Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна готова запросити на свою територію війська Британії

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко розповів про готовність попросити Лондон про перекидання військ на українську території у разі, якщо Владімір хуйло наважиться на широкомасштабний наступ.

Джерело: інтерв'ю Пристайка телеканалу ДОМ

Пряма мова: "Якщо буде початок активних бойових дій, попросимо все що завгодно, включаючи британських військовослужбовців на нашу територію".

Деталі: Український дипломат зазначив, що Київ проситиме втручання своїх західних партнерів, таких як Британія, у випадку початку війни. Він пояснив, що окрім зброї, Україна готова прийняти допомогу іноземних військових, оскільки Росія має у своєму розпорядженні чисельні збройні сили і ЗСУ потрібна підтримка у протистоянні.

Він додав, що у разі розв'язання Москвою війни, вона стане катастрофічною як для України та РФ, так і для всієї Європи. Саме тому, на думку Пристайка, потрібно докласти зусиль зараз і запобігти воєнним діям.
   
Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко розповів про готовність попросити Лондон про перекидання військ на українську території у разі, якщо Владімір хуйло наважиться на широкомасштабний наступ.

Джерело: інтерв'ю Пристайка телеканалу ДОМ

Пряма мова: "Якщо буде початок активних бойових дій, попросимо все що завгодно, включаючи британських військовослужбовців на нашу територію".

Деталі: Український дипломат зазначив, що Київ проситиме втручання своїх західних партнерів, таких як Британія, у випадку початку війни. Він пояснив, що окрім зброї, Україна готова прийняти допомогу іноземних військових, оскільки Росія має у своєму розпорядженні чисельні збройні сили і ЗСУ потрібна підтримка у протистоянні.

Він додав, що у разі розв'язання Москвою війни, вона стане катастрофічною як для України та РФ, так і для всієї Європи. Саме тому, на думку Пристайка, потрібно докласти зусиль зараз і запобігти воєнним діям.
   
а може спочатку треба позбавитись москальских агентів в ОП ? Створити обьеднану раду захисту Украіни?  проводити тренування громадян, резервістів і військових на випадок нападу?
чи нуйогонафуй
краще ще одну лижню прокласти ..



   
німці будуть проти  :gigi:

треба буде через Данію по морю далі вплав до Польщі
   
а може спочатку треба позбавитись москальских агентів в ОП ?
   
І що?
Вони підуть за нас воювати?
   
а може спочатку треба позбавитись москальских агентів в ОП ?

Для цього й потрібний британський спецназ, він повинен знати як це зробити.
Пристайко - голова!     :gigi:
   
Вы понимаете что такие заявления делаются только после переговоров с партнером? И надеюсь вы так же понимаете, что с Британией это заявление никто не согласовывал?
   
Дуже сумнівно з точки зору законодавства.
   
чтобы говорить о таком, надо быть полностью уверенным в том, что мамчуров "в рядах" уже нет. И не только "в рядах". Я лично в этом совсем не уверен.

а еще вспомнил свои давние опасения, что Украина может оказаться для европы чем-то вроде троянского коня.
   
Тогда уже поздно будет
   
І що?
Вони підуть за нас воювати?

угу. в доньцькi степи
   
Бриты  перед новым годом вроде уже говорили что это маловероятно потому что мы не в НАТО
   
І що?
Вони підуть за нас воювати?

Ну якщо у нас сам Найголовніший Найголовнокомандува ч чотири рази бігав від повєсток, то йому тільки і залишається, що запрошувати інших воювати.

Бо сам він аж ніяк не може бути прикладом патріотизму та сміливості для українських вояків.
   
а шуша може
   
угу. в доньцькi степи

Ну ти теж тільки з-за кордону можеш подвякнути.

Тебе в донецькі степи нічим не заманиш з Канадійщини.
   
а шуша може

А ти і не можеш, і не хочеш. Зате  з дивана вякаєш голосніше за всіх.
   
а тебе заманиш  :laugh:
   
Ну ти теж тільки з-за кордону можеш подвякнути.

Тебе в донецькі степи нічим не заманиш з Канадійщини.

Шуша у тебя в семье сколько людей воевало,что ты тут опять из себя строишь солдатскую мать?
   
а тебе заманиш  :laugh:

Ще раз.

Не тобі з Канадійщини вказувати українцям, як їм бути, трусло.
   
Бриты  перед новым годом вроде уже говорили что это маловероятно потому что мы не в НАТО
А зачем для этого быть в НАТО...
Мы вольны к себе приглашать кого угодно...
   
Ну якщо у нас сам Найголовніший Найголовнокомандува ч чотири рази бігав від повєсток, то йому тільки і залишається, що запрошувати інших воювати.

Бо сам він аж ніяк не може бути прикладом патріотизму та сміливості для українських вояків.
Перед новим роком вони і купу зброї не слали
   
Шуша у тебя в семье сколько людей воевало,что ты тут опять из себя строишь солдатскую мать?

Та тут вже дізналися про тебе. І про те, що й ти сам ніде не воював.  Тож не намагайся вдруге розкручувати тему.

І зауваж - я тільки відповідаю на вкиди  войовничого Ніка щодо інших, який корчить з себе неабиякого патріота. Правда, віртуального.

Не мусолив би нік цю тему, не прийшлося би йому червоніти.
   
Ще раз.

Не тобі з Канадійщини вказувати українцям, як їм бути, трусло.

я не вказую

вчора канада виділила 120 мільйонів Украіні.

нагни голову і скажи дякую бо союзників не залишиться
   
Шуша у тебя в семье сколько людей воевало,что ты тут опять из себя строишь солдатскую мать?

та хто там воював?

шуша відома склочниця, провокує і одразу до модераторів!!! спасіть, гвалтують!!!

   
я не вказую

вчора канада виділила 120 мільйонів Украіні.

нагни голову і скажи дякую бо союзників не залишиться

Ти не уряд Канади і не маєш ніякого відношення до дій Канадського уряду.

Тобі вже інші фупчеки писали про це, але ти продовжуєш примазуватися.
   
я не примазуюсь а чесно плачу податки

нагинай голову i  видавлюй з себе "дяаааааакую"
   
та хто там воював?

шуша відома склочниця, провокує і одразу до модераторів!!! спасіть, гвалтують!!!

Що, так зачепив бан аж на два дні? Ніяк вгамуватися не можеш й досі скиглиш?

Ти отримав його за приватні образи, будеш ляпати язиком - отримаєш вже більший термін. То ж тримай себе в руках і буде тобі велике канадійське шастя.
   
І що?
Вони підуть за нас воювати?

Вони будуть воювати за себе, бо знають стару істину,
що воювати за свій дім треба якнайдалі від свого дому.
   
нардепка від Слуг Колісник у листуванні написала, що "треба валити із цієї країни".
так що зелена влада вже на старті
   
я не примазуюсь а чесно плачу податки

нагинай голову i  видавлюй з себе "дяаааааакую"

Твої податки не дають тобі ніякого права зверхньо відноситися до українців які зараз живуть в передчутті великої війни.

І тим більше щось критикувати, якщо ти сам обмежуєшся тільки сплатою податків.
   
та хто там воював?

шуша відома склочниця, провокує і одразу до модераторів!!! спасіть, гвалтують!!!
нік, соромно ховатись за жиночі спідниці в такому питанні хоча для людини що живе в країні де дозволені одностатеві шлюби може і не соромно
   
Твої податки не дають тобі ніякого права зверхньо відноситися до українців які зараз живуть в передчутті великої війни.

І тим більше щось критикувати, якщо ти сам обмежуєшся тільки сплатою податків.

добре, тодi  дави з себе: "дяаааакую, Канада!"

менi цього вистачить  :laugh:
   
добре, тодi  дави з себе: "дяаааакую, Канада!"

менi цього вистачить  :laugh:


Не корчи з себе білого господина, бо виглядаеш дурнуватим.

Власне, про це я і писала трохи вишче - ти зверхньо відносишся до українців.

   
нік, соромно ховатись за жиночі спідниці в такому питанні хоча для людини що живе в країні де дозволені одностатеві шлюби може і не соромно

петрович, можеш i ти подякувати, я не гордий

ну? 120 мiльйонiв плюс до цього 700... а ти кабель красти
   
Не корчи з себе білого господина, бо виглядаеш дурнуватим.

Власне, про це я і писала трохи вишче - ти зверхньо відносишся до українців.


шуша, дави-дави "дяааакую"
   
Нік, не флудь в темі.

Бо...сам знаєш, що буде. B-)

Я чесно попередила.
   
не скрипи зубами, шуша
   
петрович, можеш i ти подякувати, я не гордий

ну? 120 мiльйонiв плюс до цього 700... а ти кабель красти
цікаво скільки з тих грошей саме з твоїх податків? може й набереться 5 канадійскіх баксів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія