Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Юра - на пальцах.

Договор о дружбе - это фундамент межгосударственных отношений с Россией.

С исчезновением этого фундамента, исчезнут и все отношения с россией - таможенные, научные, экономические, торговые, миграционные, военные, политические...

будут или новые отношения на новых принципах (никакого браццтва и тэдэ общности) или не будет никаких.

Это начало цивилизационного разрыва с Россией, реальный уход из рашистской сферы влияния, ибо меньше связей - меньше влияния, нет точек соприкосновения.

Это в общих чертах, хотя сомневаюсь, что поймёшь о чём речь и значение происходящего

Фундамент - это признание Россией целостности Украины. Которая, согласно русскому мировоззрению, это часть России, по недоразумению и по глупости отпавшая от неё.
У нас был Священный Грааль.
Признание Россией этого факта.
Мы его сожгли.
Зачем?
У нас была бумажка.
Сейчас её нет.
В чем выгода?
Простой же вопрос.

И, Десантник, представь себе, что Вы закошмарили сепара и он отписал на Вам актив. А потом Вы эту бумажку просто выбросили на помойку. Вот примерно такой расклад. Вы правда что ли верите, что Кучма был дурнее Ельцина?

Останнє редагування: 21 вересня 2018 18:23:10 від Юра Канацкий
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

           
аве,Цезарь))))

Не люблю этих церемоний, ну да ладно уж...
На колени...
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

а морду вам вареньем не намазать и в целлюлит не поцеловать, апанентка? Я что хочу то и пишу, а если у кого говно в голове не помещается и оно его на фуп выплёскивает под видом "справедливых замечаний" - не ко мне претензии

От іменно, що саме ТИ притягнув нічим не підкріплене Клімкінське гавно, і плюєшся тут ним на всі боки. Я цілком справедливо тебе запитала: чи є докази того, що та нота вже подана, якщо є, надай їх. Так ти як останній підарас тут роздристався у всі боки.

Чому я повинна читати твою нічим не підкріплену брехню? Просто надай доказ подачі і конфлікт буде вичерпано. Немає доказів? Значить згортай свою срану бімбу і сиди під шконкою і не відсвічуй. Надалі перш ніж щось сюди тягти - спочатку перевір чи це правда.
   
Ммммм..
Странно...
У Вас отжали имущество, но Вы отказались от прав на него...
Зачем?

глупости
этот договор никак не закреплял право на имущество, просто бумажка
право на имущество давало решение ВС СССР и правоприемничество РФ обязательств СССР
усьо
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

глупости
этот договор никак не закреплял право на имущество, просто бумажка
право на имущество давало решение ВС СССР и правоприемничество РФ обязательств СССР
усьо

Что получили?
 Простой же вопрос.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Вам бы, молодой человек, было бы неплохо почитать о чем той договор написали.
Потому что название договора не всегда соответствует его содержанию.
Я прочёл. Договор о признании Россией территориальной целостности Украины, включая, Крым.


где ты это вычитал ?))

Стаття 2

     Високі Договірні Сторони відповідно до положень Статуту ООН і
зобов'язань по Заключному акту Наради з безпеки і  співробітництва
в Європі  поважають  територіальну  цілісність    одна    одної  і
підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів.

-------------------------------------------------------

а вот я это трактую совсем иначе - мы на одном месте вертели
целостность и границы РФ
ога ...
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Что получили?
 Простой же вопрос.

а вот просто ответ

                             Стаття 6

     Кожна з Високих Договірних Сторін утримується від участі  або
підтримання  яких  би  то  не  було  дій,  спрямованих проти іншої
Високої Договірної Сторони, і зобов'язується не укладати з третіми
країнами  будь-яких  договорів,  спрямованих  проти іншої Сторони.
Жодна  із  Сторін  не  допустить  також,  щоб  її  територія  була
використана на шкоду безпеці іншої Сторони.

---------------------------------------------------
кратко

у нас развязаны теперь руки
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Для НЕ быдла - договор не РАСТОРГАЮТ, а не ПРОДЛЕВАЮТ. разные юридические последствия, уважаемая не быдло

Для не БИДЛА: якщо ти підеш до свого надавача комунальних послуг і на 20-му році споживання послуг напишеш заяву про відмову від послуги - то ти непродлиш той свій договір, чи таки розірвеш?


https://www.google.com.ua/search?q=%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0+%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B0+%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80+%D0%B7+%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%94%D1%8E&rlz=1C1GCEA_enUA810UA810&oq=%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0+%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B0+%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80+%D0%B7+%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%94%D1%8E&aqs=chrome..69i57.12632j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Останнє редагування: 21 вересня 2018 18:31:00 від Karoffka
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

а вот просто ответ

                             Стаття 6

     Кожна з Високих Договірних Сторін утримується від участі  або
підтримання  яких  би  то  не  було  дій,  спрямованих проти іншої
Високої Договірної Сторони, і зобов'язується не укладати з третіми
країнами  будь-яких  договорів,  спрямованих  проти іншої Сторони.
Жодна  із  Сторін  не  допустить  також,  щоб  її  територія  була
використана на шкоду безпеці іншої Сторони.

---------------------------------------------------
кратко

у нас развязаны теперь руки

Кубаньнаш....ну так бы и сказали бы...
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Это ж ударення свидетельница секты имени святой Юлии, на Дурдоме знатно смалила, что от неё ещё ожидать?

та теж тут знатно смалиш за Пітра, але латентно так, як Ляжко.  :gigi:
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Для не БИДЛА: якщо ти підеш до свого надавача комунальних послуг і на 20-му році споживання послуг напишеш заяву про відмову від послуги - то ти непродлиш той свій договір, чи таки розірвеш?
не знаю про комуналку, знаю про контрактників ато - ти підписуєш контракт, але десь за місяць до його закінчення, маєш в письмовій формі повідомити, що пролонгувати його не будеш. в іншому разі тобі автоматом його продовжать, по-моєму на рік.
   
Что получили?
 Простой же вопрос.

т.е. по поводу прав на имущество - таки дошло?
ок

что получили?
демарш
нарушенным договором похлопали по кацапскому рылу
продемонстрировали ценность "договоров" с парашей
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Фундамент - это признание Россией целостности Украины. Которая, согласно русскому мировоззрению, это часть России, по недоразумению и по глупости отпавшая от неё.
У нас был Священный Грааль.
Признание Россией этого факта.
Мы его сожгли.
Зачем?
У нас была бумажка.
Сейчас её нет.
В чем выгода?
Просто же вопрос.

 :lol:

Юра, я так понимаю, ты фанат т/с "Улицы разбитых фонарей" и старшего лейтенанта Дукалиса с его бессмертным "Это наша корова, и мы её доим"?

Ты уже третью страницу долбишь этой самой коровой - признание Россией границ Украины... Юра, границы Украины были признаны ОКОНЧАТЕЛЬНО Дагомысскими соглашениями 23 июня 1992 года, а до этого Беловежскими соглашениями 08.12.91, а до этого соглашением 1990 года!!!! между УССР и РСФСР...

Така фигня мой маленький ватный друг

Договор о дружбе - это договор о стратегическом партнёрстве.

Всё, Юра, звезда - нет ни стратегии, ни партнёрства. Россия - п.здуй к х.ям!
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Кубаньнаш....ну так бы и сказали бы...

еще
масса вариантов есть

но это не исключает плохую подготовку троллей в РФ
к пониманию украинских текстов ))

тщательнее надо (с)
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Не люблю этих церемоний, ну да ладно уж...
На колени...
           
берегись мартовских ид)))))))))))))))))))))))))))
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Договора разрываются Нотой?

Климкинд жжот
:gigi:  цить, я ще до цього не дійшла. Тут ніяк не можу добицця доказу того, що Клімкін хоч в такий спосіб спробував розірвати той договір.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Формально договір ще діє. І буде формально в силі до дати, коли закінчиться 10 років з моменту вступу в силу. А це весна 2019 року.

Цей договір так складений, що в односторонньому порядку його РОЗІРВАТИ НЕМОЖЛИВО. Такий момент не передбачено. Класні умови «дружби», не находите?   B-)

Договір можна лише НЕ ПРОДОВЖИТИ після 10-річного терміну. І то, процедура дуже стрьомна. Потрібно не менше як за пів року ОФІЦІЙНО попередити про НЕ ПРОДОВЖЕННЯ договору одною із сторін. Якщо цього не буде зроблено, то договір автоматично продовжується на наступні 10 років. І в цей термін знову ні одна із сторін не може розірвати цей договір.

Якщо пропустити термін в пів року, то також втрачається можливість непродовження договору. Тобто, якби Україна оголосила ноту про непродовження цього договору за 5 місяців і 29 днів до кінця 10-річного терміну, то нічого вже не змінилось би. Договір автоматично був би продовжений на наступні 10 років. От така процедура.


Як вам договір? Як на мене, то якісь стрьомні умови. Прямо дружні обійми удава. 

Я вже не згадую, що московити плювали на всі договори. Ніякі договори не завадили ім окупувати частину Украіни.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Для не БИДЛА: якщо ти підеш до свого надавача комунальних послуг і на 20-му році споживання послуг напишеш заяву про відмову від послуги - то ти непродлиш той свій договір, чи таки розірвеш?


https://www.google.com.ua/search?q=%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0+%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B0+%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80+%D0%B7+%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%94%D1%8E&rlz=1C1GCEA_enUA810UA810&oq=%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0+%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B0+%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%80+%D0%B7+%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%94%D1%8E&aqs=chrome..69i57.12632j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

юлькоприматы в своём репертуаре - вечно пытаются уравнять килограмм золота с 2 килограммами говна

Гражданка не быдло - межгосударственный договор и договор предоставления услуг мало того, что это 2 различных договора, так они имеют и различную регуляцию. между ними нет ни малейшей аналогии. абсолютно

договор на услуги регулируется гражданским правом государства, а межгосударственный договор сам является регулятором, он сам законодательство

Но не быдло, оно такое не быдло, поэтому сыпет и сыпет вокруг обезьянним помётом  :lol:

   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

юлькоприматы в своём репертуаре - вечно пытаются уравнять килограмм золота с 2 килограммами говна

Гражданка не быдло - межгосударственный договор и договор предоставления услуг мало того, что это 2 различных договора, так они имеют и различную регуляцию. между ними нет ни малейшей аналогии. абсолютно

договор на услуги регулируется гражданским правом государства, а межгосударственный договор сам является регулятором, он сам законодательство

Но не быдло, оно такое не быдло, поэтому сыпет и сыпет вокруг обезьянним помётом  :lol:
             
 (tu)  :-B
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

:lol:

Юра, я так понимаю, ты фанат т/с "Улицы разбитых фонарей" и старшего лейтенанта Дукалиса с его бессмертным "Это наша корова, и мы её доим"?

Ты уже третью страницу долбишь этой самой коровой - признание Россией границ Украины... Юра, границы Украины были признаны ОКОНЧАТЕЛЬНО Дагомысскими соглашениями 23 июня 1992 года, а до этого Беловежскими соглашениями 08.12.91, а до этого соглашением 1990 года!!!! между УССР и РСФСР...

Така фигня мой маленький ватный друг

Договор о дружбе - это договор о стратегическом партнёрстве.

Всё, Юра, звезда - нет ни стратегии, ни партнёрства. Россия - п.здуй к х.ям!

Десантник. Были бы Вы необразованным глупцом, я бы просто не тратил время на вопросы к Вам.
Но ведь у Вас есть опыт и как юриста, и как у военного.
Мне было интересно именно Ваше мнение насчет того, что именно Украина, как субъект международного права получает от отказа от признания этого Договора.
Я помню, что причиной этого Договора была Тузла и признание Россией Крыма нерушимой частью Украины.
Ваш восторг по поводу отказа от этой бумажки мне, как человеку умеющему бумажками пользоваться. не вполне понятен.
Отсюда и вопрос.
Вы кроме лозунгов конкретикой не соблаговолили осчастливить меня.
Имеете право.
Я сохраню уважение к Вам и Вашему выбору.
Но, вероятно, пора бы уже повзрослеть, не так ли? Хотя имеете право остаться Питер Пеном.

Останнє редагування: 21 вересня 2018 18:52:14 від Юра Канацкий
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

           
берегись мартовских ид)))))))))))))))))))))))))))

Сцусь...Так ярче....
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Що не кажіть, а рішуча перемога!
Не розірвали, а не продовжили! ;)
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

От іменно, що саме ТИ притягнув нічим не підкріплене Клімкінське гавно, і плюєшся тут ним на всі боки. Я цілком справедливо тебе запитала: чи є докази того, що та нота вже подана, якщо є, надай їх. Так ти як останній підарас тут роздристався у всі боки.

Чому я повинна читати твою нічим не підкріплену брехню? Просто надай доказ подачі і конфлікт буде вичерпано. Немає доказів? Значить згортай свою срану бімбу і сиди під шконкою і не відсвічуй. Надалі перш ніж щось сюди тягти - спочатку перевір чи це правда.
Зайди на сайт МЗС і отримай відповідь на своє питання.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Десантник. Были бы Вы необразованным глупцом, я бы просто не тратил время на вопросы к Вам.
Но ведь у Вас есть опыт и как юриста, и как у военного.
Мне было интересно именно Ваше мнение насчет того, что именно Украина, как субъект международного права получает от отказа от признания этого Договора.
Я помню, что причиной этого Договора была Тузла и признание Россией Крыма нерушимой частью Украины.
Ваш восторг по поводу отказа от этой бумажки мне, как человеку умеющему бумажками пользоваться. не вполне понятен.
Отсюда и вопрос.
Вы кроме лозунгов конкретикой не соблаговолили осчастливить меня.
Имеете право.
Я сохраню уважение к Вам и Вашему выбору.
Но, вероятно, пора бы уже повзрослеть, не так ли? Хотя имеете право остаться Питер Пеном.

Будущее Украина получает. Цивилизационный разворот от византийско-азиатского болота под названием Россия
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

:gigi:  цить, я ще до цього не дійшла. Тут ніяк не можу добицця доказу того, що Клімкін хоч в такий спосіб спробував розірвати той договір.

Жалко что не дошла.

Посмеялись бы.

Но́та (дипломатия) — официальное дипломатическое обращение правительства одного государства к правительству другой страны.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

так, конкретний договір
Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією — угода між Україною і Російською Федерацією, в якій закріплюються принцип стратегічного партнерства, визнання непорушності існуючих кордонів, поваги до
територіальної цілісності та взаємні зобов'язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного.

який було порушено в односторонньому порядку російською федерацією


з нашою армією ми будемо розбиратись самі, без порад орків з хуйловського мордору

Ты можешь без тупого идиотизма и непонятной тарабарщины написать шо ты хочешь мне написать.
Ато создается впечетление шо ты орешь на своей волне и не хочешь слвшать и понимать шо тебе говорят.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Що не кажіть, а рішуча перемога!
Не розірвали, а не продовжили! ;)

Саме так - не продовжили. Тому що іншого варіанту не існує. Розірвати неможливо. Отака була дружба навіки.

А по факту це розрив договору. Згідно єдино можливої юридично легальної процедури.

І таки перемога. Тому що відв‘язались від імперії, вже і фомально. Договір передбачав серйозні обмеження України в плані європейської інтеграціі. Все в договорі було заточене на московію.

Україна вже і формально послала імперію у відомому напрямі.

Останнє редагування: 21 вересня 2018 19:10:15 від Маковій
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Фундамент - это признание Россией целостности Украины. Которая, согласно русскому мировоззрению, это часть России, по недоразумению и по глупости отпавшая от неё.
У нас был Священный Грааль.
Признание Россией этого факта.

Мы его сожгли.
Зачем?
У нас была бумажка.
Сейчас её нет.
В чем выгода?
Простой же вопрос.

И, Десантник, представь себе, что Вы закошмарили сепара и он отписал на Вам актив. А потом Вы эту бумажку просто выбросили на помойку. Вот примерно такой расклад. Вы правда что ли верите, что Кучма был дурнее Ельцина?

Що це за хуйлобот під французьським айпі?
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Що це за хуйлобот під французьським айпі?

Пруф:

Вони хочуть піти в Росію. Навіщо ми їх тримаємо? Для чого нам території, населення яких ненавидить Україну і все українське?
Навіщо нам земля Ахметова, Бойка, Єфремова і Колесникова, які грабували, грабують і будуть грабувати нашу країну?
Краще менше, та краще.
Що ми забули на тому Донбасі і в Криму? Адже там немає і ніколи більше не буде України. І хіба нам мало досвіду Януковича і Азарова, що б зрозуміти, що Донбас - це петля, що затягується на горлі нашої держави?
Чому ми не позбудемося цієї бездонної ями в якій горить майбутнє наших дітей?
Ок. Ми переможемо. Ми повернемо собі Донбас і Крим. І скільки поколінь витратять свої життя на відновлення того, що там зруйновано вже назавжди?
І що ми отримаємо після того, як повернемо Україну в ті прокляті землі?
Ок, ми звільнили Лисичанськ, Маріуполь, Краматорськ. І що це нам дало? Контрабанду, злочинність, ненависть, бездонну фінансову діру. І нічого натомість.
У чому вигода цього звільнення?
Це схоже на перемогу над Газпромом після якої треба знову підняти тарифи для населення. А може досить вже перемагати? Може пора починати дбати не про ваті, а про тих, хто живе в Україні? Про українців, яких не потрібно переробляти або переформатувати з вати?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1015766.msg21614264#msg21614264

   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Будущее Украина получает. Цивилизационный разворот от византийско-азиатского болота под названием Россия

Прекрасно.
А как?
Практически.
Отмена договора означает слив Крыма. Он теперь российский. Де-юре. И что это дает в смысле будущего?
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Що це за хуйлобот під французьським айпі?

А Вам самим ещё не надоело?
Вы покупаете российский газ вдовое дороже под видом европейского.
Вы отменяете Договор, согаласно которому Россия признает Крым неотъемлемой частью Украины.
Вы распродаете недра российским олигархам, делая вид, что они, израильтяне, что ли.
Вы готовы отдать украинскую землю русским агрохолдингам, рассужадая о том, что у вас с агрессором непримиримая война, а вот если он скупает всё через лихтиншейн, то всё в порядка.
Вам не надоело самим себя обманвать?
Вся эта  это всеядность. Заверните мне какашку в обертку от Чупа-Чупса, что бы я почувствовал себя европейцем.
Простите, но Кум Вашего Президента сдает прямо Ваших защитников в ФСБ от небольшого ума и запойного пьянства. Вы жрёте.  Вы сами себя уважаете, хоть капельку?
Я, бля, кацапский тролль? Знаетет,  идите в сраку...просто и незайтеливо кацапским маршрутом..
Хватит ебать мозги самим себе...
Врочем, можете продолжать..
Вам тут жить...
Я уже покинул эту страну дурасов...
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Прекрасно.
А как?
Практически.
Отмена договора означает слив Крыма. Он теперь российский. Де-юре. И что это дает в смысле будущего?

неправда, Крим був та залишається анексований рашкою, що визнано ООН,
і непродовження договору, який після 2014 року став просто папірцем, на цей факт вже не має жодного впливу

Останнє редагування: 21 вересня 2018 19:24:27 від Foxic
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Прекрасно.
А как?
Практически.
Отмена договора означает слив Крыма. Он теперь российский. Де-юре. И что это дает в смысле будущего?

З це якого бодуна після цієї ноти Крим став російський?

Згідно українського і МІЖНАРОДНОГО законодавство Крим є Україна.

Згідно московистського, зокрема їхньої конституції, Крим їхній. Незалежно від всяких різних договорів. Розрив якихось договорів чи підписання нових з точки зору московитів на Крим вже ніяк вплинути не може. Відчудження власних територій у них не передбачено і прямо заборонено конституцією.

Між іншим, Крим віджали під час дії того «великого договору». Фактично віджали і Донбас. А ще хотіли віджати пів України. І що, якось поміг Україні той договір?
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Прекрасно.
А как?
Практически.
Отмена договора означает слив Крыма. Он теперь российский. Де-юре. И что это дает в смысле будущего?

Юра, заканчивай с коровой доеной.

Россия отжала Крым не оглядываясь ни на что. отжав де-факто, заявила на весь мир, что он её и де-юре. не глядя на договор о дружбе и прочем.

Ещё раз напоминаю - Россия подтвердила территориальные границы Украины 3 документами:

1. Договором между УССР и РСФСР от 19 ноября 1990 года об отказе от территориальных притязаний

2. Беловежскими соглашениями от 08.12.1991

3. Дагомысскими соглашениями 23 июня 1992 года

И ЕЩЁ РАЗ ОБРАЩАЮ ВНИМАНИЕ - договор о дружбе - это договор о стратегическом партнёрстве, а не о признании границ, которые трижды до него были признаны и подтверждены )))))))


   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

аа, так наш новенький Юрочка - это туй?
а я думаю - хто это тут такой чоткий и дерский  :facepalm1:
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет
krd

да Юра это tyu. чувак стебётся)
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Жалко что не дошла.

Посмеялись бы.

Но́та (дипломатия) — официальное дипломатическое обращение правительства одного государства к правительству другой страны.

ПРАВІТЄЛЬСТВА, ссука, але не міністерства закордонних справ. Ти хоч сам читай те гівно шо сюди тягаєш.


А тепер па полачьках, шановні панове гівноїди.

1. "Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією"  був РАТИФІКОВАНИЙ Верховною Радою України Законом N 13/98-ВР від 14.01.98 ). Тобто, згоду на обов*язковість цього договору надала Верховна Рада України.
2. Це означає, що відповідно до ст. 24 Закону України "Про міжнародні договори України", припинення та зупинення дії міжнародного договору  України
здійснюються у формі закону України. Тобто, Верховна Рада ухвалює відповідний Закон.
3. Відповідно до ст. 26 Повідомлення про припинення міжнародних договорів відбувається в порядку, передбаченому для оприлюднення ратифікованих договорів, тобто публікуються українською мовою в "Зібранні діючих міжнародних договорів України"  та  інших офіційних друкованих виданнях України. (ст. 21 Закону "про міжнародні договори).
4. Міністерство закордонних справ, відповчідно до ст. 26 Закону повідомляє інші сторони про припинення або  зупинення  дії  міжнародного  договору
України.

Тобто, для того, щоб мати належні наслідки, а в даному випадку - це ДЕНОНСАЦІЯ міжнародного договору, яка таки ПЕРЕДБАЧЕНА самим тим міжнародним договором, повинно відбуватися наступне: Міністерство закордонних справ складає проект закону про денонсацію міжнародного договору, подає його через Кабінет міністрів на розгляд Верховної Ради України, Веровна Рада України ухвалює той Закон, Президент підписує, "Зібрання діючих міжнародних договорів України", "Голос України", "Урядовий кур*єр" у своїх виданнях друкують той закон, забезпечуючи цим самим набуття ним чинності, і ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЦЬОГО Клімкенд готує супровідну-повідомлення до цього Закону на адресу Росії в передає його дипломатичними каналами.

А тепер покажи мені, що із цього виконано і ким саме.

Наразі я бачу лише бурхливу діяльність Клімкенда, яка направлена лише на одне: замилить очі тупому манюпасу і не більше.


А ти як остання тупоголова маккака вирішив тут навернуть своє рідке гавнєцо на вентилятор.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

Як на мене, в даному випадку більше підійшло б анулювання договору, яке можна було здійснити ще одразу після Іловайська, чи коли там було доведено присутність росіських військ на нашій території, або після обстрілу наших територій з боку Росії, або ж накрайняк, одразу після визнання Росії Верховною Радою України країною-агресором - це був НАЙДОЦІЛЬНІШИЙ момент.

Анулювання міжнародного договору означає одностороннє правомірне припинення договору на умовах, які в ньому не передбачені. Підставами для анулювання міжнародного договору є істотне порушення його положень іншими учасниками, неможливість виконання договору, докорінна зміна обставин, виникнення нової імперативної норми загального міжнародного права (jus cogens).
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

А Вам самим ещё не надоело?
Вы покупаете российский газ вдовое дороже под видом европейского.
Вы отменяете Договор, согаласно которому Россия признает Крым неотъемлемой частью Украины.
Вы распродаете недра российским олигархам, делая вид, что они, израильтяне, что ли.
Вы готовы отдать украинскую землю русским агрохолдингам, рассужадая о том, что у вас с агрессором непримиримая война, а вот если он скупает всё через лихтиншейн, то всё в порядка.
Вам не надоело самим себя обманвать?
Вся эта  это всеядность. Заверните мне какашку в обертку от Чупа-Чупса, что бы я почувствовал себя европейцем.
Простите, но Кум Вашего Президента сдает прямо Ваших защитников в ФСБ от небольшого ума и запойного пьянства. Вы жрёте.  Вы сами себя уважаете, хоть капельку?
Я, бля, кацапский тролль? Знаетет,  идите в сраку...просто и незайтеливо кацапским маршрутом..
Хватит ебать мозги самим себе...
Врочем, можете продолжать..
Вам тут жить...
Я уже покинул эту страну дурасов...
Залишив і не гавкай.
   
Re: Раша - гудбай! Дружбы больше нет

ПРАВІТЄЛЬСТВА, ссука, але не міністерства закордонних справ. Ти хоч сам читай те гівно шо сюди тягаєш.


А тепер па полачьках, шановні панове гівноїди.

1. "Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією"  був РАТИФІКОВАНИЙ Верховною Радою України Законом N 13/98-ВР від 14.01.98 ). Тобто, згоду на обов*язковість цього договору надала Верховна Рада України.
2. Це означає, що відповідно до ст. 24 Закону України "Про міжнародні договори України", припинення та зупинення дії міжнародного договору  України
здійснюються у формі закону України. Тобто, Верховна Рада ухвалює відповідний Закон.
3. Відповідно до ст. 26 Повідомлення про припинення міжнародних договорів відбувається в порядку, передбаченому для оприлюднення ратифікованих договорів, тобто публікуються українською мовою в "Зібранні діючих міжнародних договорів України"  та  інших офіційних друкованих виданнях України. (ст. 21 Закону "про міжнародні договори).
4. Міністерство закордонних справ, відповчідно до ст. 26 Закону повідомляє інші сторони про припинення або  зупинення  дії  міжнародного  договору
України.

Тобто, для того, щоб мати належні наслідки, а в даному випадку - це ДЕНОНСАЦІЯ міжнародного договору, яка таки ПЕРЕДБАЧЕНА самим тим міжнародним договором, повинно відбуватися наступне: Міністерство закордонних справ складає проект закону про денонсацію міжнародного договору, подає його через Кабінет міністрів на розгляд Верховної Ради України, Веровна Рада України ухвалює той Закон, Президент підписує, "Зібрання діючих міжнародних договорів України", "Голос України", "Урядовий кур*єр" у своїх виданнях друкують той закон, забезпечуючи цим самим набуття ним чинності, і ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЦЬОГО Клімкенд готує супровідну-повідомлення до цього Закону на адресу Росії в передає його дипломатичними каналами.

А тепер покажи мені, що із цього виконано і ким саме.

Наразі я бачу лише бурхливу діяльність Клімкенда, яка направлена лише на одне: замилить очі тупому манюпасу і не більше.


А ти як остання тупоголова маккака вирішив тут навернуть своє рідке гавнєцо на вентилятор.
:facepalm1: клинический случай
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія