Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я так розумію ти один з них?
І коли гвалтують їх дочок, то вони скиглять "потерпи ще трохи донечко, їх тільки троє ще в черзі залишилось".
Совкова ватна свиня олдвуд вірить тільки в гроші і тещу)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

І чюжими житями а так не буде ви крокуєте в ЕС там все по іншому

Коли туди прийдуть кацапи, то буде так само як в Україні зараз.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Що цікаво - про ЧБ з плоскогубцями це вже як мем, бо всі про це знають і ніхто не дивується. Але в мене всі ЧБ були з заводською ручкою-перемикачем, чи то механізм змащували вчасно, чи глядачі від контенту не сильно нервували, тому й нічого не ламали  :laugh:
Там механізм п***а - наполовину зрізаний циліндр і ручка з якогось гівна
Може користувались супер обережно
Навіть на радіо ці ручки ламались)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Є нюанс - війна була не на території штатів)

 (tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пішов нахуй гівно собаче
І не плодись) хоча про що це я - ти ж одинак)
Навіть якщо я сама огидна істота на світі це не змінює факту що ти чмошник який не пішов воювати
Якщо тобі легшає від того що хтось більш огидний ніж ти у відношенні до твого персонального вчинку то це означає що ти повний    інфантил
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Навіть якщо я сама огидна істота на світі це не змінює факту що ти чмошник який не пішов воювати
Якщо тобі легшає від того що хтось більш огидний ніж ти у відношенні до твого персонального вчинку то це означає що ти повний    інфантил
Пішов нахуй, чмо миршаве
Ти вже в європейський суд подав?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Просто для деяких людей появиться нова чорна пляма на карті, такі самі, як Північна Корея, Китай і Московщина. Куди вже ні ногою.

Зрештою ти правий, коли всі бажаючі перепливуть Тису, щоб скористатися консульськими послугами. То ота "пляма на карті" буде точно чорна, бо буде частиною кацапії.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Зрештою ти правий, коли всі бажаючі перепливуть Тису, щоб скористатися консульськими послугами. То ота "пляма на карті" буде точно чорна, бо буде частиною кацапії.
Хай котяться к хуям
Донатери срані)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ухилянтам і членам їх сімей не надавати жодних субсидій.
Заборонити голосувати на виборах.
Дітей ухилянтів не брати в садок, школу.

Хтось підніме вже 59ту статтю? Там ідей дохуя і трохи.

Якщо чесно, не розумію що за істерика. Вовк, коли хоче жити, відгризає собі лапу. А тут якісь ухилянти за кордоном.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

І коли гвалтують їх дочок, то вони скиглять "потерпи ще трохи донечко, їх тільки троє ще в черзі залишилось".

Тут буде трохи нестандартна думка. Дітей, дочок, не-комбатантів треба рятувати по-любому. Якщо під загрозою наступу ворога 90% дівчат вчасно врятували, то ті 10% що залишилися, вони під кратним ударом і ризиком. Ні, це ніяк не victim-blaming, а просто математика і жахи війни. Тим не менш, той хто скиглить "потерпи трохи, донечко" - це той лузер, який не зміг захистити дитину завчасно, навіть коли мав можливість
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пішов нахуй, чмо миршаве
Ти вже в європейський суд подав?)
:facepalm1:
Безвідносно до того яка я огидна істота ти чмошник який не пішов воювати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А кацапи що пишуть?)

 (tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Тут буде трохи нестандартна думка. Дітей, дочок, не-комбатантів треба рятувати по-любому. Якщо під загрозою наступу ворога 90% дівчат вчасно врятували, то ті 10% що залишилися, вони під кратним ударом і ризиком. Ні, це ніяк не victim-blaming, а просто математика і жахи війни. Тим не менш, той хто скиглить "потерпи трохи, донечко" - це той лузер, який не зміг захистити дитину завчасно, навіть коли мав можливість
Під яким ризиком ухилянти з сімʼями в Польщі?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

:facepalm1:
Безвідносно до того яка я огидна істота ти чмошник який не пішов воювати
В нас не пішло воювати 98 відсотків громадян
Ти про що, іблан?
І тільки кілька відсотків таких уєбанів як ти здриснули за кордон)
Такшо здохни - ти непотрібен навіть для тцк)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А тут якісь ухилянти за кордоном
208.81.207.---
Ontario/Canada
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В нас не пішло воювати 98 відсотків громадян
Будь який чоловік який після Бучі не пішов у військо повне чмо
Шукай собі які завгодно виправдання якщо тобі від того легше
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тут буде трохи нестандартна думка. Дітей, дочок, не-комбатантів треба рятувати по-любому. Якщо під загрозою наступу ворога 90% дівчат вчасно врятували, то ті 10% що залишилися, вони під кратним ударом і ризиком. Ні, це ніяк не victim-blaming, а просто математика і жахи війни. Тим не менш, той хто скиглить "потерпи трохи, донечко" - це той лузер, який не зміг захистити дитину завчасно, навіть коли мав можливість

Ти дуже погано розумієш написане. Буває. Малограмний мабуть.
Ця жирна свиня з Брайтона написала, що оті що будуть скиглити кращі люди ніж воїни ВСУ. Тому що воїни ВСУ воюють і вбивають.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Під яким ризиком ухилянти з сімʼями в Польщі?)

То репліка була до Вуда, який давно емігрант і точно не в Польші. Але відповідаю на питання: сім'ї не-комбатантів, що релоковані в Польшу, це як раз щоб не надати ворогу насолоди "гвалтування по черзі", а мирняку не пережити ці жахи. А то бач, зараз пишаються, як 88 річний дідусь пішов пішки з ТОТ і відмовився від кацапського паспорту. А скільки сидить до останнього або ждуни? Чи ждунів не гвалтують?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ontario/Canada

Що хотів сказати? Я що, тут скиглю як мене ображає Україна?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Навіть зелена ковбаса незадоволена ) Будьте як exe_zp - все одно твердо "Петро, Ліндон, Петро, Ліндон", хоч ухилянстську сраку підпалили в ОП та на Банковій.

 (tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Будь який чоловік який після Бучі не пішов у військо повне чмо
Шукай собі які завгодно виправдання якщо тобі від того легше
Ти з Бучі?
Якщо ні то пішов нахуй, дибіл
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

відмова (чи блокування) в наданні консульских послуг недостатня підстава щоб змінити статус перебування з тимчасового захисту на індивідуальний біженський
до кінця війни всі хто отримав тимчасовий захист з тим статусом і залишаться
крім тих хто отримає "вищу" візу як чоловік/дружина сім'ї громадянина країни ЄУ чи карту країни рівня блюкарт+
тобто тих хто змінить статус в законний спосіб

блокування надання консульських послуг міграційні органи в країні  перебування НІЯК не іпуть
тому ніякого збудження з їх боку не буде
також малоймовірно знайти міграційного адвоката що викрутить з такого блокування якісь профіти для клієнта

в класичних біженців взагалі вилучають паспорти на етапі розгляду заяви і апеляції
справи тривають роками - закордонні національні паспорти часто протерміновуються  і їм можуть  видати паспорт іноземця
з ним і живуть і подорожують 

отримують його лише ті хто доведе що в розумний (zumutbare) спосіб національний паспорт він отримати не може
його не дають налівонаправо
там норм бюрократія
розглядають прискіпливо і індивідуально
в німців він виглядає так

Показати зображення...
хто пише що в кордонах ЄУ Може їздити лише з пластиком посвідчення на проживання як то блюкарта іале без національного закордонного паспорта порада не ризикуйте
можна попасти в халепу навіть не використовуючи авіа чи залізницю чи фліксбус на авто
чимало випадків на тзв дойчькутку з зальцбурга в інсбрук через фрн без паспорта дойчі творити проблеми
краще забути пластик від АТ але не укрпаспорт (якщо моногомадянство)

...
по темі щоб двічі не вставати
рішення зрозуміле
але хто на консульскому обліку вже був то бажання тягнути "ухилянта" до консула малозрозуміле
практично воно нічого не дасть

потрібно розуміти що навіть з тим українець в Україні і закордоном мають однакові обов'язки щодо військової служби все ж мають різні можливості (відсутність житла та доходів в Україні)
тобто українець що живе в Україні може очікувати повістки скільки завгодно часу вдома то закордонний українець при перетині кордону в Україну стає фактично бомжем.
не всі мають житло родину і тд

і це поглядом з України  малозрозуміло тому малоцікаво але з цього боку для тих хто пару десятків років за кордоном має житло роботу дітей тут то проблема

резюме
-Україна має право на такий крок (влом гуглити закони ізраіловки  але то очевидно що не прецедент) і це рішення нмд погоджено з бюрокоатами єу 
-на отримання іншого статусу в країні перебування це рішення не вплине
-ті хто під тимчасовим захистом його змінити не зможуть (крім в "вищий бік)
-в кого виходить термін закордонного паспорта  можна пробувати отримати паспорт іноземця для подорожей
- не подорожуйте без паспорта 


 (tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

То репліка була до Вуда, який давно емігрант і точно не в Польші. Але відповідаю на питання: сім'ї не-комбатантів, що релоковані в Польшу, це як раз щоб не надати ворогу насолоди "гвалтування по черзі", а мирняку не пережити ці жахи. А то бач, зараз пишаються, як 88 річний дідусь пішов пішки з ТОТ і відмовився від кацапського паспорту. А скільки сидить до останнього або ждуни? Чи ждунів не гвалтують?
Більшість сімей некомбатантів закордоном з правого берега Дніпра - хто з них кого по черзі гвалтував - хай розбираються компетентні органи країн ЄС)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Репліка ковбасника каку


qaqy
23 квітня 2024 18:02:18
IP/Host: ---.res.spectrum.com
Ale, 23 квітня 2024 18:00:03
Навіщо
Ну треба ж мати якесь дійсне посвідчення особи
В цілому якась дурунвата ідея


Один в один


— Документ, Филипп Филиппыч, мне надо.
— Документ? Чёрт А, может быть, это как-нибудь
— Это уж — извиняюсь. Сами знаете, человеку без документов строго воспрещается существовать.)

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти дуже погано розумієш написане. Буває. Малограмний мабуть.
та куди ж мені :)

Ця жирна свиня з Брайтона написала, що оті що будуть скиглити кращі люди ніж воїни ВСУ. Тому що воїни ВСУ воюють і вбивають.
Не хочу і не буду адвокатом Вуда, він і сам, якщо що.

Але, хоча я ніби-то і не вмію читати  :shuffle: , з написаного мені здалося, що він про те, що далеко не кожен готовий вбивати. Чи то з релігійних, чи будь-яких інших власних переконань. Так буває, що люди, які за переконаннями не готові на вбивство, але вони все одно намагаються робити так, щоб рятувати життя своїм чи робити так, щоб ворог вбивав менше.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Звісно. Це черговий відосик. "як ми боремося зі всім поганим за все гарне" і назва для ворога є - осьо паказуємо вам пальцем.
А по факту "ніколи не вертайтеся". Бо нафік робити пачпорьт, коли можно зробити громадянство. Іншої країни.
По факту - мінус кільканадцять десятків чи сотні тисяч неповерненців. А працювати і жити тут кому? Потім? (якщо Божа ласка і ми переможемо)
Кого будемо на роботи запрошувати? Рабсила? (таджикістан, узбекістан, африка? - де стратегія?)
В уряді - діти якісь... чи кацапи... (кацапи того і хочуть - підірвати демографію, щоб України не було)

Перемагає не Божа ласка, а воїни. Ухилянти не перемагають.
Не думай про післязавтра, тому що ще є завтра, котре потрібно пережити.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти з Бучі?
Якщо ні то пішов нахуй, дибіл
:facepalm1: 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Люди які не збиралися повертатися погрожують не повернутися)

 (tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

:facepalm1: 
Лясни хуєм собі по лобі, дегенерат)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

(tu)
Я ще півроку тому запропонував забанити емігів - бо більшість з них - лайно собаче що чекає поразки України щоб виправдати свій вибір
Вони роками писали що Україні вони нічого не винні
А тепер їм Україна раптом щось винна
Дибіли
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

та куди ж мені :)

Не хочу і не буду адвокатом Вуда, він і сам, якщо що.

Але, хоча я ніби-то і не вмію читати  :shuffle: , з написаного мені здалося, що він про те, що далеко не кожен готовий вбивати. Чи то з релігійних, чи будь-яких інших власних переконань. Так буває, що люди, які за переконаннями не готові на вбивство, але вони все одно намагаються робити так, щоб рятувати життя своїм чи робити так, щоб ворог вбивав менше.

Ні! Не перекручуй. Він чітко написав, що оті що будуть скиглити кращі люди ніж воїни ВСУ.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Лясни хуєм собі по лобі, дегенерат)
Як це змінить тривіальний факт що ти сцикун  :-)o ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ні! Не перекручуй. Він чітко написав, що оті що будуть скиглити кращі люди ніж воїни ВСУ.
Не кажи
Синочки торбиночки і йобані євангелісти
Не готові вони вбивати)
А тіпу ті що в Україні готові вбивати з колиски)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
PAL

є щось таке як даблінська конвенція , тобто перша країна куди потрапляє біженець йому і дає азиль

це не зовсім так
в усякому випадку для українців це точно не так
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Як це змінить тривіальний факт що ти сцикун  :-)o ?
Це не змінить факту що ти нижчий старий підарас-ухилянт закордонний)
Дякую що не плодишся і не зганьбиш українців як етнос в майбутньому)
Іди поібись з негром і спатки, дибіл)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ми втратили ще одного годувальника  :weep:

 (tu)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це не змінить факту що ти нижчий старий підарас-ухилянт закордонний)
Дякую що не плодишся і не зганьбиш українців як етнос в майбутньому)
Іди поібись з негром і спатки, дибіл)
Те що ти сцикун взагалі не має відношення до мене це результат твого свідомого рішення
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Те що ти сцикун взагалі не має відношення до мене це результат твого свідомого рішення
Ти краще про себе подумай, бомж)
Засрав всю гілку своїми шмарклями)
Ти коли палити український паспорт будеш, дибіл?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це не слоган... Не знаю коли, не знаю як, всупереч, завдяки... вірю, хочу вірити, що так буде...

Що, віриш що Хтосі все вивезуть на собі, поки ти тут Україну паплюжиш.
Так от Хтосів все менше і менше і вони втомились.
А вірити, то не в окопі сидіти. Правда?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ні! Не перекручуй. Він чітко написав, що оті що будуть скиглити кращі люди ніж воїни ВСУ.

Намагаюсь не перекручувати. Перечитав ще раз діалог, Вуд написав: "є кращі люди, ніж ти", а ти це озвучив як: "є кращі люди ніж войни ВСУ".

По-перше, якщо ти воїн ЗСУ - респект, не знав, не відслідкував.

По-друге, навіть якщо й так, то трансформація від "є кращі люди, ніж ти" в "кращі люди, ніж воїни ЗСУ" - це як раз і є узагальнення і перекручування. Виправ мене, де я неправий і вибач - я зануда :)


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія