Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эх, патратилась ! :)

Re: Эх, патратилась ! :)

но-но, під бурячки-огірочки саме те

пс: рогачі у моєї баби були в селі під Ружином
страшна зброя, скажу я вам
Але гектар... В мене 25 соток з яких під бурячками-огірочками 13. То половину я сусідам під овес/горох віддаю за молоко. Якщо не займатися фермерством то 10 соток під город з головою.
   
Re: Эх, патратилась ! :)
LSD

Асфальтована до самого будинку !
Краще, ніж у Миргороді - бо там фури не їздять і не розбивають. Ліс через річку....А річка в кінці ділянки.
ВІТАЮ!
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Вітаю обнімаю пані
якщо матиму нагоду приїду все тобі побілю покапаю
наварю борща вареників шашликів
щєбраз вітаю
   
Re: Эх, патратилась ! :)

така  гарна тепла новина
   
Re: Эх, патратилась ! :)
LSD

Вітаю обнімаю пані
якщо матиму нагоду приїду все тобі побілю покапаю
наварю борща вареників шашликів
щєбраз вітаю
:D  (tu)
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Здійснилася моя мрія про невеличкий клаптик землі - всього гектарчик  [ua]
Біля річки, ще й в заказнику....Власниця намагалася викрутити руки і підвищити ціну в останній момент - але я проявивши кришану холодність наполягла на вигідній мені ціні і зламала її !! Я рік ходила біля цієї ділянки - і тепер я щаслива !!!!  X(   От просто щаслива - і все !  :love:
Шось або ти дохуя песдиш, або тебе жосско наїбали і у тебе ту земельку просто віднімуть і не компенсують затрачених тобою коштів.


До земель природо-заповідного фонду включаються території та об’єкти, визначені ст. 44 Земельного кодексу України, а також ч. 2 ст. 61 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 3 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», а саме: природні заповідники, національні природні парки, біосферні заповідники, регіональні ландшафтні парки, заказники, пам’ятки природи, заповідні урочища, а також штучно створені об’єкти (ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва).

Землі природно-заповідного фонду є землями з особливим режимом охорони і повністю або частково вилучені з господарського обороту, який полягає у забороні здійснення на землях природно-заповідного фонду будь-якої діяльності, що суперечить цільовому призначенню або може негативно впливати на стан об’єктів природно-заповідного фонду.

Статтею 9 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» передбачено, що території та об’єкти природно-заповідного фонду можуть використовуватися лише у природоохоронних, науково-дослідних, оздоровчих та інших рекреаційних цілях, а також в освітньо-виховних цілях та для потреб моніторингу навколишнього природного середовища.

Крім того, законодавство допускає додаткові види використання земель природно-заповідного фонду - для заготівлі деревини, лікарських та інших цінних рослин, їх плодів, сіна, випасання худоби, мисливства, рибальства та інші види використання, однак усі види використання можуть здійснюватися лише за умови, що така діяльність не суперечить цільовому призначенню територій та об’єктів природно-заповідного фонду та встановленому для них правовому режиму.


Тому на твоєму місці я б так бурхливо не раділа. То більше всього, що хазяйка отримала ту земельку незаконно і їй пригрозили, що відберуть, то вона вирішила її здихатися з наваром.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

 :facepalm: гектар леса я понимаю, и даже два. но гектар поля  :facepalm1:
   
Re: Эх, патратилась ! :)

:facepalm: гектар леса я понимаю, и даже два. но гектар поля  :facepalm1:
;o яке поле в заказнику? в заказнику можуть бути тільки луки (луга). Розорювання пасовищ у заказниках є незаконним.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Поздоровляю, Бякуся! (tu)
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Не, нюанс в том, что заказник создан несколько лет назад, а селу сотня лет.
Вся территория вокруг села, берег речки, лес на той стороне - заказник.
Но уже наделенные участки  - частная собственность.

Между нашей землей и речкой - 50 соток луга, который де-юре заказник.
И между нами и речкой точно никто внезапно не построится.

   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

Вітаю обнімаю пані
якщо матиму нагоду приїду все тобі побілю покапаю
наварю борща вареників шашликів
щєбраз вітаю

Який борщ? - все, що ти і твоя дружина вмієте "зварити" - це суп "Прогрессо" розігріти з банки по 87 центів за порцію  :pooh_lol:




Які вареники? З фаршу Great Value ?  :laugh:




То все в рота покласти гидко


А якщо і з"їси - то морда і срака відростуть як в тебе



   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

Бяка, краще заходьте в гілку "пектиму хліб", бо, кажуть, в пічці класно виходить.
Розкажете про враження, буде дуже цікаво

Там же є гілка про смачну їжу - там є багато хитрощів

З покупкою - поздоровляю
Ціна - фантастична, якби існувала телепортація, я б гектарів 5 купив та виноград на вино вирощував, як француз в Одеській області  :ok:
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Не, нюанс в том, что заказник создан несколько лет назад, а селу сотня лет.
Вся территория вокруг села, берег речки, лес на той стороне - заказник.
Но уже наделенные участки  - частная собственность.

Между нашей землей и речкой - 50 соток луга, который де-юре заказник.
И между нами и речкой точно никто внезапно не построится.
ви читайте уважніше, в яких випадках забирають приватну власність. У вас ту ділянку можуть відібрати, бо заказники - це НАЦІОНАЛЬНА власність і саме в інтересах тіпа народу у вас її відберуть, а в якості компенсації вам тикнуть лише вартість тих земель за нормативною грошовою оцінкою, а вона разів у 10 нижча ринкової. Ви вляпалися. Я вас вітаю. Заказник будуть розширять і ваші ті ділянки у вас викуплятимуть примусово не за ринковою, а за державною ціною.

Ще раз перечитайте уважно законодавство, в яких випадках забирають землю. У вас саме той випадок. Підісрала вам хазяйка добряче - саме тому вона і погодилася за будь-яку ціну його здихатися. Бо якби вона його не продала зараз вам, то потім позбулася б за безцінь.

Останнє редагування: 7 травня 2021 01:55:51 від Karoffka
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Вітаю обнімаю пані
якщо матиму нагоду приїду все тобі побілю покапаю
наварю борща вареників шашликів
щєбраз вітаю

 :D
 :drinks:
Дякую, друзі, ВСІМ ! За привітання. Це не перша, і дасть Біг, не остання наша з чоловіком нерухомість - але саме цій, здавалося б безглуздій покупці я рада найбільше....
Так, це дійсно мрія - зібрати вас усіх разом ..доречі, не така вже й нейздісненна: скільки там від Києва та Харкова - та всього 250 км !
   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

ви читайте уважніше, в яких випадках забирають приватну власність. У вас ту ділянку можуть відібрати, бо заказники - це НАЦІОНАЛЬНА власність і саме в інтересах тіпа народу у вас її відберуть, а в якості компенсації вам тикнуть лише вартість тих цемель за нормативною грошовою оцінкою, а вона разів у 10 нижча ринкової. Ви вляпалися. Я вас вітаю. Заказник будуть розширять і ваші ті ділянки у вас викуплятимуть примусово не за ринковою, а за державною ціною.

Ще раз перечитайте уважно законодавство, в яких випадках забирають землю. У вас саме той випадок. Підісрала вам хазяйка добряче - саме тому вона і погодилася за будь-яку ціну його здихатися. Бо якби вона його не продала зараз вам, то потім позбулася б за безцінь.

Я думаю, закон "зворотньої дії" не має
Що було  - те було.
Приватна власність - як і життя - не можуть бути нижчими за кимось з ОП встановлені нові правила
Юридично причіпок бути не може. Хіба, можуть "попросити" дотримуватись якихось природозберігаючих дій.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Бяка, краще заходьте в гілку "пектиму хліб", бо, кажуть, в пічці класно виходить.
Розкажете про враження, буде дуже цікаво

Там же є гілка про смачну їжу - там є багато хитрощів

З покупкою - поздоровляю
Ціна - фантастична, якби існувала телепортація, я б гектарів 5 купив та виноград на вино вирощував, як француз в Одеській області  :ok:

Пшеничко, ваші гілки про хліб мене вразили !!
Так а де посилання на паски ?...
Виноград тут росте, це. Правда....але смакові якості.....рочків за двадцять, як потепління досягне й наших широт - можливо )
   
Re: Эх, патратилась ! :)

«Ярмаківський»   Заказник ландшафтний місцевого значення   2007   1053,6   південно-західна околиця Миргорода в напрямку сіл Гаркушинці-Рибальське-Єрки.


Ви можете радіти своїй покупці, поки дяді у високих обласних кабінетах не надумають тому вашому заказнику присвоїти статус загальнонаціонально го. А поки він місцевого значення, його території можуть перебувати і у приватній власності. А національні заказники - тільки у державній власності.


Згідно з частиною 3 статті 83 та частиною 4 статті 84 Земельного кодексу України до земель державної та комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать зокрема, землі під об’єктами природно-заповідного фонду, історико-культурного та оздоровчого призначення, що мають особливу екологічну, оздоровчу, наукову, естетичну та історико-культурну цінність, якщо інше не передбачено законом.

Із змісту частини 1 статті 4 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» вбачається, що території природних заповідників, заповідні зони біосферних заповідників, землі та інші природні ресурси, надані національним природним паркам, є власністю Українського народу та можуть перебувати лише у державній власності, що фактично і передбачено статтею 84 Земельного кодексу України.

Землі, на яких знаходяться регіональні ландшафтні парки, зони - буферна, антропогенних ландшафтів, регульованого заповідного режиму біосферних заповідників, землі, включені до складу, але не надані національним природним паркам, землі, на яких знаходяться заказники, пам’ятки природи, заповідні урочища, ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки та парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва можуть перебувати як у власності Українського народу (державній власності), так і в інших формах власності, передбачених законодавством України (комунальній чи приватній).

Землі, на яких знаходяться ботанічні сади, дендрологічні парки та зоологічні парки, створені до прийняття Закону України “Про природно-заповідний фонд України”, не підлягають приватизації, тобто можуть перебувати або у державній, або у комунальній власності.

Землі, на яких знаходяться штучно створені об’єкти (ботанічні сади, дендрологічні парки, зоологічні парки, парки-пам‘ятки садово-паркового мистецтва) можуть перебувати у приватній власності, якщо ці об’єкти були створені на приватизованих у встановленому порядку землях.


=============

Але мені здається, ваша хазяйка щось знала. Тільки вам не сказала.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Я думаю, закон "зворотньої дії" не має
Що було  - те було.
Приватна власність - як і життя - не можуть бути нижчими за кимось з ОП встановлені нові правила
Юридично причіпок бути не може. Хіба, можуть "попросити" дотримуватись якихось природозберігаючих дій.
тут твоя згадка про зворотню дію ні до чого. Чув дзвін.


Радість тимчасова. сидіти і труситися, щоб той заказник не передали в державну власність, змінивши його статус із заказника на заповідник... танунах...
   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

Пшеничко, ваші гілки про хліб мене вразили !!
Так а де посилання на паски ?...
Виноград тут росте, це. Правда....але смакові якості.....рочків за двадцять, як потепління досягне й наших широт - можливо )

З власного досвіду + все, що читав - чим більше доступ у рослини (його коріння) до нескінчених джерел поживних речовин - тим кращий виходить смак

Якщо перевести на людське розуміння - то десь буде так:
Земля - це холодильник. А рослина - це людина біля того холодильника
Якщо в холодильник не докладати їжї - то ото виїси, що там є - і все.

Так і земля для рослини.
Якщо врожай виключається з кругообігу - збирається і не повертається назад у землю, з якої вин вийшов (із Землі ти взятий - в Землю і підеш) - то земля просто виснажується.

А який смак можна очіувати від рослини, якщо їй не вистачє молібдену, бору, магнію, цинку і решти елементів? Ніякого смаку і не буде.
Починається тупо боротьба за виживання, а не "процвітання" смаків та здоров"я.

Буде Вам робота їздити вишукувати сіно-солому-компост для вашої землі, але то приємні турботи  (tu)
   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

тут твоя згадка про зворотню дію ні до чого. Чув дзвін.


Радість тимчасова. сидіти і труситися, щоб той заказник не передали в державну власність, змінивши його статус із заказника на заповідник... танунах...

Європейськй суд з прав людини виїпе і висушить

Приватна власніть - як і життя - мають НАЙВИЩИЙ пріоритет і не можуть бути доторкані НІЯКИМИ ДЕРЖАВНИМИ ФУЙОВИНАМИ-ВИДУМКАМИ

   
Re: Эх, патратилась ! :)

Тішуся правильній інвестиції. Якось так. Але ж і не йметься? Та хрен з ним з тою Прагою, купіть вже собі щось десь біля Порту та й і буде вам щастя. Нє?
   
Re: Эх, патратилась ! :)

бяка на входини рояль шродер  можу привезти. ти ж музика наша да
   
Re: Эх, патратилась ! :)

рояль шродер  можу привезти

Офігєть. Якого року? Ціна? Мені у Львів треба
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Європейськй суд з прав людини виїпе і висушить

Приватна власніть - як і життя - мають НАЙВИЩИЙ пріоритет і не можуть бути доторкані НІЯКИМИ ДЕРЖАВНИМИ ФУЙОВИНАМИ-ВИДУМКАМИ
читай уважно законодавство. тільки не оте своє дебільне канацьке, а українське. Перш за все Конституцію і її 41 статтю. Просто, створять умови, від яуких просто неможливо буде відмовитися. Вплоть до пітушка червоного. Я б з цим не гралася. Не даремно попередня хазяйка його здихалася за безцінь - мать шось знала.
   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

читай уважно законодавство. тільки не оте своє дебільне канацьке, а українське. Перш за все Конституцію і її 41 статтю. Просто, створять умови, від яуких просто неможливо буде відмовитися. Вплоть до пітушка червоного. Я б з цим не гралася. Не даремно попередня хазяйка його здихалася за безцінь - мать шось знала.

Ми говоримо про різні речі.
Закон проти того, що можуть незаконно учудити.

В законодавстві-то і прописано, що твоя приватна власність - то твоя власність. Як і життя.

І НІХТО не може її забрати. Права держави - нижчі за права громадянина. І НІХТО не може просто так її відібрати
У мегамітстах є острівці розвалюх, хазяїва яких не схотіли продати їх місту.

Червоні півні - тому і півні, що законно відібрати не можна. То вже кримінал.
І тут, як і кажу - суд з прав людини висушить вщент.

А ЗЕ - в Європу ж іде? Нє? Та в НАТО. так?
Воно йому треба зв"язуватись з півгектаром чиєїсь землі ? Бо бекати-пояснювати  Блінкену та Нуланду - зроблять посміховисько  :gigi:
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Ми говоримо про різні речі.
Закон проти того, що можуть незаконно учудити.

В законодавстві-то і прописано, що твоя приватна власність - то твоя власність. Як і життя.

І НІХТО не може її забрати. Права держави - нижчі за права громадянина. І НІХТО не може просто так її відібрати
У мегамітстах є острівці розвалюх, хазяїва яких не схотіли продати їх місту.

Червоні півні - тому і півні, що законно відібрати не можна. То вже кримінал.
І тут, як і кажу - суд з прав людини висушить вщент.

А ЗЕ - в Європу ж іде? Нє? Та в НАТО. так?
Воно йому треба зв"язуватись з півгектаром чиєїсь землі ? Бо бекати-пояснювати  Блінкену та Нуланду - зроблять посміховисько  :gigi:
я не знаю, про що говориш ти, а я тобі кажу про Конституцію України - навіть вона дає добро на віджим власності (куди вже вище), а профільний закон розширює закладені в ній поняття.  А свої суди-туди засунь собі до дупи, бо єспл все-одно не буде розглядати позов через призму твого канацького законодавства і догмів. Якщо навіть Конституція віджим власності дозволяє, то ніякий суд через це не переступить. а суди будуть лише перевіряти, чи не було порушено процесуальне право. Матеріальне право буде в нормі - Конституція про це вже постаралася.


А ти багатій думкою - не відволікайся.  :kez_04:
   
Re: Эх, патратилась ! :)

І коли-небудь я зроблю там класний ландшафтний проект

короче, будет стричь траву, пока у соседей уши в трубочку не свернутся
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Обов'язкоіо тре.
Якщо є рогачі, то мають бути й баняки. Не каструлю ж звичайну рогачем з печі виймати  B-)

ех, хочу в село до баби... нема вже баби багато років... і печі в тій хаті вже  нема... нащадки провели газ і викинули піч  :(

Сейчас, наверное, жалеют  :gigi:
   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

я не знаю, про що говориш ти, а я тобі кажу про Конституцію України - навіть вона дає добро на віджим власності (куди вже вище), а профільний закон розширює закладені в ній поняття.  А свої суди-туди засунь собі до дупи, бо єспл все-одно не буде розглядати позов через призму твого канацького законодавства і догмів. Якщо навіть Конституція віджим власності дозволяє, то ніякий суд через це не переступить. а суди будуть лише перевіряти, чи не було порушено процесуальне право. Матеріальне право буде в нормі - Конституція про це вже постаралася.


А ти багатій думкою - не відволікайся.  :kez_04:

Нема такого в Конституції України, не видумуй дурниць
І бути не може навіть теоретично
Якщо існує в країні приватна власність - її ніхто не може забрати без форс мажору
Заповідник не форсмажор. Можуть попросити продати як продають нерухомість
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Поздравляю)

И конечно, нужны фото) полюбоваться
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Нема такого в Конституції України, не видумуй дурниць
І бути не може навіть теоретично
Якщо існує в країні приватна власність - її ніхто не може забрати без форс мажору
Заповідник не форсмажор. Можуть попросити продати як продають нерухомість
ти її читав? ні? ну, то якого буя ти пєсдиш зі своїх задрипаних канацьких єбєнєй про те, чого не знаєш? почитай Конституцію України для початку, а вже потім рота розкривай.

ще раз кажу: придбавання нерухомості на ділянках в природоохоронних зонах - не найкраще рішення, бо в будь-який момент може змінитися їхній статус і землі будуть різними способами віджаті на користь держави, або під прикриттям держави будь-якими злодюгами.

Але якщо гроші немає куди дівати, то в чому проблема - не буде це, то буде інше.

нехай насолоджуються життям - воно і так коротке, щоб витрачати його на порожні проблеми.

   
Re: Эх, патратилась ! :)

Вітаю  :-B
Але ж роботи біля  того буде.
Тільки трави косити на два- три дні за раз.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Спочатку прочитав назву теми як: "Эх, патраХАлась ! :) " :gigi:  :-T
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Лучше б купили виллу на Северном Кипре... пипец.. купить себе головняк и радоваться этому... жесть
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Сейчас, наверное, жалеют  :gigi:

Там ще лишилася груба - таке типа комину в стіні, топиться дровами і може обігрівати хату якшошо.
А велику піч з лежанкою викинули - типа забагато місця в хаті займає.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Хрещуся, свят свят свят.

То фігня. Треба робити нормальну у хаті, не грубу + лежанку.
це яку? Приклад є?
   
Re: Эх, патратилась ! :)

:D
 :drinks:
Дякую, друзі, ВСІМ ! За привітання. Це не перша, і дасть Біг, не остання наша з чоловіком нерухомість - але саме цій, здавалося б безглуздій покупці я рада найбільше....
Так, це дійсно мрія - зібрати вас усіх разом ..доречі, не така вже й нейздісненна: скільки там від Києва та Харкова - та всього 250 км !
Вітаю! :-B  річка з лісом під хатою це мегасупер :heart: . в дитинстві дід з бабцею такий дім мали в райцентрі. в кінці обійстя фіртка на смужку луків і річку. в дідуся там місток був в очереті, рибу ловив.
і ще в знайомих город закінчувався в верболозах з річечкою-струмком. теж бомбезно.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Карофіка права, ось вам приклад з кацапії:
   
Re: Эх, патратилась ! :)

От просто щаслива - і все !

Вітаю! Тепер спробуй залучити гарних людей, щоб купили ділянки поруч та були гарні сусіди.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

це яку? Приклад є?
Груба - це просто піч для опалення / іноді готовки. А на справжній можна зверху спати, сушити цибулю, тримати сухі яблука і груші.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія