Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский подписал указ об улучшении качества дорог

Де?

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/55-2019-%D0%BF#n9
.    Там, где не нычкуются и не воруют деньги на дорогах.
   
Не, guys, указ - своевременный: к сентябрю будет премьер, он пока то да се, в декабре - марте строить дороги - самое то.

Точно.
Вже сьогодні Указ діє.  (tu)
До нового року кабмін нові закони сформулює і заживемо. :)
   
.    Там, где не нычкуются и не воруют деньги на дорогах.

Тепер і у нас красти не будуть. Молодець Зеленський :)
   
.    Там, где не нычкуются и не воруют деньги на дорогах.
Там де цього не роблять дороги звісно набагато якісніші... але коштують вони в декілька раз більше. Хороше завжди дороще - це аксіома.
   
Тепер і у нас красти не будуть. Молодець Зеленський :)
.   Не говори « гоп!», пока не перескочил.
   
Там де цього не роблять дороги звісно набагато якісніші... але коштують вони в декілька раз більше. Хороше завжди дороще - це аксіома.

Крім грошей потрібно ще й кваліфікація.
В тому числі кваліфікація управлінців і законодавців.
   
Там де цього не роблять дороги звісно набагато якісніші... але коштують вони в декілька раз більше. Хороше завжди дороще - це аксіома.
.    Тебе ж объясняли: дорога дороге - рознь! И, соответственно, стоимость - тоже разная!
   
.   Не говори « гоп!», пока не перескочил.

Я в курсі.
У нас краде тільки влада.
Якщо її всю замінити, то красти просто буде нікому.  (tu)
Для цього і готується люстрація. :)
   
.    Тебе ж объясняли: дорога дороге - рознь! И, соответственно, стоимость - тоже разная!
І скільки коштує ремонт дороги категорі 1 чи 2 у Польщі?
   
Я в курсі.
У нас краде тільки влада.
Якщо її всю замінити, то красти просто буде нікому.  (tu)
Для цього і готується люстрація. :)
.    А «влада» - это кто?
   
І скільки коштує ремонт дороги категорі 1 чи 2 у Польщі?
.    Перелистай все странички - там тебе написали.
   
Крім грошей потрібно ще й кваліфікація.
В тому числі кваліфікація управлінців і законодавців.
Гм... на якість доріг кваліфікація законодавців несильно впливає. З законодавством у цій сфері у нас і так ок. Немає грошей і відповідного контролю за якістю. Ці два пункти пов'язані. Бо вимагати якість при низькій ціні дурість.

Останнє редагування: 20 липня 2019 13:56:21 від Agni
   
.    А «влада» - это кто?

Українці.
Тобто євреї. :)
   
.    Перелистай все странички - там тебе написали.
Для чого мені листати сторінка, якщо я і так знаю що ремонт автодорог категорії 1, 2 в Польщі у 2-2,5 рази дорожче чим в Україні?
   
Українці.
Тобто євреї. :)
.    Это понятно, а какие должности у влады?
   
Для чого мені листати сторінка, якщо я і так знаю що ремонт автодорог категорії 1, 2 в Польщі у 2-2,5 рази дорожче чим в Україні?
.    А дороги - это инфраструктура? Спроси у Омеляна.
   
.    А дороги - это инфраструктура? Спроси у Омеляна.
Що саме спитати у Омеляна?
   
Гм... на якість доріг кваліфікація законодавців несильно впливає. З законодавством у цій сфері у нас і так ок. Немає грошей і відповідного контролюза якістю. Ці два пункти пов'язані. Бо вимагати якість при низькій ціні дурість.

Тоді навіщо Зеленський вимагає від кабміну своїм указом вже з сьогоднішнього дня розробити і внести до кінця року нові закони?

   
.    Это понятно, а какие должности у влады?

Цитувати
ПЕРЕЛІК
посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків

1. Посада Глави Адміністрації Президента України та його заступників.

2. Посади керівників та заступників керівників структурних підрозділів у складі самостійних структурних підрозділів центрального апарату Національного банку України.

3. Посади керівників та заступників керівників самостійних структурних підрозділів територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

4. Посади керівників державних підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання державної форми власності та їх заступників, призначення яких здійснюється державними органами.

5. Посади державної служби, визначені структурою державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, у разі недоцільності утворення структурних підрозділів.

6. Посади в органах місцевого самоврядування:

перших заступників, заступників міських (міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим, районного значення) голів, заступників сільських, селищних голів;

заступників голів районних, районних в містах рад;

секретарів міських (міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим, районного значення), сільських, селищних рад;

керуючих справами виконавчих комітетів міських (міст - обласних центрів та міста Сімферополя, міст обласного, республіканського в Автономній Республіці Крим значення) рад;

голів постійних комісій з питань бюджету обласних, Київської та Севастопольської міських рад (у разі коли вони працюють у раді на постійній основі).

Голова
   

   
Тоді навіщо Зеленський вимагає від кабміну своїм указом вже з сьогоднішнього дня розробити і внести до кінця року нові закони?
Думаю що він просто не вкурсах, що все що він там "потребовал" вже давно працює.
   
Re: У Зеленського втричі дешевші дороги ніж треба – Омелян

Ну шо ти нісьош?  :facepalm:  Ти шось маєш із тих одкатів, шо ти впрягаєшся?

Ти бачив черкаські дороги? Ти ж ними катаєшся. І як? В сраку не муляє, в яйця не торохтить?

А вони ж тільки недавно роблені. Особливо ділянка від ОДА до Казбета - Тулуб її під себе робив. Дик, минуло 7 років. І шо? Її треба заново мінять?
ти спец? я теж ні. Але кримінальні справи по будівництву розслідував, і доріг в тому числі. І з спецами спілкувався і експеризи призначав . Так що хоч трохи знаю, який процент крадуть на будівництві
Моя ти Мася....

Ну, розкажи нам, слідчий СУ, куди ділися гроші від ремонту дороги Черкаси-Канів у кількості 96 лямів, а з Черкас до Софіївки поки доїдеш, то і всі гарошки свої розтовчеш.

Може поділишся, скільки сам за це розслідування отримав? Давали хоч зелененькими - інфляція не з*їла?
   
Re: У Зеленського втричі дешевші дороги ніж треба – Омелян

ага, скільки процентів? 10, 20, 50, 80?
це все вигадки. А якщо і крадуть , то якісь там відсотки. і це не пливає суттєво на якість, тому що вибір самої технології ремонту та будівництва доріг виходить з реалій, що на якість немає коштів. Проводиться в основному аварійний ремонт, щоб люди не вбивались на ямах. А на більше немає коштів. В містах - то суто міська влада. В Черкасах вона продажна та краде. Але це не держбюджет.
Я говорю за дороги між райцентрами
Скільки тобі заплатили, щоб ти оце будучи ментом, та ще й слідаком, відмазував тих злодюг?
   
.    Да, дорого. Как чёрный квадрат Малевича. А через дорогу тебе сделают то же самое, но в несколько раз дешевле.
Бачу ти взагалі не зрозумів про що мова.

Але то таке, далі по вий про пагані дороги, тут це гарно вміють, співати багато сумних пісень
   
Re: У Зеленського втричі дешевші дороги ніж треба – Омелян

хуєшем
чють помєдлєннєє, я запісувайу.  :scenic:
   
Re: У Зеленського втричі дешевші дороги ніж треба – Омелян

чи ви гадаєте, що турецький ОНУР не краде? хаха. Просто їм платять нормальні розцінки, високі. А крадуть або на вартості бордюрів, або через мутки з різними розцінками на катки. 30 тонним катать дешевше, ніж 10 тонним. 10тонним більше проходів треба. По доках провели 10тонний, в реальності закатали 30тонним і т.д. А якість вийде однакова,

Реально??? Шо ти несеш?
   
Аха, от тільки на субпідряд беруть наш автодор. І вимагають в 2 рази більше наших.
Звідки беруть асфальт багаточисельні "організації" які залишають візитки у "двірниках" та дверях авто?
   
Re: У Зеленського втричі дешевші дороги ніж треба – Омелян

а хто буде контролювати? у нас мораторій на перевірки бізнесу)) Бізнес - це святе.
А який же ти тоді вхера слідчий, що не можеш належним чином здійснити перевірку?
   
Аха, от тільки на субпідряд беруть наш автодор. І вимагають в 2 рази більше наших.
Та ладно! Цих крадунів у яких руки з жопи ростуть? Вони що несповна розуму?
Я в Укравтодор до порядних людей не підпускав.
Бачила на якій машині голова Укравтодору їздити? Голова держкомпанії! Впевнений що по документам та машина - це "асфальт" який недоклали між Білою Церквою та Жашковим.
   
Там де цього не роблять дороги звісно набагато якісніші... але коштують вони в декілька раз більше. Хороше завжди дороще - це аксіома.

та вони це дуже гарно знають - тому й не іздять на тавріях чи ладах
   
Бачу ти взагалі не зрозумів про що мова.

Але то таке, далі по вий про пагані дороги, тут це гарно вміють, співати багато сумних пісень
.     Ну почему же. Понял. Идёт грызня за должности, доступ к власти и бюджету. Так шо можеш выть ты.
   
буду дома спробую. Нагадайте тільки.

Мені нецікава дискуссія у приваті. Якщо у вас нема застережень чи якихось комплексів, то бажано надати розяснення у цьому топіку, так як приват я не публікую з етичних міркувань.
   
Поставте ваговий контроль для фур - інакше діла не буде.

На Варшавці характерний малюнок пошкоджень дороги - перша пляма - яскраво виражена, з пошкодженням асфальту
Потім йдуть все менші та менші ..
Тіпо АБС чи що....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія