Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

AlexUP бан на рік

AlexUP бан на рік

WTF, шановні? Кому він там наступив на маленькі?
   
Re: AlexUP бан на рік
nik

а хто це?
   
Re: AlexUP бан на рік

а хто це?
реальна людина, на відміну від тебе, яку знає багато юзерів
   
Re: AlexUP бан на рік
nik

хамство - це наше все  :laugh:  :facepalm1:
   
Re: AlexUP бан на рік

штабна робота?  :facepalm1:

это какой именно он штаб представляет? Умерьте пыл, бан на месяц максимум, война за окном
   
Re: AlexUP бан на рік

хамство - це наше все  :laugh:  :facepalm1:
засыпает город, просыпается мафия Канада
   
Re: AlexUP бан на рік

ІМХО , він не штабний просто трохи хворий придурок не більше ...
   
Re: AlexUP бан на рік

реальна людина, на відміну від тебе, яку знає багато юзерів

ага, памʼятаю він в редакцію УП ходив до тебе щось там тобі довести
   
Re: AlexUP бан на рік
nik

ага, памʼятаю він в редакцію УП ходив до тебе щось там тобі довести

схоже довів
   
Re: AlexUP бан на рік

ІМХО , він не штабний просто трохи хворий придурок не більше ...
Саме тому ти набивався йому в друзі?
   
Re: AlexUP бан на рік

Саме тому ти набивався йому в друзі?

в тебе неправдива інформація, я обмежую себе в спілкуванні з різного штибу придурками. Тому я ніяк не міг набиватись в друзі. Але я памʼятаю йому телефонував, дуже давно. Я завжди даю шанс людям і пробую налагодити якісь адекватні стосунки, перед тим як видалити з когось з  "списку норомальних".

 
   
Re: AlexUP бан на рік

Але я памʼятаю йому телефонував, дуже давно.
Не хочеш розказати яким чином ти заматчив телефон юзера AlexUP з реальною людиною?  Бо просто містика якась.  Є модератор форума УП, який знаходить персональні дані реальних юзерів. Цікаво, як це могло статитись???
   
Re: AlexUP бан на рік

Не хочеш розказати яким чином ти заматчив телефон юзера AlexUP з реальною людиною?  Бо просто містика якась.  Є модератор форума УП, який знаходить персональні дані реальних юзерів. Цікаво, як це могло статитись???

ні, це ти хочеш так сказати. не більше.
йому мій телефон передали, спільні друзі як я памʼятаю ... з проханням зателефонувати мені
чи то я написав його йому в особисті ... хз не памʼятаю було років зо 7 назад
   
Re: AlexUP бан на рік

Але я памʼятаю йому телефонував, дуже давно.
йому мій телефон передали
:laugh: Ми ще першу сторінку не перегорнули а ти вже як вуж на пательні.

Спочатку написав що це ти йому телефонував, але через 10 хв кажеш шо це йому твій номер передали.  Але ми то знаємо, як це було насправді  :laugh:
   
Re: AlexUP бан на рік

:laugh: Ми ще першу сторінку не перегорнули а ти вже як вуж на пательні.

Спочатку написав що це ти йому телефонував, але через 10 хв кажеш шо це йому твій номер передали.  Але ми то знаємо, як це було насправді  :laugh:

йой, біда яка, не ?  :lol:
знаєш ти тільки  що кицька прикопала, не більше ... то така твоя доля , бути при***ком який ніфіга не орієнтується в ситуації ...
ну але то таке, бувай друже :-) хорошого тобі вечора
   
Re: AlexUP бан на рік

ага, памʼятаю він в редакцію УП ходив до тебе щось там тобі довести
вживу ми познайомились вже під час цього вторгнення, коли з"ясовували, чи живий беггі, шукали всяке в бучу після звільнення і так далі
мені шкода, що більшість юзерів фупа (які тут ще лишились) перетворились на тупих погрємушек, які досі живуть затхлим зашкорублим минулим

тим самим минулим, якого вже давно не існує, і яке вже ніколи не повернеться
   
Re: AlexUP бан на рік

знаєш ти тільки  що кицька прикопала, не більше ... то така твоя доля , бути при***ком який ніфіга не орієнтується в ситуації ...
Звичайно, аякже  :laugh: Починається обмазування опонента продуктами власної життєдіяльності.  Ще раз повторюю - є 146% інфа про те як ти знайшов його номер телефона і це ти визнав сам.

Якщо комусь цікаво - модератор Luxetenebris зайшов у профіль юзера, глянув пошту, по цій пошті загуглив, знайшов інші персональні дані.  GDPR  (tu)
   
Re: AlexUP бан на рік

Звичайно, аякже  :laugh: Починається обмазування опонента продуктами власної життєдіяльності.  Ще раз повторюю - є 146% інфа про те як ти знайшов його номер телефона і це ти визнав сам.

Якщо комусь цікаво - модератор Luxetenebris зайшов у профіль юзера, глянув пошту, по цій пошті загуглив, знайшов інші персональні дані.  GDPR  (tu)

Маячня. Але можеш потупотіти ніжками і.   Написати в спортлото.
   
Re: AlexUP бан на рік

вживу ми познайомились вже під час цього вторгнення, коли з"ясовували, чи живий беггі, шукали всяке в бучу після звільнення і так далі
мені шкода, що більшість юзерів фупа (які тут ще лишились) перетворились на тупих погрємушек, які досі живуть затхлим зашкорублим минулим

тим самим минулим, якого вже давно не існує, і яке вже ніколи не повернеться

Хз. Я його запамятав таким. І доречі ніколи не вважав його штабним. 
   
Re: AlexUP бан на рік

Маячня
Звичайно що ні. Я не брешу, ти це знаєш.
Написати в спортлото.
Та мені взагалі пофіг. Я в курсі які видатні особи мають кнопку і як її використовують. І під кого зараз форматують форум.  Свої висновки я давно зробив. 

Ти не хочеш розказати про дмснета / люксенебріса? Бугага. Шо там Гелюх?
   
Re: AlexUP бан на рік

Звичайно що ні. Я не брешу, ти це знаєш.
Та мені взагалі пофіг. Я в курсі які видатні особи мають кнопку і як її використовують. І під кого зараз форматують форум.  Свої висновки я давно зробив. 

Ти не хочеш розказати про дмснета / люксенебріса? Бугага. Шо там Гелюх?

Не розстраюйся. Все в тебе буде добре. 
   
Re: AlexUP бан на рік

Все в тебе буде добре.
Тобі так не жити ніколи, не переймайся.

Шановні юзери, якщо ви ще не в курсі, модер Люкс краде ваші персональні дані.

І розбаньте вже юзера, шлімазли з кнопкою.
   
Re: AlexUP бан на рік

Тобі так не жити ніколи, не переймайся.

Шановні юзери, якщо ви ще не в курсі, модер Люкс краде ваші персональні дані.

І розбаньте вже юзера, шлімазли з кнопкою.

Вже ніжками  тупотів ?
Тобі варто було б змінити свій  нік  на Хохма Л.  (tu)
   
Re: AlexUP бан на рік

Вже ніжками  тупотів ?
Тобі варто було б змінити свій  нік  на Хохма Л.  (tu)

А ось тобі нік Лубрикант пасує  (tu) Гарно змінив.

Щодо тупотіння, то був тут один айтішник з БЦ тупотів за бляху  :facepalm:

По факту - розбаньте юзера
   
Re: AlexUP бан на рік

По факту - розбаньте юзера

Приєднуюсь до прохання, рік це дуууже забагато - алекс не штабний, це вигадки. 

Я маю надію, що модератор який виписав бан алексу пояснить тут що він мав на увазі під назвою - штабна робота
   
Re: AlexUP бан на рік

Тобі так не жити ніколи, не переймайся.

Шановні юзери, якщо ви ще не в курсі, модер Люкс краде ваші персональні дані.

І розбаньте вже юзера, шлімазли з кнопкою.

Это началось в 2014-м.
   
Re: AlexUP бан на рік

Теж приєднуюся до прохання. Місяць під час війни - це ганьба.
   
Re: AlexUP бан на рік

WTF, шановні? Кому він там наступив на маленькі?

Я так розумію, що вся провина AlexUP у тому, що він не дуже підтримує генеральну лінію правлячої партії.

Тому його одразу записали в штабні.

Але юзер AlexUP - стопроцентно проукраїнська людина. Тож що це за проукраїнський "штаб" такий повинен бути, за який банять аж на рік? :facepalm1:

Тим більше, що AlexUP - реальна жива людина, і ніколи не був помічений у штабній роботі.

Теж підтримую скорочення терміну бану, або повного розбану юзера AlexUP, він вже відсидів місяць, мабуть, вже досить?

Останнє редагування: 18 серпня 2023 14:08:42 від шуша
   
Re: AlexUP бан на рік

Я так розумію, що вся провина AlexUP у тому, що він не дуже підтримує генеральну лінію правлячої партії.

Тому його одразу записали в штабні.

Але юзер AlexUP - стопроцентно проукраїнська людина. Тож що це за проукраїнський "штаб" такий повинен бути, за який банять аж на рік? :facepalm1:

Тим більше, що AlexUP - реальна жива людина, і ніколи н ебув помічений у штабній роботі.

Теж підтримую скорочення терміну бану, або повного розбану юзера AlexUP, він вже відсидів місяць, мабуть, вже досить?
і місяць забагато. Я хз що писати, щоб тут почули
   
Re: AlexUP бан на рік
ATF

Я так розумію, що вся провина AlexUP у тому, що він не дуже підтримує генеральну лінію правлячої партії.

Тому його одразу записали в штабні.

Але юзер AlexUP - стопроцентно проукраїнська людина. Тож що це за проукраїнський "штаб" такий повинен бути, за який банять аж на рік? :facepalm1:

Тим більше, що AlexUP - реальна жива людина, і ніколи не був помічений у штабній роботі.

Теж підтримую скорочення терміну бану, або повного розбану юзера AlexUP, він вже відсидів місяць, мабуть, вже досить?

Цілком точна оцінка причини бану дописувача AlexUP  командою тутешніх штабних модераторів.
   
Re: AlexUP бан на рік

Юзер AlexUp, наскільки я зауважив, деколи різкий і часом категоричний в своїх судженнях щодо окремих представників влади.
Але закрити рот такій людині на рік - це занадто.

   
Re: AlexUP бан на рік
ATF

Юзер AlexUp, наскільки я зауважив, деколи різкий і часом категоричний в своїх судженнях щодо окремих представників влади.
Але закрити рот такій людині на рік - це занадто.

А не треба критикувати і правду казати. Треба хвалити і лизькати, восхіщаться геніальністю і боневтвковістю!
   
Re: AlexUP бан на рік

Не плач, не бійся не проси

Хочете зупинити блядство з модерацією- обʼєднуйтесь і страйкуйте

Як збереться ще кілька фупчиків- готовий самозабанитись поки не розбанять алекса

І справа не в політичній орієнтації - справа в справедливості

Останнє редагування: 19 серпня 2023 12:07:39 від WestNik
   
Re: AlexUP бан на рік

Не плач, не бійся не проси
Не вір, не бійся, не проси
   
Re: AlexUP бан на рік

Не вір, не бійся, не проси

Це  в гулагу

На фупі таки не плач, не бійся , не проси
   
Re: AlexUP бан на рік

Не плач, не бійся не проси

Хочете зупинити блядство з модерацією- обʼєднуйтесь і страйкуйте

Як збереться ще кілька фупчиків- готовий самозабанитись поки не розбанять алекса

І справа не в політичній орієнтації - справа в справедливості
Вважаю, краще писати відкритого листа Фіалі. Може той пан не в курсі, що таке Україна і все робиться за його спиною?
   
Re: AlexUP бан на рік

Вважаю, краще писати відкритого листа Фіалі. Може той пан не в курсі, що таке Україна і все робиться за його спиною?

Не знаю. Це не мій стиль сподіватися на доброго царя.

Покладатись треба на свої сили

   
Re: AlexUP бан на рік

Вважаю, краще писати відкритого листа Фіалі. Може той пан не в курсі, що таке Україна і все робиться за його спиною?
==================

Може хоч він поставить на місце власника форума та модераторів.
Хоча,дуже сумніваюся. :(
   
Re: AlexUP бан на рік
ATF

==================

Може хоч він поставить на місце власника форума та модераторів.
Хоча,дуже сумніваюся. :(

 :lol:

Давайте вже в "Спортлото".
   
Re: AlexUP бан на рік

AlexUP - СВОБОДУ!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія