логічна? Про шо ВИ глаголите? Ще раз. Вільному слуга не потрібен. А кому потрібен рабу чи що? Де, коли у рабів були слуги? У рабів ніколи і ніде не було слуг. . Це ж матеріал пятого класу, середньої школи. Соромно такого простого не знати. Хоча чому тут дивуватися.
Всьо! Клінічний ідіотизм зелепух!  :facepalm:
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

я дуже перепрошую, але складається враження, що Ви сьогодні вживали алкогольні напої без акційної марки :)
пан оптиміст. там щонайменше настоянка мухоморів. :(
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

Дозвольте дізнатися а чому Ви так вирішили?
суто інтуїтивне відчуття
Якщо воно помилилося, то прошу його вибачити :)
   
Re: Питання до прихильників Порошенка.

У вас  нацистські  погляди.
Для  вас  людина  -кермач  життя інших. Це так  у нацистів. А  у прибічників  політики Порошенка - їх  життя -  не  залежить від  Порошенка.
А  ось  у прихильники певної політсили -  все.
Влада  в  Україні  в  одних руках.
Це жарт? Ви з України? Бо якщо так то повині знати що перед виборами президента тисячі прихильників Порошенка кричали- Якщо не Порох то все писець країні. Тільки Пороха сциться Хуйло, не буде Петра не буде України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія