Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

идеи этнического национализма, при которой учительница вдалбливает детям в голову, что их родители (украинцы, платящие налоги) - враги (народа), потому, что говорят на идеологически неблагонадежном языке.
Етнічний націоналізм - це визнання своїми за ознакою етнічного походження.
А коли за мовною ознакою - це скоріше культурний націоналізм.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Та да, вчителька школи військового містечка розпалювала  ворожнечу розказуючи що кацапи вбивають українців  :zrada:

Да успокойтесь вы, нет там никакого военного городка, и нет военных. Давно нет. Поэтому туда переселенцев и селят в пустующий жилой фонд.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Це все по понятіям, як у як у ДНР, коли Захарченко казав я на донєцкой зємлє, а вас із кієва сюда нікто нє звал.
Якщо хочете як в днр, то можна і по понятіям.
А якщо в Європу, то по закону.
Закон забороняє політичну агітацію в школі.
(tu) але патріотичне виховання повинно бути,
лише не такими методами як це зробила та вчителька,
викликавши масове обурення батьків.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Етнічний націоналізм - це визнання своїми за ознакою етнічного походження.
А коли за мовною ознакою - це скоріше культурний націоналізм.

Ну в любом случае, это идеология. А в государстве Украина идеология не дозволяется Конституцией Украины.

Идеологии всегда уничтожали и страны и народы. Любые.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Політична агітація - це за якусь партію.
А агітація за Україну, виховання дітей патріотами України - це обовязок вчителя.
так, але пропаганда ворожнечі на мовному грунті
не має ніякого відношення до патріотичного виховання.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

рятувати мову можна і треба, але якщо це робить безмозкла людина,
Але якщо це робить українець (українка), то...
Рятувати мову мають право лише україноненависники. Тоді все буде ОК.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Так, навряд чи вчительці варто було б агітувати за "Батьківщину", ОПЗЖ чи за ПЄС. Навіть якщо вона сама є членом конкретної партії.
Але у даному разі йдеться про патріотичне виховання дітей у зросійщеному регіоні на користь України, і ...можливо, треба було би робити це дещо акуратніше
(tu) але розумніше а не акуратніше

  але то вже суб"єктивні деталі процесу.
Бо насправді ніхто тут не знає - де і на чому згущено фарби.
тут ніхто не знає, можливо окрім мене та Олдбоя,
але вчитель з відповідною освітою повинен це знати,
інакше він профнепридатний,
як у даному випадку про який ця гілка.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Некие родители воспитанников второго класса школы № 137 возмущаются методами преподавания учительницы (как выяснилось из комментариев зовут ее Виктория Жданова), которая рассказывает детям на своих уроках о том, что Россия — враг и агрессор, а также о том, что необходимо общаться на украинском языке.


Тепер давайте ще раз, військове містечко, Дніпро, ніхто ще не знає що завтра буде, ви потім будете дивуватися що батьки тих дітей кидають зброю , а мамки кидаються під танки ЗСУ ?
Чого дурний, бо бідний
Чого бідний, бо дурний
Якщо вас навіть війна нічого не навчила, то суперечка на форумі розуму точно не додасть
Вони потім ржуть з Мішкиного рузгіє в Лондонє , на себе уважно подивіться
 :bueee:
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

А такої мети як захист України від перетворення її в кацапію Ви не допускаєте?
в якому сенсі перетворення? чого саме ви так панічно боїтеся?
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

  в законі "Про освіту" написано про європейський вибір України,

   тобто, обов'язок кожного вчителя агітувати "Геть від Москви!"
від Москви і від російської мови це не синоніми
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Да успокойтесь вы, нет там никакого военного городка, и нет военных. Давно нет. Поэтому туда переселенцев и селят в пустующий жилой фонд.

І в Криму не було, і в Донецьку, я ж кажу, коли хочуть покарати - відбирають розум
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Ну в любом случае, это идеология. А в государстве Украина идеология не дозволяется Конституцией Украины.

Идеологии всегда уничтожали и страны и народы. Любые.
Ідеології роблять людину людиною.
Без ідеологій це буде лише тварина з родини приматів, що керується лише природженими  інстинктами.
Ідеології ж дають світогляд, цінності і форми соціальної поведінки, без яких неможливе суспільство.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Ну в любом случае, это идеология. А в государстве Украина идеология не дозволяется Конституцией Украины.

Идеологии всегда уничтожали и страны и народы. Любые.


В нашей стране каждый волен сам выбирать, на каком языке разговаривать в быту и на улице. Но, в то же время, есть закон, который определяет, что обучение должно быть на украинском. Признание России агрессором — решение украинского парламента и международного сообщества. Также как и осуждение политики репрессий Иосифа Сталина. Это все есть в украинских учебниках и рекомендациях Министерства образования и науки. Соответственно, никаких законных оснований отстранять Викторию Жданову нет, что подтверждают и директор школы, и департамент гуманитарной политики Днепровского горсовета.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

в якому сенсі перетворення? чого саме ви так панічно боїтеся?
Без української мови нема української нації.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

OldBoy

корчить із себе українця, чеши на батьківщину, олдбой
тут була ще православна фсб-узбечка
може це вона ? але олдбой ? однаково пишуть

олд тіпа бой, за такі речі, які тут пишеш,
в кацапстані ти давно пас білих ведмедів !


мені корчити нічого не треба
а щодо чеши, так я ще і тобі під сраку можу так дати, до носом собі дорогу прочешеш, кугутяка сраний
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

А що не так? Якою окупанти спілкуються? Хіба не російською?
але російською спілкуються не тільки окупанти,
а і багато атовців, та безліч інших прекрасних людей,
як в Україні, так і в Росії та в світі.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

С языками в Укарине проблем нет. Вообще никаких и нигде. В Украине есть проблема с идиотами, которые не могут без идеологической гнили.
(tu) респект
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Ну ти ж насправді не такий дурень, щоб подібні питання задавати?

Прийде дитина додому і спитає:

- тато, так ти окупант?

А тато АТОшник наприклад. Та навіть якщо не атошник. Ні одна свиня не має права стравлювати людей на грунті мови.
:good: то однозначно маніпуляція, спроба розпалювання ворожнечі в Україні
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Кажуть, Ваш ідеал реалізований в ДНР-ЛНР.
там справедливі тарифи? я не в курсі, не цікавилась ніколи..
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Завдання школи не лише давати знання, а й виховувати дітей.

Воспитывать должны в первую очередь родители
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

А тато скаже: "Нет, я не оккупант, только общаюсь на языке оккупантов. Так сложилось, но ты, сынок, общайся на украинском".


Або піде і начистить дурепі фізіономію

А навіщо це?
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

А тато скаже: "Нет, я не оккупант, только общаюсь на языке оккупантов. Так сложилось, но ты, сынок, общайся на украинском".
:umnik2: за такою логікою українську мову треба називати "мовою мародерів"? :facepalm:
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

страннА. я вот усАмнЇлса в гЇрАЇзмЄ АднАВО гЇроя сАвЄтскАВА сАюза (пАхож на распятАВА мальчика)

"Во-во-Їво-МФА:[ɪ̯ɪˈvo] савєтскава ЇЗЬІКА-МФА:ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨk] і аа-аднаабразнава іба-МФА:[ˈibə] вава-бїзабразнава ваабраженїя і абразаванїя" - геть з України!

Треба ж нарешті зрозуміти: що совєтоманітна бо одноманітна російська - є джерелом та двигуном каснакріпацтва та москвобезумства між українцями!
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Oдecит: “Люди, cxaмeнiтьcя! Я вчивcя y Києвi. В Мoгилянцi. Тyт дyжe вжe вci тиcли нa yкpaїнcькy мoвy. A я люблю нe тaк як yci. I нe люблю, кoли тиcнyть. Чepeз цe пиcaв вipшi pociйcькoю. Biйнa пoвнicтю вce змiнилa. Я зpoзyмiв, щo дo нeї я жив бeз Бaтькiвщини..”

Я ввaжaв ceбe кocмoпoлiтoм дo вiйнu. Дyмaв, щo нe мoжнa oбмeжyвaти ceбe мoвaми чи нaцiями, нaцioнaльнocтями.

Щe… Я зaвжди мaв бyнtiвнuй xapaктep. Я вчивcя в Києвi y Нaцioнaльнoмy Yнiвepcитeтi “Києвo-Мoгилянcькa Aкaдeмiя” ciм poкiв.

Тyт дyжe вжe вci тиcли нa yкpaїнcькy мoвy. A я люблю нe тaк як yci. I нe люблю, кoли тиcнyть. Чepeз цe i пиcaв вipшi pociйcькoю.

Гoвopив чacтiшe pociйcькoю, нiж yкpaїнcькoю. Цe бyлo дaвнo. Мiльйoн poкiв тoмy. Дo вiйнu. 

Biйнa пoвнicтю вce змiнилa.

Я зpoзyмiв, щo дo нeї я жив бeз Бaтькiвщини. Biйнa пoдapyвaлa мeнi Укpaїнy. Я пoчaв цiнyвaти її тaкoю як вoнa є: її кyльтypy, cимвoли, пpaпop, тpизyб.

Тa вce ж, зa звичкoю, гoвopив pociйcькoю.

Нa вaжливicть мoви piднoї звepнyлa мoю yвaгy кoopдинaтop бeзкoштoвниx кypciв yкpaїнcькoї мoви Кaтepинa Мeльник.

Вжe кoли я йшoв тaким миpним Києвoм пopyч нeї, ми вeли coбi poзмoвy i тyт я paптoм збaгнyв, щo y пyтлa i pociйcкoї пeд*paцiї дiйcнo нe бyлo б жoднoгo шaнcy зpoбити тe, щo вoни зpoбили в Кpимy i нa cxoдi Укpaїни, якби тaм виcoкo цiнyвaли Укpaїнy, нaшy мoвy i кyльтypy.

Жoднoгo шaнcy. Poзyмiєтe?

Нixтo б нe зaгuнyв iз тиx, xтo пiшoв y нeбecнy бpигaдy. Нe гuнyлu б дiтu, нe pyйнyвaлucь би бyдiвлi i дoлi…

Cтoяв би i пpaцювaв би Дoнeцький Aepoпopт iмeнi Гpигopiя Cкoвopoди.

Pycня нe пpoйшлa б i мeтpa нaшoї зeмлi. Нiдe. Якби нac зaxищaлa нaшa мoвa i кyльтypa.

Г*бня цe poзyмiлa. Ocь чoмy нeщaднo katyвaлa cвoгo чacy нaшиx Гepoїв зa мoвy.


Їx нaщaдки зaбyли пpo їxнi мyku… I дaлi ввaжaють, щo oбмeжyвaтиcь y мoвax нe вapтo.

Мoжнa гoвopити pociйcькoю i любити Укpaїнy?

Бoжe, тa цe тe caмe, щo бyти вiддaним oднoмy Кoxaнoмy Cпpaвжньoмy Чoлoвiкoвi i зaймaтиcя пpocт*тyцiєю y виxiднi. Для poзшиpeння гopизoнтy.


Cxaмeнiтьcя шaнoвнi! Як чacтo ми пoчинaємo цiнyвaти тe, щo втpaтили? I чacтo пoчинaємo цe poбити дyжe пiзнo.

Пocтфaктyм.

Тa кpaщe пiзнo, нiж нiкoли. Тoж пoчинaємo гoвopити yкpaїнcькoю, шaнoвнi, бo ми тoгo вapтi. Тoгo вapтi нaшi нeбecнi пoбpaтими!

Aвтop: Микoлa Вopoнiн. Укpaїнcький cнaйпep



Останнє редагування: 28 січня 2021 19:50:26 від Чжан
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

але російською спілкуються не тільки окупанти,
а і багато атовців, та безліч інших прекрасних людей,
як в Україні, так і в Росії та в світі.
Ну так, вони спілкуються мовою окупантів.
Хто ж з цим сперечається?
Але до цього не потрібно ставитись як до норми.
А лише як до руйнівного спадку колоніального минулого України, якого треба позбутись.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Когда я иду в магазин или кафе, то я хочу, что бы мне продали качественный товар или накормили вкусной едой. Не важно где, в Киеве, Осло, Сувоне, Анне-Павловне (прикиньте, есть такой замечательный уютный городок) или в Буеновіста-дель-Норте, где живет мой британский друг детства. Я иду в магазин или кафе именно за этим.

Кто идет в прачечную за лингвистически-литературным обслуживанием... Тот либо идиот, либо идеологический негодяй, поставивший целью уничтожить страну. Извините, но это мое мнение.
Это - Истина, поэтому - ни добавить, ни отнять. респект :good:
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Прийде дитина додому і спитає:

- тато, так ти окупант?

А тато АТОшник наприклад. Та навіть якщо не атошник. Ні одна свиня не має права стравлювати людей на грунті мови.
так
тому й треба бути обережніше у висловах
але ж насправді і не доведено, що вчителька послуговувалася саме такими тезами
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Або піде і начистить дурепі фізіономію

А навіщо це?
Якщо українофоб, то будуть такі наміри чи емоції. (Самі відчуваєте?)
А якщо в душі українець, то сприятиме тому, щоб діти стали українцями, а не скацапленими совками.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Одна лише річ з боку учительки мене дещо покоробила. Не слід налаштовувати дітей ворожо до російськомовних співгромадян. Хоча б тому, що це обернеться проти них самих, вони ще діти, а за порогом школи теж є життя, а там друзі, знайомі, родичі, батьки, які у побуті розмовляють російською, багато наших героїв-воїнів розмовляють російською, не треба їм розповідати, що це вороги, бо це вже схоже на якусь печерну фаріонщину. Діти будуть наражатися на конфлікти, а це їм зовсім не потрібно, вони повинні бути пристосованими до реального життя, яке на сьогодні є далеким від суцільної україномовності.

У всьому іншому, особливо стосовно ворожості Росії, вчителька молодець і в цьому треба гнути свою лінію, не звертаючи уваги ані на які ватні верески, законодавство повністю на її боці.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

яку свиню підклав власним дітям,
Не переживайте. Ваші діти будуть добре знати і відчувати рідну мову. Я тільки тепер збагнула, чому батьки ізолюють дітей від кацапського світу.  А російську опанують без проблем і зможуть читати по-кацапськи те, що їм буде потрібно.
Ваші діти стануть прикладом для інших і будуть цим пишатися.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

:umnik2: за такою логікою українську мову треба називати "мовою мародерів"? :facepalm:
Українська мова - мова українців.
В кожній нації є і мародери, і злодії, і гвалтівники...
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Якщо українофоб, то будуть такі наміри чи емоції. (Самі відчуваєте?)
А якщо в душі українець, то сприятиме тому, щоб діти стали українцями, а не скацапленими совками.


Звичайно що атошник українофоб тільки тому що російськомовний
А ти патріот, бо любиш потеревенити про те, як неправильних українців перекувати у правильних
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Мама, которая требует отстранить патриотичную учительницу в Днепре, оказалась сторонницей Шария и «Бессмертного полка»

Родители второклашек филиала школы № 137 в Авиаторском (Днепр) рассказали, почему требуют отстранить учительницу Викторию Жданову. Напомним, ее обвиняют в том, что она прививает их детям любовь к украинскому языку и рассказывает, что Россия — агрессор. Одна из мам-жалобщиц, Александра Лобанова, оказалась сторонницей пророссийской партии Шария и поклонницей Советского союза.

Сын говорит, я его цитирую: «Наша учительница учит нас, что русский язык — это язык врагов». И знаете, он на меня смотрит и говорит: «Мама, мама говорит, я не враг?» Я говорю: «Нет ребенок, ты не враг». А он говорит: «Я не хочу, чтобы отец был врагом, чтобы ты была врагом». То есть понимаете ребенок запуган, — рассказывает Александра Лобанова.

Отметим, что Александра Лобанова, которая заявляет, что Виктория Жданова запугивает ее русскоязычного ребенка — активная поклонница пророссийского политика Шария. Как удалось журналисту 49000.com.ua узнать на ее странице в Facebook, Лобанова подписана на группы, пропагандирующие Советский союз и «Бессмертные полки» всех видов и мастей. А на самой обложке — рисунок самолета с флагом страны-агрессора.

Очевидно, что Александре претит то, что ее сыну прививают любовь к Украине и рассказывают о российской агрессии и ужасах советского тоталитаризма. Политические взгляды Лобановой — ее личное дело. Только вот живет она в Украине и сына отдала в школу, которая содержится за счет украинских налогоплательщиков. И, соответственно, обучают там по программе, которую формируют исходя из позиции нашего государства, а не советской, или российской пропаганды и мнения Анатолия Шария. Что еще интереснее, Александра Лобанова сама по образованию учитель. На данный момент, неизвестно, работает ли она по специальности. Если работает, то весьма настораживает, что она может вкладывать в головы детей.

https://49000.com.ua/mama-kotoraya-trebuet-otstranit-patr/


Не здивований жодним чином. ФБ-сторінка тварини: https://www.facebook.com/profile.php?id=100024584721135
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Так само можна сказати, що не важливо, чи ти українець, китаєць, росіянин чи турок.
Всі ж люди.
так і є.

Але суспільства тепер живуть в формі націй.
не в курсі про інші країни, але складається враження
що в Україні це слово - нація - взяли на прапор мерзотники,
і зробили з нього фетиш, замість того щоб
пропагувати справжні людські цінності, моральні -
порядність, доброзичливість і чесність.
Але про них чомусь жодна влада не згадує,
в тому числі у шкільних програмах,
замість цього насаджуючи дітям у мізки
ненависть до оточуючих під виглядом патріотизму.
Результатом цього процесу є тотальна аморальність,
нашарована на агресивну чорну злобу.
Саме це, а не мова, веде до загибелі народу.

А для існування і успішності їх потрібна національна свідомість громадян.
ні, потрібна Мораль, інакше смерть
від корупційного яду та всебічної деградації.



   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Не слід налаштовувати дітей ворожо до російськомовних співгромадян.
Але і не слід їм навязувати думку, що говорити російською - це нормально для українця.
Нормально для українця - розмовляти українською.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Але і не слід їм навязувати думку, що говорити російською - це нормально для українця.
Нормально для українця - розмовляти українською.


Звістно, так.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Звичайно що атошник українофоб тільки тому що російськомовний
А ти патріот, бо любиш потеревенити про те, як неправильних українців перекувати у правильних


 ось тобі АТОшник - про російську мову, читай по буквах:

 "Мoжнa гoвopити pociйcькoю i любити Укpaїнy?

Бoжe, тa цe тe caмe, щo бyти вiддaним oднoмy Кoxaнoмy Cпpaвжньoмy Чoлoвiкoвi i зaймaтиcя пpocт*тyцiєю y виxiднi. Для poзшиpeння гopизoнтy."

   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

не читая ни одного поста в ветке могу сказать, что Олдбой пидар и на чистейшем украинском продвигает кацапские идеи. ну как, ошибся не?
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

Діти просять власних батьків щоб спілкувалися з ними українською, їм так легше було б вчитися і вчити мову
Що роблять батьки ? Травлять вчительку ) всьо правильно, всьо логічно  (tu)
Так совки що повтікали з благословенного сисеру, сидять в своїх резерваціях вже по 30 років і ніпанімают вот етот піндоській нєнужний язик  B-)
Їх там таких цілі резервації, що в Америці, що в Німеччині
Світлано, у мене педагогічна освіта,
і я собі не уявляю успішного вчителя чи вихователя
без співпраці з батьками, це ще важливіше ніж робота з дітьми.
Якщо вчителька не здатна знайти стежку до сердець не тільки дітей, а і їх батьків,
то вона профнепридатна і не має морального права працювати з дітьми,
якою б супер-патріоткою вона не була - нехай іде малювати відповідні плакати,
але до чужих дітей її допускати не можна,
а якщо вона спровокувала такий скандал на всю Україну,
то повинна бути крім звільнення ще й покарана.
   
Re: Мовний скандал у Дніпрі :girl_were:

такі перекинулися  :D

пс сьогодні на зміні Кадри якийсь стажер уськомірний
Нє, то її "а какая разніца"- українська чи кацапська. Сама писала. І все стало на місця, чому така р'яна юльчиха.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія