Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли... B-)

Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Скільки тобі ще дати часу, щоб ти навчився давати конкретні відповіді на конкретні запитання?

5? 7 місяців? рік чи більше? Мені сидіти в самобанах такої тривалості не важко, якщо я не бачу сенсу в своєму перебуванні тут.

То коли буде відповідь на те моє запитання?  Озвуч її. Чи мені треба почекати, поки ти наважишся? Скільки чекати?
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

я тебе запитую: вона бреше чи ні?
повнота не є повною
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

повнота не є повною
в чому вона бреше і в чому каже правду, якщо ти вважаєш, що однозначно відповісти не можеш на те моє запитання.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

в чому вона бреше і в чому каже правду, якщо ти вважаєш, що однозначно відповісти не можеш на те моє запитання.
склади до купи елементарне
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

склади до купи елементарне
ось тобі все те твоє елементарне - тобі треба, ти і складай, а мені дай конкретну відповідь: вона тут бреше чи ні??

того кому ти не потрібна.
я навіть не знаю, де тут можна знайти якісь полумєри, адже текст однозначний і не може трактуватися двояко. Що там ще складати?
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

мене не цікавить ця твоя вода. Там запитання передбачає лише відповідь так, або ні. Я у процитованому твоєму тексті нічого такого не бачу.

То де конкретна коротка відповідь на поставлене мною запитання?

Запитую ше раз: вона бреше чи ні про твоє ставлення до мене?
Так чи ні?

Припини викручуватися.
(tu) суперова інструкція як терором змушувати незнайомого чоловіка освідчитись в коханні :lol:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Скільки тобі ще дати часу, щоб ти навчився давати конкретні відповіді на конкретні запитання?

5? 7 місяців? рік чи більше? Мені сидіти в самобанах такої тривалості не важко, якщо я не бачу сенсу в своєму перебуванні тут.

То коли буде відповідь на те моє запитання?  Озвуч її. Чи мені треба почекати, поки ти наважишся? Скільки чекати?
вмикай лампу і направляй йому в обличчя, пора.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

склади до купи елементарне
мася, нада женіцца, а нє будєш брать - атключім гас :butcher:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

ось тобі все те твоє елементарне - тобі треба, ти і складай, а мені дай конкретну відповідь: вона тут бреше чи ні??

я навіть не знаю, де тут можна знайти якісь полумєри, адже текст однозначний і не може трактуватися двояко. Що там ще складати?
кароффка, ти явно щось неправильно робиш :nea: 
ефекту ж нема, тому треба змінити тактику,
адже стратегію ти явно змінювати не готова
(в якості потенційного жениха розглянути Тимка)
тому дотискаєм масю - канчяй занімацца самодєятільносцю і забий в гугиль запит
"як дістати за печінку і одночасно вижерти мізки кавалєру
аби він погодився одружуватись со знойной женщіной
околобальзаковского возраста с околохабалістими замашками"
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

ось тобі все те твоє елементарне - тобі треба, ти і складай, а мені дай конкретну відповідь: вона тут бреше чи ні??

я навіть не знаю, де тут можна знайти якісь полумєри, адже текст однозначний і не може трактуватися двояко. Що там ще складати?
1. ТОБІ треба!
 2. Текст не однозначний.
           
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

1. ТОБІ треба!
 2. Текст не однозначний.
           
мася, по-перше, не кричи на мене - я цього дуже не люблю. Тим більше, що повода для крику я тобі не давала.

По-друге, що саме мені треба? Щось складати? Дик, це твоя ініціатива - ти її і виконуй, а мені від тебе лише потрібна відповідь: бреше чи правду каже у виділеному мною тексті з п'яти слів та ідіотка, яку ти чомусь боїшся. Таке враження, ніби вона має на тебе якийсь компромат та ти боїшся, що вона може його викласти у пабліку, або комусь зацікавленому надіслати. Невже ти додумався їй надіслати фото свого М16 і тепер трусишся за своє реноме?

По-третє, постарайся давати конкретні відповіді на мої цілком конкретні запитання. Я не люблю мутних Особєй. Не падай на рівному місці в моїх очах.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

мася, мені від тебе лише потрібна відповідь: бреше чи правду каже
"у попА билА сабака, он єйо любіл.."(ц) :facepalm:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Маась, тут ця твоя дурепішя ось що про тебе вивезла. Зверни увагу: я її за песдьонку не тянула гівняти таій нік у тій гавновєтачькі по поркі нумерного:

це через ревнощі до магістра? :D  ну нє вінаватая Я!!! Он сам прішол :blush2:
От такі то гавняні у тебе подружайки, шо готові тебе втоптати в бруд на рівному місці за нізащо.
Так куди ти там кажеш до неї прийшов і чого? Геронтофіл, шолє? Ну, я від тебе такого не чекала.

Про всяк випадок закидаю ссилку тобі у лічьку, щоб швидше поочитав те її серлиння і належним чином прореагував, бо вона так вгівняє в той срачь твій нік, шо і не радий будеш, що не послухався тоді мого прохання з лічьки не звязуватися з тим недотраханим унилим гавном.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Писи. Тіліграму атправіла тчк
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

для початку трішечки підкоректуй свої запитання, і тоді зрозумієш, що бінарна логіка не для цього випадку  B-)
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

для початку трішечки підкоректуй свої запитання, і тоді зрозумієш, що бінарна логіка не для цього випадку  B-)
я бінарну льогіку не вчила, бо гуманітарій, ти знаєш який, тому ти її даремно сюди приплів.

Так що там із брехлинням твоєї подружайки, больної на голову. Вона брехала, чи правду сказала? Текст ти памятаєш - вона там за тебе розписалася у журналі загсу. І піздніще сказала, шо ти тепер облизуєш її калєнкі. Це правда? Навіщо тобі та стара кашолка?

Я не забагато тобі поставила запитань? Ти спроможний на всі їх дати відповіді?
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

я бінарну льогіку не вчила
та виявляється що ти ще багато чого не вчила,
без чого людина не може вважатись притомною  :sad:
лише матюків навчили тебе навідмінно,
хз в якому портовому закладі :facepalm:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Мася, заткни цю свою брехливу серуху, бо вона мені перекрикує тебе - я можу або не почути тебе, або не правильно тебе зрозуміти. Ти чого її до цього часу не виховав як правильно поводитися серед дорослих людей? Ну, або взагалі її між люди не випускай, якщо воно настільки не кероване.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Тіліграму атправіла тчк
ачнізь! інтернет руліт! :fool:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

я бінарну льогіку не вчила, бо гуманітарій, ти знаєш який, тому ти її даремно сюди приплів.

Так що там із брехлинням твоєї подружайки, больної на голову. Вона брехала, чи правду сказала? Текст ти памятаєш - вона там за тебе розписалася у журналі загсу. І піздніще сказала, шо ти тепер облизуєш її калєнкі. Це правда? Навіщо тобі та стара кашолка?

Я не забагато тобі поставила запитань? Ти спроможний на всі їх дати відповіді?
а дарма не вчила, зате експлуатуєш на всі 200% ... гаразд, зайдемо з іншого боку. раз ти гуманітарій, дай означення брехні
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

а дарма не вчила, зате експлуатуєш на всі 200% ... гаразд, зайдемо з іншого боку. раз ти гуманітарій, дай означення брехні
ой, мась, та хто ж не знає, що таке брехня. От все, що каже тальнівська манда - то все брехня. Тобто, брехня - то інформація, що не відповідає дійсності.

А так як те брехло вирішило тут замість тебе ускрізь порозписуватися прямо в твоїй присутності, то я тебе і запитую: з какіх буйов ти це їй дозволяєш? За що вона тебе так міцно тримає, що ти боїшся навіть і поворухнутися. Невже за яйки? Ти шо, вже встиг встромити свого пісика в те смердюче лайно? Нуу, мась... З твого боку це було дуже необачно. Я тепер навіть і не знаю, як і чим я можу тобі допомогти. Тепер ти должен тока жкніцца на нєй, бєспєсди.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

ой, мась, та хто ж не знає, що таке брехня. От все, що каже тальнівська манда - то все брехня. Тобто, брехня - то інформація, що не відповідає дійсності.

А так як те брехло вирішило тут замість тебе ускрізь порозписуватися прямо в твоїй присутності, то я тебе і запитую: з какіх буйов ти це їй дозволяєш? За що вона тебе так міцно тримає, що ти боїшся навіть і поворухнутися. Невже за яйки? Ти шо, вже встиг встромити свого пісика в те смердюче лайно? Нуу, мась... З твого боку це було дуже необачно. Я тепер навіть і не знаю, як і чим я можу тобі допомогти. Тепер ти должен тока жкніцца на нєй, бєспєсди.
помиляєшся.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

помиляєшся.
мася, ти на заняттях чим займався замість вивчення предмету і перш за все понятійного апарату? Мабуть, рибок жарив отам поза углами. Не віриш мені - читай підручники.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

помиляєшся.
ладно, твоя версія трактування цього поняття, але не просто як твоє особисте його сприйняття, а у привязці до то, що ти хотів мені розказати, звернувшись перш за все до однозначного читання одних і тих же категорій обома сторонами. Стаємо обоє на одні й ті ж рейки і розбираємося. Але не факт, що я прийму твоє уявлення за основу.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

ладно, твоя версія трактування цього поняття, але не просто як твоє особисте його сприйняття, а у привязці до то, що ти хотів мені розказати, звернувшись перш за все до однозначного читання одних і тих же категорій обома сторонами. Стаємо обоє на одні й ті ж рейки і розбираємося. Але не факт, що я прийму твоє уявлення за основу.
золотце, на відміну від декого я штани спідниці не протирав на заняттях.  B-) гаразд, остання спроба. підказую- чому я сказав "помиляєшся" а не "брешеш"?
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

золотце, на відміну від декого я штани спідниці не протирав на заняттях.  B-) гаразд, остання спроба. підказую- чому я сказав "помиляєшся" а не "брешеш"?
е не, мася. В даному випадку цей варіант трактування неправдивості інформації в проекції ставлення до неї самого подавача інформації не як умисел, а як наївна віра в її істинність, є недоцільною, бо ти із самого початку не сказав, що ВОНА ПОМИЛЯЄТЬСЯ. Отже, залишається лише два варіанти, прийнятних до даної ситуації: свідомо бреше, або каже правду.

Писи. Ми не розглядаємо ЇЇ ставлення до викладеної нею інформації. Ми розглядаємо ТВОЮ оцінку тієї її інформації. А вона чомусь слизькувата.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

е не, мася. В даному випадку цей варіант трактування неправдивості інформації в проекції ставлення до неї самого подавача інформації не як умисел, а як наївна віра в її істинність, є недоцільною, бо ти із самого початку не сказав, що ВОНА ПОМИЛЯЄТЬСЯ. Отже, залишається лише два варіанти, прийнятних до даної ситуації: свідомо бреше, або каже правду.

Писи. Ми не розглядаємо ЇЇ ставлення до викладеної нею інформації. Ми розглядаємо ТВОЮ оцінку тієї її інформації. А вона чомусь слизькувата.
ні золотце! це ТИ з самого початку БЕЗАПЕЛЯЦІЙНО заявила, що кадра БРЕШЕ.  B-)
п.с. але я радий, шо ти погуглила вікію
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

ні золотце! це ТИ з самого початку БЕЗАПЕЛЯЦІЙНО заявила, що кадра БРЕШЕ.  B-)
п.с. але я радий, шо ти погуглила вікію

Ти захищаєш це хворе і чокнуте?

В тебе вже репутація неделекого дописувача яким Кдара маніпулює як їх хочеться...

Я надіюсь ти зробив вірні висновки...

Реально кадра просто хвора шизофренічка яка бреше про свою цноту і яка отримує задовлення від того що зманіпулювавши іншими вони їм зробила зло, і вони тупі ще за це вдячні.

Реально це усім кидається в очі, оця її особливість.

Ну ти зрозумів...
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Старість - це коли масю два роки тягнеш в загс, а він в свій неповний полтіннік ще й звєрскі опирається.
є версія що він у загс таки хоче, але з іншою :umnik2:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Ти захищаєш це хворе і чокнуте?

В тебе вже репутація неделекого дописувача яким Кдара маніпулює як їх хочеться...

Я надіюсь ти зробив вірні висновки...

Реально кадра просто хвора шизофренічка яка бреше про свою цноту і яка отримує задовлення від того що зманіпулювавши іншими вони їм зробила зло, і вони тупі ще за це вдячні.

Реально це усім кидається в очі, оця її особливість.

Ну ти зрозумів...
тіммі....  :facepalm:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

є версія що він у загс таки хоче, але з іншою :umnik2:
бінго! тіки забігаючи наперед, хвуп її не знає!  :gigi:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

тіммі....  :facepalm:
ото підходяща кандидатура для кароффки! (tu)
дарма вона не розглядає його як об"єкт для волочіння в загс :D
він вже і так натякає, і сяк, і співчуває кароффці, і про клітор все вивчив,
ну практично готовий до сімейного життя, і з вибором визначився,
не вистачає лише кароффкиного налигача,
яким вона вже два роки безуспішно розмахує в іншому напрямку 8-:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

бінго!
:drinks:

тіки забігаючи наперед, хвуп її не знає!  :gigi:
і це чудово! (tu) можна собі уявити
що з нею зробили б тут карофка
+ сосьостри включно з Бандер1вцем :facepalm:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

тіммі....  :facepalm:

Ти зараз нічим не відрізняєшся в тупості від Мирослави і Кароффки, вони 2 роки дружили з Кадрою поки не бачили ща та просто як шизофренік отримує задоволення що їх підставляє...Кстаті вона це робить з одобрямс Оллдбоя. Він слідкує за своїм пацієнтом Кадрою.

Цікаво ти будеш розумніший за Мирославу і Кароффку і здогадаєшся за 6 місяців чи як всі 2-3 роки буде потрібно щоб дійшло те що Мені було очевидно відразу?

Що з себе представляє хвора потвора Кадра....

Реально просто хвора яка отримує задоволення цькуючих інших і підставляючи інших.

Скоро будеш также нерукостискаємий, як її друг Нумерний.  :facepalm1:

   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Н-да, деякі люди на крик там провалля з гівном розганяються і туди пригають у гівно...

Буває.
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

:drinks:

і це чудово! (tu) можна собі уявити
що з нею зробили б тут карофка
+ сосьостри включно з Бандер1вцем :facepalm:
а бандерівець тут при чому? :shuffle:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

Ти зараз нічим не відрізняєшся в тупості від Мирослави і Кароффки, вони 2 роки дружили з Кадрою поки не бачили ща та просто як шизофренік отримує задоволення що їх підставляє...Кстаті вона це робить з одобрямс Оллдбоя. Він слідкує за своїм пацієнтом Кадрою.

Цікаво ти будеш розумніший за Мирославу і Кароффку і здогадаєшся за 6 місяців чи як всі 2-3 роки буде потрібно щоб дійшло те що Мені було очевидно відразу?

Що з себе представляє хвора потвора Кадра....

Реально просто хвора яка отримує задоволення цькуючих інших і підставляючи інших.

Скоро будеш также нерукостискаємий, як її друг Нумерний.  :facepalm1:
тіммі-і-і!  :(
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

а бандерівець тут при чому? :shuffle:
він зараз у них підкаблучник,
"вириває матку"(ц) неугодним їм жінкам. :facepalm:
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

тіммі-і-і!  :(
ти справді читаєш ті нотатки брєдні Божевільного? ;o
   
Re: Зьєлєбобіки.. ну... ви зрозуміли...  B-)

ти справді читаєш ті нотатки брєдні Божевільного? ;o
інколи доволі оригінально і не позбавлені раціональних речей
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія