Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Класний коментарій Юрія Нестеренко

Класний коментарій Юрія Нестеренко

В случае оперативного ответного огня по боевикам можно было избежать разрушений на украинской территории в поселке Сартана.
Ю.Н.Я даже больше скажу. В случае оперативного ответного огня можно было избежать захвата и части Донбасса. И всего Крыма. А в случае продолжения соблюдения "минских соглашений" можно просрать все, что шоколадный "президент мира", нарушивший 90% своих предвыборных общеаний, умудрился не просрать до сих пор.
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

 (tu)
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Просто из любопытства:
а что это за 10%, которые выполнены?
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Просто из любопытства:
а что это за 10%, которые выполнены?
5 канал на продал )
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко
den

Які всу вумні
Айкю мабуть за 200
Цікаво що робили 28 лютого в криму

   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

да, если бы не зрада шоколады,
наши танки бы москву взяли
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Andrej.ua
Класний коментарій Юрія Нестеренко
___________________ ________
Де той "класний" до сих пір сидів/мочав?
Ссуки, вже повилазили "оракули"
Та й чи були сили тоді в ЗСУ?
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

В случае оперативного ответного огня по боевикам можно было избежать разрушений на украинской территории в поселке Сартана.
Ю.Н.Я даже больше скажу. В случае оперативного ответного огня можно было избежать захвата и части Донбасса. И всего Крыма. А в случае продолжения соблюдения "минских соглашений" можно просрать все, что шоколадный "президент мира", нарушивший 90% своих предвыборных общеаний, умудрился не просрать до сих пор.
Критика эт хорошо, но пан Нестеренко забывает тот факт, что КрымНаш и захват Донбасса был до того,как Порошенко был избран президентом.
Даже более того, не буду говорить,что это благодаря лишь и в основном благодаря Порошенко, но после его избрания остановили продвижение дурьВесны и смогли вернут часть захваченных територий обратно.
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

 (tu)  золоті слова!
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Критика эт хорошо, но пан Нестеренко забывает тот факт, что КрымНаш и захват Донбасса был до того,как Порошенко был избран президентом.
Даже более того, не буду говорить,что это благодаря лишь и в основном благодаря Порошенко, но после его избрания остановили продвижение дурьВесны и смогли вернут часть захваченных територий обратно.

Аргентіна на радарах  :weep:
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Критика эт хорошо, но пан Нестеренко забывает тот факт, что КрымНаш и захват Донбасса был до того,как Порошенко был избран президентом.
Даже более того, не буду говорить,что это благодаря лишь и в основном благодаря Порошенко, но после его избрания остановили продвижение дурьВесны и смогли вернут часть захваченных територий обратно.

Так не він просрав крим але якби він і тоді був президентом хіча щось би змінилось і більше того я навіть думаю що шоколадний ідіот говорив би про мирне вирішення "не піддаватись на провокації" мирний шлях тобто всіляко би провокував на подальшу окупацію і взагалі не почав би антитерористичну операцію а коли би почав то було б настільки пізно що кількість смертей була би в рази більшою і треба було б звільняти не тільки увесь донбас а десь пів східної України.
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко
den

Так не він просрав крим але якби він і тоді був президентом хіча щось би змінилось і більше того я навіть думаю що шоколадний ідіот говорив би про мирне вирішення "не піддаватись на провокації" мирний шлях тобто всіляко би провокував на подальшу окупацію і взагалі не почав би антитерористичну операцію а коли би почав то було б настільки пізно що кількість смертей була би в рази більшою і треба було б звільняти не тільки увесь донбас а десь пів східної України.
Того ми не взнаємо
Є лиге факт звільнення маріка ще турчиновим та славянськ краиа  лісичанстк севдон і тд порохом
І3 мінуси - дебаль, кордон, іловайськ
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Так не він просрав крим але якби він і тоді був президентом хіча щось би змінилось і більше того я навіть думаю що шоколадний ідіот говорив би про мирне вирішення "не піддаватись на провокації" мирний шлях тобто всіляко би провокував на подальшу окупацію і взагалі не почав би антитерористичну операцію а коли би почав то було б настільки пізно що кількість смертей була би в рази більшою і треба було б звільняти не тільки увесь донбас а десь пів східної України.

Для того, щоб мати змогу "піддаватися на провокації" потрібно мати відповідну армію, яка могла б "піддатися" без наслідків. А такої армії не було у України. І не факт, що навіть тепер її вистачило б - усе-таки агресор (хуйло Росія) у іншій категорії ваги та відмороженості.

Порошенко не міг бути президентом, бо президентом був Янукович, коли хуйло запустив план по кримському аншлюзу.
Але якби президентом був тоді не Янукович, а Порошенко (припустимо, що його обрали замість Януковича), то, гадаю, що він не втік би і на нього хуйло не мав би важелі тиску, які він мав на бувшого угаловніка Януковича.

До речі, зверніть увагу, що той же Сталін просрав територій на початку ВОВ аж по самі помідори аж по Москву, навіть маючи потужнішу армію (принаймні кількістно на папері), ніж Гітлер.
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

До речі, зверніть увагу, що той же Сталін просрав територій на початку ВОВ аж по самі помідори аж по Москву, навіть маючи потужнішу армію (принаймні кількістно на папері), ніж Гітлер.

Порівняйте риторику Сталіна і Порошенка з самого початку війни і протягом, щоб більше не давати безглуздих порівнянь.
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Порівняйте риторику Сталіна і Порошенка з самого початку війни і протягом, щоб більше не давати безглуздих порівнянь.

Ну порівняємо - риторика Сталіна (та навіть не тільки риторика - він навіть майже у корєшах у Гітлєра був до війни) не допомогла йому просрати територій на початку війни аж до самої Москви.

Це Ви називаєте тіпа "безглуздим"? Так це факт, який би він Вам безглуздим не здавався.
Вже набагато більш безглуздя - це надавати забагато ваги риториці політиків, а не результатам та наслідкам.

Останнє редагування: 18 серпня 2015 15:49:38 від MartinFierro
   
Re: Класний коментарій Юрія Нестеренко

Того ми не взнаємо
Є лиге факт звільнення маріка ще турчиновим та славянськ краиа  лісичанстк севдон і тд порохом
І3 мінуси - дебаль, кордон, іловайськ
Невеличке уточнення.
Слов'янск не звільняв. Тери са і звідтіля вийшли.
А Донецьк таки здав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія