Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

круть верть, як циган сонцем.. Недолугі і гадки не мають, що їх має в усі щілини перевертень.
Опамятайтесь, небораки. Я вас дуже прошу.. Знайдіть справжньго лідера порядного та кмітливого
   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

Знайдіть справжньго лідера порядного та кмітливого
Дык нашли уж. Прямиком от клуба веселых и находчивых.
   
Дык нашли уж. Прямиком от клуба веселых и находчивых.
Показати зображення...

Так краще...  :pooh_lol:

   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

Так краще...
Это вкусовщина и субъективные предпочтения.
Вам больше нра этот нетрезвый дяденька? Дело ваше.
А вовчик просил найти кмитлывого, я и нашел.
   
оу, дедуську
ожидаемо начало штырить
на сон грядущий, передергнуть , это святое у юльков )  :K
ну держи ))

   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

круть верть, як циган сонцем.. Недолугі і гадки не мають, що їх має в усі щілини перевертень.
Опамятайтесь, небораки. Я вас дуже прошу.. Знайдіть справжньго лідера порядного та кмітливого
:lol:   :fuck:
   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

круть верть, як циган сонцем.. Недолугі і гадки не мають, що їх має в усі щілини перевертень.
Опамятайтесь, небораки. Я вас дуже прошу.. Знайдіть справжньго лідера порядного та кмітливого
Цыган и медведей нельзя упоминать - Портников запретил.
   
а шо там ЗЕ?? з чого такий шухєр? Шо трапилося? із за пресухи чи шо?
   
Зе неадекват. Негодний під час війни.
Крадій хороший, а президент фуфло
   
а шо там ЗЕ?? з чого такий шухєр? Шо трапилося? із за пресухи чи шо?
Та розворушыв Ахметовский вулык. Хазин Дамбаса понял шо тут гудками уже не обойдется и включил всех своих холуев в борьбу за "демократию". по повышенным ставкам. :gigi:
   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

А оцю, найрейтинговішу забракували  :weep:
   
:lol:   :fuck:

принапомни, когда еще у педрилки за всю его политкарьеру проявлялись всплески такого невиданного патриотизма?
   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

принапомни, когда еще у педрилки за всю его политкарьеру проявлялись всплески такого невиданного патриотизма?
Расскажи нам про патриотизм твоего пИдрилки
   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

круть верть, як циган сонцем.. Недолугі і гадки не мають, що їх має в усі щілини перевертень.
Опамятайтесь, небораки. Я вас дуже прошу.. Знайдіть справжньго лідера порядного та кмітливого

Це ви про Тягнибока? :D
   
Дык нашли уж. Прямиком от клуба веселых и находчивых.
Показати зображення...

Це Коля гірасімов мілафон у вертера шукає?
   
як би не обдристався ЗЕ, а Кнуряці президенство все одно не світить
   
шукайте порядну, талановиту, хоробру та освічену людину краще.. не гайте час
   
як би не обдристався ЗЕ, а Кнуряці президенство все одно не світить
Петро і не каже про другий гетьманат

Його можуть на Майдані попросити очолити країну, та продовжити звільняти територію як і раніше. Зе щось тільки віддає землю, нікуя не звільнив.

Де подвиги зе, на війні красти то не подвиг. А краде зережим так як перед втечею.
   
Расскажи нам про патриотизм твоего пИдрилки
https://youtu.be/GMXRn-5F8ic

Пидрилка у нас одна.

И этот, он не корчит из себя патриота, он какой был, такой и есть.

ты наверно из тех, кто из-за шаржей на пророка, головы отрезал
   
Петро і не каже про другий гетьманат

Його можуть на Майдані попросити очолити країну, та продовжити звільняти територію як і раніше. Зе щось тільки віддає землю, нікуя не звільнив.

Де подвиги зе, на війні красти то не подвиг. А краде зережим так як перед втечею.

дытына тай годи  :facepalm1:
   
дытына тай годи  :facepalm1:

Не дитина, мародер, котрий на війні нажився, а території не звільняв. Нах то гавно треба?
   
вам розповісти які аргументи на користь Порошенка наводили люди стоячи у чергах на виборчих дільницях 2014 року?
   
так ось.. головний посил був таким -- Порошенко вась-вась с хуйло.. тільки він зможе домовитись про якнайшвидше закінчення цієї безглуздої війни(с)
   
Дядечко Лао, бачу зайшли на хвилинку до моєї гілочки, здоровенькі були) як ся маєте?? Як Вам моя українська мова)?
   
ай.. втік вже(( мабуть Дядечко порохобот трошки
   
Так шо там зеклан, накрався, може на війні проявить себе, чи ідалі як обісрана маланців гроші треба, а воювати нам?
   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

Пидрилка у нас одна.

И этот, он не корчит из себя патриота, он какой был, такой и есть.


   
круть верть, як циган сонцем.. Недолугі і гадки не мають, що їх має в усі щілини перевертень.
Опамятайтесь, небораки. Я вас дуже прошу.. Знайдіть справжньго лідера порядного та кмітливого

наприклад?
   
наприклад?
вау.. але я звичайний манюпасик. Електоральна одиничка, яких зі схожими думками досить багато.. Шукайте!! Бо Пєтя для нас не варіант
   
там доречі буде теж ньюансик.. Справжній патріот обовязково потім поведе націю на визвольну війну..  ;)  або він знову буде черговим соплєжуєм
   
там доречі буде теж ньюансик.. Справжній патріот обовязково потім поведе націю на визвольну війну..  ;)  або він знову буде черговим соплєжуєм
Я ж кажу, зенегоден, на війні соплі (гроші) жує, тому він вже оцінений як чамор без яєць але з офшорами.
   
Ще раз напишу, бо це архіважливо)

 є ньюансик.. Справжній патріот обовязково потім поведе націю на визвольну війну..  ;)  або він знову буде черговим соплєжуєм
   
Ще раз і я напишу.

Зе вже проявив себе як сопляк на війні, Україна годна кращого, Крим і Донбас чекає деокупації, цей чмир Сцикло і гамно.
   
Re: Кнуряка маніпулює чесними та недолугими патріотами

А оцю, найрейтинговішу забракували  :weep:
Показати зображення...
треба ще трошки ботоксу, щоб на хуйла бути схожою
   
Тепер, після вищенаписаного, мона трошки поміркувати про шанси стати Президентом у справжнього патріота), якщо є потреба
   
Ще раз і я напишу.

Зе вже проявив себе як сопляк на війні, Україна годна кращого, Крим і Донбас чекає деокупації, цей чмир Сцикло і гамно.
Україна годна кращого, нема сумнівів, але то буде не Пєтя.
   
Вовчик, ты напоминаешь маленького ребенка. Ну, вот, выучит ребенок новое слово и начинает его тыкать к месту и нет. Так вот ты походу выучил слово "недолугий"
   
Не підуть ніхто за нерозкрученим. Покинь надію. Там інші алгоритми, великі договорняки.
Я краще за шию пару слуг сиплого потримаю, на останок їх щурячої долі.
   
Україна годна кращого, нема сумнівів, але то буде не Пєтя.
   Згоден. Але потрібен наступний крок і нова людина,  відповідно до нового рівня стану і викликів.
   
   Згоден. Але потрібен наступний крок і нова людина,  відповідно до нового рівня стану і викликів.
так.. ну і не забуваємо про важливий ньюансик.. Справжній патріот поведе націю на визвольну війну.. варіантів інших у нього не буде
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія