Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Делегація РФ прибула до Женеви, планує одразу розпочати переговори зі США

що НАТО "треба збирати манатки" та повертатися до рубежів 1997 року.

Московити вже прийняли рішення ?!
   
Московити вже прийняли рішення ?!
і возраженій нє потєрпят, сказали як одрєзали
   
Я все зрозумів... Я знаю що задумали кацапи... :( 
   
Друзі, зверніть увагу на настрій та риторику. Кремлядь вже виставляє свої умови.

Переговори повинні розпочатися завтра 10 січня.

тай хай гавкає - є протокол, і хоче, воно чи не хоче, повинен виконуватись

10.01 - завтра переговори

12.01 - зустріч з НАТО (будуть всі 30 участиків)
   
Я все зрозумів... Я знаю що задумали кацапи... :( 
ну то викладуй, що ти там зрозумів
   
А как все думали что Америка и Европа вот вот наложат санкции и кацапия рухнет, план анаконда, Крым вернётся блин, чем дальше тем Кацапы ведут себя наглее и нэма на то рады(((
   
у соловьева кацы кроют зеленского благим матом в преддверии переговоров  :gigi:

"ничтожный, закомплексованный актеришка, наркоман передаст власть националистам"  :facepalm1:
риторика таже как и у шркроадных свыней мовныков псевдопатриотов
   
риторика таже как и у шркроадных свыней мовныков псевдопатриотов
та то старо як кацапія, у вас завжди усі навколо псевдопатріоти, і один ти - «настаящій патріот» [KA]
   
:( Здається я все зрозумів....

тугодум но не переживай, большинство еще тупее
   
Представники України там є? Хоч один?

Чи всі зайняті, на курортах водяру глушать.
   
ну то викладуй, що ти там зрозумів
...Казус белій ...від кацапів...
На цих перемовинах буде нагло вбитий цей поц рябков...І вб'є його ультра-гіпєр-правий націоналіст та бандерівець...одягн утий в червоно-чорний одяг, який увірветься десь там кудись з автоматом...(( А потім розстрілявши всю кацапську делегацію...висмикн е кільце з гранати та проковтне її...
   
правильно бы  было бы всех детей коммунистической номенклатуры вернуть из НАТО на родную землю.Включая парашенку, папашка которого скоммуниздил у украинцев канфетную фабрику.

дєдешко...  Ну і каша у вас у голові!....
   
а, казус Белли… може й таке бути :(
   
ахлик невмирущий, cьогодні в 19:42
Я все зрозумів... Я знаю що задумали кацапи... :(
ну то викладуй, що ти там зрозумів.


шоооо таки даааа чи нээээ :D
   
а, казус Белли… може й таке бути :(
та а хулі.....? Знайдуть якогось фанатика, проведуть з ним потрібну підготовку та обробку, пообіцяють його рідні золоті гори.... і все....
   
тревожнаааа ;o   какие то они с еРфиии  нерфные ;o
   
договорятся что надо договариватся
   
...Казус белій ...від кацапів...
На цих перемовинах буде нагло вбитий цей поц рябков...І вб'є його ультра-гіпєр-правий націоналіст та бандерівець...одягн утий в червоно-чорний одяг, який увірветься десь там кудись з автоматом...(( А потім розстрілявши всю кацапську делегацію...висмикн е кільце з гранати та проковтне її...

нууууу, шось в тому є

Литва, пишуть, шо в Казахстан, з руісії, прилетіли, якісь слєдоватєлі, шукати ЛІТОВСКІЙ СЛЕД, которьій тянеться від 13.01.1991....
   
Кацапи в своїх пабліках кажуть...що у них є нано-скрєпно-технологія...Завдяки якій їхніх воїнів на снігу не видно...від слова взагалі... Якась супєр-пупєр-тканина...Маскхалат стелс... Кажуть що підповземо непомітно  з білораші прямо під оболонь та троєщину... А далі Києву пістєц... :( 
   
та а хулі.....? Знайдуть якогось фанатика, проведуть з ним потрібну підготовку та обробку, пообіцяють його рідні золоті гори.... і все....
виключати, звісно, нічого не можна, але якось малоймовірно це
   
Кацапи в своїх пабліках скажуть...що у них є нано-скрєпно-технологія...Завдяки якій їхніх воїнів на снігу не видно...від слова взагалі... Якась супєр-пупєр-тканина...Маскхалат стелс... Кажуть що підповземо непомітно  з білораші прямо під оболонь та троєщину... А далі Києву пістєц... :( 


 :lol:
   
у соловьева кацы кроют зеленского благим матом в преддверии переговоров  :gigi:

"ничтожный, закомплексованный актеришка, наркоман передаст власть националистам"  :facepalm1:

 [KA]  :K
   
:lol:
:( Тобі смішно... А тут стоятиму на околиці міста, справлятиму нужду...а тут фуйяк! Якісь білі кучки повзуть до мене... :(  Всіх не зможу обісцяти....
   
[KA]  :K
ну, нет шоп Сватам все экраны перекрыть
они воздух гоняют своими пердаками
   
Рябков предложил НАТО «собирать манатки и отправляться на рубежи 1997 года»
Также он отметил, что Россия требует от НАТО нерасширения, ликвидации инфраструктуры, отказа от мероприятий в одностороннем порядке со стороны Запада.

мда. тональность обнадеживающая
   
нічого не буде вирішено
зі старту немає точок дотику між кацапами і американцями
просто платформа, з якої їпануті лапті будуть нести маячню про дідів, фашистів і тисячолітній рейх імперію
   
договорятся что надо договариватся
Швидше-мюнхенська угода-2.Сдадуть східну Україну.
   
дєдешко...  Ну і каша у вас у голові!....
сосунок, кВаша у тебя. Дело в том, что папашка у парашенки красный директор.Он скоммуниздил канфетную фабрику, а украинцам раздал-фантики, ваучеры.Потом сынулю на блатной факультет определил, там где чекисты учатся. Ну а дальше открыл ему путь к злоупотреблению служебным положением. Кваша....
   
Швидше-мюнхенська угода-2.Сдадуть східну Україну.


Україна? Запросто здасть.
   
Московити вже прийняли рішення ?!

Они смешные )

Поясняю - в дипломатии такой тон говорит о том, что русские не хотят никаких переговоров, НО отказаться от них - формально - должны страны НАТО )))
   
Швидше-мюнхенська угода-2.Сдадуть східну Україну.
что значит сдадут? а кормить кто будет? На даунбасс не хватает...а тт схид
   
Они смешные )

Поясняю - в дипломатии такой тон говорит о том, что русские не хотят никаких переговоров, НО отказаться от них - формально - должны страны НАТО )))

як це нє хотят?
звичайно хотят, вони їх почали
вся ця возня затіювалась саме для переговорів
   
эт 8-) от год весь будет потрясающий, прошлый спокойным покажется.
   
Україна? Запросто здасть.
Або віддадуть східну Німеччину з Берліном під контроль кацапів.
   
як це нє хотят?
звичайно хотят, вони їх почали
вся ця возня затіювалась саме для переговорів

Вся эта возня - как Вы говорите - была затеяна только для разговора ) Русские не ожидали, что формальные переговоры последуют )

Но американцы тоже понимают ситуацию и приглашают РФ сделать ход:

НАТО укрепит позиции в странах, граничащих с Россией, если она нападет в Украину, сообщил госсекретарь США Энтони Блинкен в интервью телеканалу ABC.

«Если Россия совершит новый акт агрессии против Украины, я считаю вполне справедливой перспективу, что НАТО укрепит свои позиции на восточном фланге, в странах, граничащих с Россией», — сказал Блинкен.

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/rbcfreenews/61db03de9a79476d80c0fa1e?from=newsfeed
   
какие то бесстрашные ...представители РФ ,,хз мож чего то не знаем или опять понты :D
   
як це нє хотят?
звичайно хотят, вони їх почали
вся ця возня затіювалась саме для переговорів
просто посилюють блеф та і все
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія