Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Обмін: Австралія також розчарована видачею фігуранта по MH17

пiсьля того як Зеленя поклав болт на коалiцiю спротиву москальськоi агресii
i вирiшив сам домовлятися з Х@йлом
вам буде побяка
але тiльки вiд Х@йла
ну може ще вiд скабеевой ..
 :shuffle:

зеленя врятував порохатого від ганебної здачі українських моряків, вернув сенцова, кольченка і решту, та накинув на рашу нові санкціі за невидачу поюзаного слідством цемаха, як тобі таке?  :rotate:
   
У України немає союзників і ніколи не було.. є ситуативні партнери.. коли це , цуко , нарешті зрозуміють всі?

ну якщо союзникiв нафуй посилать
то звiдки вони з'являЦЦя ?

   
зеленя врятував порохатого від ганебної здачі українських моряків, вернув сенцова, кольченка і решту, та накинув на рашу нові санкціі за невидачу поюзаного слідством цемаха, як тобі таке?  :rotate:

нiяк, бо це фуйня
 B-)

   
нiяк, бо це фуйня
 B-)

фуйня була зверху про кааліцію, а в мене хвакти  :-)o
   
Украина разочарована будапештским кидком. Сдача 3 в мире потенциала это вам не хухры-мухры. Остальное следствие..и Боинг. Да разве только он? Вопрос к свиноферме почемму хряк не посадил чучму сдавшего такой потенциал? И почему хряк не восстановил статус, а только валил Южмаш.
   
фуйня була зверху про кааліцію, а в мене хвакти  :-)o

давай хвакти 
 :shuffle:

   
не коси під дурника, може це вони повинні були спецназ в донбабве відправити?

Чому ні?
   
Усього за дві доби встигли погавкатися з двома союзниками, родини яких загинули в теракті  ;o

================================

Австралія розчарована тим, що фігуранта справи про катастрофу МН17 Володимира Цемаха було видано РФ в рамках обміну утримуваними особами за формулою "35 на 35".
Джерело: заява міністра закордонних справ Австралії Маріси Пейн.

Деталі: "Уряд Австралії просив уряд України забезпечити, щоб Цемах залишався доступним для допиту слідчими Об'єднаної слідчої групи (JIT), включаючи федеральну поліцію Австралії, і висловлював глибоку стурбованість перспективою його включення до будь-яких списків на обмін полоненими", - йдеться у заяві .

"Ми визнаємо, що Україна зіткнулася з величезним тиском з боку Російської Федерації, щоб Цемаха було включено до списків цього обміну. ​​Однак забезпечити правосуддя над Цемахом буде складніше, якщо він перебуватиме в Росії. Це буде особливо розчаровуючим для сімей жертв катастрофи МН17", - заявила глава МЗС Австралії.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/8/7225703/

Україна глибоко занепокоєна тим, сім'ї жертв катастрофи МН17 можуть бути розочаровані.
   
фуйня була зверху про кааліцію, а в мене хвакти  :-)o

тут справа така
Зеленя зхотiв розмовляти з Х?йлом сам на сам
Бог в помощЪ
чи Бог-Дан у допомогу
як вам краще сподобаЕцця ..
 :shuffle:

   
А что нам Австралия это как Луна туда добраться уже проблема . Нужно было давить на хуйло в плане выдаче пленных тога бы не отдали Цемаха . Для меня  важней Сущенко   Сенцов  и моряки с сбущниками  чем судьба террориста у которого жизнь уже закончилась , его там посадили  в трех этажный подвал Лубянки  и скоро объявят что чувак подскользнулся на борще и  умер  или умер от сердечного приступа.
   
А что нам Австралия это как Луна туда добраться уже проблема . Нужно было давить на хуйло в плане выдаче пленных тога бы не отдали Цемаха . Для меня  важней Сущенко   Сенцов  и моряки с сбущниками  чем судьба террориста у которого жизнь уже закончилась , его там посадили  в трех этажный подвал Лубянки  и скоро объявят что чувак подскользнулся на борще и  умер  или умер от сердечного приступа.

Х!йло вам плескае в далонi
ще треба зробити ще шажоЧек
прийняти умови миру на умовах Кремля


   
Х!йло вам плескае в далонi
ще треба зробити ще шажоЧек
прийняти умови миру на умовах Кремля
кто тебе мешает пойти на фронт?
   
кто тебе мешает пойти на фронт?

а тебе ?

   
Х!йло вам плескае в далонi
ще треба зробити ще шажоЧек
прийняти умови миру на умовах Кремля

Лучше расскажи как нужно было поступить  новой власти в такой ситуации  ?
   
тут справа така
Зеленя зхотiв розмовляти з Х?йлом сам на сам
Бог в помощЪ
чи Бог-Дан у допомогу
як вам краще сподобаЕцця ..
 :shuffle:

і в вас мабуть є інформація чим буде таким мститися кааліція за те шо зеленя без їх спросу балакав з хуйлом??  X(
   
а тебе ?

Я зрозумів що тобі заважає.
Національність певна.
Бо так відверто відповідати питаннямс на питання не кожен може.
А в тебе це схоже на генетичному рівні. 8-)
   
+1

все більше видно що багато ників на фупі реально перекуплені або кацапами, або бєнєю
бо співають одну і туж саму хєрню - вигідну кацапам 

Вигідну Росії херню співають виключно порохоботи.
Більше я не замітив щоб хто таке співав, хоча порохоботи звинувачують всіх крім себе.
Мрія хуйло і російської влади - Україна у вогні. Україна з голою сракою побирається під ворітьми Європи. В Україні сонцєлікій вічний препиздент Пєтя панамський якому всі поклоняються як божку а навкруги шатуни, ватніки, яких потрібно виявляти і писати на них доноси
Вибачте але така Україна нахер не потрібно.
Україна потрібна як демократична вільна країна, з розвиненою економікою, працюючими людьми, доброзичливими, врівноваженим тому що у них все гаразд і не потрібно думати куда їхати гастерити.
Тому нинішній українській владі є над чим працювати і над чим задумуватися. І це буде значно краще ніж верещати про війну з Росією до останнього українця, тому що інакше не переможеш. А розвал Росії довірити зробити США, як вони зробили з Союзом. Допомагаючи їм при цьому як політично так і тим що не розкрадати їх гроші на допомогу Україні, як це робив Підр.
   
Лучше расскажи как нужно было поступить  новой власти в такой ситуации  ?

був класний естонский фiльм 2013
Откуда берётся пыль и куда деваются деньги
там группа актерiв, на хайпi, виграла през вибори, тiпа Голоборотько
але в них достатньо було розуму, розкрити свою афЕру, вiдмовитись вiд президенства ..iтд
 :shuffle:

а вам хай щастить
 :)


   
Вигідну Росії херню співають виключно порохоботи.
Більше я не замітив щоб хто таке співав, хоча порохоботи звинувачують всіх крім себе.
Мрія хуйло і російської влади - Україна у вогні. Україна з голою сракою побирається під ворітьми Європи. В Україні сонцєлікій вічний препиздент Пєтя панамський якому всі поклоняються як божку а навкруги шатуни, ватніки, яких потрібно виявляти і писати на них доноси
Вибачте але така Україна нахер не потрібно.
Україна потрібна як демократична вільна країна, з розвиненою економікою, працюючими людьми, доброзичливими, врівноваженим тому що у них все гаразд і не потрібно думати куда їхати гастерити.
Тому нинішній українській владі є над чим працювати і над чим задумуватися. І це буде значно краще ніж верещати про війну з Росією до останнього українця, тому що інакше не переможеш. А розвал Росії довірити зробити США, як вони зробили з Союзом. Допомагаючи їм при цьому як політично так і тим що не розкрадати їх гроші на допомогу Україні, як це робив Підр.

+багато за коротке і дотепне формулювання суті проблеми (tu)
   
Я зрозумів що тобі заважає.
Національність певна.
Бо так відверто відповідати питаннямс на питання не кожен може.
А в тебе це схоже на генетичному рівні. 8-)

так яке питання, така й вiдповiдь
 :)

   
а вам хай щастить
 :)

То нарешті боліти в тебе припинить і ти нас залишиш у спокої?
Воювати ти йти не хочеш, а поради твої нах тут нікому не впали. :K
   
був класний естонский фiльм 2013
Откуда берётся пыль и куда деваются деньги
там группа актерiв, на хайпi, виграла през вибори, тiпа Голоборотько
але в них достатньо було розуму, розкрити свою афЕру, вiдмовитись вiд президенства ..iтд
 :shuffle:

а вам хай щастить
 :)
Верните пидра!!!!
   
так яке питання, така й вiдповiдь
 :)

Питання було цілком конкретне.
Що тобі заважає піти воювати за Україну?
Ти ж українець начебто судячи з твоїх дописів.
Відповідь була - А тобі?
Що доводить що ти сцикло і ніякий не козаченько. :(
   
Верните пидра!!!!

останнi дослiдження
52% украiнцiв вiрять що президент може своiм указом пiдвищити зарплатню
навiщо вам пидра ?
 :shuffle:

   
останнi дослiдження
52% украiнцiв вiрять що президент може своiм указом пiдвищити зарплатню
навiщо вам пидра ?
 :shuffle:

А навіщо ви постійно даєте поради громадянам країни з якої ви накивали п*ятами в скрутну годину?
Повертатись воювати за неньку ви не бажаєте.
То займайтесь своїм життям на вашій новій батьківщині.
Все ж просто як двері.
   
Питання було цілком конкретне.
Що тобі заважає піти воювати за Україну?
Ти ж українець начебто судячи з твоїх дописів.
Відповідь була - А тобі?
Що доводить що ти сцикло і ніякий не козаченько. :(

ти для мене нiхто
iзвати тебе б_а_р_с
чому я повинен тобi вiдповiдати на особистi питання?
 :shuffle:

   
ти для мене нiхто
iзвати тебе б_а_р_с
чому я повинен тобi вiдповiдати на особистi питання?
 :shuffle:

Добре.
Тоді спитай себе, а навіщо барсу чи ще комусь в Україні твої заокеанські поради.
І питання теж. Повертайся і власним прикладом покажи всім як неньку треба захищати від ворогів.
   
А навіщо ви постійно даєте поради громадянам країни з якої ви накивали п*ятами в скрутну годину?
Повертатись воювати за неньку ви не бажаєте.
То займайтесь своїм життям на вашій новій батьківщині.
Все ж просто як двері.

я просто цирк люблю
 :shuffle:

   
Добре.
Тоді спитай себе, а навіщо барсу чи ще комусь в Україні твої заокеанські поради.
І питання теж. Повертайся і власним прикладом покажи всім як неньку треба захищати від ворогів.

постав мене в iгнор
немуЧЧся
 :)

   
я просто цирк люблю
 :shuffle:

Тобто ти підтвержуєш, що на цьому форумі ти клоун що тролить юзерів.
   
Тобто ти підтвержуєш, що на цьому форумі ти клоун що тролить юзерів.

неее
на я кловунiв люблю
 :)

   
постав мене в iгнор
немуЧЧся
 :)

Я нікого не ставлю в ігнор.
Я просто в три ходи показав всім твою тролячу суть і ти сам визнав що ти кловун.
Все ясно і без ігнорів.
То й ставлення до тебе як до кловуна.
Скачи далі.
   
Я нікого не ставлю в ігнор.
Я просто в три ходи показав всім твою тролячу суть і ти сам визнав що ти кловун.
Все ясно і без ігнорів.
То й ставлення до тебе як до кловуна.
Скачи далі.

ip - 7by7.de
абнюхайся киця
 :)


   
Решение по обмену было трудное, но правильное. Цемаха допросили и он следователей послал и на сотрудничество не шёл. Он и в суде так же бы отпирался, а какие лично против него есть доказательства? Так что для Гааги он бесполезный экспонат, так что выгодно его обменять было единственной возможностью освободить статусных пленных за которых хуйло держалось зубами.
Хоть что-то взамен получили. И да, Европарламенту, голландцам и австралийцам нужно было способствовать возвращению наших пленных все пять лет, а не сбросить все на нас. Ну воткакиу нас получилось так и получилось. Могли сделать лучше, так чего не сделали? А не сделали, так может стоить промолчать и порадоваться хоть такому прогрессу?
   
Re: Обмін: Австралія також розчарована видачею фігуранта по MH17

ip - 7by7.de
абнюхайся киця
 :)

А от дурість свою ти дарма вирішив показати.
Як тобі тепер айпі?
А ще стверджував що не кловун.
Кловун ти і є, ти останнім дописом це довів :lol:

Останнє редагування: 9 вересня 2019 09:09:17 від б_а_р_с
   
Я нікого не ставлю в ігнор.
Я просто в три ходи показав всім твою тролячу суть і ти сам визнав що ти кловун.
Все ясно і без ігнорів.
То й ставлення до тебе як до кловуна.
Скачи далі.
Все и так было ясно, ты просто лишний раз макнул его.
   
був класний естонский фiльм 2013
Откуда берётся пыль и куда деваются деньги
там группа актерiв, на хайпi, виграла през вибори, тiпа Голоборотько
але в них достатньо було розуму, розкрити свою афЕру, вiдмовитись вiд президенства ..iтд
 :shuffle:

а вам хай щастить
 :)

А тебе -- не(х) шастать, ок ?
   
А от дурість свою ти дарма вирішив показати.
Як тобі тепер айпі?
А ще стверджував що не кловун.
Кловун ти і є, ти останнім дописом це довів :lol:

це пiдпвержуе що ти бот
 :)

   
А Люксембург не высказывал еще обеспокоенности? Хоть они-то с нами?
   
А яка проблема в тому що Цемах переїхав до росіі? Росія підписала всі міжнародні конвенції щодо розслідувань і зобов'язана надавати інформацію і видавати міжнародних терористів. У чому проблема? Цемаха не відправили ж у Північну Корею чи Іран. Є міжнародні процесуальні інструменти якими повинні користуватись австралійці з голланцями, тож уперед.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія