Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розовые озера Херсонщины, которые покоряют мир.

  то ті що фламінго наминають і дістають свій колір від тої водорослі? B-)

Фламинго водорослями не питаются.  B-)
   
Фламинго водорослями не питаются.  B-)
Неправда ваша  :-)o

Птенцы фламинго появляются на свет серовато-белыми и остаются такими до тех пор, пока не начнут питаться водорослями и морепродуктами, богатыми каротиноидом. Такое вещество содержится, например, в моркови и в некоторых морепродуктах, что придает им красноватый, розовый или оранжевый оттенок. Поэтому, употребляя пищу с каротиноидом длительное время, фламинго обретает розовый или даже красный цвет оперения (насыщенность цвета фламинго зависит от количества пигмента в его организме!).
   
Точно не скажу. В году 11-12. Один наш херсонский велотурист туда ездил и написал отчет на херсонский велофорум. Но народ тогда на 90% ездил в Крым и это ни у кого особого интереса не вызвало. Он же рассказал историю про самолет. Я к ней отнесся скептически,  но думаю теперь, что это правда. Яма явно искусственного происхождения. Но специально ее копать бы не стали. Местные в Чаплынке называют ее просто - Соленая яма. А никакое не озеро.
Я в Мертвом море купался и могу сравнивать. Оно таки похоже. И там рапа и тут рапа. Так зачем платить больше? Тем более сейчас когда в Израиль не пускают турыстов.
Рядом Аскания - 30 км. Достаточно интересный трип.

В 11-12 краснеть стали или обнаружили что в тех местах красные водоемы?
   
Точно не скажу. В году 11-12.
...
Местные в Чаплынке называют ее просто - Соленая яма. А никакое не озеро.
Я в Мертвом море купался и могу сравнивать. Оно таки похоже. И там рапа и тут рапа. Так зачем платить больше?
Тобто, ще років 10 тому був Сиваш як Сиваш. Ок, всьо ясно, дякую. З'їздити пофоткатись можна, а от купатися там я б не став.


Погугли інфу про Солотвино в Закарпатті. Там добували сіль десь так останні дві тисячі років, там під тим Солотвино була знаменита величезна соляна шахта Куніґунда.
Також там люди лікувалися протягом останніх 200 років, навіть за совка було збудовано знамениту алергологічну лікарню.
Ось де реальна, жива, чиста, екологічна ропа, яка не в уяві, а насправді анічим не гірша аніж в Мертвому морі.
Тепер шахта затоплена, там все помалу йде під землю, озера потрохи випаровуються чи виливаються кудись униз і, скоріш за все, солотвинська ропа остаточно зникне в найближчі 10-20 років.
Там такі да, там варто встигнути оздоровитися, рекомендую))





   
Виявили рожевий сніг в Альпах нещодавно
Причина водорослі ncylonema nordenskioeldii
Потепління і в Гренландіі іх ще більше


   
В прошлом году уже публиковал здесь фото розовых озёр Мельбурна.
Явление интересное так как вызвано микроорганизмами.







Кстати. Утверждается, что естественные розовые озера присутствуют только в Австралии. Остальные розовые озера - рукотворные, т.е. из-за воздействия человека.


Останнє редагування: 18 липня 2020 18:43:35 від oleg kievsky
   
Тобто, ще років 10 тому був Сиваш як Сиваш. Ок, всьо ясно, дякую. З'їздити пофоткатись можна, а от купатися там я б не став.


Погугли інфу про Солотвино в Закарпатті. Там добували сіль десь так останні дві тисячі років, там під тим Солотвино була знаменита величезна соляна шахта Куніґунда.
Також там люди лікувалися протягом останніх 200 років, навіть за совка було збудовано знамениту алергологічну лікарню.
Ось де реальна, жива, чиста, екологічна ропа, яка не в уяві, а насправді анічим не гірша аніж в Мертвому морі.
Тепер шахта затоплена, там все помалу йде під землю, озера потрохи випаровуються чи виливаються кудись униз і, скоріш за все, солотвинська ропа остаточно зникне в найближчі 10-20 років.
Там такі да, там варто встигнути оздоровитися, рекомендую))

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

був я в тому солотвино . для туристів - там класно . але от для місцевих не дуже - все солотвино ризикує провалитись туди де макар телят пасе . солотвино потроху просідає
але звісно туди варто з.їздить і залізти в озера.
   
але. в тих орзерах завжди повно народжу - і той народ - я сам бачив - коли плаває коли не коли глотне солоної води і тут же звінсо її випльовує. харкають в ті озера аж хай шумить. ну і там багато плаває хворих різними шкіряними хворобами людей і взагалі з різними хворобами - то ж майте на увазі
   
Re: Розовые озера Херсонщины, которые покоряют мир.

харкають в ті озера аж хай шумить. ну і там багато плаває хворих різними шкіряними хворобами людей і взагалі з різними хворобами - то ж майте на увазі
Ніяка хвороба в тій ропі не виживе й пари секунд - то ж нічого поганого, крім естетики, харкання не зробить.
   
Ніяка хвороба в тій ропі не виживе й пари секунд - то ж нічого поганого, крім естетики, харкання не зробить.

та я в курсі. і саме про естетику й кажу  :)
   
В прошлом году уже публиковал здесь фото розовых озёр Мельбурна.
Явление интересное так как вызвано микроорганизмами.

Это всё Крымский Титан, а никакие не микроорганизмы. 
   
там наверное и в октябре можно - тепло еще

Пожалуй, да. В конце сентября - начале октября вполне можно.
   
В 11-12 краснеть стали или обнаружили что в тех местах красные водоемы?

Был вопрос - когда лично я узнал о существовании этих водоемов? В 11-12 году узнал. И к тому времени они были красными. А с какого времени я не знаю.
   
Погугли інфу про Солотвино в Закарпатті.

Про Солотвино я и без гугля знаю. И даже есть план похода по Закарпатью. С заездом в Румынию, Венгрию и Словакию. И этот план включал в себя Солотвино. Однако придется подождать конца коронобесия. Ну и с другой стороны поездка поездами УЗ это еще то испытание. От слова пытка.
   
Это всё Крымский Титан, а никакие не микроорганизмы. 
В Крыму оно конечно так. Но я писал об Австралии
   
я писал об Австралии

Пліз, напишіть чи є там на цьому озері курорт, пляж чи хоча б місце для купання. Ви скупались?
   
Был вопрос - когда лично я узнал о существовании этих водоемов? В 11-12 году узнал. И к тому времени они были красными. А с какого времени я не знаю.

Я з батьками їздив відпочивати на рожеве озеро десь у 1991 році. Точно вже не згадаю де воно точно знаходиться, але десь в районі Гопрів. Приїхали зранку, але десь в обід вже зібрали манатки, бо почали приїжджати люди з якимись виразками на ногах, плямами на тілі...
   
Коцабы на свое шовинистком сайтеце в статье "Крым наш" нарисовали их как свои.
   
Ми там були кілька років тому, купалися, кримський титан відділений дамбою. А розовість здається залежить від концентрації галобактерій, яка залежить від солоності. Таких озер вистачає по світу. Ось
https://www.google.com/amp/s/natworld.info/jekoturizm/rozovye-ozera-mira-raspolozhenie-kratkoe-opisanie-i-foto/amp

В Солотвино мені не сподобалося, люди як свині у якихось брудних калюжях сидять, бажання залізти до них так і не виникло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія