Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Пацієнт убив санітара й втік!" - подібні новини вже стали звичними. Чому? 8-)

     Одержимість.
   Якось розговорився із випадковою попутницею. Та мені розповіла таке:
  - У нашому селі є відьма. Іноді на неї щось находить й так її мучить, що вона мусить комусь чародійством заподіяти шкоду. Коли ж поблизу немає чужих, то поробляє своїм дітям, а як той час минає так відразу ж відробляє... 
  Тут справа ось в чому. Людина, котра продає душу дияволові, отримує від князя світу цього демонів для слугування. Та от вся каверза в тому, що ті невидимі владні істоти іншого виміру служать не задарма. Вони харчуються кров'ю, богозневагою, злом й якщо господар не чинить антихристиянських вчинків, то вони неабияк мучать його, щоб тими стражданнями поповнити свої сили.
  Повчальний епізод. Був час коли блаженна Матрона жила у вертепі сатани – квартирувала у відьми (вибирати не приходилось – хто візьме там й мусила жити). Одна із зцілених від поробленого сказала, що запізнюється на потяг й хоче заночувати. Матушка відповіла: "Беги скорее, ты успеешь на последнюю электричку, а здесь тебе ночевать нельзя, сейчас к хозяйке квартиры - колдунье нашей придёт ночью целое полчище бесов, и тебе здесь быть нельзя, да и мама твоя будет беспокоиться".
  Чому Матушка поспіхом відіслала відвідувачку? Невидимі нам владні демони (відпавши від Бога ангели) нададуть відьмі сил та знань а взамін стануть вимагати поживи. (Гостей прийнято пригощати). І горе тій людині, котра потрапить на очі відьмі в ту пору.  :(
   
ТС, коли на Польшу збираєшся?
Бо шось тебе вже клямить ))
   
Фуп как фуп
Все виды психов здесь
нічого дивного,  у любому більш-менш чисельному  середовищі існують однакові пропорції особ з тими чи іншими психоемоційними вадами.
   
   В часописі "Час" №43 (4324) від 23 жовтня 2008 року описаний випадок:
  "Пополудні до однієї з церков вбігли два чоловіки. Уже на порозі храму вони почали скидати з себе одіж. Повністю роздягнулися посередині церкви. Старший почав обіймати молодшого. Той вирвався і оголеним вибіг з церкви з викриками “Алілуя! Алілуя!” Потім знову забіг всередину і з дивними вигуками почав качатися по підлозі.
  Старший все намагався обіймати юнака але це йому не вдавалося.
  Тоді у церкві було тільки кілька жінок. Вони нічого не могли вдіяти з чоловіками, у яких з’явилася нелюдська сила. Хоч згодом втихомирювати голих содомістів прийшли інші прихожани разом зі священиком, їм довго не вдавалося заспокоїти та одягнути грішників. Вгамовувати чоловіків приїхав міліційний наряд та “швидка допомога” з психлікарні. Зараз із содомістами працюють лікарі-психіатри. Хоча знаючі люди кажуть, що тут потрібна допомога екзорцистів (тих, хто виганяє диявола). Оперативна інформація МВС України в Чернівецькій області про затримання двох невідомих осіб нічим не відрізнялася від інших скоєнь, однак вразив той факт, що затримані в людному місці посеред білої днини були зовсім голі. Збентежило й те, що події розгортались на території однієї зі святинь буковинського міста.
  - Близько п’ятої години по обіді я виходив з храму із свяченою водою на посвячення автомобіля, - розповідає черговий священик храму УГКЦ протоієрей Володимир Боровий. - Бачу: на подвір’я нашого храму зайшли двоє чоловіків – один років 20-ти та інший десь 45-ти років. Чим ближче незнайомці приступали до церкви, тим більше їхні рухи робилися дивними. З кожним кроком вони все більше стали нагадувати звичайних п’яниць, однак вже скоро з виразу їхніх облич я зрозумів, що бачу одержимих сатаною людей.
  Старший чоловік намагався пояснити, що вони обидва хочуть позбутися одержимості: "Батюшка, покропи нас водою". Звичайно, я мав при собі Йорданську воду, бо ж ішов на освячення. Осінив чоловіків святим хрестом і окропив святою водою. На моїх очах відбулося збурення злих духів. Одразу стало зрозуміло, що тяжкі смертні гріхи поїли нутро людське, відібрали розум і всі ознаки людської подоби. Подібні факти описує Святе Євангеліє.
- За хвилину я був біля храму, - продовжує настоятель храму отець Валерій Сиротюк, - мені зателефонувала чергова церкви і повідомила про дивних і небезпечних людей. Одразу я побачив Гедаринських біснуватих. Чоловіків вивертало зсередини, вони прийшли до храму. Тут вони більше не могли почуватися безпечно. Їм було би комфортно десь у іншому, "злачному" місці, там, де світ закритий для Бога. Уявіть собі краплі води, які потрапляють у розпечену олію. У той момент треба було рятувати молодиків. Вони могли собі щось заподіяти. Злі духи кидали їх по храму. Вони здирали з себе одяг, на якому ще залишилася йорданська вода. Нам відомі ці симптоми. Такими одержимими сатаною займаються екзорцисти – відповідно приготовані постом і молитвою ченці-священики, котрі мають благословення на вичитки від правлячого єпископа. Читаємо в Євангелії від Луки у 8-мій главі: "І вони припливли до землі Гадаринської, що навпроти Галілеї. І, як на землю Він вийшов, перестрів Його один чоловік із міста, що довгі роки мав він демонів, не вдягався в одежу, і мешкав не в домі, а в гробах. А коли він Ісуса побачив, то закричав, поваливсь перед Ним, і голосом гучним закликав: "Що до мене Тобі, Ісусе, Сину Бога Всевишнього? Благаю Тебе, не муч мене!"
  Вже за кілька хвилин довелося викликати підмогу – чергову бригаду міліції та спеціалізовану швидку допомогу. Напрочуд швидко правоохоронці прибули. Шестеро міліціянтів виводили одного біснуватого. І це не дивно, бо полонені злим духом в часи припадку мають неабияку фізичну силу. Через бічні двері оголеного чоловіка вивели на вулицю. Надворі чоловікам стало трохи краще, і за п’ятнадцять хвилин їх забрала спецбригада лікарів.
 
   
Ладно хрен с ними спокойными психами.
Что за пздць в самой больнице. Две медсестры и один санитар по ссылке пишут. Теперь ни одного не будет?

Ну а ти уяви собі роботу в закритому психіатричному відділі. Думаєш багато нормальних людей за такі гроші які там платять погодиться там працювати? Лікарів ще знайти можна,у психіатра вибір не великий,та і  він з ними цілий день не контактує, і вночі не чергує у відділенні. А от медсестри і особливо санітари роблять там всю брудну роботу,ще і відповідальність несуть якщо там хтось комусь щось зробить і той відкине коньки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія