Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко. 1 мільйон доларів на лобістів

Запад на Прошмандовке поставил жирный крест
Американцы с ней встречаются только за деньги, и то сенаторы
Немцам из ХДС тоже остопиздела эта "то ли оппозиционерка, то ли участница кААлиции"

Короче, Гондурас для Тимошенницы выглядит лучшим вариантом
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів
RiG

А у тебе в паспорті теж написано Єборій замість Єгорій? Адже ім'я ніщо, головне номер  :laugh:


Обісрався - визнай, тобі стане легко і приємно на душі.  :D

Інакше зовсім перетворишся на якогось асмадєя.  B-)
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів
RiG

Показати зображення...

 :zrada:

Щяс бютораси скажуть, що то все фігня, бо пачпорта відправника немає. Це все якісь вороги слали бабло, прикидаючись Сашком.  :weep:
   
Обісрався - визнай, тобі стане легко і приємно на душі.
Я краще тебе буду звати Єборкою  :shuffle:
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів
RiG

Я краще тебе буду звати Єборкою  :shuffle:

Правду тут кажуть, що ти піздєц який занудний.  :facepalm1:



   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів

Я краще тебе буду звати Єборкою  :shuffle:
В слові ТимоНсКенко 2 помилки...

Значить Єбурка...  :pooh_lol:
   
А у Бокстера ще краще - там Oleksandar.

Таку помилку навіть індус не зробить. Короче, хлопці, харош фуфло впарювати.

Позвете, коли виявиться, що Юля вкрала Київське Море, а Артур Чечеткінд - Чорнобиль  :K
   
тимонскенко :facepalm:
   
ЮЛьКИ ОТГАВКИВАЮТСЯ ИЗ ПОСЛЕДНИХ СИЛ... пакуйте чемоданы, гондурас зовет!!!  :weep:
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів
RiG

Хе-хе, цікаво дивитись на конвульсії бюторасні.  :laugh:

   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів

ЮЛьКИ ОТГАВКИВАЮТСЯ ИЗ ПОСЛЕДНИХ СИЛ... пакуйте чемоданы, гондурас зовет!!!  :weep:

Твій колега жабоїд запропонував 15Євро за миття його жабоїдської сраки,
ти теж щось хочеш запропонувати?
   
Правду тут кажуть, що ти піздєц який занудний.  :facepalm1:

Занудный Ашнар в те моменты, когда у него есть хоть какие-то аргументы
А тут он просто жалкий
Так боялся проиграть в споре, что уцепился за откровенно бредовую версию, и в итоге не только в споре проиграл, но и лицо потерял
   
Занудный Ашнар в те моменты, когда у него есть хоть какие-то аргументы
А тут он просто жалкий
Так боялся проиграть в споре, что уцепился за откровенно бредовую версию, и в итоге не только в споре проиграл, но и лицо потерял

так что там с машиной Януковича? ты так славно обосрамшись в той ветке, но головку держишь как ни в чем ни бывало
   
так что там с машиной Януковича? ты так славно обосрамшись в той ветке, но головку держишь как ни в чем ни бывало
обросмашись і в цій гілці але теж саме ,дрищи-с :laugh:
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів
RiG

Занудный Ашнар в те моменты, когда у него есть хоть какие-то аргументы
А тут он просто жалкий
Так боялся проиграть в споре, что уцепился за откровенно бредовую версию, и в итоге не только в споре проиграл, но и лицо потерял

Я от не розумію таких людей. Ну брякнув ти щось, не зовсім подумавши, з кожним, зрештою, може статись. Але на хрена далі впиратись і починати 'впіхівать нєвпіхуємоє' ? Потім ще починати тупе колективне плювання гівна на когось особисто, ніби це якось змінить факт твого обсиру.

Дікіє люді еті бютораси.   :facepalm: 
   
Висновок з плідної дискусії доволі простий. По-перше, панові Олександру трішки змінили прізвище. Звичайно ж навмисно. Отримувач грошей з такого приводу не відмовиться. А в випадку чого можна буде "включити дурку", що ми і бачимо. По-друге, замінили пана Олександра на щось інше, коли такі витрати стали виглядати особливо непристойно. По-третє, використали пана Олександра, бо в крайньому випадку його можна зробити крайнім. Не шкода.

До речі, чи є у світі взагалі прізвище "Тимонскенко"? Виявляється, є:
Цитата: europa Internacional
Asimismo, ha advertido de que las propuestas no prejuzgan, en ningún caso, la decisión final de los Veintisiete, que han impuesto varias condiciones para la firma del Acuerdo, entre ellas que Kiev resuelva el problema de justicia selectiva tras la condena "por motivos políticos", según la UE, de la ex primera ministra Yulia Timonskenko.
  B-)
   
Для любителя гномиків демонструю глибину його зашквара. Очевидно, ті, хто робив цю лабудень, вирішили в терміновому порядку "створити" джерела, в яких Юля - Тимонскенко.

Зашквар ба-а-а-альшой... Яка велика кількість посилань. Кошмарно велика, прямо-таки колоссальна  :weep:



А тут всі можуть перевірити:
Тиц
   
Для любителя гномиків демонструю глибину його зашквара. Очевидно, ті, хто робив цю лабудень, вирішили в терміновому порядку "створити" джерела, в яких Юля - Тимонскенко.

Зашквар ба-а-а-альшой... Яка велика кількість посилань. Кошмарно велика, прямо-таки колоссальна  :weep:

Показати зображення...
А тут всі можуть перевірити:
Тиц
взяв період з 2011 по наш час :нічого не знайдено як це? 8-:
   
взяв період з 2011 по наш час :нічого не знайдено як це? 8-:
У мене знайшлось аж два лінки.  :laugh:
   
Уже не цікаво, Сірожа. Все і так всім понятно про шморклю (царство їй небесне (політичне))...
Дафай про сина бога...
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів
RiG

Висновок з плідної дискусії доволі простий. По-перше, панові Олександру трішки змінили прізвище. Звичайно ж навмисно. Отримувач грошей з такого приводу не відмовиться. А в випадку чого можна буде "включити дурку", що ми і бачимо. По-друге, замінили пана Олександра на щось інше, коли такі витрати стали виглядати особливо непристойно. По-третє, використали пана Олександра, бо в крайньому випадку його можна зробити крайнім. Не шкода.

До речі, чи є у світі взагалі прізвище "Тимонскенко"? Виявляється, є:
  B-)

Це якісь новини з Гондурасу ?  :weep:
   
Це якісь новини з Гондурасу ?  :weep:
Піднімай вище. Це єдиний сайт в світі, який подає правдиву інформацію про Тимошенко, яка насправді Тимонскенко  :weep:
   
У мене знайшлось аж два лінки.  :laugh:
та я не прр це посилання датовани 2013 а в період з 2011 по наш час пошукач їх не знайшов
   
Піднімай вище. Це єдиний сайт в світі, який подає правдиву інформацію про Тимошенко, яка насправді Тимонскенко  :weep:
це новини з альтернативної гілки дрищереальності де Тимошенко це Тимонскенко
   
та я не прр це посилання датовани 2013 а в період з 2011 по наш час пошукач їх не знайшов
У мене пояснень нема. Може гномовед просвітить нас.

До речі, підправляти скани уже беззмістовно - все збережено.  :gigi:
   
Бокстер, я щойно запостив слово "зашквар" на форум філологів.

Ніхто про нього нічого не чув, а всі сходяться на тому, що слово російське. Бо не відповідає українському слову "ушкварити"  :laugh:

Колися, дорогий мій пафосний українчегу, звідки у тебе лексика російського офісного планктона  :shuffle:

Не, ты еще на форум проктологов сходи, в свете обговаимых тем  :suicide2:
Слово шкварки или заскварчало тебе нихуя неизвестно ?
   
Слово шкварки или заскварчало тебе нихуя неизвестно ?
Відомі. Тільки вони мають інший сенс. Шкварка - це блюдо. Зашкварчати (закипіти із шумом) може масло на сковорідці.

А от "зашквар" в значенні "ганьба" існує тільки в російській мові. Куди попало, як правильно вище зазначили, з тюремного сленгу.
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів

1 мільйон доларів

это смешно
   
угода з лобістами, які сплатили податки - це злочин?
хоч би й Тимонскенко
   
Відомі. Тільки вони мають інший сенс. Шкварка - це блюдо. Зашкварчати (закипіти із шумом) може масло на сковорідці.

А от "зашквар" в значенні "ганьба" існує тільки в російській мові. Куди попало, як правильно вище зазначили, з тюремного сленгу.

Ну извини в кацапском наречии плаваю. Привязал к нашему
   
Ну извини в кацапском наречии плаваю.
Ви всьо врьоте (с)
   
Для любителя гномиків демонструю глибину його зашквара. Очевидно, ті, хто робив цю лабудень, вирішили в терміновому порядку "створити" джерела, в яких Юля - Тимонскенко.

Зашквар ба-а-а-альшой... Яка велика кількість посилань. Кошмарно велика, прямо-таки колоссальна  :weep:

Показати зображення...
А тут всі можуть перевірити:
Тиц

Раніше я думав, що гномики це цікаво. Особливо julkoludki. Але знову переконався, що це нудно. На серйозні закиди вони не реагують (бо нема чим). А на жарти пробують реагувати серйозно, і тому потрапляють в елементарні пастки. Як тритижневі щенята.
   
Раніше я думав, що гномики це цікаво. Особливо julkoludki. Але знову переконався, що це нудно. На серйозні закиди вони не реагують (бо нема чим). А на жарти пробують реагувати серйозно, і тому потрапляють в елементарні пастки. Як тритижневі щенята.
Злив зараховано.

Дрищі завжди, як їх ловлять на брехні, ховаються за "а шо я, я просто пожартував"  :weep:
   
шотуд? Вже вiдiпрали бiлоснiжнi шати нашої Юленьки?  :heart:
   
шотуд? Вже вiдiпрали бiлоснiжнi шати нашої Юленьки?  :heart:
Не-а, ми зазирали всередину Лещенкової тупої башки  :gigi:
   
Не-а, ми зазирали всередину Лещенкової тупої башки  :gigi:

раскроили голову человеку уже? ;o   За Юлю?
А правельно! Антихрист :heart:
   
Re: Тимошенко.  1 мільйон доларів на лобістів

Не-а, ми зазирали всередину Лещенкової тупої башки  :gigi:

а виявилось шо зазирнули юлі в анус  :laugh:
   
а виявилось шо зазирнули юлі в анус  :laugh:
Ну, хто куди зазирав....  ;)

Мур, і як воно там? Поділіться своїми враженнями.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія