Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

ты всё время делишь Украину на ваши и наши. Ты сепар. Ты фактически раzжигаешь гражданскую войну, а когда запалает как в 1918-м ты сбежишь в Польшу.
так нельзя делать как ты делаешь

Громадянську війну в Україні провокують лише кацапомовні мігранти. Але вам такої не буде.
   
Вата палає, аж прям так все пожвавилось в нудному зеленому болоті  (tu)
   
хуйло ушел из Грузии? это новость, я не знал , никто не знал, и давно он ушел?

Як зайшов, так і пішов. У 2008. Інші території не були грузинськими з початку 90х, не хуйло туди танки вводив.
   
Турчинов вообще удивил. Считал его вменяемым человеком.

По этой теме не похоже

Це смішно навіть. Я в цій гілці спілкуюсь обома мовами а ти тількі свинособачою  :laugh:
   
я рад шо ты веришь хуйлу, всем его словам, что не удивляет.
А теперь пиши: Крым украинский, хуйло - хуйло

Я спілкуюся українською, це по замовчанню.

То хто з нас пише неправду?
хуйло не казав нічого про захист російськомовних?
Ваша аргументація хіба не така сама як його?
   
Вата палає, аж прям так все пожвавилось в нудному зеленому болоті  (tu)

Женемо потихеньку ворогів, женемо друзі!  (tu)
   
Як зайшов, так і пішов. У 2008. Інші території не були грузинськими з початку 90х, не хуйло туди танки вводив.

ну с тобой всё ясно
не были грузинскими говоришь, а какими они были?

   
Я спілкуюся українською, це по замовчанню.

То хто з нас пише неправду?
хуйло не казав нічого про захист російськомовних?
Ваша аргументація хіба не така сама як його?

хлопцы, а шо вы сразу не сказали, шо вы верователи в хуйло  и его слова ?
   
ну с тобой всё ясно
не были грузинскими говоришь, а какими они были?

Абхазькими і осетинськими, звісно.

Є такі народи.

Кожен народ має право на власну державу.

Абхази, курди, каталонці позбавлені цього права — як раніше українці чи ще раніше поляки.
   
а я згоден, що хуйло відмовився від окупації Грузії саме через ментально чуже населення

тобто, ідея сама, що як українці будуть максимально культурно далекими від Росії, то це зменшить імовірність окупації, вона безумовно правильна

а реалізація суїцидальна
   
До речі,
оці противники української на чолі з козаченьком Турчіноффим ущент розбивають/послаблюють позицію Олдбоя, який заявляє, що ніякої проблеми з українською нема.
Як бачимо, є.
Не перевелися ненависники і вороги самого існування української мови,
не кажучи вже про поновлення її прав і розширення сфери використання.

Вороженьки - козаченьки? Як таке може бути?
   
а я згоден, що хуйло відмовився від окупації Грузії саме через ментально чуже населення

тобто, ідея сама, що як українці будуть максимально культурно далекими від Росії, то це зменшить імовірність окупації, вона безумовно правильна

а реалізація суїцидальна

Реалізація може бути, але в впевних кордонах. Ото де і собаця порилася ... це і є розкол
   
до речі, поставте собі питання чому ті ж абхази, осетини, вони категорично проти грузинів, але готові жити в імперській Росії з росіянами, у яких культура значно відрізняється

Тому що російська імперська культура забезпечує мяку поступову асиміляцію, а грузинська, побудована на реваншизмі схожому на український, вона дає лише примітивну в лоб конфронтацію і спробу насильницької стрімкої уніфікації.

і такий примітивний лобовий напор дає реакцію прямо протилежну бажаній
   
Реалізація може бути, але в впевних кордонах. Ото де і собаця порилася ... це і є розкол

Ну якщо буде Україна в межах переважно україномовних областей, я проти не буду. Краще, аніж мати рускій мір від Карпат до Камчатки.
   
хлопцы, а шо вы сразу не сказали, шо вы верователи в хуйло  и его слова ?

Він теж, як і ви, виступає за  захист російськомовних.
Каже що їх тут утискають.
Ще каже що українців не існує, а існує лише один народ - російський.
І що він захистить цей народ.

   
до речі, поставте собі питання чому ті ж абхази, осетини, вони категорично проти грузинів, але готові жити в імперській Росії з росіянами, у яких культура значно відрізняється

Тому що російська імперська культура забезпечує мяку поступову асиміляцію, а грузинська, побудована на реваншизмі схожому на український, вона дає лише примітивну в лоб конфронтацію і спробу насильницької стрімкої уніфікації.

і такий примітивний лобовий напор дає реакцію прямо протилежну бажаній

Зараз тебе знищать ... :laugh:
   
до речі, поставте собі питання чому ті ж абхази, осетини, вони категорично проти грузинів, але готові жити в імперській Росії з росіянами, у яких культура значно відрізняється

Тому що російська імперська культура забезпечує мяку поступову асиміляцію, а грузинська, побудована на реваншизмі схожому на український, вона дає лише примітивну в лоб конфронтацію і спробу насильницької стрімкої уніфікації.

і такий примітивний лобовий напор дає реакцію прямо протилежну бажаній

Лишилося тільки довідатися який результат є для вас бажаним.
М'яка, поступова асиміляція кого з ким?

Останнє редагування: 19 лютого 2021 15:29:58 від Vad_Sv
   
Ну якщо буде Україна в межах переважно україномовних областей, я проти не буду. Краще, аніж мати рускій мір від Карпат до Камчатки.

О! Це друзі те що я писав. В суспільстві все більш викристалізовується розділ країни, а ви мені не вірили
Турч завжди пише правду, навіть гірку
   
Абхазькими і осетинськими, звісно.

Є такі народи.

Кожен народ має право на власну державу.

Абхази, курди, каталонці позбавлені цього права — як раніше українці чи ще раніше поляки.

да ты полностью повторяешь пропаганду росии
   
да ты полностью повторяешь пропаганду росии

Право народів на самовизначення - це не пропаганда рашки.
   
О! Це друзі те що я писав. В суспільстві все більш викристалізовується розділ країни, а ви мені не вірили
Турч завжди пише правду, навіть гірку

Ментальний розділ відбувся вже давно.
Разом з виникненням нової нації "радянський народ" (ватою, сучасною мовою)


Останнє редагування: 19 лютого 2021 15:37:16 від Vad_Sv
   
щось ти якось зовсім слабо перекручуєш, закон же про примус для касира а не покупця

спробуй іще разочок, може вийде

дуже вибіркове почуття справедливості. Дуже. Ти знаєш про який випадок на касі мова. Коли касирку облаяв дурень за використання української. Але "індивідуальна свобода" касирки не стосується. Якщо вона розмовляє українською, то ти вигадаєш купу виправдать чому вона повинна не робити цього. Твій розум обслуговує інтереси чогось дійсно жахливого. І оскільки це жахливе зараз контролює розум, то воно виправдає будь-який примус касирки. І назве це "індивідуальною свободою". А закон про усунення на старті мовних колізій буде названий нападом на російську мову.
   
Право народів на самовизначення - це не пропаганда рашки.
ї
Вважаєте що абхази скористалися цим правом?
   
дуже вибіркове почуття справедливості. Дуже. Ти знаєш про який випадок на касі мова. Коли касирку облаяв дурень за використання української. Але "індивідуальна свобода" касирки не стосується. Якщо вона розмовляє українською, то ти вигадаєш купу виправдать чому вона повинна не робити цього. Твій розум обслуговує інтереси чогось дійсно жахливого. І оскільки це жахливе зараз контролює розум, то воно виправдає будь-який примус касирки. І назве це "індивідуальною свободою". А закон про усунення на старті мовних колізій буде названий нападом на російську мову.


є багато випадків не коректної поведінки від україномовних або російськомовних
не можна все звести до правоти одних або інших

більше того, навіть одне і те ж законодавство має різний результат у різних регіонах країни.

скільки не повторюй мантру що Україна єдина, але це не відмінить усвідомлення того, що в реальності Україна дуже різна


а якщо цього не помічати, то уніфікація може і буде, але у значно менших кордонах
   
Ну якщо буде Україна в межах переважно україномовних областей, я проти не буду. Краще, аніж мати рускій мір від Карпат до Камчатки.

хорошо, допустим есть такое мнение.
 в каких  новых границах ты видишь Украину?
   
Ну якщо буде Україна в межах переважно україномовних областей, я проти не буду. Краще, аніж мати рускій мір від Карпат до Камчатки.
Бовдур!
   
російська імперська культура забезпечує мяку поступову асиміляцію
30 років на вивчення слова "тістечко"?
 40?...50?

   
ї
Вважаєте що абхази скористалися цим правом?

Кожен народ має таке право.
І абхази, і чеченці, і кримські татари.
   
Право народів на самовизначення - це не пропаганда рашки.
Щоб було право народу на самовизначення потрібен народ.
Розкажіть мені про той народ  що хоче самовизначатись?
   
Когда я был советским школьником, у нас в школе в пионерской комнате (или как ее там) сидела деваха, лет 20. Что-то там по внекласной работе. Пионервожатая, или как ее там. Она занималась организацией разных мероприятий - от школьных субботников и украшения коридоров к очередной годовщине "октября", до пробивания выступления школьных творческих коллективов в разных фольклорных фестивалях.

Забавным было то, что ее постоянно что-то не устраивало, и она орала, как резанная. А у нее, простите, были весьма выдающиеся "дойки". И вот представьте, они стоит перед тобой, орет про свои очередные "заветы великого ильича", а "дойки" дрынь-дрынь... дрынь-дрынь... А тебе 15 лет, и эти дойки перед твоей озабоченной  рожей дрынь-дрынь... :) Ну такие сладострастные воспоминания из детства. :)

К чему это я? Ах, да. Господа, типа, заканчивайте тут трясти своими "дойками". Хватит включать режим "идеологический идиот".

Кстати, тут деваху выгнали из школы с треском. Она организовала групповуху с 4-мя десятиклассниками. Правда нам так и не рассказали, где это было - в пионерской комнате, или еще где, один раз это было, и то был постоянный "клуб". И самое интересное, во время оргазма она тоже про "заветы великого ильича" скулила, или как?..
   
є багато випадків не коректної поведінки від україномовних або російськомовних
не можна все звести до правоти одних або інших

більше того, навіть одне і те ж законодавство має різний результат у різних регіонах країни.

скільки не повторюй мантру що Україна єдина, але це не відмінить усвідомлення того, що в реальності Україна дуже різна


а якщо цього не помічати, то уніфікація може і буде, але у значно менших кордонах

А тобі  що до того?
Ти  не українець в Україні не живеш тебе це яким  боком стосується?
   
хлопцы, а шо вы сразу не сказали, шо вы верователи в хуйло  и его слова ?

Як правильно називати хуйло?
Чий Крим?
   
Когда я был советским школьником, у нас в школе в пионерской комнате (или как ее там) сидела деваха, лет 20. Что-то там по внекласной работе. Пионервожатая, или как ее там. Она занималась организацией разных мероприятий - от школьных субботников и украшения коридоров к очередной годовщине "октября", до пробивания выступления школьных творческих коллективов в разных фольклорных фестивалях.

Забавным было то, что ее постоянно что-то не устраивало, и она орала, как резанная. А у нее, простите, были весьма выдающиеся "дойки". И вот представьте, они стоит перед тобой, орет про свои очередные "заветы великого ильича", а "дойки" дрынь-дрынь... дрынь-дрынь... А тебе 15 лет, и эти дойки перед твоей озабоченной  рожей дрынь-дрынь... :) Ну такие сладострастные воспоминания из детства. :)

К чему это я? Ах, да. Господа, типа, заканчивайте тут трясти своими "дойками". Хватит включать режим "идеологический идиот".

Кстати, тут деваху выгнали из школы с треском. Она организовала групповуху с 4-мя десятиклассниками. Правда нам так и не рассказали, где это было - в пионерской комнате, или еще где, один раз это было, и то был постоянный "клуб". И самое интересное, во время оргазма она тоже про "заветы великого ильича" скулила, или как?..

А тебе я бачу не взяли, а так хотілося.

Останнє редагування: 19 лютого 2021 16:18:21 від Людас
   
А тобі  що до того?
Ти  не українець в Україні не живеш тебе це яким  боком стосується?


ти ще шо за чудо в пір'ях  :laugh:
   
ти ще шо за чудо в пір'ях  :laugh:
А по суті. Ти особа  без роду,  без племені, живеш на чужині і нас намагаєшся повчати як нам  жити в своїй  хаті.
Знаєш приказку  про те  куди тобі іти  з своїми повчаннями?  :acute:

   
Щоб було право народу на самовизначення потрібен народ.
Розкажіть мені про той народ  що хоче самовизначатись?
Для цього придумали представницьку демократію.
   
Для цього придумали представницьку демократію.
Представницька  демократія і право на самовизначення це трішки різні речі.
   
А по суті. Ти особа  без роду,  без племені, живеш на чужині і нас намагаєшся повчати як нам  жити в своїй  хаті.
Знаєш приказку  про те  куди тобі іти  з своїми повчаннями?  :acute:


я у себе дома живу
а в чиїй хаті ти живеш, мене не цікавить, тим більше що пишеш ти явно із презервативного ніку, а значить чогось боїшся  :weep:
   
я у себе дома живу
а в чиїй хаті ти живеш, мене не цікавить, тим більше що пишеш ти явно із презервативного ніку, а значить чогось боїшся  :weep:
Ну про те  що ти  особа  без  роду та племені  ти не сперечаєшся?
Твоя хата в якій ти  живеш яке відношення має до України?
А перехід на нік це узагалі слив.  :pleasantr:
Тим більше  що і  з ніком ти попав пальцем в небо ну як  завжди.
   
Ну про те  що ти  особа  без  роду та племені  ти не сперечаєшся?
Твоя хата в якій ти  живеш яке відношення має до України?
А перехід на нік це узагалі слив.  :pleasantr:
Тим більше  що і  з ніком ти попав пальцем в небо ну як  завжди.


я хз хто ти таке, і чого ти всралось говорити по темі і вирішило, що я перед тобою маю виправдовуватись

мабуть черговий довбойоб із супіка, який через дислексію мене плутає із олд вудом


я сьогодні не подаю, іди собі, кузь  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія