Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вот все гонят на Парасюка

Re: вот все гонят на Парасюка

А що такі обрізані прогнози тре ж до кінця описувати:
Крим наш, кілька тисяч українців живі, Янукович Президент.

А чого Овоч президент? вибори були б в березні 2015
   
Re: вот все гонят на Парасюка

а ведь если бы не его речь на майдане был бы русский мир в Киеве.

Нельзя его садить. он как Чапаев и лейтенант Шмидт в одном лице

Посадив его власть сделает фатальную  ошибку

його РЄЧЬ гімна варта
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Поскребешь немного прихильники певної політсили мразь и обнаружишь приверженца русского мира.

Піздьоооожж, таке собі самовиправдання мудака-патріота. Що сам працює на розвал України.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

ФСБшник Парасюк організував Майдан
і Майдан винен, що Крим анексували і на Донбасі війна.
А СБУшник виявляється не має вини у цих подіях.
Яка  оригінальна логіка.

Майдан вели в потрібному напрямку. Майдан просто використали для своїх цілей. Використали всі, крім купки найближго оточення Овоча, яких відкинули від корита.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

"На майдані коло церкви
революція іде.
— Хай чабан! — усі гукнули,—
за отамана буде.

Прощавайте, ждіте волі,—
гей, на коні, всі у путь!
Закипіло, зашуміло —
тільки прапори цвітуть…

На майдані коло церкви
постмутились матері:
та світи ж ти їм дорогу,
ясен місяць угорі!

На майдані пил спадає.
Замовкає річ…
Вечір.
Ніч."

1918
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Майдан вели в потрібному напрямку. Майдан просто використали для своїх цілей. Використали всі, крім купки найближго оточення Овоча, яких відкинули від корита.

Так, я використав майдан у своїх цілях а саме - євроінтеграція, овоча нах, подальші реформи. Зажити відразу як у європі не те що цілі не  було, я як би розумів, на відміну від упоротих "патріотів", що так не буде.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Парасюка не пускали на сцену - потому что боялись.
Теперь его боятся в раде.
А чего его боятся - просто он представляет мнение народа.
Неужели они боятся свой народ.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Поскребешь немного прихильники певної політсили мразь и обнаружишь приверженца русского мира.

Так це риги в минулому.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

А Вы почитайте Vad_Sv, Veni-vidi, _GP_, Potato, WestNik, Serge_D, и еще не то увидите.

та читаю, куди ж без них
Vad_Sv, наприклад, обстоює версію Хуйла про громадянську війну в Україні,
совпадєніє? не думау(С)
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Парасюка не пускали на сцену - потому что боялись.
Теперь его боятся в раде.
А чего его боятся - просто он представляет мнение народа.
Неужели они боятся свой народ.


Парасюк - це український народ....   Шиза вже давно зашкалила....
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Піздьоооожж, таке собі самовиправдання мудака-патріота. Що сам працює на розвал України.

Серьожка , а тобі хто краще Порошенко чи Янукович ? Я думаю для тебе як рига  важкий вибір.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Майдан вели в потрібному напрямку. Майдан просто використали для своїх цілей. Використали всі, крім купки найближго оточення Овоча, яких відкинули від корита.

як завжди - відтарабанив
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Так, я використав майдан у своїх цілях а саме - євроінтеграція, овоча нах, подальші реформи. Зажити відразу як у європі не те що цілі не  було, я як би розумів, на відміну від упоротих "патріотів", що так не буде.

то ти використав, а народ став жебрати та в безпросвітних злиднях жити, зп 100 баксів, українці обидлячуються.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Так, я використав майдан у своїх цілях а саме - євроінтеграція, овоча нах, подальші реформи. Зажити відразу як у європі не те що цілі не  було, я як би розумів, на відміну від упоротих "патріотів", що так не буде.

СірийКардинал-2  :weep:
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Покращення  [ua]
   
Re: вот все гонят на Парасюка

ОТ якщо чесно - мені не приємний цей інцидент - але я прекрасно розумію - по іншому до нашої влади нічого не доходить. Тому треба п***а !!!!!! Можливо і вішати на стовбах. Пару судей і прокурорів - пісмля цього всі будуть як шовкові.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

ОТ якщо чесно - мені не приємний цей інцидент - але я прекрасно розумію - по іншому до нашої влади нічого не доходить. Тому треба п***а !!!!!! Можливо і вішати на стовбах. Пару судей і прокурорів - пісмля цього всі будуть як шовкові.
Согласен на все 100!!!
Иначе-не доходит! А все вопли-у нас есть суд,самый украинский суд,у нас есть прокуратура....
до ЖОПЫ! НИЧЕГО у нас нет ни суда ,ни прокуратуры и  ни одна падла ничего НЕ БОИТСЯ!
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Согласен на все 100!!!
Иначе-не доходит! А все вопли-у нас есть суд,самый украинский суд,у нас есть прокуратура....
до ЖОПЫ! НИЧЕГО у нас нет ни суда ,ни прокуратуры и  ни одна падла ничего НЕ БОИТСЯ!

101 %
   
Re: вот все гонят на Парасюка

И в продолжение:
В чём сила порядка в Белоруссии?
Там каждый редиска твёрдо знает,что Батя найдёт и покарает без суда и следствия...
А может и с судом и следствием... Как захочет...
Главное ,что бы каждый знал...
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Когда у нас будут БОЯТСЯ суда и прокурора все ,начиная с президента-не надо будет Парасюка!
Вот и весь сказ.
   
Re: вот все гонят на Парасюка


Кстати-японский Парасюк!
   
Re: вот все гонят на Парасюка

а ведь если бы не его речь на майдане был бы русский мир в Киеве.
Посадив его власть сделает фатальную  ошибку
Ти балван-значить в нього є право вбивати ногою в голову?

   
Re: вот все гонят на Парасюка

На рахунок Парасуюка він повністю правий коли дав тому в пику ногою, є дине в чому він не правий це те що треба було вистрілити тій гниді в голову з пістолета...

Я бачви відео на 112 що там було реально, СБУ-шника повісити мало за те що він робив. Взагалі в усіх країнах ЄС на парасюукаь лаяли а вигнали б СБУ-шника він взагаліб не потрапивби на то засідання і давно бувби звільнений раз, як би він так поводився в ЄС я вас запевняю там би журналісти його самі в голову би захирячили.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Ти балван-значить в нього є право вбивати ногою в голову?

Можеш порохобот не тридніти у нього в тій ситуації не право було а обовязок пристрілити того СБУШника, так що він навіть не виконав свій обовязок, і можите не тикати ЄС тому що в ЄС СБушник вилитів би з роботи давно а при тій поведінці що він проявив йогоб самі журналістиб пристрілили, якщо ви думаєте що булоб інакше ви просто незнаєте ціності Єврожопи.

Вонючі СБушники і порохоботи які готові тим сбушникам коєеш лизати....
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Смотря с чем вы сравниваете поступок Парасюка.

Сегодня вы жрете рябчиков, делите бабло, лапаете в своих кабинетах наших женщин.
Канечна поступок Парасюка - ногой по спине - ужасен и жесток. Так и устрицей можно подавиться.

А вот что будет через год, когда манюпасам надоест ваш трындеж.
Сидя в яме и на животе уползая в сторону расейской границы, не так уж и страшен пиндос Парасюка.
Ну пнул он силовика. Че было орать.
Так теперь все в   -опе.
   
Re: вот все гонят на Парасюка

 (P)
   
Re: вот все гонят на Парасюка Нове

то ти використав, а народ став жебрати та в безпросвітних злиднях жити, зп 100 баксів, українці обидлячуються.

То треба було януковича "нароту" залишити.. при ньому було б краще, у рускому мірі. Я ж вважаю що заради свободи можна потерпіти матеріальні негаразди. Знову ж таки лише розумововідсталі могли сподіватися що піля потрясінь на майдані вони заживуть одразу краще і навіть не постраждають.. А тим паче після війни.

Останнє редагування: 20 листопада 2015 13:15:36 від Serge_D
   
Re: вот все гонят на Парасюка

Серьожка , а тобі хто краще Порошенко чи Янукович ? Я думаю для тебе як рига  важкий вибір.

По перше безумовно Порошенко. Лише дибіли розумово відсталі можуть задавати такі потання та порівнювати.
По друге начепити ярлик "рига" на того хто ніколи ім не був  це безумовно сильний хід "патріота" синьожопого дрища Людаса.  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія