Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Росія просто захищала свої інтереси.

Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Зе висловився як завжди коряво
але якщо розшифрувати i перекласти той вислiв на нормальну мову то капля iстини там є
кожна дiя Украiни в бiк нато та европи буде супроводитись загостренням з боку московii не виключаючи захоплення нових тереторiй
кожна дiя Украiни в бiк заходу - буде мати вiдповiдну протедiю
треба просто бути до цього готовими щоб надати належну вiдповiдь
треба думати хоть на 2-3 кроки вперед ..

Це зрозуміло. Якщо крокодил відкрив свою пащу над жертвою щоб її проковтнути, а жертва якось намагається вислизнути з-під зубів, то це дійсно провокує рептилію на більш рішучі дії. Щоб жертва не терпихалась і не змогла спортити крокодилові приємний обід.

А тобі великий хєр в твоїх намаганнях - «не метушіться, розслабтесь і віддайтесь». Не пройде вже цей номер. Ваш лєпший друган і підстилка Трамп вже вам не допоможе нічим.

 :snooks:
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

:facepalm: ссср сдох. да и не был он супердержавой. даже жратвой не в состоянии был себя обеспечить. миф про супердержаву придумали те кто много лет хорошо зарабатывал на производстве никому не нужного оружия  :weep:

Сдох-то он сдох, да как оказалось не совсем. Вот эта современная РФ - самый что ни на есть модернизированный вариант СССР - с блекджеком и шлюхами интернетом и частной собственностью.

Казалось бы - огромная страна, живи да радуйся. Но нет. Нужно было срочно заниматься своими "интересами" в других странах. Зачем? Для чего? Хер его знает.

И топает РФ уверенным шагом по пути СССР, потому что иначе не умеет. И кончит точно также, если не остановится.
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Сдох-то он сдох, да как оказалось не совсем. Вот эта современная РФ - самый что ни на есть модернизированный вариант СССР - с блекджеком и шлюхами интернетом и частной собственностью.

Казалось бы - огромная страна, живи да радуйся. Но нет. Нужно было срочно заниматься своими "интересами" в других странах. Зачем? Для чего? Хер его знает.

И топает РФ уверенным шагом по пути СССР, потому что иначе не умеет. И кончит точно также, если не остановится.

Я б це назвав інакше. Сучасна московія зовсім інше ніж совок. Це скоріше імперія монархістського типу, причому явно з тенденціями руху до тиранії. Щось на кшталт московії Івана Грозного лайт. Із своїм дворянством, опричиною, сінєкурами. І звісно - із нестримним зудом захоплення нових земель.
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Я б це назвав інакше. Сучасна московія зовсім інше ніж совок. Це скоріше імперія монархістського типу, причому явно з тенденціями руху до тиранії. Щось на кшталт московії Івана Грозного лайт. Із своїм дворянством, опричиною, сінєкурами. І звісно - із нестримним зудом захоплення нових земель.

Ну может и так, не особо слежу, что там у них варится. Мне больше интересно ЧТО вылазит за границы РФ.
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

За межами ФУП то коли  тобі лікар інтернет вимикає за погану поведінку.
Не приписуй мені свою фантазії, про лікарів.  :bueee: Зелений брехунець.
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Интересы России заканчиваются там, где начинаются интересы других государств.

Фундаментальная проблема заключается в том, что государственная власть в России до сих пор фактически не признает Украину полностью суверенным государством.
Государствєнная власть  московії , завдяки вам - профіватникам, малоросам-унтерменшам,хохлам-дакакаяразніца має всі підстави так  думати.
Докажи що це не так.
Вони дивляться на вас і розуміють,формально так інша країна, но...
 етоже наші люді.



   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Государствєнная власть  московії , завдяки вам - профіватникам, малоросам-унтерменшам,хохлам-дакакаяразніца має всі підстави так  думати.
Докажи що це не так.
Вони дивляться на вас і розуміють,формально так інша країна, но...
 етоже наші люді.

Ну и пусть смотрят и понимают, никаких проблем.

   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Вот эта современная РФ - самый что ни на есть модернизированный вариант СССР

 :facepalm: ничего общего. от слова совсем. ссср это сицилизм с полным огосударственнием всего и всея. полным распределением всего от жратвы до одежды. торговлей это трудно назвать. кроме обрезанной личной собственности имели только правообязанность на труд. и современная рф это дикий капитализм в его изначальном значении. вы просто слишком молоды и судите по ссср от брехливых журналюг  :weep: 
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Свинобот, давай краще оригінал цитати.
Ну щоб остаточно не ганьбитися.
Щоб ми тебе тут ногами по пєчєні не били :fuck:
Брехливи свино-поросяві покидьки.
"Жмуруку, обнімаю"(с)

якби прихильники певної політсили уважніше читали, то зрозуміли, що прихильником поросяти мене назвати не можна. а щодо цитати на жери

https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/11/7293074/
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Ну и пусть смотрят и понимают, никаких проблем.
Скажи це їй  .
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Опубліковано автором теми
Відгадайте кому належить цитата.

Пряма мова: "Ми дуже любимо філософствувати – і щодо НАТО: (що буде) якщо ми вступимо в НАТО, Росія цього дуже не хоче; якщо ми отримаємо ПДЧ, почнеться повноцінна війна.

А що було 2014 року? Ми отримали ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО – ред.) чи ми увійшли в Євросоюз? Що було? Я вважаю, що нічого не було. Не через те це робила Росія. Це все балачки. Росія просто захищала свої інтереси через те, що (нібито) можуть бути американські військові бази на території України.

опубліковано УП за посиланням наданим автором
Пряма мова: "Ми дуже любимо філософствувати – і щодо НАТО: (що буде) якщо ми вступимо в НАТО, Росія цього дуже не хоче; якщо ми отримаємо ПДЧ, почнеться повноцінна війна.

А що було 2014 року? Ми отримали ПДЧ (план дій щодо членства в НАТО – ред.) чи ми увійшли в Євросоюз? Що було? Я вважаю, що нічого не було. Не через те це робила Росія. Це все балачки. Росія просто захищала свої інтереси через те, що (нібито) можуть бути американські військові бази на території України.

Я вважаю, що причини були інші. Їх було дуже-дуже багато. Впевнений, що коли-небудь ми з вами знайдемо час і історія знайде всі відповіді, через що була така серйозна ескалація, і анексія, і втрата всіх наших відносин".
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Скажи це їй  .Показати зображення...

Могу я поинтересоваться - что Вы хотели сказать своими словами вместе с этим фото?

Я чувствую, что какая-то мысль была, но какая именно понять не могу.
   
Re: Росія просто захищала свої інтереси.

Ну і Гітлер захищав СВОЇ інтереси. Це якось його виправдовує? Захищай що завгодно і скільки завгодно. В рамках закону.  Все!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія