Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Топ-15 украинских инфлюенсеров в Instagram и TikTok по количеству подписчиков

гаджети це комунікації з усім світом з швидкістю думки.

Саме так , саме так )) і у доволі великій кількості випадків - лише у думках , тобто лише уявою і у ста відсотках випадків - під тотальним контролем третьої сторони - "програмьорчика(ів)" , з невідомомим , не можливим до визначення , кожної окремої миті , потенційним втручанням у будь-якому вигляді у оту "комунікацію" . ))
   
Аудитория пользователей TikTok в Украине растет, и пока в нашей стране еще недоступны функции прямой рекламы в TikTok, бренды развивают собственные аккаунты, используют возможности хэштег-челленжей и активно тестируют интеграции в блогерский контент.

Для подготовки отчета было проанализировано 3,1 миллиона аккаунтов1 TikTok со всего мира и 16,2 тысячи – из Украины. Согласно данным, предоставленным HypeAuditor, наша страна находится на 25 месте в мире по количеству лидеров мнений в TikTok.

У большинства инфлюэнсеров от 1 до 5 тысяч подписчиков и только 3,34% имеют более 100 тысяч фолловеров. Средний показатель вовлеченности2 в Украине находится на уровне с мировым (15,69% vs 15,86%), основная аудитория – девушки в возрасте от 13 до 24 лет (51,23%).
   
Це все шлак, найцікавіше спостерігати за блогерами, в яких тисячі і десятки тисяч підписників.
   
- і уміраєт врємя - вашою ж мовою , друга частина того інхвормаційного вірусу , котру зазвичай "чомусь" не згадують . ))
та нехай би той час тільки вмирав, насправді вмирає навіть здоровий глузд.
   
Це все шлак, найцікавіше спостерігати за блогерами, в яких тисячі і десятки тисяч підписників.
а шо саме цікаво?
як блогер доколупується до перехожих, чи як він гоцає 200км-год нічним містом?
особливо цікаво коли йдеться про блогерш
як вони засмагають на острові за ваші гроші, накладають косметику, снідають...
О, є ще блоги з 100500 мільйонами глядачів, як дауніто-дитина розпаковує іграшки.
На мою думку це все для збоченців накшталт глядачів проектів за склом.
Не можу знайти жодної причини дивитись все це лайно.
Але ж 90% блогів з мільйонами підписників саме такі.
   
Не треба недооцінювати тікток ніфуя. Зараз контори, які шарять в маркетингу, вже юзають тікток аж бігом, навіть якщо вони копають колодязі чи роблять ремонти в квартирах.
Бо пройде якихось 5 років й  ті підлітки, шо зараз дрочаться в тіктоку, стануть ніфуйво "прогрітими" клієнтами, яких можна трусити й трусити на бабло.
Для тих, хто вважає шо 5 років це типа дуже дофуя горизонт планування, просто нагадаю, що з часів  євромайдану й початку агресії кацапів пройшло вже 7 років, а було як неначе вчора.

О, є ще блоги з 100500 мільйонами глядачів, як дауніто-дитина розпаковує іграшки.
На мою думку це все для збоченців накшталт глядачів проектів за склом.
Твоя думка то є думка типового збоченця.
Ті блоги в першу чергу дивляться діти, яким мамаші вмикають ютубчик чи ше шось, щоб зайняти дитину, поки мамаша мутить свої хатні справи.
Відповідно в тих блогах можна крутити рекламу й  для тих мамаш.
   
Не треба недооцінювати тікток ніфуя. Зараз контори, які шарять в маркетингу, вже юзають тікток аж бігом, навіть якщо вони копають колодязі чи роблять ремонти в квартирах.
Бо пройде якихось 5 років й  ті підлітки, шо зараз дрочаться в тіктоку, стануть ніфуйво "прогрітими" клієнтами, яких можна трусити й трусити на бабло.
Для тих, хто вважає шо 5 років це типа дуже дофуя горизонт планування, просто нагадаю, що з часів  євромайдану й початку агресії кацапів пройшло вже 7 років, а було як неначе вчора.

Твоя думка то є думка типового збоченця.
Ті блоги в першу чергу дивляться діти, яким мамаші вмикають ютубчик чи ше шось, щоб зайняти дитину, поки мамаша мутить свої хатні справи.
Відповідно в тих блогах можна крутити рекламу й  для тих мамаш.
Егеж, саме я збочинець. Але краще залиш мою персну в спокої. Давай по суті справи.
Те, що ти схиблений на рекламі втюхування свого лайна то все норм.

А що ти ще вмієш в житті окрім як трусити клієнтів на бабло. І трусити і трусити.
Чесно надавати послуги не пробував?
Чекаю коли тебе розтрусять шахраї. Бо їх там крутиться левова доля.
Бо саме ж гарна угода та, де кожен думає що наіпав протилежну сторону. :laugh:

Доречі, а як мамаші вирішували ту проблему, коли ти під стілець пішки ходив?
Чи тепер вже родина без бородатої мами то не прогрес?

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 13:41:17 від б_а_р_с
   
Давай по суті справи.
Те, що ти схиблений на рекламі втюхування свого лайна то все норм.

А що ти ще вмієш в житті окрім як трусити клієнтів на бабло. І трусити і трусити.
Чесно надавати послуги не пробував?
Чекаю коли тебе розтрусять шахраї. Бо їх там крутиться левова доля.
Бо саме ж гарна угода та, де кожен думає що наіпав протилежну сторону.

По суті справи кажу. Всі хто надають послуги, зараз переймаються питанням, як це так залізти в тік-ток з мільйонною українською аудиторією.
До речі, а за яку рекламу  "втюхування свого лайна" ти кажеш, шо за фуйня?
   
По суті справи кажу. Всі хто надають послуги, зараз переймаються питанням, як це так залізти в тік-ток з мільйонною українською аудиторією.
До речі, а за яку рекламу  "втюхування свого лайна" ти кажеш, шо за фуйня?
Фуйня криється в формулюванні твоєму - трусити і трусити на бабло. Ти вважаєш таке відношення до потенційного клієнта нормою?
Але ж від цього тхне за кілометр розводняком і шахрайством за замовченням.
Я принципово не куплю товар в людини, яка потайки думає мене трусити.
Мабуть тому більшість реклам, майже 90% в мене викликають бажання не купити,
а просто піти і начистити пику продавцю. Хоч би через агресію, з якю він те рекламує.
Щоб тобі було зрозуміліше - ось тобі приклад трусити.
Товариш купував дружині якеийсь брендовий наворочений фен, якщо не помиляюсь дайсон.
При купівлі його вмовили проплатити зверху майже третину його вартості за трирічну гарантію.
Ну добре. Але коли він в нього через рік здох, в сервісному центрі розвели руками, запчастин
на таку модель вже не має, бо вона застаріла. Як тобі таке трусіння Ілон Маск?

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 13:51:35 від б_а_р_с
   
Я принципово не куплю товар в людини, яка потайки думає мене трусити.
Ти лошара,
Тебе всі хочуть  витрусити, але треба мати талант витрусити тебе так, щоб ти не лише не відчув незручності, але й забажав "витруситись" ще.
Цей талант, через відповідні еволюційні обставини, є більш притаманний менеджерам єврейського походження, навіть якшо вони мають українські прізвища.
   
Ти лошара,
Тебе всі хочуть  витрусити, але треба мати талант витрусити тебе так, щоб ти не лише не відчув незручності, але й забажав "витруситись" ще.
Цей талант, через відповідні еволюційні обставини, є більш притаманний менеджерам єврейського походження, навіть якшо вони мають українські прізвища.
Не має в світі жодного менеджера, який міг би мене розтрусити. :laugh:
А так щоб я ще й спасибі сказав, то взагалі сюр.
Ви торгаші не на жарт самовпевнені.
Я ж тобі з прикладом навів вище, навіть написав які почуття викликає
в мене будь-яка сучасна реклама,ти читаєш по диагоналі?
Так що хто там лошара, поприкусуй свого чорного язика.
Я там про типи вчора створював опитування. Я точна перший тип,
а от ти вважаєш себе мабуть третім. Нічого, життя й не таких
самовпевнених рихтувало.
І дарма ти згадав про євреїв. Я ще не зрозумів, чи можна в нових реаліях
про них правду матку рубати.
Але дяки за нагадування. Не кажіть потім що я антисеміт і не питайте чому.
Ти сам все пояснив.
   
Саме так , саме так )) і у доволі великій кількості випадків - лише у думках , тобто лише уявою і у ста відсотках випадків - під тотальним контролем третьої сторони - "програмьорчика(ів)" , з невідомомим , не можливим до визначення , кожної окремої миті , потенційним втручанням у будь-якому вигляді у оту "комунікацію" . ))

Шо за бред?
Вот кто на ФУП вмешивается кроме нашего родного чуть недолугого модератора ?
Или ты просто антивакцинатор и быллыгейтсы мерещятся везде с чипами?
   
Шо за бред?
Вот кто на ФУП вмешивается кроме нашего родного чуть недолугого модератора ?

Нукакже , нукакже сразу і - чьто ..? ))

А падумать , а паразмісліть , а вспомніть ..? ))

Яка кількість невідомих , віддалених у просторі і часі осіб , причетна до створення картінки на екранові монітора ..?

Чі дописувач буде вимагати надання скріну із АйПі адресами , куди якісь дані надсилаюцця , із кожного , доприкладу відроїдного додатку ..?

На адреси ср_них пейсбуха та гугля , точняк , щось програмьорчики надсилають , але -
Цитувати
з невідомомим , не можливим до визначення , кожної окремої миті , потенційним втручанням у будь-якому вигляді у оту "комунікацію"
.

Хом'ячкам за брєд , розповідайте . ))
   
Я навіть не знаю що є масова культура зараз. Від кін тошнить як нових так і більшість старих, не дивлюсь. За музичними трендами не слідкую, не знаю хто звєзда і чи є вони. Від всіх гуру і геніїв мислі також підтошює. Молодьож дивиться по ютюбі як гуру ютюба з мільйонами підписки грають в майнкрафт і грузять плоскіми шуточками. Чешу рєпу, то якась тортура таке дивитись. У маладьожі інших інтересів немає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія