Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропозиція адміністрації ФУПу щодо русские и россияне

нема в українській мові іншого визначення як росіянин ( етнос) і громадянин росії
нема і нахер не нада
   
Ця болячка вже прижилася на цьому форумі

О ! А я особисто , сутність інтрирнету .., ні , глибше - сутність зберігання та розповсюдження інформації у в електронному вигляді , болячкою не назву , бо - "права доступу" і інше , що стосуєцця програм як таких , воно ж - від початку створення кампутєрів .., нуу .., майже від початку .

А якшо - болячка , тоді - увесь інтирнет - болячка . Велетенська , загальносвітова , болячка . )))

Тег - гумор , місцями .
   
є
руський
Это уже  обсуждали не раз . На ФУПе.И я повторю ещё раз!
Я не буду возражать,если меня,русского, на украинском языке будут именовать руский или руський. Меня реально раздражает ,когда меня причисляют к тем.кого я считаю  врагами Украины и себя, к россиянам.
   
  Бурят те проголошує бурятською? ;o  :lol:

  А нашим "бурятам" "бурятської" вистачає. ;)
це проблеми бурятів, які мене не турбують

щодо наших "бурятів" все просто: у колі своєї "бурятської" сім*ї чи серед "бурятських" друзів можна казати "я - украінєц" чи ще якось, хоч китайською - але у будь-якому не тільки публічному просторі, а взагалі "неміжсобойчику" - тільки "я - українець"
   
це проблеми бурятів, які мене не турбують

щодо наших "бурятів" все просто: у колі своєї "бурятської" сім*ї чи серед "бурятських" друзів можна казати "я - украінєц" чи ще якось, хоч китайською - але у будь-якому не тільки публічному просторі, а взагалі "неміжсобойчику" - тільки "я - українець"
Згоден. ;)

 ПиСи. ФУП - не публічний "бурятський" простір.

 
   
Я не буду возражать,если меня,русского, на украинском языке будут именовать руский или руський.
це неможливо
оскільки слово руський в Українській мові має зовсім інше смислове навантаження ніж позначення самоназви одного з сусідніх народів
та й взагалі, чому вас так бентежить, що в українській назва вашого народу не співпадає з тією яку визначили для себе росіяни?
хіба грузини називають себе грузинами? а німці хіба вимагають щоб ми називали їх дойчами?
Меня реально раздражает ,когда меня причисляют к тем.кого я считаю  врагами Украины и себя, к россиянам.
ні, для цього прошарку є інша назва - коцапи.
Ви очевидно таким не є, так що все нормально

Останнє редагування: 9 червня 2019 14:39:31 від Myroslava
   
Я підтримую, ніяких плят русскіх!  (tu)
   
це неможливо
оскільки слово руський в Українській мові має зовсім інше смислове навантаження ніж позначення самоназви одного з сусідніх народів

Придумай для украинского  языка другое достаточно благозвучное слово для обозначения граждан Украины русского происхождения,которое отличалось бы от росіянин .Которое для русского уха звучит как " гражданин России".
Не логично называть гражданина Украины гражданином России!
 
   
як мене вже дістав цей ольгинський гівнюк з окличними знаками після кожного слова... Росіяни в український мові та українській традиції й означає москалі та кацапи в літературному варіанті. Політично всі громадяни України є українцями. Але якщо комусь хочеться випирати своє вище арійсько-російське етнічне походження, то в рамках української традиції він не може бути "руським", бо самоназва "русини" в Русі-Україні історично з давньої давнини в Україні закріплена за самими УКРАЇНЦЯМИ. Так що нехай ця 5-та колонна "великих" кацапів заткнеться
   
Придумай для украинского  языка другое достаточно благозвучное слово для обозначения граждан Украины русского происхождения,которое отличалось бы от росіянин .

Неожиданный вопрос. Неужели это слово не украинец?
Или вы, многоуважаемый Георгиу,  выясняете национальность, перед тем как дать определение?
Я , как-то по старинке думал, что хватает определиться с гражданством.
 :-o
   
Есть такая нестыковка в украинском языке.когда "русский гражданин Украины" на украинском языке "російський громадянин України".росіянин.
Це в голові у вашій нестиковка, а в українській мові є слово "москалі"
   
Есть ватники и есть те кто воюет на Донбассе.а украинцы прячутся по заграницам.чтобы не попасть в Армию защищать Украину.
бачили ми як москалі воюють - при першій нагоді переметнулися на бік хуйла
   
бачили ми як москалі воюють - при першій нагоді переметнулися на бік хуйла
И где и когда.при каких обстоятельствах ты лично это видел?Ты был среди  перебежчиков.чтобы это видеть лично?
   
Це в голові у вашій нестиковка, а в українській мові є слово "москалі"
Москали- солдаты российской армии во времена РИ.

Моска́ль — етнофолізм на означення росіян, уживаний серед українців, білорусів та поляків. Також цей термін застосовують до військовиків або москвичів. Іноді вживається як образлива та іронічна назва громадян Росії незалежно від їхнього етнічного походження чи місця проживання.(с)
 Украинцы русского происхождения не есть гражданами РФ,они граждане Украины.Также они не военные российской армии.
 Поэтому термин " москаль" к ним  абсолютно не приложим!
   
И где и когда.при каких обстоятельствах ты лично это видел?
Зачем Вы прикидываетесь? Одного Крыма достаточно, не считая мелких брызг.


   
Зачем Вы прикидываетесь? Одного Крыма достаточно, не считая мелких брызг.
У вас идеология коллективной ответственности ВСЕХ русских граждан Украины за Крым и Донбасс? Они и только они в этом виноваты?
 За все беды  Украины и украинцев в прошлом и будущем?

Останнє редагування: 10 червня 2019 08:42:35 від Георгиу
   
У вас идеология коллективной ответственности ВСЕХ русских граждан Украины за Крым и Донбасс?
 За все беды  Украины и украинцев в прошлом и будущем?
Нет, блть, давайте спишем предательство руSSких на бандеровцев.  [M]
   
Нет, блть, давайте спишем предательство руSSких на бандеровцев.  [M]
Таки да! У тебя идеология коллективной вины исключительно  всех русских граждан Украины во всех проблемах и бедах Украины!
 Вполне нацистская идеология!
   
Поставте будь-ласка автозаміну. Дякую

на пидарасы.
   
Это уже  обсуждали не раз . На ФУПе.И я повторю ещё раз!
Я не буду возражать,если меня,русского, на украинском языке будут именовать руский или руський. Меня реально раздражает ,когда меня причисляют к тем.кого я считаю  врагами Украины и себя, к россиянам.
А до чого тут українська мова?
Це ж не українці вигадали плутанину "русскіє" та "расіянє".
   
Таки да! У тебя идеология коллективной вины исключительно  всех русских граждан Украины во всех проблемах и бедах Украины!
 Вполне нацистская идеология!
Таки Манипулятор Иванович нарывается.  B-)
Зачем Вы вставили "исключительно" и "всех русских", ГА?
Это вообще не имеет значения в разглядывании нами батальной сцены Героической Обороны Крыма от оккупанта.
Были и Герои Ураины. Но на результат они не повлияли, а значит в историю не попали.
Если бы Крым устоял, то предавший украинец и русский - тоже.
   
Георгиу,  9 червня 2019 14:55:57
Придумай для украинского  языка другое достаточно благозвучное слово для обозначения граждан Украины русского происхождения,которое отличалось бы от росіянин .
---------------
Неожиданный вопрос. Неужели это слово не украинец?
Или вы, многоуважаемый Георгиу,  выясняете национальность, перед тем как дать определение?
Я , как-то по старинке думал, что хватает определиться с гражданством.
ви напевне молода людина і не застали часів п*ятої графи у паспорті
не георгіу придумав записати у цю графу "русскій\росіянин", це робилось майже автоматично майже незалежно від волі власника паспорту

і під час останнього перепису населення запитання "національність" означало етнічну належність, а аж ніяк не громадянство
зараз багато говорять про необхідність нового перепису населення
і я згідна з георгіу у тому, що до цього було б добре визначитись з термінами, бо багатьом людям гидко у графі національність вказувати "росіянин", яке несе не зовсім то самий емоційний окрас ніж "русскій"

   
зараз немає п*ятої графи у паспорті, але десь (може там де видають паспорти?) є запис про національність, і не завжди людина може вибрати що туди записати

проблема була у моїх знайомих
за національністю він офіційно болгарин, вона офіційно росіянка
обидва народились в україні, у обох матері українки - але в радянські часи у загсах національність дитини наполегливо рекомендували писати за національністю батька
їх син, що також народився в україні, вважав себе українцем і тільки українцем
але коли десь там треба було записати національність - йому пояснили, що він ніяк не може бути українцем якщо в нього жоден з батьків офіційно не українець, і хоч він наполовину українець і на чверть росіянин та болгарин, він може вибирати лише між росіянином та болгарином
і хоч хлопець не вважає себе болгарином, не знає болгарської і ніколи не був у болгарії - записав себе болгарином
ще добре, що болгарином: могла бути ситуація, в якій людина на чверть росіянин та на три чверті українець повинна записати себе росіянином без варіантів :(
це проблема з якою треба щось робити
   
Поэтому термин " москаль" к ним  абсолютно не приложим!

Є чудове слово "кацап", яке однозначно характеризує мешканця болотної місцевості. І "підкацпапник", яке характеризує кацапського лизоблюда.
В Україні ж живуть українці. Російськомовні, україномовні, мадяромовні, тощо. Якщо дуже хочиться підкреслити походження, то можна написати "українець венгерського походження"
   
Щодо національність - це поняття вже давно втратило практичний сенс, навіть жиди давно помісь.
Ну хіба якесь племя ізольоване, то там ще можна більш-менш чистого аборигена ідентифікувати.

   
Навіть у своєму роді унікальний українець.
 По доброму.
 Але поведінка якась недолуга.

 Дві батареї ведуть методичний обстріл одна одної.
 Раптом серед ворожих гармат виникає постать, яка репетує - "Я свой! Я за вас! Нє нада в мєня стрєлять".
 І що тут робити???
:facepalm:

а потом выясняется, что у фигуранта везде записано "украинец",  фамилия украинская, у мамы девичья тоже, все последние годы ходил в вышиванке, говорил исключительно ро-украински, всячески демонстрировал презрение и ненависть к русскоязычным украинцам, был особенно активен в этом плане на ФУПе... пока не попал... :(
   
Придумай для украинского  языка другое достаточно благозвучное слово для обозначения граждан Украины русского происхождения,которое отличалось бы от росіянин .Которое для русского уха звучит как " гражданин России".
Не логично называть гражданина Украины гражданином России!
Ви ж розумієте, що ваша пропозиція мені щось придумати для української мови є несерйозною?
А надто щоб не ображати ніжних почуттів росіян  :laugh:
Називайтеся Українцями - от вам і вирішення проблеми, якщо вона справді існує
   
Неожиданный вопрос. Неужели это слово не украинец?
Или вы, многоуважаемый Георгиу,  выясняете национальность, перед тем как дать определение?
Я , как-то по старинке думал, что хватает определиться с гражданством.
 :-o
О!  (tu)
   
Ви ж розумієте, що ваша пропозиція мені щось придумати для української мови є несерйозною?
А надто щоб не ображати ніжних почуттів росіян  :laugh:
Називайтеся Українцями - от вам і вирішення проблеми, якщо вона справді існує
вище наводила приклад з життя, коли людина, що вважає себе українцем, народилась в україні, розмовляє українською, батьки якої народились в україні етнічно наполовину українці та розмовляють українською - от ця людина не змогла записати себе українцем і мала вибирати між бути болгарином або росіянином
тож для когось проблема таки існує
   
На самом деле, люби мои, великороссам абсолютно похер, как нас кто-то называет. Можно подумать, американцы обижаются на "янки".  Мы - великая нация, которая добыла свободу по колено в крови. Мы принесли цивилизацию всюду, куда пришли. Мы Ташкент отстроили после жуткого землетрясения. И узбеки начали строить самолёты Ил-76 - востребованные до сих пор. Из занюханной Прибалтики сделали конфетку. Из Малороссии слепили Украину, сделали её соучредителем в ООН, дали ей Крым.  Басмачам построили Нурекскую ГЭС. Даже долбоёбу Насеру сдали под ключ Нурекскую ГЭС на шару. Нам не жалко...   :-B

   
И ваще, венгры и финны, которым сейчас козаченьки заискивающе заглядывают в глаза, - это мокши и меря.  :pooh_lol:
   
На самом деле, люби мои, великороссам абсолютно похер, как нас кто-то называет.

Ще один. Для кацапів ти завжди хохол. Ну окрім випадку, якщо ти вмреш від (начебто) українського снаряду. Тоді, для пропаганди, тебе, посмертно, назвуть рускоязичним.

Останнє редагування: 10 червня 2019 12:56:16 від andry
   
Для кацапів ти завжди хохол.

Ти звідки знаєш?  :rotate:
   
Ти звідки знаєш?

Ерудиція. Ліпше тобі я про це розкажу, легше буде сприйняти згодом від могола.
   
Мы - великая нация, которая добыла свободу по колено в крови. Мы принесли цивилизацию всюду, куда пришли.
жартівник...
від кого чи від чого ви здобули свободу "по коліно у крові"?
Ось це "по коліно у крові" безпосередньо вказує на спадковість - так само "здобували свободу" і стародавні пращури вашого народу - золотоординці
а щодо "цивілізації", яку несла Орда і її наступниця дикунська Масковія... :gigi:
   
від кого чи від чого ви здобули свободу "по коліно у крові"?

   
На самом деле, люби мои, великороссам абсолютно похер, как нас кто-то называет. Можно подумать, американцы обижаются на "янки".  Мы - великая нация, которая добыла свободу по колено в крови. Мы принесли цивилизацию всюду, куда пришли. Мы Ташкент отстроили после жуткого землетрясения. И узбеки начали строить самолёты Ил-76 - востребованные до сих пор. Из занюханной Прибалтики сделали конфетку. Из Малороссии слепили Украину, сделали её соучредителем в ООН, дали ей Крым.  Басмачам построили Нурекскую ГЭС. Даже долбоёбу Насеру сдали под ключ Нурекскую ГЭС на шару. Нам не жалко...   :-B
ви приносите руїну, куди би не прийшли!

Імперіалізм - це xyйово в принципі, але в деталях бувають і позитиви (наприклад дороги - в імперіях римській чи британській)
В російській імперії позитиву нема жодного!
   
ви приносите руїну, куди би не прийшли!
не шкодуючи крові - ні своєї, ні інших народів
кривава имперія, що виникла на крові, і роздулася до нечуваних розмірів теж на крові
   
Поставте будь-ласка автозаміну. Дякую
На (x) сходи, тварынка полянская. Понауехало тут лядей, и вещают "издалека" кому и чего в Украине делать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія