Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Воно повнісю підпадає під дефініцію троля: засерає гілки та пропагандонить воуківську пропаганду. 'Клєймить та ізоблачає', та скоріше настукує на притомних дописувачів. Переводить дискусії в гавканину.

Приберіть цього камуняцького троля, будь-ласка.
   
Re: Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Комуняки як завжди намагаються заткнути рота... Ми, праві, за свободу слова!
   
Комуняки як завжди намагаються заткнути рота... Ми, праві, за свободу слова!

Шо таке, тобі, як троляці, щось не подобяєцця? Без тебе було дуже добре.

Чомусь канселювати ви любите, а коли канселюють вашу камуняцьку наволоч, то одразу волаєте 'ґєвалт'.
   
Re: Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Ага. Душераздирающее зрелище. Выборы с одним кандидатом - это то, что он хочет. Причем кандидат должен быть одобрен властью.
Я и не знал, что такие динозавры еще живут на свете. Наверное, в молодости был членом ВЛКСМ (если кто-то знает, что такое ВЛКСМ, поищите в сети)

   
Re: Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Ага. Душераздирающее зрелище. Выборы с одним кандидатом - это то, что он хочет. Причем кандидат должен быть одобрен властью.
Я и не знал, что такие динозавры еще живут на свете. Наверное, в молодости был членом ВЛКСМ (если кто-то знает, что такое ВЛКСМ, поищите в сети)
це ти кацап про свого хуйла БЕЗ навального? як там твій правуйко ментальний- "анкл джо" казав-"лес рубят щепкі лєтят і нет человека нет и проблем". (tu)  так держать паря-ти -знаєш як то строєм ходити.
   
Ага. Душераздирающее зрелище. Выборы с одним кандидатом - это то, что он хочет. Причем кандидат должен быть одобрен властью.
Я и не знал, что такие динозавры еще живут на свете. Наверное, в молодости был членом ВЛКСМ (если кто-то знает, что такое ВЛКСМ, поищите в сети)
А выборы из 4-х кандидатов - это то, чего хотят кацапы.

Чья б корова мычала.
   
Re: Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Вау, я заслужив персональну гілку.  :king2:
Можна гордиться.  :beach:

Якщо у Пеці та інших таких як він рвуться рукани, то все нормально.  :victory:
А отколи вони почнуть хвалити, то треба буде питати "що сталось? що я роблю неправильно?"

Останнє редагування: 27 лютого 2024 03:40:00 від Tatus
   
Re: Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Украинские коммунисты - хуже кацапов.
   
Re: Татусь - воук комуняцький ботяра та троль.

Украинские коммунисты - хуже кацапов.

Хочеш сказати, що ти (кацап) кращий за Пєцю(каммуняку)? :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія