Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йдуть пішки до своїх дітей із сумками,а машини залишили біля кордону.

Бідні наші люди.Йдуть пішки до своїх дітей із сумками,а машини залишили біля кордону. (Мостиськ)

Бо українцю не можна на автомобілі до дому їхати без грабунку держави в 3000 евро

   
Тому що треба вчасно ставати на консульский облiк. Бiднi бо дурнi)
   
ну им мабуть не привыкать .. зато в Европе побувылы люды
   
Повинні страждати
   
Тому що треба вчасно ставати на консульский облiк. Бiднi бо дурнi)
Не думаю що вони бідні, але відчуваю ваше бажання лизнути...
   
Повинні страждати

+1
і співать сумних пісень , молитись на томос і вибирати педру
   
Эти точно проголосуют #ТвердоЗаПетра!
   
Не думаю що вони бідні, але відчуваю ваше бажання лизнути...
Видихати треба, я сам донедавна там жив. Вони можуть запросто заïхати за законом, якщо перебувають на консульському облiку. А черга та якщо i через Украïну, то тiльки тому, що вкрали грошi на додатковi пункти пропуску. Шо там лизати?
   
Тому що треба вчасно ставати на консульский облiк. Бiднi бо дурнi)
(tu)
   
Видихати треба, я сам донедавна там жив. Вони можуть запросто заïхати за законом, якщо перебувають на консульському облiку. А черга та якщо i через Украïну, то тiльки тому, що вкрали грошi на додатковi пункти пропуску. Шо там лизати?
через місяць їх буде менше, ще через рік ще менше... І так до кінця, поки не буде кому виїзджати, а для пришвидшення процесу можна туди воєнкомат, на виїзд з кордону, одразу всі проблеми порішають... #СвятийТомос
   
Вони повинні мати дві машини. Одна прилічна в Польщі їздити і в Україні якусь вбиту ладу. Підїхав до кордону, ауді залишив в Польщі, перевдягувся у лахи , перетнув і в розбитого жигуля додому.  Cусід так робить.
   
Тому що треба вчасно ставати на консульский облiк. Бiднi бо дурнi)
Це правда, шановний. Всі біди українців від дурної голови. А також від бажання намахати ближнього свого і власну державу. Ну і хатаскрайність не сприяє процвітанню, треба також це визнати. Не вміємо ми самоорганізовуватис ь.
   
Вони повинні мати дві машини. Одна прилічна в Польщі їздити і в Україні якусь вбиту ладу. Підїхав до кордону, ауді залишив в Польщі, перевдягувся у лахи , перетнув і в розбитого жигуля додому.  Cусід так робить.
легше тунель швидкісний попід кордон прокласти, як Маск. Але нащо їм туди їздити, у нас і тут роботи багато?
   
Українець без страждань,що еврей без грошей
   
через місяць їх буде менше, ще через рік ще менше... І так до кінця, поки не буде кому виїзджати, а для пришвидшення процесу можна туди воєнкомат, на виїзд з кордону, одразу всі проблеми порішають... #СвятийТомос
Це все зрадо#@бство. Тi що до дiтей в будь якому випадку приïдуть, хоча бiльшiсть вже туди забрали. Ïх менше стане тiльки коли зрозумiють всю перспективнiсть тут. Там здебiльшого не цвiт нацiï, вже повiрте, я багато спiлкувався там з нашими, треба час всього навчитися i все зрозумiти.
   
Українець без страждань,що еврей без грошей

 (tu)  :lol:  :laugh:
   
Якщо таке на пунктах пропуску можливо ну їх в дупу такі закони ?
   
Вони повинні мати дві машини. Одна прилічна в Польщі їздити і в Україні якусь вбиту ладу. Підїхав до кордону, ауді залишив в Польщі, перевдягувся у лахи , перетнув і в розбитого жигуля додому.  Cусід так робить.

Ну і ще закордом треба їздити за правилами, а дома ганяти
   
Це правда, шановний. Всі біди українців від дурної голови. А також від бажання намахати ближнього свого і власну державу. Ну і хатаскрайність не сприяє процвітанню, треба також це визнати. Не вміємо ми самоорганізовуватис ь.
Ну оце i до теми. На фото всi люди, що не дочекалися в автобусах - там зараз черги на 12 годин. Автор про автiвки. Просто перевiрити якщо зайти в переписку в групах наших на Фейсбуку. Явна манiпуляцiя.
   
Для них, Мордор починається з цього кордону.І як пояснити полякам хто такі бариги і шо це вони придумали.
   
Ще 19 грудня було порожньо. На вечір 21 почали збиратися. Можна подумати ніхто не знав що в Польщі Різдво і будуть вихідні для працівників на 2 тижні.
   
Бараныбля! Че он не снесут ту таможню нах?
   
педро гондонище
   
Бараныбля! Че он не снесут ту таможню нах?
хуйло сразу же нападет
   
Можна подумати ніхто не знав що в Польщі Різдво і будуть вихідні для працівників на 2 тижні.
А коли вони назад в Польщу попруть ?
   
а вони мовчки стоять чи співають сумних пісень?
   


гениальна. Аж патриотизм пробил до пяток.
   
напишіть їм в пейсбук хай гуртом співають Гімн України. це відразу розчулить серця патріотів митників і прикордонників
   
а вони мовчки стоять чи співають сумних пісень?

радіють томосу і обговорють як за пецю будуть голосувати  :laugh: 
   
Как ни крути, а сначала на Майдан, потом к детишкам.
   
радіють томосу і обговорють як за пецю будуть голосувати  :laugh: 

до речі, а за кого ви будете бляхарі голосувати, хто вас підтримує?
   
А що в жопомиїв нема 3к ойро?
   
радіють томосу і обговорють як за пецю будуть голосувати  :laugh: 

Я не розумію, що таке мати власну банку. Такого не було і ніколи не буде. Дивно це. Лізти вранці банку та дригати ногами та руками. Я читаю пресу.
Я вважаю Томос НАЙГОЛОВНІШОЮ подією в історії, я буду голосувати за Порошенка, я вкладатимусь у нерухомість в Києві, 4-ту. Гройсман дає можливість заробити на нерухомість.
   
а чого ті поляки хочуть?
   
+1
і співать сумних пісень , молитись на томос і вибирати педру

Визивайте Юлю. Вона знає, як кордон переходжити - он Міхеїла за руку ж перевела. :rotate:
   
та дригати ногами та руками.
Я думав руками і ногами дригають на кафедрі хвакультета кібернетики коли увечері родичі розвозять п'яничок по домам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія