Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи вийдуть прихильники Порошенко на підтримку Зе, якщо Зе почне справжню війну з Ахметовим?

Йому ніхто не дасть це зробити. Там камікадзе немає поруч.

Там поруч "двоє із ларца", які готові робити все, що Зе забажає, навіть якщо воно протирічить здоровому глузду.
   
Нє, не сдриснув.
Просто вибори скінчились, а далі в Петра не стало грошей зайвих.
Ну у Ахметки торба повместительней. Так шо хватит на больше. Если за кадык не возьмут. :gigi:
   
Ахметов нас возвращает в рашку, новые выборы и в раде сидят все те рыги, кто голосовал диктаторские законы + сепарья нынешнего с лднр добавят. Т.е. сторонники Петра готовы на зло кондуктору отморозить уши

с чего бы ему та рашка ?
тут он властитель поллюций лузеров
а там он один из оравы миллиардеров ...
   
А Беня в манюпаса сприймається максимум, як "чувак, в якого Петро забрав Приват"
...ні, Коломойський-- це лакмусовий папірець...:)))
   
Насправді в Зє є один останній козир, але він цього ніколи не зробить. Це добити Бєню, вичавити його з країни, щоб з ним розбиралися Штати та інші. Бо саме Бєня є найупоротим з олігархів, який назавжди застряг у 90-х.

Беня спонсорував ригів так же само як Ахмєтов, у мене немає щодо нього ілюзій, але в 2014 він не дав Дніпру піти у бік росії, а Ахмєтов дав, Ахмєтов завжди був упоротий по кацапстану і його середовище переповнене сепарами та ватою.
   
...ні, Коломойський-- це лакмусовий папірець...))
Це в фупівських упоротих й в нечисельних педрофанів він "папірець", а в лохторату, особливо в 10 мільйонів пенсів, то ващє ніфуя.
   
Там поруч "двоє із ларца", які готові робити все, що Зе забажає, навіть якщо воно протирічить здоровому глузду.

Тільки через РНБО та то не матиме жодної легітимності. Доречі, ми ще Медведчуку будемо платити за всі ці рішення РНБО.
   
Прикол в тому, шо скільки б тут не кричали "Бєня-фуєня", основній масі манюпасів, а тим паче виборцям Зелепня пофуй на того Бєню абсолютно.

Ахмєтку ще якось гіпотетично можливо звинуватити, щоб манюпас  схавав, шо він типо гондон, кровопивця, підняв всі тарифи, шантажує світлом, теплом тощо й взагалі хоче всіх в рабство Хуйлу продати.

А Бєня в манюпаса сприймається максимум, як "чувак, в якого Петро забрав Приват"

Десь так.
   
Прикол в тому, шо скільки б тут не кричали "Бєня-фуєня", основній масі манюпасів, а тим паче виборцям Зелепня пофуй на того Бєню абсолютно.

Ахмєтку ще якось гіпотетично можливо звинуватити, щоб манюпас  схавав, шо він типо гондон, кровопивця, підняв всі тарифи, шантажує світлом, теплом тощо й взагалі хоче всіх в рабство Хуйлу продати.

А Бєня в манюпаса сприймається максимум, як "чувак, в якого Петро забрав Приват"
Да дело ж не в этом. Это просто прихильники певної політсили так хочется, шоб Зельц втянул в войну против себя и пока нейтрального Беню. Типа - "кусі кумє - ви зліші". За дурачков всех держат. БГГГГГГ.
А беня и так сидит тихо, зачем его пока трогать? Сначала разбираются с тем, кто громче гавкает - Ахметкой, Потом - Kнуром можно заняться, а уж потом и Беней, если к тому времени беня сам не поймет шо сидеть надо тихо и выполнять команды стоя смирно.  B-)
   
с чего бы ему та рашка ?
тут он властитель поллюций лузеров
а там он один из оравы миллиардеров ...
Потому что упоротый русскомирный, как тот же Новинский, все окружение Ахметова всегда ненавидело Украину и все украинское, такое не проходит само по себе. Тот же Порошенко, Фирташ или Коломойский идеологически намного более близки к Украине.
   
Так уже сдал? Шо ж они не заходят? Должен был сдать еще в 2019.

честно отвечу - не знаю.
но, учитывая то, шо во всем остальном ЗЕ! брешет, как [censored], есть основания СЕРЬЕЗНО проверить, как только будет можно, о чем ВОНО трындело с хYйлом.
и чего его снова тянет посмотреть в глаза хYйла..
   
Беня спонсорував ригів так же само як Ахмєтов, у мене немає щодо нього ілюзій, але в 2014 він не дав Дніпру піти у бік росії, а Ахмєтов дав, Ахмєтов завжди був упоротий по кацапстану і його середовище переповнене сепарами та ватою.

Бєня витягнув тоді Дніпро, Запоріжжя та Харків, то заперечують мабуть тільки порохоботи. Але він токсичний страшенно. Не знаю, який бізнес він розвив, а не віджав і розпилив. І зараз він більш ватний ніж Ахметов, якого я вважав завжди просто керуючим російськими активами. Може після того, як його виперли кацапи з вотчини, а він явно цього не очікував, то він позбавився від частини зобов'язань перед ними. Проте це все жабогадюкінг. Але з них двох Бєню можна вичавити без втрат для країни.
   
Для мене ні.



Роттердам плюс уже забувся?
   
Це в фупівських упоротих й в нечисельних педрофанів він "папірець", а в лохторату, особливо в 10 мільйонів пенсів, то ващє ніфуя.
Є один нюанс. Бенжамен що по суті, що зовнішністю - еталонний жиdюра кровопівца. А українчики долоні в кров розіб'ють, аплодуючи екзекуції жиda.
Варто тільки пропагандистам грамотно натякнути, загострити увагу.
   
Бєня витягнув тоді Дніпро, Запоріжжя та Харків, то заперечують мабуть тільки порохоботи. Але він токсичний страшенно. Не знаю, який бізнес він розвив, а не віджав і розпилив. І зараз він більш ватний ніж Ахметов, якого я вважав завжди просто керуючим російськими активами. Може після того, як його виперли кацапи з вотчини, а він явно цього не очікував, то він позбавився від частини зобов'язань перед ними. Проте це все жабогадюкінг. Але з них двох Бєню можна вичавити без втрат для країни.

більш токсичний ніж "Хозяін Донбаса"? Серйозно?
   
Роттердам плюс уже забувся?

Ну не всі ж порохоботи упороті.
   
Потому что упоротый русскомирный, как тот же Новинский, все окружение Ахметова всегда ненавидело Украину и все украинское, такое не проходит само по себе. Тот же Порошенко, Фирташ или Коломойский идеологически намного более близки к Украине.

я тебе одну вещь скажу. Ахметов ЛЮБИТ БАБЛО. он ОЧЕНЬ ЛЮБИТ БАБЛО. любит стричь лохов с Украины
почему он не сдаст Украину кацапам?
а все просто. хYйлу он нахер не нужен. имущество Ахметки отожмут и переведут на какого-нибудь проксика хYйла.
а Ахметку мочканут

и Ахметов это ПРЕКРАСНО ЗНАЕТ.
поэтому, каким бы мудаком не был Ахметов - он не пойдет под хYйла. просто потому, шо там ему конец будет. а тут еще есть варианты.
   
більш токсичний ніж "Хозяін Донбаса"? Серйозно?

Ти колись працював на Бєню, спілкувався з кимось, хто мав з ним справу? Це випалена земля. І так, він більш токсичний навіть з точки зору його діяльності в США, к Ахметову у них немає питань. Чи ти так, не в темі, але мнєніє імєєш?
   
Є один нюанс. Бенжамен що по суті, що зовнішністю - еталонний жиdюра кровопівца. А українчики долоні в кров розіб'ють, аплодуючи екзекуції жиda.
Варто тільки пропагандистам грамотно натякнути, загострити увагу.
Поки 1+1 лояльні до Зе, Беню чіпати не будуть, ба навіть підгодовувати з бюджету, це ж як 2+2=4
   
я тебе одну вещь скажу. Ахметов ЛЮБИТ БАБЛО. он ОЧЕНЬ ЛЮБИТ БАБЛО. любит стричь лохов с Украины
почему он не сдаст Украину кацапам?
а все просто. хYйлу он нахер не нужен. имущество Ахметки отожмут и переведут на какого-нибудь проксика хYйла.
а Ахметку мочканут

и Ахметов это ПРЕКРАСНО ЗНАЕТ.
поэтому, каким бы мудаком не был Ахметов - он не пойдет под хYйла. просто потому, шо там ему конец будет. а тут еще есть варианты.

це все вже проходили з Донбасом
розказували те саме, як він все тримає під контролем і шо ніхто посрать не може сходить без його згоди
чим закінчилось - всім відомо
   
більш токсичний ніж "Хозяін Донбаса"? Серйозно?

серьезно. Ахметов и Беня - обое рябое.
потому и миллиардеры.
   
Потом - Kнуром можно заняться,
Якшо мова про Петра, то Петро вже "асазнал" й не обурюється більше мінімального рівня.
А ці його типа опозиційні вибрики, то ритуальні ігри для нечисельних фанатів й так щоб було про всяк випадок.
   
Да дело ж не в этом. Это просто прихильники певної політсили так хочется, шоб Зельц втянул в войну против себя и пока нейтрального Беню. Типа - "кусі кумє - ви зліші". За дурачков всех держат. БГГГГГГ.
А беня и так сидит тихо, зачем его пока трогать? Сначала разбираются с тем, кто громче гавкает - Ахметкой, Потом - Kнуром можно заняться, а уж потом и Беней, если к тому времени беня сам не поймет шо сидеть надо тихо и выполнять команды стоя смирно.  B-)

вообще-то ахметов  молчит
а гавкают на него шавки бени или бубочки
 очередной спектакль :
- ой, петро побежал, смотрите-смотрите
- ой , медведчук побежал, смотрите-смотрите
...
 ой , ахметов еще не побежал, смотрите-смотрите

а пипл ? ... ну избиратели бубочки ))
ничего не изменилось
   
А навіщо мені війна з ахметовим?? Ви зелені щось попутали.
прихильники певної політсили хіба що може спровокувати падіння акцій українських підприємств... мені це зовсім не потрібно.
   
ні встромлю ножа вспину

навіть якщо хуйло

хочу побачити страждання цієї падалі за те що вона вчинила до українців

хочу побачити як вони будуть падати з крила тікаючого американського літака.
   
це все вже проходили з Донбасом
розказували те саме, як він все тримає під контролем і шо ніхто посрать не може сходить без його згоди
чим закінчилось - всім відомо

в Мариуполе он уперся рогом. это факт.
   
я тебе одну вещь скажу. Ахметов ЛЮБИТ БАБЛО. он ОЧЕНЬ ЛЮБИТ БАБЛО. любит стричь лохов с Украины
почему он не сдаст Украину кацапам?
а все просто. хYйлу он нахер не нужен. имущество Ахметки отожмут и переведут на какого-нибудь проксика хYйла.
а Ахметку мочканут

и Ахметов это ПРЕКРАСНО ЗНАЕТ.
поэтому, каким бы мудаком не был Ахметов - он не пойдет под хYйла. просто потому, шо там ему конец будет. а тут еще есть варианты.
Я это вижу немного иначе, ахметовские всегда были заряжены кроме жажды бабла идеей рускомирности.
   
Якшо мова про Петра, то Петро вже "асазнал" й не обурюється більше мінімального рівня.
А ці його типа опозиційні вибрики, то ритуальні ігри для нечисельних фанатів й так щоб було про всяк випадок.

Нечисельних з партією на першому місці за опитуваннями? Ти дивись, може знов підеш потім до нього :lol:
   
Ти колись працював на Бєню, спілкувався з кимось, хто мав з ним справу? Це випалена земля. І так, він більш токсичний навіть з точки зору його діяльності в США, к Ахметову у них немає питань. Чи ти так, не в темі, але мнєніє імєєш?

шо тут пам'ятати, Ахметов - це мафія, яка здала Донбас
а ти мене лякаєш підмоченою бізнес репутацією
у коломойського віджали основний його інструмент впливу на державу - скільки можна дрочить на одне й те саме?
   
к Ахметову у них немає питань.
Як це нема, коли є.
Інша річ, шо для США обидва - хитруни, що відмивають у США "сіре" бабло, але не вони перші й не вони останні.

Ти дивись, може знов підеш потім до нього
Нє,  тільки Гройсман.
   
Якшо мова про Петра, то Петро вже "асазнал" й не обурюється більше мінімального рівня.
А ці його типа опозиційні вибрики, то ритуальні ігри для нечисельних фанатів й так щоб було про всяк випадок.
Ну значит и Порося не будут трогать, если согласится играть по правилам государства. "Просто перестать стрелять" типа. Заняться своим делом - бизнесом, и не лезть куда не надо.  :D
   
в Мариуполе он уперся рогом. это факт.

просто брєд, повний і абсолютний брєд
упьорся рогом.. чим він там упьорся? обісрався і сидів тихо, як в 2004 коли боявся повернутись в Україну
   
шо тут пам'ятати, Ахметов - це мафія, яка здала Донбас
а ти мене лякаєш підмоченою бізнес репутацією
у коломойського віджали основний його інструмент впливу на державу - скільки можна дрочить на одне й те саме?

Тобто віджали? Па бєспрєдєлу? :lol:
І тобі так для довідки - відмивання в особливо крупних розмірах коштів США вважають гіршим за вбивство. Це не підмочена репутацію, це піздець і всім хто мімопроходіл також.

Останнє редагування: 2 грудня 2021 00:18:39 від Shannou
   
Я это вижу немного иначе, ахметовские всегда были заряжены кроме жажды бабла идеей рускомирности.

я побольше тебя знаю. и потому Ахметова я не идеализирую. просто у Ахметова ЕСТЬ ВАРИАНТЫ в независимой Украине
у Бени - нет.
на него Штаты выставили DOA образно  :gigi:
   
Як це нема, коли є.
Інша річ, шо для США обидва - хитруни, що відмивають у США "сіре" бабло, але не вони перші й не вони останні.

Нє,  тільки Гройсман.

Тобто к Ахметову підеш :lol:
   
Ну значит и Порося не будут трогать, если согласится играть по правилам государства.
Так вже давно не чіпають, ще після тієї історії з картинами, все стало на свої місця ))
Почухали Петра тоді за найслабкіше місце.
   
Тобто віджали? Па бєспрєдєлу? :lol:

не знаю як, по бєспрєдєлу чи ні - факт є фактом, на сьогоднішній день у нього вирвали жало, яким він шантажував країну
   
Поки 1+1 лояльні до Зе, Беню чіпати не будуть, ба навіть підгодовувати з бюджету, це ж як 2+2=4
Тю. Хіба ж тільки г+г в українському медіапросторі?
Якщо треба буде подати манюпасу "он він, жидюра, що з'їв ваше сало", знайдеться кому, і манюпас не справиться з рефлексами.
   
Потому что упоротый русскомирный, как тот же Новинский, все окружение Ахметова всегда ненавидело Украину и все украинское, такое не проходит само по себе. Тот же Порошенко, Фирташ или Коломойский идеологически намного более близки к Украине.

вот упоротый православный грек - Нусенкис
все продал тут
и свалил в РФ
и там опять стал там миллиардером

как-то не клеится ваша логика
свои какие-то тараканы вы приписываете  другим ...
и пох что это против фактов
вот я так и решил и все ...
   
Ну от, Петро вирвав жало у Бені, Зе вирве жало у Ріната у вигляді ДТЕК, хоча ні, не вірю. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія