Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Началось, б…». Касирку Novus звільнили за відмову говорити з клієнткою українською мовою

Вона двомовною не є, скільки б ви не камлали, як лабухи, що всоте співають "залатиє купала" на замовлення бухого кацапа.
І не буде. Такшо - або повоняєте і забудете, або....  гадаю, перше.
ой мабуть забудете таки ви, хоча воняєте потужно, треба це визнати
   
Я хочу узнать у адептов тотального искоренения русского языка в Украине ответ на вопрос.
А хто це? Ди ти їх бачиш? Вже казав - якщо такі існують, сміливо посилай в сраку, це писдуни і провокатори.
   
А як приймуть закон стати раком перед президентом - станеш??? закон є закон  :lol:
Ні, закон не може бути вище прав. З законами це йдіть в кацапію, де не можна на вулицю вийти бо незаконно.
Яких прав?
Російська мова  має ті ж права як і  усі інші мови в Україні.
Я не зрозумів  що в якому  місці Ви помітили ущемлення якихось прав? 
   
Докатились, дружище! Уже предлагаете жить, руководствуясь цитатами куйла? Может сразу шифровки из кремля запросить? Капец какой-то...
+================================+
Так кацапоязікі адепти хуйла так і діють!
Мотивуючі що узькощелепні не здатні
сказати: паляниця!
   
Стаття 17. Мова у сфері обслуговування

     В  Українській  РСР  у  всіх  сферах  обслуговування громадян
вживається українська або інша мова, прийнятна для сторін.

З А К О Н
        УКРАЇНСЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ
                        Про мови в Українській РСР
  від 28.10.89.

 :pooh_lol:
Є права. Є обов'язки. І є відповідальність. Обов'язок без відповідальності не виконується. Особливо представниками тієї групи людей яким щелепа не дозволяє користуватись українською. В Законі від 1989 р. відповідальності не було. Ну, бо українці такі гуманні дуже люди. А тепер відповідальність є. І українці трохи подорослішали, порозумнішали, бо за одного битого двох небитих дають.
   
Докатились, дружище! Уже предлагаете жить, руководствуясь цитатами куйла? Может сразу шифровки из кремля запросить? Капец какой-то...
+================================+
Так кацапоязікі адепти хуйла так і діють!
Мотивуючі що узькощелепні не здатні
сказати: паляниця!
   
ой мабуть забудете таки ви, хоча воняєте потужно, треба це визнати
Україна  не  є двомовною  державою, є українська - державна мова.
Є мови національних меншин одна  з мов  національних меншин  є російська.
У нас  є проблема  з  російськими нациками які вважають  що вони  і  їх мова  є вища  за інші  мови, але  особисто я не люблю нациків.

   
ой мабуть забудете таки ви, хоча воняєте потужно, треба це визнати
Організовуйте конгрес з обміну досвідом. Спільний з чеськими німцями, балтійськими й середньоазійськими кацапами, етц.
Дізнаєтесь, коли воняти, а коли можна й перестати.
   
+==========================================================================+
Я її не шукаю, а я роблю тут українську Україну.
Бог в поміч  :drinks:


Змирятися з мовними манкуртами НЕ БУДУ!
маєш право

Бо це 5-та колона агресора та окупанта. А вороги підлягають знищенню!
:facepalm: це мародер тобі таку маячню втирає?
   
Что язык - утилитарный инструмент - развивается В РЕЗУЛЬТАТЕ развития  культуры, а не наоборот - "кагда все загаварят, тагда и кульутуру будем делать"...

...це - звичайна маніпуляція...і демагогія...бо для того , щоб люди заговорили мовою , треба говорити мовою - іншого не має... тому держава повинна подбати у будь-який спосіб  , щоб населення заговорило укрвїнською...

...питання в іншому...чому , щоб за стільки років незалежності , досі не з'явився якийсь усвідомленний волонтерський рух українізації і розвитку мови в самому суспільстві?...Чому тільки пенделем законами рухається примус вивчати і розмовляти українською?...
   
А если хуйло скажет, что все кто носит штаны или прическу там русский мир? Налысо побреешься и будешь в трусах ходить?  :weep:
+===============================================+
Отримає кулю між роги. Саме для цього Калаш під боком.
   
В Законі від 1989 р. відповідальності не було. Ну, бо українці такі гуманні дуже люди. А тепер відповідальність є. І українці трохи подорослішали, порозумнішали, бо за одного битого двох небитих дають.
Тому й вой стоїть котрий день. Але розуміють, що справа безнадійна, тому кинули на амбразури найбільш товстошкурих, нєпробіваємих і невтомних.
   
Є права. Є обов'язки. І є відповідальність. Обов'язок без відповідальності не виконується. Особливо представниками тієї групи людей яким щелепа не дозволяє користуватись українською. В Законі від 1989 р. відповідальності не було. Ну, бо українці такі гуманні дуже люди. А тепер відповідальність є. І українці трохи подорослішали, порозумнішали, бо за одного битого двох небитих дають.
Так отож. Мали 31 рік підготуватися.
   
якщо одна частина українців буде виганяти на вокзал іншу частину,
то України точно не буде.
+===============================================================+
Українці розмовляють українською. А хто не хоче - той зкацаплений малорос!
І таким не місце в Україні! Тому не бреши що я виганяю українців. Я виганяю
зкацаплених малоросів!
   
Між іншим, хто в сфері обслуговування не хоче вчити українську може вивчити пітон.
   
Если уж скатываться с фантазиям про тетку, то тетка - тупая. Хотела бы "научить", то сделала бы что-то получше. Например, набрала жрачки в магазине, понадкусывала бы батоны/колбасы/еще_чего_можно_надкусить, подошла к кассе, молча подождала, когда кассирша все выбьет, после чего сказала бы - "не пониме" - развернулась бы, и ушла. Это был бы нормальная месть за "неправильный язык". Блин, ну даже тут нихера не умеют, кроме устраивания скандалов. Ну тупые просто... :)

Це Ви рівень  свій показали цією ідеєю. 
А тітка  зробила правильно, ввічливо попросила  щоб її обслужили державною мовою і  зафіксувала  хамську поведінка  персоналу далі  розголос.
А далі  уже  працюють інші, відповідні  органи  з власником  закладу,  власник  закладу  з персоналом.
Мінімум  зусиль з боку тітки  а результат максимум.  :pleasantr:

   
+===============================================================+
Українці розмовляють українською. А хто не хоче - той зкацаплений малорос!
І таким не місце в Україні! Тому не бреши що я виганяю українців. Я виганяю
зкацаплених малоросів!
Слухай, ти дурень чи провокатор? Ти можеш вигнати зкацапленого малороса з маркета, але не можеш з України.
   
А хто це? Ди ти їх бачиш? Вже казав - якщо такі існують, сміливо посилай в сраку, це писдуни і провокатори.
Ну вот например
vkhavr2, cьогодні в 18:55
Бо це 5-та колона агресора та окупанта. А вороги підлягають знищенню!

 Но я не хочу посылать его в сраку!
 Из за того, что он не понимает,что борьба на уничтожение русскоязыных в Украине не не есть борьба за украинский язык в Украине!
 Из-за того ,что он не понимает,,что его желание есть кирпичи, которыми он намерен,скорее всего не желая этого, выстлать дорога в ад для Украины в целом!
   
І чого дурним чехам не жилось спокійно? Таку гарну солідну мову мали, нє в примєр московській. Дійсно - мова науки, мова воїнів, мова поетів! Кацапські правителі століттями нею розмовляли.
А чехи взяли, та й проміняли її на мову селян, яка й словарного запасу не мала для сучасного вжитку - на колінях швидкуруч придумували (!) слова й терміни..
От упороті ж.... Такий чудовий утилітарний інструмент викинули кхyям запоребрік...
Чехи використовують давні слова, виходить така красива і приємна мова, прямо до серця л,шає. Мегі схожа на українську сильно :) в українській теж багато праслов'янських слів
   
Все ясно. У вас нет ответа на мой вопрос. Продолжайте разговаривать идеологическими лозунгами, Мирослава. В любом случае, спасибо за попытку.
Ваше питання відверто дурнувате.
Бо по-перше сама постановка питання є дурнуватою.
По-друге, невідомими є ваші виміри "широти слова".

Чи поставили би ви аналогічне питання перед німцем? чехом? румуном? Якою була би їхня реакція на вашу думку?
   
...це - звичайна маніпуляція...і демагогія...бо для того , щоб люди заговорили мовою , треба говорити мовою - іншого не має... тому держава повинна подбати у будь-який спосіб  , щоб населення заговорило укрвїнською...

...питання в іншому...чому , щоб за стільки років незалежності , досі не з'явився якийсь усвідомленний волонтерський рух українізації і розвитку мови в самому суспільстві?...Чому тільки пенделем законами рухається примус вивчати і розмовляти українською?...

  повно груп у Фейсбуці та інших мережах з десятками тисяч учасників:

   https://www.facebook.com/groups/i.tak.poymut/

   

 
   
https://youtu.be/g5leZg2qFIQ

  о, колєжанка Кадри :"Я сюда прієхала і ета тіперь Расія!"

  " і ваащє, я лучшє виучу французкій чем єтат їх украінскій!"
   
Бог в поміч  :drinks:


маєш право
+============================================================+
ТАК! Маю право! І маю інструмент захисту своїх прав - під боком лежить! 

:facepalm: це мародер тобі таку маячню втирає?
+==============================+
Це Присяга офіцера запасу України!
   
І я вважаю  що нема сенсу воювати  з касиркою, потрібно  штрафувати власника бізнесу, а далі Власник  хай сам розбирається  з своїм персоналом.
Це - напевно найдієвіший і найцивілізованіший метод. Не варто вигадувати іншого велосипеда.
   
Слухай, ти дурень чи провокатор? Ти можеш вигнати зкацапленого малороса з маркета, але не можеш з України.

  чому це раптом "не можеш вигнати з України"?

   таких "рускіх чілавєкафф" хуйловці вважають своїми і регулярно укладають угоди з сусідніми країнами про їх переселення до хуйлостану...

   читай на сайті ВРУ чинну угоду з Польщею про переселення рускіх з Польщі до Совку

   так само, на вимогу хуйлостану, буде укладена угода між Україною та хуйлостаном про переселення хуйловців з України до хуйлостану...
   
Но я не хочу посылать его в сраку!
Як хоч, твоє право. Але й зважати на нього не треба, з відомих хвупу причин. Його бажання схожі на бажання дитини, там логіка не ночувала, одні емоції і уявний світ.

Ще якісь приклади є?
   
Чехи використовують давні слова, виходить така красива і приємна мова, прямо до серця л,шає. Мегі схожа на українську сильно :) в українській теж багато праслов'янських слів
Так, дуже мила мова, як для мого сприйняття.
І тим миліша, що це - красуня, котру з того світу повернули, практично. Але! Стараннями чеського народу, держава лише підтримала ці старання адміністративними методами.
Навряд чи там була така кількість амеб з девізом #какаяразніца...
І таки справді, крім давніх слів, дуже багато термінів довелось буквально вигадувати, аби подолати наслідки вікової кацапізації германізації.
   
буде укладена угода між Україною та хуйлостаном про переселення хуйловців з України до хуйлостану...
Кацапня - то дрібниці. А от що робити з мільйонами манкуртів-малоросів - я особисто не знаю. Хіба що писдити законом, холоп любить і поважає батога.
   
брехня. російську розуміють всі громадяни України,
а тьотка прийшла виіопуватись а не скуплятись.

Брехня. Російську розуміють не всі, ще більше розуміють її погано, їм треба перекладати в голові для себе і гаяти час. Тітка прийшла скупитися, причому зробити це без напрягу для себе, у чому її підтримує закон.
   
Так, дуже мила мова, як для мого сприйняття.
І тим миліша, що це - красуня, котру з того світу повернули, практично. Але! Стараннями чеського народу, держава лише підтримала ці старання адміністративними методами.
Навряд чи там була така кількість амеб з девізом #какаяразніца...
І таки справді, крім давніх слів, дуже багато термінів довелось буквально вигадувати, аби подолати наслідки вікової кацапізації германізації.

  звідтам виперли під 3 млн. язиких... німецько...  їх майно залишили чехам...

   добрий приклад для України...
   
Нас це  кого?
Українців  не влаштовує двомовна  Україна.
Ми уже  двомовну  Білорусь побачили.
Тому  був  з великим  боєм протиснутий цей  закон  і  я вважаю  що він є занадто ліберальний.
Російська мова має такі самі  права в Україні як і  грецька, не більше не менше.

Саме так. Або індонезійська чи суахілі.
   
Слухай, ти дурень чи провокатор? Ти можеш вигнати зкацапленого малороса з маркета, але не можеш з України.
+===============================================================+
Якщо зкацаплений малорос не матиме джерела прибутків тут, в Україні,
то він або вимре, або втече запоребрик. Мене влаштовують обидва варіанти.
   
  чому це раптом "не можеш вигнати з України"?

   таких "рускіх чілавєкафф" хуйловці вважають своїми і регулярно укладають угоди з сусідніми країнами про їх переселення до хуйлостану...

   читай на сайті ВРУ чинну угоду з Польщею про переселення рускіх з Польщі до Совку

   так само, на вимогу хуйлостану, буде укладена угода між Україною та хуйлостаном про переселення хуйловців з України до хуйлостану...
:facepalm1:
   
+===============================================================+
Якщо зкацаплений малорос не матиме джерела прибутків тут, в Україні,
то він або вимре, або втече запоребрик. Мене влаштовують обидва варіанти.
Вивчить пітон
   
А як приймуть закон стати раком перед президентом - станеш??? закон є закон  :lol:
Ні, закон не може бути вище прав. З законами це йдіть в кацапію, де не можна на вулицю вийти бо незаконно.

Права махати кулаками закінчуються там, де починається чийсь ніс. У клієнтки теж є права отримати обслуговування українською мовою, а у закладу є обов'язок його надати.
   
  звідтам виперли під 3 млн. язиких... німецько...  їх майно залишили чехам...

   добрий приклад для України...
Та до сраки їх майно, головне - дихати стало легше чехам.
Гарна була нагода, і чехи мали яйця нею скористатись. Нам так нє жить.
Цікаво, чи багато було серед судетських німців тих, хто вважав, що страждають за мову, через своє нємєцкоязичіє? B-)
   
+========================================================================+
За 30 років можна навчитися. Якщо не навчилися - то тільки з кацапської впертості.
Як в анекдоті: "я уже 30 лет живу на Брайтоне, а полицаи до сих пор не вьіучили руского!".
У тещі були сусіди - виключно кацапоязікі: "Я завоєвал єту страну поєтому тут все должньі
говорить по-русски!". Допився до бєлочок і замерз бухим...
А я жив та працював в різних країнах і проблем з переходом з однієї мови на іншу не було.

Дивно це казати, але я Вас підтримую (як і Мирославу, власне, теж дивно). Я працював у трьох різних країнах, не рахуючи Україну, і відповідно можу говорити трьома іноземними мовами, не рахуючи англійської, яка є просто за замовчуванням.
   
  звідтам виперли під 3 млн. язиких... німецько...  їх майно залишили чехам...

   добрий приклад для України...
ти ба, які далєкоідущіє плани.
   
Деагогия на меня не воздействует и подменить темку у тебя не получиться !
 Я хочу узнать у адептов тотального искоренения русского языка в Украине ответ на вопрос.

Каким набором средств , методов и мер, и за какое время вы сделаете так, что эти две принципиально разные лингвистические  группы  граждан Украины перестали полностью практиковать русскую речь?

Жодним набором та в жоден термін. Бо такої мети не ставиться. Як не ставиться мети викорінити румунську, угорську, кримсько-татарську, болгарську та інші мови, якими говорять громадяни України та приїжджі. Ставиться мета навчити всіх, що у спілкуванні при виконанні посадових обов'язків за замовчуванням вживається українська мова. І засіб втілення цього простий, який було вже використано, наприклад, при переведенні документообігу на українську мову - посилати нахер все, що не відповідає умовам. Тобто ті, хто у діловому спілкуванні вживають за замовчуванням якусь іншу мову замість української при контактах з громадянами України, ідуть нахер. Терміни втілення цього залежать від жорсткості цього процесу. Можна зробити дуже швидко, менш ніж за півроку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія