Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ!!! :super: Хто там скаржився на онлайн-запис на біометрику в Києві? ЛАЙФХАК (продам недорого)

продам за недорого :)
зв 2 дні викупила алгоритм - і без напрягу зареєструвала собі 2 талончики на 25 січня, майже поруч по часу, в рідному шевченківському відділі дмс. Щоправда в №1 і №2 - але вони а) обидва поруч 500 м відстані, б) обидва в парі км од мого дому

Останнє редагування: 13 січня 2018 03:25:34 від Svitlana Bykova
   
Говорят, что талончики на 25 января не гарантируют получение паспорта 25 февраля :)
   
Говорят, что талончики на 25 января не гарантируют получение паспорта 25 февраля :)
мені не горить :) я _просто_ роблю біометрику - собі і сину. Щоб було
   
наших людей не победить (с)
нє - ну можна ще прогулятися 15 хв до "Документу" на пл.перемоги - в "україні" на 3 поверсі. Але там бометрика коштує під 1000 грн - і 3 міс очікування
я там сину оформлювала ід-картку - бо вже геть припікало по строкам, і не мала часу - через онлайн талон +2 тижні, напряму в днс чи через термінал - талон +4 тижні. А там - просто +420 грн і пішов відлік "20 робочих днів"

а з загранами біометричними я пішла на принцип - не хочу годувати сервіс "Документ" - мені не горить... Пробувала  при нагоді (поки бігала з доками сина на простий ай-ді) пару разів взяти талони в дмс - абломс, я не можу перебувати в черзі довше за 5 хвилин, у мене з дитинства глибока псигологічна травма і абсолютна ідіосинкразія на черги в будь-яких виглядах
тож вирішила через онлайн. А там теж дупа

...але просто тре зрозуміти його принцип роботи - і золотий ключик у вас в кишені)
там все нереально просто
   
Ну там в хелпе написано, что новые места в очереди появляются в 00:00 на через 15 дней (день должен быть рабочий, через 15 дней который). Так ?
   
Ну там в хелпе написано, что новые места в очереди появляются в 00:00 на через 15 дней (день должен быть рабочий, через 15 дней который). Так ?
куй
о 0-00 ти відсмокчеш, і смоктатимеш десь до першої ночі
"нажаль, у цьому відділенні немає найближчого вільного часу" (чи щось таке)
   
зі. і після першої - теж смоктатимеш. Якщо не зробиш ще дечого :)
   
зі. і після першої - теж смоктатимеш. Якщо не зробиш ще дечого :)

Ну, не тягни...
Сказавши А, треба казати Б...
   
Розповідай алгоритм, мені потрібно, бо свою чергу в жовтні я провтикав
   
Ну, не тягни...
Сказавши А, треба казати Б...
Розповідай алгоритм, мені потрібно, бо свою чергу в жовтні я провтикав

драсьтє :)))
"продам недорого" :laugh:
   
"продам недорого"
карма важливіше за грош.
чи ти всім сплатила за попередні поради для тебе?
   
ле там бометрика коштує під 1000 грн - і 3 міс очікування

я за 1300 замовив терміновий
вже майже два місяці пройшло  і досі не зробили
   
коротше

0. все відбувається після 1ї години ночі. До речі, зараз - самий цимес
1. не вірте отим "немає вільного часу" - тисніть одразу ж ще раз (і ще, і ще - так, знову з дебільними перевірками "я не робот" - причому чим далі тим дебільніше)
2. вау! висипалася купа вільних місць по різних відділеннях. БРОНЮЙТЕ СВОЄ
3. смс вам НЕ ПРИЙДЕ (мені прийшла одна з купи 10ків спроб забронювати талон) - але блін аж о 11й ранку наступного дня (і це було щастя, бо лише по ній я дізналася про те, що мої номери таки є в їх системі - там тре № телефона І смс 4-значний - будь-який, байдуже, з будь-якого замовлення, якщо є 4 цифри, система вам покаже ваші усі талони, які ви забронювали по телефону)

4. о, телефон. НЕ чекайте смс (див п.3) - одразу починайте телефонувати по всіх 3 номерах. Вас скидатиме. Це зрозуміло. але набирайте все одне постійно.

5. увага - ваш резерв згорить за 10 хвилин - якщо ви не закріпите його смс (а воно не прийде), або не додзвонитеся за одним з 3х номерів (а ви не додзвонитеся швидко). Саме тому всю ніч і навіть зранку (другий номерок я забронювала десь об 11й вдень, це було диво, але саме його я намагалася вхопити 2 години поспіль вночі) і вдень з"являються нові вільні номери


Останнє редагування: 13 січня 2018 02:27:25 від Svitlana Bykova
   
коротше

0. все відбувається після 1ї години ночі. До речі, зараз - самий цимес
1. не вірте отим "немає вільного часу" - тисніть одразу ж ще раз (і ще, і ще - так, знову з дебільними перевірками "я не робот" - причому чим далі тим дебільніше)
2. вау! висипалася купа вільних місць по різних відділеннях. БРОНЮЙТЕ СВОЄ
3. смс вам НЕ ПРИЙДЕ (мені прийшла одна з купи 10ків спроб забронювати талон) - але блін аж о 11й ранку наступного дня (і це було щастя, бо лише по ній я дізналася про те, що мої номери таки є в їх системі - там тре № телефона І смс 4-значний - будь-який, байдуже, з будь-якого замовлення, якщо є 4 цифри, система вам покаже ваші усі талони, які ви забронювали по телефону)

4. о, телефон. НЕ чекайте смс (див п.3) - одразу починайте телефонувати по всіх 3 номерах. Вас скидатиме. Це зрозуміло. але набирайте все одне постійно.

5. увага - ваш резерв згорить за 10 хвилин - якщо ви не закріпите його смс (а воно не прийде), або не додзвонитеся за одним з 3х номерів (а ви не додзвонитеся швидко). Саме тому всю ніч і навіть зранку (другий номерок я забронювала десь об 11й вдень, це було диво, але саме його я намагалася вхопити 2 години поспіль вночі) і вдень з"являються нові вільні номери
дуже просто  :D
   
6. постійно оновлюєте сторінку (обирайте одразу "показати всі вільні місця по києву чи щось таке) - і знову бронюєте бажані талончики, і знову телефонуєте
7. якщо ви раптом додзвонилися, і автомат вам видав цифри  (!!! - мені пощастило, але я не очікувала вже і втратила надію) - то б***ь засада. Мені автомат по телефону видав ТРИзначний номер (будьте уважні, автомат каже швидко і 2 рази не повторює). Ним я забронювала ОДИН талон. Але перевірити, чи є він в системі, я не змогла - бо для перевірки "мої талони" - потрібен саме номер з смс (якого я не дочекалася жодного разу з двох 10ків заброньованих талонів) - він 4-значний. А телефон дав мені тризначний номер.

8. ок, я вирішила хуйня війна, підскочу у відділення як буде нагода, з"ясую в чому справа
   
я так розумію можна просто прийти в паспортний стіл і постояти в черзі пару годин. якщо комусь шкода зайвих 500грн в Документі платити
   
9. продерла очі, заварила каву (у мене відпустка, вже майже 11-та) - вирішила перевірити сайт - йопт, є талони в моє відділення дмс. Схопила - і о диво, прилетіла смс. Зафіксувала

10. ввела смс разом з телефоном - і в "мої талони" благополучно висвітилися мої 2 талони, на 12-45 і на 14-00 25 січня.

профіт.
   
я так розумію можна просто прийти в паспортний стіл і постояти в черзі пару годин. якщо комусь шкода зайвих 500грн в Документі платити
не можна
всіх багато, талонів мало. Вони закінчуються хвилин за 10-15 з моменту відкриття відділення
   
Після п'ятого натискання з'явився талон на 25 січня на Герцена))
   
коротше.
1. багато народу звалює після споглядання перших "немає вільного часу"
2. багато талонів не отримують підтвердження (бо смс не приходить, а телефони висять)
3. резервація талону згорає через 10 хвилин
4. отже, кожні 10 хвилин є купа нових(старих) талонів, які зарезервували, але не змогли підтвердити купа народу - а по факту, вони є всю ніч і навіть зранку.

тож будьте наполегливі. "немає вільного часу" - це не вирок, а повна хуйня. Час є, і багато, як і талонів - просто його тре не лише вхопити, а ще й зафіксувати. А оце вже тре справді витратити трохи часу.

Останнє редагування: 13 січня 2018 02:42:33 від Svitlana Bykova
   
і головний лайфхак

я так розумію, що в них смс починають працювати одночасно з відкриттям відділень дмс - тобто або о 9й, або о 10й ранку )))))))))
тобто вночі марно чекати взагалі на смс - телефонуйте одразу! і да пребуде з вами янгол онлайн-реєстрації))))))

коли телефонуєте - не забувайте дрочити сторінку онлайн-запису - бо (пам"ятаємо) - ваші резерви що10 хв перетворюються на гарбуз) - резервуйте наступні (їх буде, і буде багато, не переймайтеся, просто не вірте отим "немає вільного часу" )
   
такой квест и задаром!

думаю шо алгоритм квеста можно продать диснею
или сценарий нетфликсу
   
бонус. мені пощастило з 066
не знаю чому. Але щось одразу підказало, що саме там є більше шансів. Хоча чесно набирала по колу підряд всі три номери - 097, 066, 073

тож може просто одразу поставьте на автодозвон 066
   
Похуй просто відкрию п'ятирічну шенген візу


Як ця закінчится
   
такой квест и задаром!

думаю шо алгоритм квеста можно продать диснею
или сценарий нетфликсу

я багато разів пробувала і опускала руки - бо щоразу бачила оце "немає часу"
я не знала, що зарезервований номер тре ще й підтвердити - і це квест - тому так багато народу валить нафіг, і тому так багато номерів є щодня всю ніч і зранку
   
Шевченківський на 27 січня))
   
ще раз: наполегливо дрочіть сторінку онлайну - одразу по всім відділенням - у якийсь момент вам буквально висипеться купа вільних номерів :) і цих "якихось моментів" буде багато ) чесно
і якщо вам покаже, що у зручному для вас відділенні більше нема номерів - не вірте. Вони є. просто їх не зможуть підтвердити, і система їх знову викине в онлайн. А потім знову, і знову.
   
Шевченківський на 27 січня))
підтвердив? (смс або телефон) :-B
   
А мені прийшла смс X(  дякую, Світланко!
Я тільки не зрозуміла, що там про роздруківку оплаченої квитанції у відділі служби. Тобто я прийду і там її роздрукую?
   
підтвердив? (смс або телефон) :-B
Ні, просто спробував чи є талони, мені потрібно три, а бігати по усьому Києву не зручно
   
А мені прийшла смс X(  дякую, Світланко!
Я тільки не зрозуміла, що там про роздруківку оплаченої квитанції у відділі служби. Тобто я прийду і там її роздрукую?
я хз - ще не сплачувала, бо грошей на картці не було

чогось підозрюю, що найнадійніше (вони там тупі і бронелобі) - це таки так сплатити прямо у них у відділенні, щоб були роздруківки з терміналу (я так сплачувала  в гол.офісі дмс за довідку про громадянство, і в цнап коли дитину реєструвала)
   
Ні, просто спробував чи є талони, мені потрібно три, а бігати по усьому Києву не зручно
ну то бронюй далі )
запевняю - ти зможеш забронювати і підтвердити три талони на один день в одному відділенні. Ну, не підряд будуть може. Для "підряд2 - то або чимчикуй у живу чергу під дмс ( +місяць, живі талони дають через 4 тижні), або кидай по 500 грн зверху на кожен паспорт через "документ"
   
ну то бронюй далі )
запевняю - ти зможеш забронювати і підтвердити три талони на один день в одному відділенні. Ну, не підряд будуть може. Для "підряд2 - то або чимчикуй у живу чергу під дмс ( +місяць, живі талони дають через 4 тижні), або кидай по 500 грн зверху на кожен паспорт через "документ"
Так, дякую за підказки
Я робив в документі звичайні закпаспорти але зараз влом переплачувати півтори штуки, тим паче що час є, можна і почекати

Останнє редагування: 13 січня 2018 03:05:50 від tyv
   
А я на радощах сплатила відразу, а воно таку фігню про роздруківку написало :S
Побачимо, що воно таке
   
Похуй просто відкрию п'ятирічну шенген візу


Як ця закінчится
ти в тернополі) у вас там все значно простіше)
   
Цікаво, як скоро система видасть 500 чи щось подібне,
якщо всі будуть вздрачувати сторінку до того ж поповнюючи пул
непідтверджених телефонів. :laugh:
Воно через це і так пише про відсутність вільного часу, а за лайфхаком
буде ще цікавіше.
Та тьху на них всіх, краще шенген через півтора роки поновлю.
   
Не понял смысла сей комбинации. Я в Киеве пару недель назад зашел в ближайший гмс и практически без очереди подался. Заняло все 1 час.
   
пипец как люди страдают...
Я в 2015 сделал спокойно биометрику на всю семью.
Что хорошо - когда будет подходить срок паспорта, волна еще не начнется и я спокойно поменяю
А потом опять будет волна
   
0. все відбувається після 1ї години ночі. До речі, зараз - самий цимес
Якраз коли усі сисадміни мирно сплять.

1. не вірте отим "немає вільного часу" - тисніть одразу ж ще раз (і ще, і ще - так, знову з дебільними перевірками "я не робот" - причому чим далі тим дебільніше)
А тут ви зі своїм клацанням давай їх будити та uptime downtime плюндрувати.

2. вау! висипалася купа вільних місць по різних відділеннях. БРОНЮЙТЕ СВОЄ
Ну й вони звісно відсипали, щоб спати не заважали.

3. смс вам НЕ ПРИЙДЕ (мені прийшла одна з купи 10ків спроб забронювати талон) - але блін аж о 11й ранку наступного дня (і це було щастя, бо лише по ній я дізналася про те, що мої номери таки є в їх системі - там тре № телефона І смс 4-значний - будь-який, байдуже, з будь-якого замовлення, якщо є 4 цифри, система вам покаже ваші усі талони, які ви забронювали по телефону)

4. о, телефон. НЕ чекайте смс (див п.3) - одразу починайте телефонувати по всіх 3 номерах. Вас скидатиме. Це зрозуміло. але набирайте все одне постійно.
Телефоністи теж люди, вочевидь спокійніші та сон в них здоровіший.
Ж:)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія