Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Письмо голландцев австрийскому султану

Австрийская газета "Вохенблик" опубликовала письмо голландских юристов международного уровня канцлеру Австрии Нехаммеру. Одна из подписавших письмо -- эксперт по правовым вопросам Ева Влаардингебрук.

С первого февраля в Австрии должен вступить в силу закон о обязательной вакцинации. Голландская юридическая фирма хочет приостановить членство Австрии в ЕС и даже исключить ее из ЕС в случае введения штрафов за отказ от вакцинации.

Уже режим 2G нарушает законодательство ЕС -- право на свободное передвижение. А обязательная вакцинация очень напоминает "сомнительное прошлое" Австрии. Поэтому "мир с ужасом следит за происходящем в Австрии, а также в Италии и Германии".

Дальше в письме отмечается, что к настоящему времени было доказано, что уколы генной инженерии НЕ уменьшат количество инфекций. Напротив, вариант омикрон, похоже, имеет особый аппетит к вакцинированным людям. Потому что уже через три месяца после укола риск заражения для "привитых" был выше. Последние данные из Дании подтверждают эти заявления: 79,8 процента случаев омикрона приходится на полностью вакцинированных.

Учитывая это, обязательная вакцинация является "явным нарушением многих основных прав -- если не сказать преступлением". Однако власть упрямо придерживается дискриминационной и стигматизирующей политики в отношении невакцинированных. Из-за мутанта омикрона эпидемиологическая выгода от такой драконовской меры не только мизерная, но отрицательная.

https://www.wochenblick.at/brisant/impfzwang-gegen-eu-recht-hollaendische-anwaelte-beantragen-oesterreichs-eu-ausschluss/
   
подивився і розчулився - повне єднання дальнобійників з народом  [A]

На " rebel news " багато цікавого є про конвой .
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

На " rebel news " багато цікавого є про конвой .

thanks, там написано що уряд Канади і підконтрольні медіа не зможуть більше не помічати цей протест.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)
abg

Ця кримінальна справа вражає юридичною точністю звинувачень  :shuffle:

Хто, де і коли відкрив справу?
Хто позивач і хто відповідач?
   
Сьогодні пару раз чхнув. Мені вже починати хвилюватися і писати заповіт, чи ще зарано?  :laugh:
писати дорослій людині заповіт ніколи не зарано. Хвилюватися, чі ні, то ваша справа.
   
Показати зображення...
гарна цітата. І про зелену владу, і про антіваксеров.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

гарна цітата. І про зелену владу, і про антіваксеров.
Ты прав. Антиваксов меньшинство, а при власти тупые ваксобесы  :lol:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Канадцы дают жару  B-)

Тысячи полуприцепов катятся на восток, в Оттаву, в составе конвоя свободы
Этот конвой оценивается в 75 километров в длину.


так як у фільмі Конвой, 1978 р.  (tu)


   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

так як у фільмі Конвой, 1978 р.  (tu)


Показати зображення...

Нет только цистерны со взрывчаткой
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Вакцины от ковида уничтожают Армию США.

Помимо всплеска диагнозов невынашивания беременности (код МКБ O03 для самопроизвольных абортов), в Армии США после начала вакцинации от ковида произошло почти 300% увеличение числа диагнозов рака , на 1000 % увеличилось число диагностических кодов неврологических проблем, которое увеличилось с исходного среднего значения в 82 000 до 863 000!

- инфаркт миокарда – увеличение на 269%
- Паралич Белла – увеличение на 291%
- врожденные пороки развития (у детей военнослужащих) – рост на 156%
- женское бесплодие – увеличение на 471%
- легочная эмболия – увеличение на 467%

Эти данные (https://www.theblaze.com/op-ed/horowitz-whistleblowers-share-dod-medical-data-that-blows-vaccine-safety-debate-wide-open) скоро увидит суд.

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   
Канада Конвой Свободы

   
Трижды вакцинированный Израиль:
Вчера +76,155

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Трижды вакцинированный Израиль:
Вчера +76,155


Нет у Вас жалости к вакцинутым  :laugh:
Пусть бы себе кололись потихоньку и ждали оздоровления
   
О, наш админ заболел. 24 года. Два раза ширанулся.  :facepalm1:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

О, наш админ заболел. 24 года. Два раза ширанулся.  :facepalm1:

скільки він ще походу заразив, це теж треба врахувати.
ну хай бореться тепер з короною, успіхів на цьому шляху.
   
ОПЕРАТИВНА ДОВІДКА
про основні показники захворюваності на COVID-19 в Україні
(за добу 26 січня 2022 року)

Розподіл підтверджених випадків COVID-19 з числа  вакцинованих осіб, які отримали хоча б одну дозу

Україна   20,8%
максимум:
Луганська  51,7%
Хмельницька  48,4%



Госпіталізація вакцинованих осіб, які отримали хоча б одну дозу, з числа підозрілих та підтверджених випадків COVID-19

Україна  19,53%
максимум:
Кіровоградська    45,24%


И появилась новая статистика!

Розподіл підтверджених летальних випадків, у яких COVID-19 вказана як основна причина смерті

COVID-19 зазначена як основна причина смерті - 63,7% (по Украине)
То есть из 100% умерших от ковида только у 63,7% официально основной причиной записан ковид.

Уже официально признают завышение цифр умерших!


   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

О, наш админ заболел. 24 года. Два раза ширанулся.  :facepalm1:
через тиждень повернеться на роботу.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Немного от себя

Омикрон без шуток накрыл Украину. Статистика пишет ужасающие цифры заболевших. Реально их на порядок больше.

И моя семья, и друзья-знакомые, и коллеги по работе либо уже "пересопливели", либо в процессе. Заболевших ОЧЕНЬ много. Дети обычно проходят "ужасный и беспощадный омикрон" за 2-3 дня, взрослых накрывает на 5-7 дней. Все переносят болезнь на ногах, за помощью никто не обращался. Основной вопрос, стоит ли сдавать тест на ковид? На мой взгляд, не стоит. Ибо какая ценность от тестирования? Лечения не требуется. Изолироваться, когда все вокруг сопливят и кашляют?

Такого же мнения придерживаются и многие больницы. Раньше все сотрудники еженедельно проходили тестирование по месту работы (бесплатно). Не сдавших вовремя ПЦР тест пугали чуть ли не угрозой увольнения. Теперь концепция поменялась  :D
Все сдавшие тесты на этой неделе получили положительный результат. При этом симптомы простуды были у 60%, остальные здоровы. Руководство издало негласное указание - тесты на ковид не сдавать. Кто за вас работать будет? Тесты сдают только сотрудники с симптомами ОРВИ и повышенной температурой тела.

Выводы из всего этого крайне простые:
1. Переболеют ВСЕ, пропетлять не получится
2. Сдавать тесты на ковид бессмысленно по описанным выше причинам. Тут ситуация даже обратная. Если есть простуда и температура, а ПЦР на ковид отрицательный, стоит насторожиться
3. Тему с вакцинами и бустерами можно закрывать.

Берегите себя. Легкое течение не является гарантией для "счастливчиков" не загреметь в реанимацию.
Пейте чай с лимоном (малиной), молоко с медом, не переохлаждайтесь и держите хвост пистолетом
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Немного от себя
Омикрон без шуток накрыл Украину. Статистика пишет ужасающие цифры заболевших. Реально их на порядок больше.

И моя семья, и друзья-знакомые, и коллеги по работе либо уже "пересопливели", либо в процессе. Заболевших ОЧЕНЬ много. Дети обычно проходят "ужасный и беспощадный омикрон" за 2-3 дня, взрослых накрывает на 5-7 дней. Все переносят болезнь на ногах, за помощью никто не обращался. Основной вопрос, стоит ли сдавать тест на ковид? На мой взгляд, не стоит. Ибо какая ценность от тестирования? Лечения не требуется. Изолироваться, когда все вокруг сопливят и кашляют?

Такого же мнения придерживаются и многие больницы. Раньше все сотрудники еженедельно проходили тестирование по месту работы (бесплатно). Не сдавших вовремя ПЦР тест пугали чуть ли не угрозой увольнения. Теперь концепция поменялась  :D
Все сдавшие тесты на этой неделе получили положительный результат. При этом симптомы простуды были у 60%, остальные здоровы. Руководство издало негласное указание - тесты на ковид не сдавать. Кто за вас работать будет? Тесты сдают только сотрудники с симптомами ОРВИ и повышенной температурой тела.

Выводы из всего этого крайне простые:
1. Переболеют ВСЕ, пропетлять не получится
2. Сдавать тесты на ковид бессмысленно по описанным выше причинам. Тут ситуация даже обратная. Если есть простуда и температура, а ПЦР на ковид отрицательный, стоит насторожиться
3. Тему с вакцинами и бустерами можно закрывать.

Берегите себя. Легкое течение не является гарантией для "счастливчиков" не загреметь в реанимацию.
Пейте чай с лимоном (малиной), молоко с медом, не переохлаждайтесь и держите хвост пистолетом


люди просто не зрозуміли ще, що вони хворіють всі завдяки "вакцині". реально тепер хворіють і багато, а не те шо було з початку оголошення "пандемії смертельного вірусу". коли просто обсіралися від страху і вважали себе "хворими на ковід".
і ось коли масова уколізація почалася, почалися масові респіраторні захворювання. а скільки ще ускладнень після цього буде.
   
Угода про позику
(Проект «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні»)
між
УКРАЇНОЮ
та
МІЖНАРОДНИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ

Всем процессом управляет банк. Через МОЗ. Банк, в том числе, может дать указание об использовании военных и охранных структур для реализации проекта "борьбы с ковидом" (Додаткова стаття 2, п. D). За каждого вакцинированного банк даёт 3 (три) доллара (Додаткова стаття 4, где РВС - протоколи верифікації та механізми верифікації показників виконання).

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/996_001-21#Text
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Немного от себя
Омикрон без шуток накрыл Украину. Статистика пишет ужасающие цифры заболевших. Реально их на порядок больше.

И моя семья, и друзья-знакомые, и коллеги по работе либо уже "пересопливели", либо в процессе. Заболевших ОЧЕНЬ много. Дети обычно проходят "ужасный и беспощадный омикрон" за 2-3 дня, взрослых накрывает на 5-7 дней. Все переносят болезнь на ногах, за помощью никто не обращался. Основной вопрос, стоит ли сдавать тест на ковид? На мой взгляд, не стоит. Ибо какая ценность от тестирования? Лечения не требуется. Изолироваться, когда все вокруг сопливят и кашляют?

Такого же мнения придерживаются и многие больницы. Раньше все сотрудники еженедельно проходили тестирование по месту работы (бесплатно). Не сдавших вовремя ПЦР тест пугали чуть ли не угрозой увольнения. Теперь концепция поменялась  :D
Все сдавшие тесты на этой неделе получили положительный результат. При этом симптомы простуды были у 60%, остальные здоровы. Руководство издало негласное указание - тесты на ковид не сдавать. Кто за вас работать будет? Тесты сдают только сотрудники с симптомами ОРВИ и повышенной температурой тела.

Выводы из всего этого крайне простые:
1. Переболеют ВСЕ, пропетлять не получится
2. Сдавать тесты на ковид бессмысленно по описанным выше причинам. Тут ситуация даже обратная. Если есть простуда и температура, а ПЦР на ковид отрицательный, стоит насторожиться
3. Тему с вакцинами и бустерами можно закрывать.

Берегите себя. Легкое течение не является гарантией для "счастливчиков" не загреметь в реанимацию.
Пейте чай с лимоном (малиной), молоко с медом, не переохлаждайтесь и держите хвост пистолетом

Сегодня как раз смотрел репорт , очереди в пунктах тестирования, я думаю , большинство мечтают получить положительный тест на омикрон, чтобы получить сертификат переболевшего.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Угода про позику
(Проект «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні»)
між
УКРАЇНОЮ
та
МІЖНАРОДНИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ

Всем процессом управляет банк. Через МОЗ. Банк, в том числе, может дать указание об использовании военных и охранных структур для реализации проекта "борьбы с ковидом" (Додаткова стаття 2, п. D). За каждого вакцинированного банк даёт 3 (три) доллара (Додаткова стаття 4, где РВС - протоколи верифікації та механізми верифікації показників виконання).

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/996_001-21#Text

за каждую голову барана, так правильно.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Угода про позику
(Проект «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні»)
між
УКРАЇНОЮ
та
МІЖНАРОДНИМ БАНКОМ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ

Всем процессом управляет банк.
Через МОЗ. Банк, в том числе, может дать указание об использовании военных и охранных структур для реализации проекта "борьбы с ковидом" (Додаткова стаття 2, п. D). За каждого вакцинированного банк даёт 3 (три) доллара (Додаткова стаття 4, где РВС - протоколи верифікації та механізми верифікації показників виконання).

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/996_001-21#Text

ах ось воно шо. а ми думали, шо тіко один великий зе біл. і він свої бажання нажитися на "пандемії смертельного вірусу" ні з ким не координує.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

люди добрі, а з яких пір тут в назві теми модери смайлик приліпили? відчули вже, шо підгоряє і вирішили перевзутися?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

за каждую голову барана, так правильно.

це ще в івенті201 покидьки оголошували, як будуть заохочувати до "заходів". як медперсоналу будуть доплачувати за підтримку коронного міфу. мейнстріми всі так поголовно були проінструктовані і налаштовані на пропаганду "пандемії смертельного вірусу".
скоти.

Останнє редагування: 27 січня 2022 18:54:32 від Vera
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду



Відомий рівненський лікар Павло Сільковський отримав попередження про відсторонення від роботи з 31 січня. Про це він сам написав на сторінці у Фейсбук.

Причиною є відсутність сертифікату про вакцинацію.

    - Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар.

    - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.

Нагадаємо, що 31 січня в Україні набуває чинності наказ МОЗ, згідно з яким обов'язковій вакцинації також підлягають працівники закладів охорони здоров'я та комунальники.

Раніше лікар також пояснював, чому досі не вакцинувався проти коронавірусу. За його словами, він планувв це зробити заради подорожей за кордон. Проте не поспішав, поки це не було актуально.

    - Проте, тепер моя відмова - це мій персональний протест проти примусу і неправди, яку нам озвучують досі. Як і кожен медик, який має багато знайомих медиків, я маю 100 плюс варіантів просто отримати сертифікат, але не роблю цього, намагаючись показати, що з людьми потрібно говорити не так, - писав він.
 

https://rivne.media/news/vidomoho-rivnenskoho-likarya-poperedili-pro-vidstoronennya-vid-roboti-bo-ne-mae-shcheplennya-vid-kovidu-54192

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду
Показати зображення...
Відомий рівненський лікар Павло Сільковський отримав попередження про відсторонення від роботи з 31 січня. Про це він сам написав на сторінці у Фейсбук.

Причиною є відсутність сертифікату про вакцинацію.

    - Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар.

    - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.

Нагадаємо, що 31 січня в Україні набуває чинності наказ МОЗ, згідно з яким обов'язковій вакцинації також підлягають працівники закладів охорони здоров'я та комунальники.

Раніше лікар також пояснював, чому досі не вакцинувався проти коронавірусу. За його словами, він планувв це зробити заради подорожей за кордон. Проте не поспішав, поки це не було актуально.

    - Проте, тепер моя відмова - це мій персональний протест проти примусу і неправди, яку нам озвучують досі. Як і кожен медик, який має багато знайомих медиків, я маю 100 плюс варіантів просто отримати сертифікат, але не роблю цього, намагаючись показати, що з людьми потрібно говорити не так, - писав він.
 

https://rivne.media/news/vidomoho-rivnenskoho-likarya-poperedili-pro-vidstoronennya-vid-roboti-bo-ne-mae-shcheplennya-vid-kovidu-54192

буде на цих покидьків трибунал. він може не чекати і вже зараз подавати заяву як постраждалий від керівників і виконавців ковідо-фашистського режиму в україні.
   
Ты прав. Антиваксов меньшинство, а при власти тупые ваксобесы  :lol:
а от і навпаки. Жеріть своіх 73% кловунів. Якось так сталося, що відсоток антіваксів близкий до тої ціфри.
   
Зеля ваксобес? Не смішить мене. Зеля - тупой вор, брехло та пристосуванец.
   
Жеріть своіх 73% кловунів. Якось так сталося, що відсоток антіваксів близкий до тої ціфри.
Це відсоток від кількості тих, хто проголосував, а не від загальної кількості населення.
Ремарка.
   
за часів перебудови популярним було гасло "Молодь вибирає пепсі", і я пам"ятаю той день коли бутилочки ліцензійного Пепсі продавали з вантажівок натовпу здурілих від щастя громадян. :lol: Тількі через деякий час дійшло що використовуючи гарну рекламу народ можна кормити гімном. Реклама інкорпорована в державну пропаганду з елементами залякування за силою подібна до гіпнозу. Саме таким чином половину населення світу піддали генотерапії.
   
Це відсоток від кількості тих, хто проголосував, а не від загальної кількості населення.
Ремарка.
ну, кончених даунів, що не голосують без поважної причіни, я за людей не вважаю.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Зеля ваксобес? Не смішить мене. Зеля - тупой вор, брехло та пристосуванец.

вы пля на черное говорите белое. Тупой ? Или ширка все мозги разъела?
Это антивакс зеля с телевизора призывает колоться и еще приплачивает за это?????
И не ты ли следуешь его ваксобесским указаниям, четырежды ширнувшись.
   
вы пля на черное говорите белое. Тупой ? Или ширка все мозги разъела?
Это антивакс зеля с телевизора призывает колоться и еще приплачивает за это?????
И не ты ли следуешь его ваксобесским указаниям, четырежды ширнувшись.
ви трішечкі поверніться та гляньте на всю історію короновіруса. Чі ви рибка та вже все забули? Зікінчуйте колотися. Зеля кончений антівакс ваш, якій має бубніти хріпляво та мляво, про вакцінацію. Не впевнений, що він сам шірявся.
   
Про пріплату від зе. Ії як раз вистачає, та можна використати лише на квіток на концерт кварталу.
   
про четирежди ширнувся. Так сталося, я пояснював. В тому поганого нічого не бачу, не відчув, та нічого не сталося. Но, ковішилд взагалі водичка, на мою думку.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ви трішечкі поверніться та гляньте на всю історію короновіруса. Чі ви рибка та вже все забули? Зікінчуйте колотися. Зеля кончений антівакс ваш, якій має бубніти хріпляво та мляво, про вакцінацію. Не впевнений, що він сам шірявся.

може він і ширявся, але точно не "вакцинами". тут у нього розуму ще вистачило.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія