Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

В майбутньому українським водіям не потрібно буде возити з собою водійські права через те, що в Україні планують ввести цифрові посвідчення.

Про це повідомив віце-прем’єр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю “Українській правді”.

Це нововведення може запрацювати в рамках проекту “Держава в смартфоні”, над яким працює Уряд. Тож незабаром буде проведений експеримент — люди зможуть не возити з собою пластикову картку водійського посвідчення, а всі дані будуть в смартфоні у вигляді цифрових прав.

Планується створити спеціальний додаток, в якому будуть всі водійські права, а зчитати дані та перевірити посвідчення можна буде за допомогою QR-коду.

Михайло Федоров зазначив, що планшет для перевірки прав є у 30% поліцейських, тому так буде набагато зручніше. Ті ж патрульні, переважно в сільській місцевості, у яких немає планшетів, сідатимуть в патрульний автомобіль і дзвонитимуть на базу, щоб перевірити водійські права водіїв.
   
В селі ті права і не потрібні...там справді воля для козака
   
Ипануцо...
Фактически, эти "права", это пометка в цифровом реестре, на против твоей фамилии, что ты имеешь право управлять ТС таких то категорий...
Всё!...
Вопрос, только в форме подтверждения твоей личности на контроле...
Нафуй они, внутри страны, нужны...
Эти "корочки", "пластики" и прочая лабуда...
Хоть и в цифровом виде...
   
Хтось може пояснити-для чого ця фігня?Права в кишені займуть багато місця?Чи трудова книжка була поганою ідеєю?Більше хаосу?
   
Хтось може пояснити-для чого ця фігня?Права в кишені займуть багато місця?Чи трудова книжка була поганою ідеєю?Більше хаосу?
Ну сейчас, нет с собой, "иди сюда"...
Со всеми вытекающими...
А так, где то дома лежат, ну и фуй с ним...
Целее будут...
И если спистят документы, или тупо их где то забудешь, не нужно ходить "востанавливать"...
   
Хтось може пояснити-для чого ця фігня?
Чтобы больше не давать взятки за права, забытые в другой сумке.
   
"Михайло Федоров зазначив, що планшет для перевірки прав є у 30% поліцейських, тому так буде набагато зручніше."

Якщо забудеш права і зупинуть поліцаї - буде 30% шанс уникнути штрафу  (tu)
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

Ипануцо...
Фактически, эти "права", это пометка в цифровом реестре, на против твоей фамилии, что ты имеешь право управлять ТС таких то категорий...
Всё!...
Вопрос, только в форме подтверждения твоей личности на контроле...
Нафуй они, внутри страны, нужны...
Эти "корочки", "пластики" и прочая лабуда...
Хоть и в цифровом виде...
бо в нас регулярно горять і затоплюються усілякі реєстри то ж бамажка встановленого зразку в надійному місці не завадить.
   
У меня три разных удостоверения полученных в СССР, ни в каких базах их быть не может. И что дальше?
   
Про паперні справи.
Сьогодні дістав з сейфу чекову книжку - головбух поцікавився - що це таке?
Не так давно, чекова книжка була ознакою ЗП, зараз бухгалтера в очі її не бачили.
   
Хтось може пояснити-для чого ця фігня?Права в кишені займуть багато місця?Чи трудова книжка була поганою ідеєю?Більше хаосу?

дай угадаю.... за парашэнка?
   
Хтось може пояснити-для чого ця фігня?Права в кишені займуть багато місця?Чи трудова книжка була поганою ідеєю?Більше хаосу?
Взагалі, нахєр те авто і посвідчення. Рагулі можуть на волах.
   
дурня повна
чому не зробити нормально, просто показуєш будь-який документ офіційний з фоткою
поліція в базі бачить є в тебе права чи ні, і всі інші подробиці
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

дурня повна
чому не зробити нормально, просто показуєш будь-який документ офіційний з фоткою
поліція в базі бачить є в тебе права чи ні, і всі інші подробиці

+1

Даже не показываешь а называешь что-нибудь
Инн,  фио
   
В майбутньому українським водіям не потрібно буде возити з собою водійські права через те, що в Україні планують ввести цифрові посвідчення.

Про це повідомив віце-прем’єр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю “Українській правді”.

Це нововведення може запрацювати в рамках проекту “Держава в смартфоні”, над яким працює Уряд. Тож незабаром буде проведений експеримент — люди зможуть не возити з собою пластикову картку водійського посвідчення, а всі дані будуть в смартфоні у вигляді цифрових прав.

Планується створити спеціальний додаток, в якому будуть всі водійські права, а зчитати дані та перевірити посвідчення можна буде за допомогою QR-коду.

Михайло Федоров зазначив, що планшет для перевірки прав є у 30% поліцейських, тому так буде набагато зручніше. Ті ж патрульні, переважно в сільській місцевості, у яких немає планшетів, сідатимуть в патрульний автомобіль і дзвонитимуть на базу, щоб перевірити водійські права водіїв.
Нафіга ще якийсь додаток?
У кабінеті водія є дані про мої права
   
Соромлюсь спитати , а половина водіїв продовжить перти на червоне з цифровими правами теж ? То може справа не у форматі прав ?
   
прихильники певної політсили, что с них взять, эти бы чмошники хотя бы биометрику до ума довели.
А то я давеча менял, случайно сломал по полам.
Шо вы думаете, сунул палец в сканер в Паспортном столе. И гуляй вася приходи через Н дней получай.
Болт на восемь с левой резьбой и гайка на двенадцать.
Все по новой как при получении.
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

А за кордоном теж держава в смартфоні? Чи таки доведеться везти картку?
Ті дебіли вже зробили замість нормального паспорта ід картки. І тепер люди змушені виробляти і  таскати довідки про місце проживання.
   
А за кордоном теж держава в смартфоні? Чи таки доведеться везти картку?
Ті дебіли вже зробили замість нормального паспорта ід картки. І тепер люди змушені виробляти і  таскати довідки про місце проживання.

То фигня, меня в Привате при смене карты попросили ИНН показать. Я этим даунам говорю, а Вы что не в курсе, что ИНН на айди картки выбит.
А нам пофиг, давай бамачку подтерачку будем ее щас фотать. У нас правила такое.
   
До дупи, якщо зв"язок відсутній. Backup system  має
 бути. "Корочки", кароч. і нікакіх гваздєй!
   
прихильники певної політсили, что с них взять, эти бы чмошники хотя бы биометрику до ума довели.
А то я давеча менял, случайно сломал по полам.
Шо вы думаете, сунул палец в сканер в Паспортном столе. И гуляй вася приходи через Н дней получай.
Болт на восемь с левой резьбой и гайка на двенадцать.
Все по новой как при получении.
:facepalm1:
   
Мені подобається що при заміні прав, якщо новий паспорт, то треба носити у сервісний центр ще якусь виписку про місце реєстрації
 :lol:
   
Мені подобається що при заміні прав, якщо новий паспорт, то треба носити у сервісний центр ще якусь виписку про місце реєстрації
 :lol:

Ну да такую туалетную простыню формата А4, бо айди сканеров у них нету.
Держава в зелупе, а не в смартфоне.
   
Ну да такую туалетную простыню формата А4, бо айди сканеров у них нету.
Держава в зелупе, а не в смартфоне.

Жесть. У мене ще старий паспорт
 :D
   
Жесть. У мене ще старий паспорт
 :D

45 уже есть? Если нету, то вместо вклейки фотки. Со следующего года, если я не ошибаюсь, получишь в Паспортном Айди картку, и туалетную бумагу А4 с регистрацией.
   
45 уже есть? Если нету, то вместо вклейки фотки. Со следующего года, если я не ошибаюсь, получишь в Паспортном Айди картку, и туалетную бумагу А4 с регистрацией.

 :D
Ще нема
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

У меня три разных удостоверения полученных в СССР, ни в каких базах их быть не может. И что дальше?

В країнах ЄС термін дії прав - 10 років, потім пройди медичну комісію й отримай нову картку, бо старі не є дійсні.
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

дурня повна
чому не зробити нормально, просто показуєш будь-який документ офіційний з фоткою
поліція в базі бачить є в тебе права чи ні, і всі інші подробиці
ще простіше. всім поліцейським по сканеру відбитків пальця, нині коштує копійки. приклав палець до сканера і все, права, посвідчення. ну за бажанням можна MobileID з NFC в телефоні як альтернативний варіант
   
ще простіше. всім поліцейським по сканеру відбитків пальця, нині коштує копійки. приклав палець до сканера і все, права, посвідчення. ну за бажанням можна MobileID з NFC в телефоні як альтернативний варіант

Та нє, давайте вже чіп в дупу і штрихкод на лоба. Щоб навіть двері в туалет не відкрились без нього, не то що в трамвай сісти чи за кермо.
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

Та нє, давайте вже чіп в дупу і штрихкод на лоба. Щоб навіть двері в туалет не відкрились без нього, не то що в трамвай сісти чи за кермо.
От вас хлебом не корми, дай тавро нанести) у нас у всех уже есть все от природы)
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

Та нє, давайте вже чіп в дупу і штрихкод на лоба. Щоб навіть двері в туалет не відкрились без нього, не то що в трамвай сісти чи за кермо.
і пластикове та паперове посвідчення.
пластикове на той рахунок якщо сканер не зможе зчитати чип, а паперове якщо зможе, але не буде зв'язку з базою.
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

В майбутньому українським водіям не потрібно буде возити з собою водійські права через те, що в Україні планують ввести цифрові посвідчення.
Вже собі уявляю як мєнти на дорогах будуть з наглим виразом обличчя говорити, що вашого прізвища комп'ютер в реєстрі не знайшов.
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

Все вам не так йоптель
Рідко коли правильні ініціативи
   
Все вам не так йоптель
Рідко коли правильні ініціативи
Пляць. В чому ініціатива? Мєнти вже років три мають повний доступ до всіх баз даних по водіях - і права і штрафи і судимості і техпаспорти. І мають цей доступ прямо з машини на ходу. Так в чому пляць ініціатива? Заборонити штрафувати якщо корочку забув а по базі пробиваєшся? Так закон забороняє. Але мєнти це роблять якщо попросиш. Змінити закон? Ну змініть. А перестати видавати матеріальні корочки - це порушення конституції. Тому що я як водій маю право знати що в мене є права, але зобовязати мене при цьому купити смартфон щоб про свої права дізнатись - це порушення моїх прав. Отаке.
   
Re: В Україні хочуть ввести цифрові водійські права

я один раз попадався, коли права дома забув

на щастя, це було зразу після реформи поліції. вони тоді були дуже ліберальні, відпустили
зараз би штрафонули
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія