Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ірка поїхала мозгами :laugh:

Ірка поїхала мозгами  :laugh:

"Але зараз хочу, щоб моє запитання сприймалося, як депутатське звернення. Чи буде сьогодні, так само дзеркально, заведена кримінальна справа проти авторів, сценаристів фільму "Слуга народу" і виконавців головної ролі, у якій розстрілюється парламент, а потім є  похорони президента", - сказала віце-спікер.

"Я хочу нагадати, що наша колєжанка пані Савченко, за такі думки тільки, утримується у слідчому ізоляторі. І друге питання, чи означає це, що тепер за кожен пост в інтернеті буде заводитися кримінальна справа?", - запитала вона.
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

че вже паніка та істерика у команді Пе.
Або "соплі та воплі" (с) Литвин
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Всі їпанулися на виборах
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

А и в самом деле? Резонный вопріс! Слабо ответить? :fuck:
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Идиотка.И вот таких тупарей Пидр натащил во власть  :facepalm1:
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

слушне питання
а прихильники певної політсили як гадають - чим відрізняється ролик про вантажівку від серіалу в плані потенціалу для кртмінального переслідування?
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

слушне питання
а прихильники певної політсили як гадають - чим відрізняється ролик про вантажівку від серіалу в плані потенціалу для кртмінального переслідування?

в ролику з вантажівкою кандидат в президенти

передвиборчий ролік це не художній серіал
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Вы будете смеяться, но Петро в этой Ирине увидел своего преемника!  :laugh:

Представляете, что там в головах у них?
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

кухарка  8-:
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

в ролику з вантажівкою кандидат в президенти

передвиборчий ролік це не художній серіал
==========================
Та невже? Це публічний продукт-нема юридичної різниці.  ЗЕ тре до в'язниці. B-)
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

слушне питання
а прихильники певної політсили як гадають - чим відрізняється ролик про вантажівку від серіалу в плані потенціалу для кртмінального переслідування?
Ролик - агітматеріал.
Серіал - ні, бо вийшов ДО початку вибор.кампаніі.
Ви це можете зрозуміти?
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Вы будете смеяться, но Петро в этой Ирине увидел своего преемника!  :laugh:

Представляете, что там в головах у них?

Ірусік вміє, знає секрети !

   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

==========================
Та невже? Це публічний продукт-нема юридичної різниці.  ЗЕ тре до в'язниці. B-)
:weep:
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

секретутка вышла в тираж, чувствует что с шоколадной шоблой уходит ее последний поезд бггг
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

"Але зараз хочу, щоб моє запитання сприймалося, як депутатське звернення. Чи буде сьогодні, так само дзеркально, заведена кримінальна справа проти авторів, сценаристів фільму "Слуга народу" і виконавців головної ролі, у якій розстрілюється парламент, а потім є  похорони президента", - сказала віце-спікер.

"Я хочу нагадати, що наша колєжанка пані Савченко, за такі думки тільки, утримується у слідчому ізоляторі. І друге питання, чи означає це, що тепер за кожен пост в інтернеті буде заводитися кримінальна справа?", - запитала вона.
Останній абзац - це просто Абзац!
Значить, Савченко утримується лише " за думки тільки"? Ахренєть.. Ви ж цим визнаєте, що правової держави нема! Чи ви не розрізняєте думки і плани?
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Дом прихильники певної політсили-тюрма! B-)
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Идиотка.И вот таких тупарей Пидр натащил во власть  :facepalm1:

Не могу не согласиться. Редкий экземпляр. И главное, цельная вся какая! Шо снаружи, то и внутри, прости, Господи...
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Ролик - агітматеріал.
Серіал - ні, бо вийшов ДО початку вибор.кампаніі.
Ви це можете зрозуміти?

а для погрози є різниця, чи вона в межах кампанії чи ні?
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

бляха-муха!
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

От що значить заочна юр.освіта у Ірки - хоч би якісь терміни вивчила, а то меле абищо!
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

а для погрози є різниця, чи вона в межах кампанії чи ні?
Не ганьбіться.
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

"Я хочу нагадати, що наша колєжанка пані Савченко, за такі думки тільки, утримується у слідчому ізоляторі"

это официальная позиция вицеспикера парламента? 
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

ликбез
юридический
не пора там в Раде, а?
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Дом прихильники певної політсили-тюрма! B-)

Следуя логике Ирки , Голливудских режисеров поголовно всех нужно расстрелять ,Белый дом был уже и взорван , и сожжен , и даже развалился от замлетрясения . Да и Кремль не раз взрывали .
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Тупая базарная хабалка.
Дура Геращенко заткнулась, так єто вьілезло.

   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Тупая базарная хабалка.
Дура Геращенко заткнулась, так єто вьілезло.

це була Геращенко   :weep:

- сказала віце-спікер.
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

этой леди, которая принимает нам законы, понятие субьективная сторона преступления вообще не знакомо.
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Не ганьбіться.

ну поясніть, раз ви в темі

Аваков посилається на ст. 346 КК, ось вона --

1. Погроза вбивством, заподіянням шкоди здоров'ю, знищенням або пошкодженням майна, а також викраденням або позбавленням волі щодо Президента України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України, Прем'єр-міністра України, члена Кабінету Міністрів України, Голови чи судді Конституційного Суду України або Верховного Суду України чи вищих спеціалізованих судів України, Генерального прокурора України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голови Рахункової палати, Голови Національного банку України, керівника політичної партії України, а також щодо їх близьких родичів, вчинена у зв'язку з їх державною чи громадською діяльністю, -

чекаю на аналіз, яким чином ролик підпадає під цю статтю, а серіал - ні

окремо хотів би бачити, де тут вказано про виборчу кампанію ДО-ПІСЛЯ
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Я так понимаю ,абстрактный парламент и смерть  абстрактного президента Ирка приняла на свой счет?Не зря говорят шо на вору и шапка горит
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

 :facepalm1:  :(
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

"Але зараз хочу, щоб моє запитання сприймалося, як депутатське звернення. Чи буде сьогодні, так само дзеркально, заведена кримінальна справа проти авторів, сценаристів фільму "Слуга народу" і виконавців головної ролі, у якій розстрілюється парламент, а потім є  похорони президента", - сказала віце-спікер.

"Я хочу нагадати, що наша колєжанка пані Савченко, за такі думки тільки, утримується у слідчому ізоляторі. І друге питання, чи означає це, що тепер за кожен пост в інтернеті буде заводитися кримінальна справа?", - запитала вона.

Я ще розумію якщо хтось із ботів або алкофілософiфф подібне питання задасть на форумі або в ФБ. Але це робить депутат.   :facepalm1:  Вона навіть не усвідомлює наскільки дурна. І такі куми стоять біля керма держави  :(
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Представляете, что там в головах у них?


Це ж саме, що і у людей котрі їх вибирають та приводять до влади  [ua]
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Я ще розумію якщо хтось із ботів або алкофілософiфф подібне питання задасть на форумі або в ФБ. Але це робить депутат.   :facepalm1:  Вона навіть не усвідомлює наскільки дурна. І такі куми стоять біля керма держави  :(

це та шо в Мінську засідає і шось рішає тамм  :facepalm1:
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Ролик - агітматеріал.
Серіал - ні, бо вийшов ДО початку вибор.кампаніі.
Ви це можете зрозуміти?

Не можуть. Пєдроти дебільні. Тому їм видаються дебільними вибоці Зе.
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

це була Геращенко   :weep:

- сказала віце-спікер.

Значит Геращенко уже таки опустилась до уровня притрушенной Луценчихи (tu)

   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Вона кончена )
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Я ще розумію якщо хтось із ботів або алкофілософiфф подібне питання задасть на форумі або в ФБ. Але це робить депутат.   :facepalm1:  Вона навіть не усвідомлює наскільки дурна. І такі куми стоять біля керма держави  :(
То навіщо її віце-спікером зробили? Бо вона розумніша за решту, мабуть же... :shuffle:
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

 Підри це дніще.
Розстрілюють в художньому фільмі, де актори грають ролі.
А вантажівка збиває реальну людину, яка є кандидатом у реальні президенти.

У чорноротої Ірки істерика, то ясно. А от маячня місцевих єбанатів, які ще й вважають себе адекватними, це вже треш
   
Re: Ірка поїхала мозгами  :laugh:

Вы будете смеяться, но Петро в этой Ирине увидел своего преемника!  :laugh:

Представляете, что там в головах у них?

який ПОП такий і мідвєдєв ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія